Informační panel

 

Prohlášení

 

 

Níže uvedené podmínky tvoří úplnou dohodu mezi Vámi a provozovatelem serveru
Bio-Life.cz. Přístupem na tuto webovou stránku, jejím prohlížením anebo použitím potvrzujete, že jste tyto podmínky četli a rozuměli jim, a vyjadřujete tak svůj souhlas s tím, že jste těmito podmínkami vázáni a že budete jednat v souladu s příslušnými zákony a nařízeními, a to včetně příslušných právních předpisů. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, nepoužívejte tyto webové stránku.

 

Tyto webové stránky mohou obsahovat vlastnické výhrady nebo informace o copyrightech, jejichž podmínky je třeba vzít na vědomí a dodržovat. Informace na těchto webových stránkách mohou obsahovat technické nepřesnosti a typografické chyby.

Informace mohou být změněny nebo aktualizovány bez upozornění. Provozovatel Bio-Life.cz nezodpovídá za správnost informací uveřejňovaných na těchto stránkách a použití těchto informací je na vlastní riziko.


Zejména rady, které jsou publikovány na stránkách Bio-Life.cz nejsou zamýšleny a nepředstavují instrukce či návod na samoléčbu a rozhodně nenahrazují lékařské vyšetření. Rovněž nejsou míněny jako návod pro alternativní léčbu. Jakékoliv užití či zkoušení těchto rad je věcí úvahy čtenáře či čtenářky a děje se tak výhradně na jeho odpovědnost. Zejména v případě léčebných postupů se předpokládá, že čtenář svůj postup konzultoval s ošetřujícím lékařem.

 

Provozovatel Bio-Life.cz od vás nepožaduje a nezískává přes webové stránky důvěrné nebo zákonem chráněné informace. Vezměte na vědomí, že všechny informace nebo materiály poslané provozovateli Bio-Life.cz  nebudou považovány za důvěrné. Posláním informací nebo materiálů provozovateli Bio-Life.cz udělujete provozovateli Bio-Life.cz  neomezené právo na použití, reprodukci, zobrazení, předvádění, úpravy, přenos a rozšiřování těchto materiálů a informací a souhlasíte s tím, že provozovatel Bio-Life.cz  může volně použít všechny zaslané nápady, koncepty, know-how a postupy pro jakýkoliv účel.

 

Provozovatel Bio-Life.cz  však nezveřejní vaše jméno nebo nebude jinak zveřejňovat skutečnost, že jste jí zaslali materiály nebo jiné informace, pokud:(a) nezíská vaše povolení k užití vašeho jména; nebo (b) vás napřed neupozorní, že materiály nebo informace vámi poskytnuté na některé z těchto webových stránek budou zveřejněny nebo jinak použity s uvedením vašeho jména; nebo (c) to není vyžadováno zákonem.  

 

Bio-Life.cz neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Bio-Life.cz si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno serveru nebo obsahují neplacenou reklamu.

 

Obchodní vztahy

Provozovatel Bio-Life.cz nečiní žádná prohlášení o jiných webových stránkách, na které můžete přejít z těchto webových stránek. Přejdete-li na webové stránky, které nepatří provozovateli Bio-Life.cz, jsou nezávislé na provozovateli Bio-Life.cz a že provozovatel Bio-Life.cz  nereguluje jejich obsah. Odkaz na takové stránky neznamená, že je provozovatel Bio-Life.cz  schvaluje nebo že přijímá zodpovědnost za jejich obsah či použití. Je na vás, abyste provedli opatření, která zajistí, že použité materiály neobsahují viry, červy, trojské koně a jiné objekty destruktivní povahy.

 

 

Provozovatel Bio-Life.cz jakožto nezávislé medium si vyhrazuje právo odmítnout reklamní podklady, které jsou v rozporu s platnými zákony ČR, nebo dobrými mravy, či politicky motivované kampaně.

 

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEBUDE PROVOZOVATEL Bio-Life.cz ZODPOVĚDNÝ JINÉ STRANĚ ZA PŘÍMÉ, NEPŘÍMÉ, MIMOŘÁDNÉ NEBO JINÉ NÁSLEDNÉ ŠKODY, ZPŮSOBENÉ POUŽITÍM TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK NEBO ODKAZOVANÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK, VČETNĚ (ALE NE VÝHRADNĚ) UŠLÉHO ZISKU, PŘERUŠENÍ ČINNOSTI, ZTRÁTY PROGRAMŮ NEBO JINÝCH DAT V INFORMAČNÍM SYSTÉMU ČI JINDE, A TO I KDYBY PROVOZOVATEL Bio-Life.CZ BYL NA MOŽNOST TAKOVÝCH ŠKOD UPOZORNĚNA PŘEDEM.

VŠECHNY INFORMACE JSOU POSKYTOVÁNY PROVOZOVATELEM Bio-Life.CZ TAK, JAK JSOU.

 

 

Provozovatel Bio-Life.cz je oprávněn uvedené podmínky změnit. Použijete-li tuto webovou stránku, souhlasíte, že budete vázáni i takovými změnami. V rámci zajištění Vaší právní jistoty Vám doporučujeme tuto stránku pravidelně navštěvovat, abyste se seznámili s aktuálním zněním podmínek.

 

 


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny