Články

 

25.04.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 26.4. - 2.5.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 17. týden od 25.4. do 2.5. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

bude putovat znamením Berana do 20.4. Tento den v 5:45hod vstoupí do znamení Býka.

 

Merkur

je ve znamení Býka. V neděli 18.4. v 5:52hod se otočil do retrográdního směru. Couvat bude až do středy 12.5. kdy v 00:36hod opět nabere přímý směr. Co může způsobovat zpětný pohyb Merkura ? Pořádný zmatek...

Merkur je totiž planeta komunikace, intelektu, a při retrográdním pohybu se dá předjímat, že od chaosu a nedorozumění v rozhovorech se můžeme potkávat i se zmatky při cestování, může nás občas pozlobit i elektrotechnika, počínaje mobily a konče počítači.

Bude dobré si ráno i přivstat, zejména pokud jezdíte vlastnínm vozem neb když ho nenastartujete, budete muset do zaměstnání zvolit jinou alternativu přesunu... Jak tomu předejít ?

Na nic nespěchat, provádět např. pravidelnou údržbu PC, kontrolovat stav baterky u vozu, prověřit si spoj, či pečlivě plánovat trasu, když budeme cestovat atd. Opatrní buďte ale hlavně při všech finančních transakcích a při řešení majetkových záležitostí,

zejména při koupi, prodeji či renovovaci bytu, nemovitosti. Pokud obchodujete, překontrolujte si pečlivě stav nakupovaného zboží, a nebudete-li si jisti jeho kvalitou, vyplatí se vám najmout si odborníka.

Ale období retrográdního pohybu Merkura v Býku má i své pozitivum. Dává nám příležitost přehodnotit, co má pro nás má v životě skutečnou hodnotu. Merkur bude retrográdní až do 12.5.2010 a kromě výše napsaného, nám může znepříjemnit život, ba pořádně "zatopit", pokud se budeme spoléhat na informace z "druhé ruky"... V Býku setrvá až do 10.6.

Tento den v 7:41hod vstoupí do znamení Blíženců.

 

Venuše

je ve znamení Býka.

Do znamení Blíženců vstoupí v neděli 25.4. v 7:03 hod a setrvá zde do 20.5. kdy 3:06hod vstoupí do znamení Raka.

 

Mars

je ve znamení Lva.

Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana... Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah. 30.5. se Saturn v Panně v 19:59hod otočí, a opět nabere přímý směr.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha. 7.4. v 3:01hod se otočil do retrográdního směru, a couvat bude až do 14.záři 2010... Firmy, ale i vládní organizaci mohou zaznamenat jakési zpomalení, takže když něco budete požadovat na úřednících povšechně, obrňte se trpělivostí, neb si budou dávat ""na čas"... Dokonce nelze vyloučit, že nastane malý chaos v zákonodárství, i např. okolo daňových předpisů. Mnoho věcí bude odkládáno, neřešeno, takže může nastat např. situace, že vy uplatníte daňovou úlevu či vrácení přeplacení daní, ale stát s řešením nebude pospíchat. Anebo nějaký "chytrolín" přijde na mezeru v zákoně, opomenutí, a stát bude vyzván k vrácení nějakých plateb, anebo nebude moci uplatňovat zákony v plném rozsahu pro chybu, opomenutí, které jim neumožní kontrolu.. těch možností je mnoho. Pluto má totiž moc ba schopnost vytáhnout na světlo nešvary... Takže asi občas při zprávách zalapeme po dechu, a řekneme si... "...jak je tohle vůbec možné..?!?!?"""

 

Ve středu 28.4. v 14:18hod nastane Úplněk ve Štíru. Jeho účinek se dočtete u svého Slunečního znamení. Pokud znáte svůj Ascendent, přečtěte si o toto znamení...

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

V pondělí a v úterý bude Luna putovat protilehlým znamením Vah, a díky její kvadratuře na Pána podsvětí se v myšlenkách budete vracet k nepříjemným událostem, které se staly v minulosti. Mnozí díky tomu začnete výčitkami čeřit pohodu vaší drahé polovičky. Navíc lze předjímat, že nadřízení oznámí zvýšení platů či prémie, ale na vás zapomenou. Nedostatek diplomacie a ostřejší slovník by vám mohl poškodit u vedení pověst, tak buďte trpěliví, však ono se na vás taky dostane. V druhé polovině týdne vám Úplněk ve Šítu stočí myšlenky k penězům, majetku. Budete pečlivě probírat, co vlastně máte potažmo vlastníte. Možná že opakovaně začnete nahlížet do výpisu bankovního konta, a nejednou si položíte otázku, zda máte zajištěn proti ztrátě svůj majetek, nemovitosti, finance. Následně si ale uvědomíte, že pojistit lze vlastně všechno, ale jedinou vyjímkou je láska nejbližších. Začnete se zejména ku své drahé polovičce a k rodině chovat ohleduplněji, něžně, vstřícně.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Dusnou atmosféru vyvolá v první polovině týdne nevstřícnost kolegů, a je jasníé, že vás to mírně rozhodí. Vrčet na vás mohou i nadřízení, takže se budete muset pořádně ovládat, abyste na jejich hlavy nezačli metat bleskyu. Zachovat klid by pro vás ale mělo být prioritou, stejně tak jako v pondělí a v úterý nejíst ostrá jídla, příliš nesolit a pít dostatek čisté vody bez bublinek. Svému tělu prospějete, když první dva dny tohoto týdne mezi 17. až 19.hodinou budete pít zelený čaj, a nebudete se stresovat nenáladou druhých.

Ve středu v 00:31hod vstoupí Luna do protilehlého znamení Štíra, a přesně v 14:18hod doputuje přesně naproti Slunci ve vašem znamení. Nastane tedy Úplně ve Štíru, který se bude snažit ukázat vám všechny nejasnosti posledního období. Ti, kteří se jako na "zadní kolečka" spoléháte pouze na majetek, peníze, v druhé polovině týdne zjistíte, že tato forma bezpečí je jen velkou iluzí, zejména nemáte-li vedle sebe pevné rameno intimního protějšku, nebo povšechně člověka, který s vámi sdílí dobré i zlé, o kterého se můžete kdykoliv "opřít".

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Počátek týdne prožijete velmi romanticky. Jste-li nezadaní, ve středu to již nemusí platit ! Zadaní by si ale měli hlídat hormony. Můžete prožít sexem nabité večery, ale další dny vám začne být úzko, zejména budeli se jednat o nevěru, a do konce týdne raději nebudete zvedat telefony. Pro každého jedince je důležité mít nějaké hmotné zajištění, ale vy uprostřed týdne díky Úplňku ve Štíru zjistíte, že sice jako každý potřebujete platit nájem, elektřinu, etc..ale intimnosti, a hlavně sdílet s někým svoje problémy i radosti, jsou pro vás taky důležité, možná víc, než mít nové auto v garáži. Takže přehodnotíte svoje priority, a čarovnou noc kouzel "Čarodějnice" i víkend se budete snažit intimnímu protějšku doslova "snést modré z nebe" !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne ničeho nedosáhnete mocenským bojem, pouze vyvoláte v rodině, tedy na domácí půdě dusnou atmosféru. To se týká i partnerství. Ačkoliv jste citlivé vodní znamení, právě citlivost a takt vám budou scházet, naopak ultimaty a nekompromisností můžete dokonce vyvolat partnerskou krizi. A pozor, neb se to netýká pouze intimních vztahů, ale i obchodních ! Přitom vaší velkou potřebou a životní prioritou je pro vás povšechně neztratit důvěru lidí okolo sebe, zejména rodiny. Je jasné, že jako každý potřebujete k žití i finanční prostředky. Ale pocit, že se můžete spolehnout na své nejbližší, zejména na svoji drahou polovičku, je pro vás daleko důležitější. A to si v druhé polovině týdne díky Úplňku ve Štíru opět připomenete. Budete v intimnostech vášnivější, a mnozí začnete zvažovat početí dalšího potomka.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Pokud si váš soused zkraje týdne začne zabírat prostory, které mu nenáleží, hlasitě se ozvěte ! V opačném případě se může stát, že se po výletu v přírodě nebude moci dostat domů, protože svým harampádím zaplní nejen váš sklep, balkon, ale i celou chodbu ! Hlavně se nerozčilujte, jednejte klidně, a napomoc si přizvěte přátele. Převezmou na sebe břemeno těch zlých, prostě vše vyřídí za vás !

V druhé polovině týdne se nebojte v rozhovorech otevřít tabu témata vaší rodiny. Promluvte si i o důvěrných problémech, o kterých vaši předci, rodiče, či intimní protějšek tajuplně mlčí. Úplněk ve Štíru má totiž moc odhalovat tajemství, a pokud nějaká ve vaší rodině jsou, máte jedinečnou příležitost mnohé poodkrýt, pochopit a uzavřít.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Ti kteří nedávno navázali vztah, zjistíte počátkem týdne, že váš intimní protějšek má velké finanční problémy. Zvažte pečlivě, zda na sebe vezmete např. břemeno věřitele, či svými peněžními prostředky dluhy uhradíte. Je totiž otázkou, zda se stejná situace nebude opětovně opakovat, a vy byste následně sami sebe mohli uvrhnout do dluhů. Pokud máte děti, a jste odkázání na sociální dávky, alimenty, etc.., šetřete každou korunu, protože zjistíte, že platba ještě není připsána na vašem účtu. V druhé polovině týdne se zaměříte zejména na vztahy se sourozenci, nejbližšími příbuznými, nevyjímaje sousedy. Uvědomíte si, že by měly být postaveny na vzájemné důvěře a otevřenosti. Pokud to tak ve vašem životě není, máte v druhé polovině týdne díky Úplňku ve Štíru jedinečnou šanci najít příčinu třecích ploch i nedůvěry, a udělat taková opatření, abyste se opětovně s úsměvem pozdravili, a nikdo z vás za tím nehledal skrytý podtext.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Luna bude putovat v pondělí a v úterý vašim znamením. Proto méně solte, šetřete kořením, a v podvečer si vypijte dva šálky zeleného nebo kopřovového čaje. Bohužel, Luna se dostane do agesivních aspektů, a mnotí díky tomu na domácí půdě vyvoláte ostrý generační konflikt, a následně si nebudete vědět rady. Velmi problematicky budete hledat cestičky, jak rodinu zklidnit, ztišit. Mnozí s úžasem zjistíte, jak se nevyplácí udržovat uměle pohodu dlouhodobým neřešením problémů. V druhé polovině týdne vám nějaká událost připomene, že vydělávat peníze a honit se za hmotným zajištěním je sice trendem této doby, ale milovat a druhým poskytovat péči, by nemělo být opomíjeno. Středeční Úplněk ve Štíru toto téma pootevře, a vy naprosto jasně uvidíte, zda vydělávání peněz nevytlačilo do pozadí vaše nejbližší. Pokud váš tyto řádky oslovili, máte nevyjšší čas udělat nějakou zásadní životní změnu !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Pokud jste zadaní, a v minulých dnech jste podlehli vábničce jara, vaše nevěra se v první polovině tohoto týdne prozradí, a nevylučuji, že si o vašich záletech budou povídat nejen sousedé, ale i příbuzní. Nic nikomu nevyvracejte, naopak dělejte, že jste hluší, neb to je jediná obrana jak zamezit hádkám, které by se mohly donést i k uším vaši drahé polovičky. Ve středu v 14:18hod nastane Úplněk ve vašem znamení, což může být pro mnohé připodobnitelné ku znovuzrození. Jakékoliv fabulace si odpustíte, neb vám dojde, že život musíte vnímat i s jeho problémy, tedy takový, jaký je, a né si ho idealizovat do podoby, jaký byste ho chtěli mít vy. Svlékněte starou kůži jako hadi na jaře a zjistíte, že i váš život je pestrobarevný, ale díky setrvávání v minulosti jste to neviděli..

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Ti z vás, kteří počátkem týdne vyrazíte do společnosti, za přáteli, s tím, že sice nemáte peníze, ale řeknete si, že vás někdo založí, uděláte velkou chybu. Prátelé se vám ztatí v davu, a mnozí z vás nebudete mít na zaplacení útraty, což bude velmi nepříjemné. V druhé polovině týdne mohou dostat "zelenou" jakékoliv staré bolístky. Opětovně si mnozí dokonce vzpomenete i na osůbky, které vám v minulosti nějakým způsobem uškodili. Díky Úplňku ve Štíru sice můžete vidět vše, co se vám negativního přihodilo v posledním období, ale dostáváte jedinečnou šanci vše uzavřít a jako bájný Phoenix vzlétnout do výšky, na problémy se podívat z nadhledem, z ptačí perspektivy a svoje problémy nebudete vidět tak katastroficky !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Pokud jste narození okolo 27.12., počátkem týdne můžete být zklamaní naprostou nesoudností nadřízených. Vaši práci nebudou hodnotit spravedlivě, naopak méně zdatný kolega či kolegyně dostanou nabídku na lepší, vyšší post v hierarchii firmy. Netrapte se tím, neb ono se to vedení firmy vymstí, váš čas ukázat svoje profesní dovednosti přijde ! V druhé polovině týdne si naprosto jasně, bez jakýchkoliv pozlátek uvědomíte, kde a v čem je vaše síla, ale přiznáte si i svoje slabosti. Ostré světlo Luny ve Štíru vám poodhalí možné iluze,

na kterých jste doposud svůj život stavěli. Je možné, že to bude někdo z rádoby přátel, o kom se dozvíte, že místo opory a zastání vás naopak mezi lidmi očerňuje, a tento vztah skončíte tak razantně, že dotyčného či dotyčnou velmi zaskočíte.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Počátkem týdne vás pořádně vytočí osůbka, která bude mít natolik nestandartní názory na život povšechně, že bouchnete jako přetopený kotel, a o tom, že na jaře kvete i blbost, si budete "špitat sami pro sebe" dlouho po půlnoci. V druhé polovině týdne poslouchejte svoji intuici, neb v sobě objevíte velkou tvořivost, kterou se vám patrně nedařilo doposud uplatnit naplno ve své kariéře, profesi. Konečně budete mít odvahu spustit nějakou akci, která vás přiblíží k cíly, ke kterému se dlouhodoběji snažíte dostat. Ke konci týdne byste si měli dát poozor na nahodilé známosti. Touha po dobrodružství bude velmi silná, ale nevěra by nemusela zůstat bez následků...tím myslím nechtěné početí !

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Pokud máte nějaké dluhy či nedoplatky, buďte velmi opatrní v první polovině týdne. Jistí větší společnost vás nestandartní akcí upozorní, že dluhy se mají splácet. Nevylučuji, že vás praktiky, které použije, vyvedou z rovnováhy, pořádně rozčílí, ale i vystraší. Mnozí si ale nebudete vědomi, že vůbec něco někomu dlužíte. Snažte se zklidnit, a projděte si nejen platby, ale i smlouvy. Není totiž vyloučeno, že se bude jednat o neoprávněný nárok, tak si vše pečlivě zkontrolujte, než cokoliv zaplatíte ! Ve středu 14:18hod nastane Úplněk ve Štíru, a otevře vám virtuelně bránu do všech tajemství vašeho života. Úcítíte, že je načase některé věci ve svém životě opustit, a naopak některé aktivity začnete brát vážněji. Daleko intenzivněji pocítíte v druhé polovině týdne smysl pro spravedlnost, mnozí i chuť pustit se do dalšího vzdělání, cestování. Úplněk vám totiž posvítí i na cestičku, která vám podhalí, kolik zajímavých věcí a příležitostí si zvalitnit život je okolo vás. Vám dojde, že díky shonu a honbě za penězi jste je neviděli, nevnímali !

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Advent a vánoční svátky zvyšují počty pacientů v ambulancích 
Týdenní horoskop: 20.12 - 26.12.2010 
Týdenní horoskop: 25.3. - 31.3.2013 
Týdenní horoskop: 29.10. - 4.11.2012 
Týdenní horoskop: 7.2. - 13.2.2011 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny