Články

 

14.03.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 15.3. - 21.3.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 11. týden od 15.3. do 21.3. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Ryb. Zde setrvá do 20.3. kdy v 18:47hod vstoupí do znamení Berana. Tímto znamením bude Slunce procházet do 20.4. Tento den v 5:45hod vstoupí do znamení Býka.

 

Merkur

je v Rybách Setrvá zde do 17.3.2010, kdy v 17:08hod vstoupí do znamení Berana.

 

Venuše

putuje znamením Berana. Její přízně si budou Berani užívat do 31.3. kdy v 18:29hod vstoupí do následného znamení Býka.

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana...

Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana. Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011...

Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

Do nového týdne se probudíme s dorůstající Lunou, a hned v pondělí večer, v 22:01hod nastane NOVoluní v Rybách. To nás mírně ponoří do snění, dá nám to příležitost něco nového ve svém životě odstartovat, ale dlouho se probírat svými sny a ideály nebudeme, protože tento týden nastane ještě jedna astrologická událost. V sobotu 20.3. v 18:47 hod vstoupí Slunce do znamení Berana, tedy nastane Jarní rovnodennost, a tím nám příroda dá jasný signál, že už konečně nastává jaro, Nový astrologický rok !

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Pondělní NOVoluní nastane ve vašem domě podvědomí, nepřátel. Toho se nelekejte, protože vám propůjčí obrovskou intuici a schopnost rozpoznat, které aktivity či lidé vás v předechozím období brzdily. Takže je to pro vás skvělá šance udělat si ve svém životě i v dušičce pořádný úklid, a všeho negativního se zbavit. Uprostřed týdne budete rozmazlovat ty které máte rádi a oni zase vás ! A pokud jste se narodili od 31.3. do 7.4. Venuše bude v tomto týdnu postuoně přecházet přes vaše Slubíčko, což z vás udělá milé, něžné osůbky a jste-li nezadaní - vsadím botky že v neděli to už nebude platit !

Slunce v sobotu 20.3.v 18:47hod vstoupí do vašeho znamení, a setrvá zde až do 20.4. V tomto obdoboí budete všichni sršet optimismem, ohromným elánem, energie budete mít na rozdávání. Negativem se může stát ale vaše velká potřeba nezávislosti, svobody, touha po dobrudružství, ale i ukvapenost, spěch. Prospěje vám držet se hesla - dvakrát měř, a jednou řež !

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Zkraje týdne vás bude opanovat velmi silná touha posedět a povídat si s přáteli, zejména s těmi které jste delší dobu neviděli. Pondělní NOVoluní vám možná i připomene některé zapomenuté společenské kontakty. Máte-li něco společného s politikou, či veřejnou činností, i v této oblasti zaznamenáte zvýšený ""ruch". Dokonce můžete navázat kontakt se skupinkou lidí, a s nimi uskutečníte svoje životní plány. Uprostřed týdne vás ale bude muset někdo občas popostrčit, neb budete pomalí, leniví, vše budete odkládat na "potom". Můžete si tím ale sami sobě zadělat na problémy v dalších dnech. Tak se snažte alespoň dotáhnou do konce věci které nemají odkladu, nebo se na vás další dny nahrne spousta nedokončených záležitostí. Během víkendu začnete mít pocit, že kamkoliv přijdete, narážíte na nevraživost, hádavé lidi. Skrývá to v sobě ale jedno velké pozitivum, a to v tom, že patrně odhalíte, kdo je vašim otevřeným nepřítelem, kdo vás pomlouvá, a vy jste o tom neměli ani sebemenší tušení.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Díky pondělnímu NOVoluní v Rybách mnozí ve své kariéře a profesní pověsti zažijete doslova skok nahoru, neb se dá předjímat nejen úspěch, ale i další profesní příležitosti. Máte dva týdny na to, abyste si rozmysleli, které aktivity jsou pro vás opravdu prioritou a něco nového odstartovali ! Mnohé může dokonce NOVoluní v Rybách doslova katapultovat virtuelně na pomyslný vrchol těch nejlepších z profese ! Uprostřed týdne si nejednou výsknete radostí, prostě se budete cítit skvěle ! Navíc velmi uvolněně budete komunikovat a díky tomu navážete nové a dá se napsat pro vaši budoucnost velmi přínosné přátelství. Během víkendu si budete v duchu opakovaně probírat všechny spory s přáteli z předchozích období, což může zapřičinit i vaše špatné usínání, časté probouzení v noci. Ke zklidnění vám pomůže joga, procházky na čerstvém vzduchu. Pomůže vám i to, když si uvědomíte, že minulost změnit nemůžete, ale skvělé bude, když si jasníte, co bylo důvodem hádek, čemu se tedy vyhnout, aby v budoucnu ke stejným situacím již nedocházelo !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Pokud máte vážný zájem o studia na vysoké škola nebo se zajímáte povšechně o nějaké další vzdělávání, pondělní NOVoluní v Rybách je naprosto ideální pro plánování, sjednávání schůzek či návštěvy škol a zjišťování podrobností o podmínkách studia, termínech zkoušky či pohovorů. Uprostřed týdne se na "svět" budete dívat optimisticky a hlavně budete neuvěřitelně klidní, ikdyby vedle vás někdo střílel dělbuchy ! Bude z vás prostě vyzařovat velká pohoda a tak se nedivte, když se na vás někdo obrátí o radu, pomoc a to zejména kolegové, třebas i nadřízení. Zato během víkendu se budete muset snažit předejít konfliktu s intimním protějškem. Zamkněte si pusu na zámek, a každé slovo si dvakrát rozmyslete ! V případě, že volné dny budete trávit v zaměstnání, se snažte naladit úsměv na tváři, a hlavně nepodlehněte tlaku, který na vás začne někdo vyvíjet. V opačném případě vybouchnete, a jedním nevhodným slovem si pokazíte i třebas postup v kariéře, zvýšení platu, etc...

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Pondělní NOVoluní v Rybách ve vás vyvolá velkou iniciativu okolo financí. Mnozí začnou vyhledávat i mírně rizikovější finanční zdroje, např. ku založení firmy. Ti umírněnější Lvi si uvědomí, že je správné období začít vyjednávat o výši platu, mimořádných odměn. Někteří se konečně rozhodnete podat v bance žádost o hypotéku. Ale může se jednat např. i o stipendium, alimenty, prostě těch možností je mnoho.

Pokud máte nějaké aktivity spojené se zahraničím, uprostřed týdne se ukážou jako velmi důležité a prospěšné. Podnikáte-li, bude vám nabídnuta prezentace vašich výrobků či služeb na zahraničním trhu. Nebo někdo ze zahraničí vám nabídne nejen podporu, ale i pomoc. Pokud jste umělecky nadaní, může vám být nabídnuto angažmá v zahraničí ! Ve dnech víkendu může někdo hlásat jistou informaci tak přesvědčivě, že uvěříte fámě, prostě někomu "skočíte na špek". Tak se ve všem řiďte svým rozumem, a jakmile se vám někdo začne až příliš slovně podbízet, dotyčnému nevěřte !

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Ti kteří žijí v partnerském vztahu "na divoko", se počátkem týdne rozhodnou vztah legalizovat. Naopak ti, kteří v poslední době tápete a nejste si jisti svým výběrem partnera, sami sobě si položíte otázku, zda ve vztahu setrvat. Nemusí se ale jednat pouze o intimní partnerství, neb ve hře může být i váš obchodní partner. V žádném případě se nebudete vyhýbat vážnějším rozhovorům, protože samo pondělní NOVOluní v Rybách vás upozorní, že můžete povšechně vylepšit svoje vztahy a vyhladit případné třecí plochy. Uprostřed týdne se snažte nakupovat s rozvahou, a ikdyž máte slušný zůstatek na bankovním kontu, nemusíte koupit všechno co uvidíte ! Myslete prostě na na zadní kolečka ! Podnikátetelé mohou mít dokonce tendence k lajdáctví ve vztahu k účetním dokladům, tak si hlavně faktury dávejte do jednoho šuplíku ! Již během víkendu se vám totiž nepozornost a nedbalost okolo financí, zejména při platbách a převodech z účtu na účet, mohou vymstít. Pokud pracujete jako účetní či pokladní, ke kase v sobotu ani v neděli nikoho nepouštějte !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Pondělní NOVoluní v Rybách bude velkým přínosem zejména pro ty, kteří hledáte zaměstnání, protože s nějvětší pravděpodobností nastane pozitivní změna ! Ani podnikatelé nebudou na ničem zkráceni neb obchody které se poslední dobou vlekly dostanou rychlý spád. Mnozí ale ve dnech okolo NOVu zjistíte, že se nevejdete do nějakého oblečení, a tak se rozhodnete změnit stravovací návyky, a začnete věnovat volný čas sportování. Uprostřed týdne si budete s intimním protějškem něžně cvrlikat, dokonce z vás jako z dvojice bude vyzařovat tak velká pohoda, že se i lidé na ulici za vámi s obdivem začnou otáčet. Obrat nastane během víkendu. Začnete mít pocit, že vám vaše drahá polovička, rodina, či např. obchodní společníci vnucují něco, co nechcete, s čím vnitřně nesouhlasíte, dokonce začnete mít podezření, že s vámi manipulují, nebo že vás chtějí oklamat. Svojí intuici věřte, neb nebudete daleko od pravdy ! Hlavně si v zájmu zachování harmonie a pohody, což je vaše přirozená vlastnost, nenechte proti své vůli nic vnutit, protože byste jednali proti svým vlastním zájmům !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Pondělní NOVoluní v Rybách vás zavede do nějaké skupinky lidí, se kterými začnete spolupracovat na nějakém novém projektu. Může to mít i vztah k umění. Pokud má vaše profese něco společného s řemeslem, samostatnou tvorbou, nevylučuji, že dostanete nabídku svoje výrobky prezentovat na zahraničním trhu. Uprostřed týdne se vám naprosto skvěle bude komunikovat se ženami. Povšechně na pracovišti, v kanceláři bude ve vaší přítomnosti vždy skvělá atmosféra, pohoda. Problémem může být ale to, že právě díky skvělé atmosféře budete mít tendenci odkládat svoje některé povinnosti, zejména ty, kde vás ještě nehoní termíny. Ve dnech víkendu nepodlehněte sousedům, ve hře může být i bytové družstvo, či sourozenci. Než cokoliv podepíšete či zaplatíte, ověřte si v listinách a smlouvách, zda se protistrana náhodou nemýlí. Můžete totiž zaplatit něco, co by např. měl hradit vlastník domu kde bydlíte ! Například může jít ale i o škodu, kterou někdo způsobí v zaměstnání, a vy budete vyzváni, abyste přispěli na její uhrazení. Žádnému tlaku nepodlehněte a nic za nikoho neplaťte !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Večerní NOVoluní v Rybách, které nastane v pondělí, vám připomene, jak je pro vás důležitý domov, rodina a prostředí kde žijete. Někteří díky toimu začnete dělat úpravy v bytě, a vše budete situovat a organizovat zejména ve prospěch těch, kteří s vámi žijí ve společné domácnosti. Může se jednat i o nový nábytek nebo nějakou opravu. Nevylučuji ani schůzku s realitním makléřem, a úvahy nad koupí nového bytu, domu. Ti kteří žijí v trvalém vztahu, mohou uprostřed týdne prožít "druhé líbánky" ! Nezadaní Střelci dostanou příležitost seznámit se s osůbku, která vám bude nejen sympatická, ale hned pocítíte velkou náklonnost, a věřte že vaše city budou pěkně ohnivé a plné žáru ! Během víkendu vás naopak popadne divná nálada. Dojde vám totiž, že je nejvyšší čas udělat ve svých financích velmi razantní opatření, prostě si utáhnout opasek. To totiž bude jediný způsob, jak se vyhnout finanční nedostatečnosti v následném období.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Počátekm týdne vám prospěje výlet do přírody. Cestovat nebudete daleko, ale v každém případě zažijete spoustu legrace, o nějakém nečekaném dobrodružství nemluvě. Krásně si díky tomu provětráte myšlenky, což prospěje zejména těm, kteří se živí psaním, komunikací. Začne vám to totiž skvěle myslet a dovedete se soustředit na nový projekt, který mnohým přihraje pondělní večerní NOVoluní v Rybách. Vše se ale může odehrát nejen během dnů okolo NOVu, ale i v následných dvou týdnech. Uprostřed týdne budete v zaměstnání nedočkaví, kdy už skončí pracovní doba, protože se budete těšit domů. Dokonce odoláte velmi lákavým pozváním vyrazit za kulturou.

Naopak během víkendu vám domácí povinnosti a menší konflikty na domácí půdě mohou pokazit notně náladu. Bude ale stačit, když přehodnotíte svůj víkendový plán, něco vypustíte, některé své povinnost doma přehodíte na ostatní členy rodiny. Všechno totiž sami nezvádnete, tak ať se přičiní i ostatní !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Na možnosti, jak vydělat víc peněz vás nasměruje pondělní NOVoluní v Rybách. Může to znamenat profesní vzestup, zvýšení platu nebo jednání o novém zaměstnání. Uprostřed týdne se nezastavíte, pořád budete něco zařizovat, a neobejde se to bez pochůzek. Povšechně od úterý do čtvrtka budete doslova "v letu" a je možné, že se vám povinnosti s nutností pochůzet budou vršit stále víc, takže pršvihnete schůzku s příbuznými. Pokud se bude jednat o narozeninové oslavence, tedy Rybky, snažte se s nimi sejít alespoň na chvilku ! Ve dnech víkendu můžete okolo sebe udělat pořádný chaos svojí ukvapeností. Snažte se ovládat, každé slovo si dopředu promyslete, protože jen tak budete v neděli večer usínat s čistým svědomím a bez starostí, jak napravit to, co jste během soboty a neděle svojí prostořekostí natropili.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V pondělí večer v 22:01 hod nastane ve vašem znamení NOVoluní, což je okamžik který přeje startu něčeho nového. Slavíte-li ve dnech okolo NOVu -+2dny narozeniny, máte před sebou 365 dni, které vám dají příležitost v mnohém začít nanovo a hlavně líp ! Dají se předjímat nejen začátky, ale i konce, neb některé aktivity vypustíte ze života a nové započnete. Uprostřed týdne si budete muset hlídat nestřídmost jak v jídle, tak v požívání alkoholu. Navíc tendence utrácet by mohla notně zatočit s vaší "finanční rezervou" ! Protože v sobotu bude Slunce přecházet poslední stupeň vašeho znamení, můžete pocítit únavu, ospalost. Jenže mnohé z vás doslova probudí konflikt s nějakým muži. Máte-li cokoliv nedořešeného s vašim otcem, či osůbkou, kterou vnímáte jako autoritu, v sobotu dostáváte skvělou příležitost si ujasnit, proč mezi vámi dochází opakovaně ke sporům a díky tomu se v následném období budete snažit vyhýbat sporným tématům, a předejdete tak zbytečným hádkám.

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Březnová soutěž brzy končí! 
Daruj Vánoční poukaz! 
Šunka bio nebio? 
Týdenní horoskop: 23.9. - 29.9.2013 
Výživová poradna Food-Life.cz v Plzni! 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny