Články

 

28.03.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 29.3. - 4.4.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 13. týden od 29.3. do 4.4. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Berana. Tímto znamením bude Slunce procházet do 20.4. Tento den v 5:45hod vstoupí do znamení Býka.

 

Merkur

je v Beranu. Do následného znamení Býka vstoupí 2.4. v 14:05hod.

 

Venuše

putuje znamením Berana. Její přízně si budou Berani užívat do 31.3. kdy v 18:29hod vstoupí do následného znamení Býka.

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana... Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

Astrologickou událostí v tomto týdnu je Úplněk ve Vahách který nastane v úterý, 30.3. v 4:25hod. Připomene nám, jak jsou pro nás důležité harmonické vztahy s ostatními, nevyjímaje intimní partnerství. Doporučuji všem snažit se o klid, nelámat nic přes koleno, protože v okamžik Úplňku se na nebi vytvoří planetární konfigurace, T-kvadratura, což je trojhelník, na jehož apexu - vrchlu - bude doslova trůnit mocný Pán podsvětí Pluto, a opodál Luny v Vahách bude vše sledovat Pán času Saturn...

To znamená, že naše emoce - Luna, i ego - Slunce, se dostanou pod pořádný tlak, a výslednicí může být chladné, necitlivé, vypočítavé až manipulativní chování. Protože se jedná o osu Beran - JÁ, a Váhy - MY, kterou bude mít pod dohledem Pluto,

je možné, že vypluje v nejednom vztahu, partnerství na povrch něco, co povede ku jeho konci. Nemusí se jednat pouze o intimního partnera, ale i obchodní vztah, či přátelství...etc...

A jedna rada na konec....když se vám v něčem nezadaří, nebo se s někým na něčem nebudete schopni dohodnout, nemyslete na pomstu, neb to by byla - lidově řečeno - cesta do pekel !

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

V úterý proti Slunci ve vašem znamení, přesně v 4:25hod, zazáří Luna v plné síle, tedy nastane Úplněk ve Vahách. Díky tomu si uvědomíte, že pohodově může fungovat jen takové partnerství či vztah, kde mají oba, potažmo všichni zůčastnění rovnocenné povinnosti, ale i stejná práva rozhodovat, a ve kterém se jeden nenadřazuje nad druhého. Pokud vypluje napovrch nějaký problém, řešte ho hned v zárodku, bez emocí, hlavně nikoho nepodezřívejte ze spiknutí proti vaší osobě ! Slavíte - li ve dnech víkendu narozeniny, máte před sebou skvělých 365 dní, ve kterých některé jedince nemine cestování, a vše může být spojeno i s touhou rozšířit si svoje vědomosti, znalosti. Budete se ale muset krotit, protože občas podlehnete tendenci podceňovat realitu, a tak se můžete pustit do akcí, které mohou přesahovat vaše schopnosti, či fyzickou kondičku !

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne ukončíte spory s kolegy, nadřízenými. Úplněk ve Vahách vám totiž dodá dostatečné množství energie ale i taktu, takže se budete chovat příjemně, a to i v případě, že vás zaskočí nečekaná pracovní porada, či povinnosti nad rámec vašeho pracovního zařazení. V druhé polovině týdne a zejména během víkendu budete velmi aktivní na domácí půdě, čímž udivíte ostatní členy rodiny, neb se vrhnete i do prací, před kterými běžně utíkáte na kilometry daleko ! Je i možné, že konečně dostanete informaci, že do rodiny přijdou peníze, o které jste se museli zdlouhavě handrkovat se soudem, pojišťovnou, či nějakou státní institucí, bývalým zaměstnavatelem, etc.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Jste-li nezadaní, okolo úterý bude stačit, když si vyjdete do parku, za přáteli. Nestyďte se flirtovat, neb Úplněk ve Vahách proběhne ve vašem domě romantiky, mileneckých vztahů, a to vám poskytuje skvělou příležitost seznámit se, zamilovat se ! Ani zadaní Blíženci nezůstanou ochuzeni neb se vám do partnerství vrátí romantika, a mnozí pouvažujete nad početím potomka. V druhé polovině týdne si proti sobě poštvete někoho z kolegů či nadřízených v zaměstnání, na stranu druhou díky spravedlivému, nekompromisnímu rozhodnutí či názoru, získáte skvělého spojence. To se týká ale i podnikatelů, s tím, že se bude jednat o nové obchodní partnerství.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Pokud máte v plánu udělat nějaké změny na domácí půdě, využijte dny v první polovině tohoto týdne neb vám nikdo z rodiny nic neodmítne. Podpoří vás jak dříve narození, vaše děti i váš intimní protějšek. Ale pamatujte si, že s malováním či rekonstrukcí bytu nemusíte začít hned. Zejména ve dnech okolo úterý si se svými blízkými povídejte, neb je-li mezi vámi cokoliv nedořešeného, máte díky Úplňku ve Vahách jedinečnou příležitost případné neshody vyřešit ke spokojenosti všech ! V druhé polovině týdne si dopředu vždy promyslete každý výdaj, a pokud vás o finanční injekci požádají ratolesti, pečlivě se ptejte, na co chtějí peníze použít, zejména jsou-li v pubertě. Tak mne nyní napadlo se vás zeptat, zda jste si jisti tím, jak tráví vaše ratolest volný čas ? Pokud ne, mnozí si ve dnech víkendu zahrajete na detektivy, a budete překvapeni zjištěním, že kapesné končí pravidelně např. v herním automatu, anebo vaše ratolest provozuje velmi riskantního koníčka.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Nedivte se, když vás v první polovině týdne občas někdo upozorní, že vám to mluví víc než je u vás zvykem. Tak se snažte pustit ke slovu i druhé, zejména sourozence, nejbližší příbuzné, sousedy, neb máte skvělou příležitost uzavřít nějaký měsíce se vlekoucí spor. Jste-li narozeni okolo 25.7. a žijete sami, tedy jste nezadaní, dostanete v druhé polovině trýdne skvělou příležitost k seznámení ! Bude se jednat o osůbku se sklony k dobrodružství, což může být v případě dlouhodobějšího soužití problém, protože hry a zábava může být pro dotyčného či dotyčnou přednější než domácnost a starost o rodinu, což vám začne postupně vadit. Ale vše ukáže budoucnost !

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne opakovaně překvapíte děti, intimního partnera, rodinu. Nebudete totiž obracet každou korunu v dlani, ale klidně utratíte peníze i za nějakou naprosto zbytečnou drobnost. Jenže na to, že máte před sebou dlouhodobější období, ve kterém nemusí vaše přijmy pokrýt důležité výdaje vás upozorní Saturn. Tak si sami sobě a svým nejbližším udělejte radost, ale z dlouhodobějšího hlediska mějte na paměti, že kdo šetří, má za tři. V druhé polovině týdne se můžete trápit díky nepříjemnému, tvrdohlavému chování někoho ze sousedů či blízkých příbuzných. Ale díky tomu si uvědomíte, že jste se občas obraceli s prosbou na lidi, kteří vás nemají rádi, a tu chybu již v budoucnu opakovat nikdy nebudete.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V úterý v noci, přesně v 4:25hod zazáří ve vašem znamení Luna v plné síle, tedy nastane Úplněk ve vašem znamení. To může ve vašich vztazích vyvolat doslova bouři. Budete mít totiž dostatek energie řešit ty problémy, nad kterými jste díky své někdy až přílišné toleranci mhouřili oči, ale bytostně vám vadí ! Jenže problém bude v tom, že díky přítomnosti Saturna můžete jednat "jako bez srdce"a ve hře bude i manipulant Pluto, takže si dokonce můžete doslova hrát s trpělivostí druhých. V druhé polovině týdne se budete snažit přinutit ke splacení dluhu někoho z přátel, ale účinek to nebude mít žádný, protože vám peníze stejně nevrátí. Dokonce lze předjímat, že se na vás dosti hrubě oboří. Neberte to tragicky, protože díky tomu zjistíte, že když potřebujete, jsou to sourozenci a nejbližší příbuzní, kdo vám vždy pomůže. Dokonce i někdo ze sousedů se projeví jako loajální osůbka, zastane se vás, a vám dojde, že jste si o lidech okolo sebe dělali velmi mylný úsudek.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

V první polovině týdne si Úplněk ve Vahách vám posvítí na nešvary, které působili ve vašem životě skrytě, a díky tomu najednou uvidíte v plném světle, kdo nebo co vašemu životu škodí. Toho se nelekejte, protože tím dostáváte šanci udělat si ve svém životě jarní úklid a vše negativní ze svého života odstranit ! Další šanci dostanete až za 12 měsíců ! V druhé polovině týdne vás mírně vyděsí nízký zůstatek na kontě, ale následně nad tím mávnete rukou. Dokonce opakovaně vyrazíte do společnosti, mezi přátele, neb si budete jisti, že když nebudete mít na útratu, někdo z nich vás ochotně "založí"

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

V první polovině týdne pečlivě poslouchejte svůj instink, nevyhýbejte se rozhovorům s přáteli ani kolegům z konkurenční firmy. Dostanete totiž příležitost urovnat nedávné spory, navíc nápady druhých vám dají inspiraci, a vy konečně budete vědět, jakými cestičkami se máte ubírat, abyste dostali šanci navázat spolupráci i s velkými firmami, renomovanými společnostmi ! Velmi prapodivné touhy se o vás budou pokoušet v druhé polovině týdne, a nelze vyloučit, že si naběhnete do velmi svérázného milostného dobrodružství. Povšechně ale pro vás platí, že bude rozumné nepřetěžovat svoji fyzičku, ani bych vám hlavně okolo soboty nedoporučovala dlouhé tůry, prostě žádnou větší zátěž. Né proto, že byste neměli dostatek energie, ale proto, že nebudete respektovat žádné hranice, limity, a můžete doslova sami sebe uštvat !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V první polovině týdne dostanete příležitost vylepšit si svoji pracovní pozici, nebo postoupit v žebříčku úspěchu o stupínek výše. Budete-li mít pocit, že vás nadřízení či kolegové sledují, nebudete daleko od pravdy neb vystupovat budete sebevědomě, což vám velmi prospěje. Minimálně na sebe soutředíte pozornost, což bude také k vašemu užitku. V druhé polovině týdne nepropásněte šanci zbavit se něčeho, co vás dlouhodoběji stresuje, připravuje o pohodu a klidný spánek. Mnozí se konečně zbavíte i finančního závazku, který byl delší dobu vaší noční můrou. Je ale možné, že to je partnerství, které vás nějak omezuje, stresuje, a v takovém případě se minimálně zamyslíte nad rozchodem.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

V první polovině týdne mnozí zatoužíte rozšířit si svoje znalosti, vědomosti. Je proto možné, že se rozhodnete pro nějakou formu dalšího studia. Projevem Úplňku ve Vahách může být i touha po cestování. Dopředu ale pečlivě zvažte, zda vše finančně zvládnete ! V druhé polovině týdne si velmi chytře ba diplomaticky vždy rozdělíte čas, tak, abyste mohli část dne trávit s přáteli, a přitom vymyslíte nějakou akci i pro svoji drahou polovičku. Sobotní večer okořeníte skvělým sexem, prostě víkend bude jako malovaný !

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne můžete cítit mírný stres, strach, neb se vám do myšlenek začnou vkrádat černé myšlenky, zda například v dalším období budete schopni splácet úvěr, hypotéku. Možná vám ztuhne úsměv na tváři díky daním, které vám dopočítá pojišťovna či FU. Berte vše, co se okolo útertý bude dít z té pozitivní stránky, neb v uvedených oblastech v příštích měsících budete cítit rovnováhu, protože nebudete mít žádné resty. V druhé polovině týdne si díky nějaké nestandartní události v duchu pomyslíte, že snad máte anděla strážného, který vám napovídá. V posledním okamžiku se totiž rozhodnete něco v zaměstnání pozměnit, poopravit, či doplnit, a následně zjistíte, že jste tím zabránili nějaké kalamitě, dokonce i materielní, finanční škodě. Někteří si dokonce určitou změnou "na poslední chvíli" ochrání svoji profesní pověst.

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Doprovodný program veletrhu Harmonie 
Týdenní horoskop: 16.5. - 22.5. 2011 
Týdenní horoskop: 5.3. - 11.3.2012 
Týdenní horoskop: 6.9. - 12.9.2010 
Výherci březnové soutěže 2016 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny