Soutěž

 

SOUTĚŽTE A VYHRAJTE!

 

        Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.            2375Yjk.jpg   

 

Server Bio-Life.cz ve spolupráci s Salvia Paradise.cz a výživovou poradnou Food Life zahajuje soutěž o atraktivní ceny. Soutěžíme o zdravé výrobky a superfoods s prospěšnými účinky na naše zdraví!

 

 

Otázka pro měsíc KVĚTEN 2016

Obsahuje zelená káva – standardizovaný CGA extrakt alkohol?

Správnou odpověď s dalšími informacemi najdete ZDE.
 
BIO Mladý ječmen (Organic Barley Juice Powder)
 

 

* Na 1 jméno lze uplatnit pouze 1 e-mailovou adresu. Bez adresy bude soutěžící vyloučen ze slosování.

* Tlačítkem ODESLAT potvrdíte zaslání odpovědi.

 

O co hrajeme?

 

1. cena:
Zelená káva – standardizovaný CGA extrakt 50 ml (Salvia Paradise ®)

50 % sleva na Vstupní vyšetření ve výživové poradně Food-Life.cz v Praze


2. cena:
Zelená káva – standardizovaný CGA extrakt 30 ml (Salvia Paradise ®)

30 % sleva na Vstupní vyšetření ve výživové poradně Food-Life.cz v Praze


3.
cena:
Zelená káva – standardizovaný CGA extrakt 30 ml  (Salvia Paradise ®)

20 % sleva na Vstupní vyšetření ve výživové poradně Food-Life.cz v Praze

*Ceny do soutěže věnoval server Salvia Paradise.cz ve spolupráci s Bio-Life.cz a Výživovou poradnou Food-Life.cz v Praze.

 

O výhře

Zelená káva – standardizovaný CGA extrakt je produkt vyrobený firmou Salvia Paradise a jedná se o výtažek ze zelených kávových zrn ve formě tinktury. Extrakt je standardizován na 60% obsah kyselin chlorogenových – tzv. CGA.

Chlorogenové kyseliny se řadí mezi výborné pomocníky při shazování přebytečných kil po zimě, mají silné antioxidační působení. CGA snižují hladinu krevního cukru, proto tělo automaticky začne čerpat energii z tukových zásob a tím je zmenšuje. Kyseliny chlorogenové dále snižují krevní tlak. Produkt Salvia Paradise obsahuje také kofein, který přispívá ke zvýšení vytrvalostního výkonu a snížení vnímaného úsilí při výkonu. Udržuje pozornost, zvyšuje bdělost a zlepšuje koncentraci.

Doporučená denní dávka extraktu ze zelené kávy je 33 kapek, což obsahuje:

• 396 mg čistých chlorogenových kyselin - CGA

• 54,6 mg kofeinu

• 0% sladidel a barviv

11 kapek = 1 šálek zelené kávy

 


 

 

2009 - 2013

...
Výsledky soutěží z minulých měsíců najdete v kategorii Články>Ostatní

Partner soutěže

Salvia Paradise shop - etnobotanický eshop

Nabízíme byliny v různých formách: sušené, mleté, bylinné kapsle, masti a extrakty, v nabídce jsou i semena zajímavých rostlin a živé rostliny. Nejnověji naše firma zařadila do svého sortimentu bezalkoholové tinktury mnoha druhů vzácných bylin, jenž jsou vyvíjeny speciální technologií.

V našem e-shopu nalezenete produkty TCM – Tradiční čínské medicíny dovezené přímo z Číny, Ájurvédy – byliny z dovezené přímo z Indie, dále pak byliny tradiční peruánské medicíny dovezené přímo z Jižní Ameriky. Dovážíme byliny i z Afriky, ale i Evropy. Jsme prodejci kvalitních čajů černých (Pu-Ehr), zelených (Chun mee, Gunpowder, ad), bílých (Pai Mu Tan), oolongy (Se Chung China, Milky oolong, ad), matchu i nečaje jako je rooibos zelený i medový nebo karkáde – Súdánský ibišek.

Mezi naše stěžejní produkty patří vilcacora, maca, jiaogulan, několik druhů ženšenu, schizandra, škornice, ginkgo biloba, fialová kukuřice, dračí krev, brahmi, naga jolokia, a především nejkvalitnější plody kustovnice čínské – goji. Celoročně prodáváme semena zajímavých rostlin jako je např. čínský strom štěstí, vrba peprmintová, agáve parryi, tulsí, eukalyptus, ginkgo i gotukolu, stévii a mnoho dalších.

Jsme dovozci kvalitních zelených potravin jako je chlorela, spirulina, mladý zelený ječmen, mladá pšenice, alfalfa – zelená vojtěška i 100% sušená šťáva z mladého zeleného ječmene.

 

Naši zásadou je mít vše skladem.

 

Panax ginseng neboli Žen - šen, je trvalka používaná více jak 5000 let v tradiční čínské medicíně. Po právu je zde taktéž považována za zázračnou bylinu, přispívající k dlouhověkosti a zvyšující výkonnost. Používá se zejména ke zvýšení mentální i fyzické výkonnosti. Zvyšuje koncentraci, tlumí projevy únavy, podporuje paměť, zlepšuje činnost mozku, bystrost, podporuje paměť, učení a celkově stimuluje výkonnost CNS. . Užívání Ženšenu významně pomáhá snižovat hladinu stresu, dodává vůli k činnosti - tvořivou aktivitu a celkově chuť do života.

AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny