Články

 

04.03.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 5.3. - 11.3.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 10. týden od 5.3. do 11.3. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Ryb. Do energického znamení Berana vstoupí v úterý 20.3.

 

Merkur

je v energickém Beranu, kde setrvá do 23.3. Opět se do tohoto znamení vrátí díky retrográdnímu pohybu 16.4. a setrvá zde až do 9.5.

 

Venuše

je v pohodového znamení Býka, setrvá zde do 3.4.

 

Retrográdní

Mars

je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012....! Přímý směr nabere 14.4.

 

Jupiter

je v Býku.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10.

Přímý směr nabere 25.6.2012.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Měsíc dorůstá. Ve čtvrtek 8.3.2012 přesně v 10.39 hodin nastane první úplněk v Panně. Poté začne Luna ubývat.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

V tomto týdnu vás napadne radikálně změnit svůj vzhled i styl oblékání, a dlouho přemýšlet nebudete, vrhnete se do akce z minuty na minutu. Možná někoho šokujete svou novou barvou vlasů, ale to vás vůbec nevyvede z rovnováhy, protože vy se budete cítit skvěle, sebevědomě. Ke konci týdne ale možná změníte názor, a poběžíte zpět do kadeřnictví, a vše uvedete do původního stavu.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Pokud jste měli poslední dny pocit, že vás život začíná být nudný, v tomto týdne nebudete vědět, kam dřív skočit. Začnete chodit na koncerty, do divadla, scházet se daleko častěji budete s přáteli. Dá se napsat, že na těchto sedm doslova nabitých dní budete ještě v následných týdnech vzpomínat, a nezadaní ještě déle, protože lze předjímat, že se okolo 8. března zamilujete!

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Ačkoliv máte před sebou sedm dní, ve kterých se velmi snadno budete seznamovat s novými lidmi, horoskop vám doporučuje neházet přes palubu přátele, které prověřil čas. To byste sami sobě udělali mírně řečeno medvědí službu. To zjistíte během dalších čtrnácti dnů, dokonce není vyloučeno, že ve hře bude majetek, peníze, a vy budete potřebovat nejen morální, ale i materiální podporu.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Velmi nečekaná situace vás přinutí podívat se na svou kariéru z ptačí perspektivy. Možná zjistíte, že jste usnuli na vavřínech, ale s tím si poradíte hravě. Za podpory Merkura a Uranu se s novými poznatky ve své profesi seznámíte velmi rychle. Dokonce nelze vyloučit, že vás napadne nějaký zlepšovák, kterým zvýšíte příjmy firmy. Hodně času můžete v druhé polovině týdne trávit na internetu, kde narazíte na arogantního člověka, ze kterého se vyklube váš kolega. Vy díky tomu zjistíte, že dovede šermovat slovy, ale to bude asi tak všechno, co se týče znalostí, tak pohoří jako vysušená sláma.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Když vás popadne zkraje týdne touha něco nového se naučit, okamžitě si podejte přihlášku do nějaké večerní školy, kurzu. To se týká zejména nezadaných, protože další dny se zamilujete, začnete se věnovat svému novému objevu a na nic jiného nebudete mít náladu ani čas. V druhé polovině týdne se raději obloukem vyhýbejte otevřenému ohni, úklid domácnosti raději nechte na další týden a v kuchyni buďte opatrní při práci s ostrými předměty, nelze totiž vyloučit zranění.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Velkou příležitost zlepšit své vztahy, a to na všech úrovních, tedy nejen intimní, ale i pracovní, obchodní, dostanete v první polovině tohoto týdne. Přispěje k tomu i vaše odvaha v diskusích otevírat kontroverzní témata. Pokud žijete ve volné vztahu, patrně se rozhodnete vztah posunout, a možná již ve dnech víkendu budete plánovat zásnuby, svatbu. Pokud se vám v hlavě rodí nějaký plán, v tomto týdnu ho začněte realizovat, protože za podpory planet v zemských znameních ho úspěšně dotáhnete do konce!

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Investujte v první polovině týdne energii i čas svému tělu, zejména pokud se dlouhodoběji potýkáte s nějakou nemocí. Máte před sebou totiž dny, ve kterých se vaše tělo může dokonale zmátořit po dlouhé zimě, nabrat sílu, a vymanit se i s případného zdravotního problému.

Případné partnerské problémy řešte až v pátek nebo v sobotu. Luna bude ve vašem znamení, takže vám nebude dělat problém přistoupit na kompromisy.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Máte před sebou ideální dny pro usmíření v intimním partnerství, plánování rozšíření rodiny, a jste-li nezadaní, nelze vyloučit navázání velmi romantického milostného vztahu. Pokud ale podnikáte, obrňte se trpělivostí, protože budete muset čelit chaosu a zmatkům. Snažte se vždy okamžitě řešit i zdánlivě malé, nepodstatné problémy, tak vám situace ve vaší firmě nepřeroste přes hlavu a nevymkne kontrole.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Na nákupy vybavení domácnosti a dekoračních předmětů se vydejte v první polovině týdne. Vůbec se nedá ani vyloučit, že si konečně splníte svůj sen, a domů si přinesete zvířecího kamaráda. Jedinou oblastí, kde můžete pocítit nejistotu, jsou vaše děti. Možná vám začne vadit, že žijí až příliš moderně, trošku vám mohou brnkat na nervy svým vysedáváním u počítačů. Pokud děti nemáte, vůbec není vyloučeno, že v tomto týdnu potomka počnete, aniž o tom budete mít tušení!

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Vůbec není vyloučeno, že v tomto týdnu v sobě objevíte nějaký talent, o kterém jste neměli sebemenší tušení! Rodinu budete překvapovat i tím, že daleko víc času začnete trávit na čerstvém vzduchu, v přírodě, budete chodit pravidelně na kratší výlety a máte-li děti, konečně se dozvědí, jak jste trávili dětství, protože jim o sobě a svých školních létech budete vyprávět nejen během procházek, ale i večer před spaním. Pokud žijete sami, zapojte se do diskusí na internetu, podívejte se na seznamky, choďte do divadla, na koncerty, protože máte velkou příležitost navázat přátelství, které se následně přehoupne do mileneckého vztahu.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Máte-li v plánu koupit byt, nemovitost, pozemek, v tomto týdnu svoje vize můžete úspěšně začít realizovat. V každém případě do útulného bydlení v tomto týdnu investujete spoustu času, peněz i energie, a ke konci týdne bude váš byt k nepoznání, vyzdobený, uklizený, možná vám někdo během návštěvy řekne, že si ve vašem rodném hnízdě připadá jako v pohádce! Má to ale i svou druhou, negativní tvář, protože máte-li nepřející sousedy, během víkendu se s nimi asi střetnete, protože díky závisti se do vás začnou slovně navážet, a to si samozřejmě nenecháte líbit.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Řešíte-li nějaký problém, v tomto týdnu o něm otevřeně začnete diskutovat, a společně s přáteli nebo příbuznými najdete účinné řešení. Konečně se také odlepíte od pracovní židle, a daleko častěji začnete chodit ven, na vzduch, do přírody. Vydělat nemalý obnos můžete díky svému intelektu, psaním, vyšší zisky zaznamenají prodejci dekorativních a dárkových předmětů. Jedná se i o dny, ve kterých můžete podat ruku na usmířenou člověku, se kterým se nebavíte již dlouhé měsíce. Když se váš horoskop na tento týden shrne, určitě si ve dnech víkendu najdete důvod k oslavám!


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Nový DETOX program! 
Týdenní horoskop: 14.2. - 20.2.2011 
Týdenní horoskop: 5.12. - 11.12.2011 
Týdenní horoskopy: 22.2. - 28.2.2010 
Týdenní horoskopy: 8.3. - 14.3.2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny