Články

 

28.07.2013 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 29.7. - 4.8.2013

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 31. týden od 29.7. 2013 do 4.8. 2013

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

je ve Lvu. 23.8. vstoupí do pečlivé Panny.

 

Merkur

je v Raku, kde setrvá do 8.8.

 

Venuše

v Panně. Do Vah vstoupí 16.8.2013

 

Mars

je v Raku, kde setrvá do 28.8.

 

Jupiter

je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.

 

Saturn

je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.

 

Retrográdní

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Retrográdní

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny... Měsíc ubývá... V pondělí 29.7. nastane v 19.44 hodin poslední lunární čtvrť v Býku.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Nejistota je špatný rádce. Tak když máte na následných sedm dnů něco naplánované, nepropadejte skepsi, že vývoj bude pomalý. Budete totiž muset o své místo na Slunci tentokrát trošku zabojovat, nic totiž nedostanete zadarmo. Dokonce nelze vyloučit, že si budete muset tvrdě obhájit svou pracovní pozici, ale jiskřit to bude i na domácí půdě. Když ale vše budete řešit rozumem, nikoliv emočně, v neděli si řeknete, že jste prožili sice rušný, ale úspěšný týden.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Hned v pondělí si kupte pohodlnou letní obuv, protože celý týden budete v pohybu! Lákat vás bude sluníčko, voda, příroda, což by vás ale mohlo svádět k odkládání povinností. Když například nebudete mít omyté auto, nic se neděje, ale když nezaplatíte složenky, faktury, nebo podnikatelé neobjednají zboží, vše se odrazí negativně ve financích. Budete mít malé tržby, penále z opožděných plateb vás zbytečně připraví o peníze!

 

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Připomeňte si v tomto týdnu, že po temné noci vždycky nastane svítání! Nestresujte se tím, že si v některých záležitostech sáhnete až na dno. Pod ochranou Jupitera jste si v posledních měsících zvykli, že se vám dařilo na co sáhnete, v tomto týdnu budete mít opačný pocit, že se vám všechno sype pod rukama. Původcem ale bude váš spěch. Zejména okolo financí a majetku našlapujte opatrně, protože jedeno unáhlené rozhodnutí vás může připravit o něco, co jste léta budovali!

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V ničem v následných sedmi dnech neriskujte, ověřujte si všechny informace, a úplně ideální bude, když se zdržíte zásadních rozhodnutí. Jedna neuvážená akce by vám totiž mohla připravit špatné spaní. Hlavně se nedohadujte s nadřízenými, a když dostanete chuť změnit směr své kariéry, proberte vše s lidmi, o kterých víte, že mají nohy pevně na zemi, a nejsou to snílci. Oni vás zbrzdí, vrátí do reality, a vy neděláte nevratný krok, který by vás ještě za několik let pořádně mrzel.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Na romantiku zapomeňte zkraje týdne. O vašich erotických hrátkách v přírodě by si totiž povídali lidé za vašimi zády ještě hodně dlouho, a vy budete mít z ostudy kabát! Sice jste pohodáři, ale řeči tohoto tipu by vám prostě vadili. V druhé polovině týdne se mnozí nevyhnete patrně návštěvě nemocnice, nebo místa, kde jsou lidé omezeni na svobodném pohybu. Horoskop vás nechce strašit, ale může jít o někoho z příbuzných, kdo se dostane díky právní zápletce pod zámek, a vy za ním zajdete na návštěvu.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Vy budete celý týden velmi aktivní. Tak se nedivte, když začnete mít pocit, že se velmi brzo unavíte. Tím vám tělo dá pravidelně najevo, že máte zpomalit tempo. Oproti jiným měsícům se budete daleko intenzivněji věnovat přátelům, a večerní grilování spojené s diskusemi do noci se prostě někde projevit musí! Naštěstí se vám nabídne možnost navštěvovat kurz, rozšířit si vědomosti. Vám dojde, že když volný čas věnujete studiu, můžete se stát mistry ve svém oboru. Takže závěr týdne strávíte s knihou v ruce.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Ostražití a hlavně stále upravení jako z cukru by měli být v první polovině týdne nezadaní. Nová láska vám poskytne pořádnou dávku dobrodružství. Zadaní by měli svůj čas rovnoměrně dělit mezi svou drahou polovičku a kariéru. Zde patrně v následných sedmi dnech vznikne velká nerovnováha v neprospěch vašeho intimního života. Když se včas nevzpamatujete, horoskop naznačuje partnerskou krizi, která by mohla skončit docela zajímavě. Během víkendu byste totiž mohli zažívat, odchody, návraty, a takhle dokola by se to mohlo několikrát opakovat.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Klidně se v tomto týdnu řiďte emocemi, intuicí. Ti budou vašimi spolehlivými rádci, a to v jakékoliv oblasti vašeho života. Druhá polovina týdne přinese pozitivní změnu nezadaným a těm, kteří žijí ve vztahu "na divoko". Na svobodné čeká známost, ze které se vyvine dlouhodobý, stabilní vztah, ti kteří žijí ve volném vztahu začnou plánovat založení rodiny. Pouze těm z vás, kteří žijete v pronajatém bytě, asi bude ke konci týdne horko. Majitel vám odmítne obnovit smlouvu a vy budete muset na rychle hledat nové bydlení.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Podnikatelé dostanou hned zkraje týdne možnost navázat spolupráci, která bude trošku vybočovat vašemu zaměření, ale změna vám na škodu nebude, zajistí vám zisky na několik týdnů dopředu! Vy povšechně budete mít v následných sedmi dnech pocit, že musíte v některých oblastech života udělat změnu, vymanit se z minulosti, možná jakoby začít odznova na zelené louce. Nenechte se odradit tím, že jakoby neuvidíte, kam to vlastně jdete. Bod obratu nastane nečekaně, a vy začnete slavit úspěchy.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Vám horoskop dopřeje zkraje týdne klid, prostor pro relaxaci a letní radovánky. Bude to od hvězd chytrý tah, protože doženete spánkový deficit, odpočinete si, a hlavně načerpáte energii, která se vám bude hodit v druhé polovině týdne. To naopak nebudete vědět, s čím dřív začít, navalí se na vás totiž spousta pracovních i domácích povinností. Možná začnete mít pocit, že intimní protějšek, rodina, nadřízení, a vůbec všichni okolo vás zkouší, co všechno unesete, co vydržíte. Tak jim předvedete, že hodně!

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Jakmile začnete mít pocit, že se dostáváte do patové situace, nemůžete ani couvat, ani se pohnout dopředu, zastavte se. Horoskop vám v tomto týdnu totiž umožní zbavit se nereálných snů, díky kterým se pouštíte do aktivit, které nemají smysl, pouze vás okrádají o čas. Pro vás bude důležití hlavně v zaměstnání držet se rutiny, nevymýšlet nic nového, a hlavně dodržovat bezpečnost práce. Váš horoskop nevylučuje zranění, zejména když budete pracovat během víkendu.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Vzestupy a pády čekejte ve financích, ale na to jste si již díky Uranu v sektoru příjmů zvykli. Ale vyplatí se vám moc se tím nezabývat, užívat si léta a vodních radovánek. Již během víkendu se začne rýsovat možnost například další práce, pro nezaměstnané to může být nabídka snů. Změna přijde nečekaně, stejně tak nutnost rozhodnout se, tak buďte ve střehu! Konkurence pracuje na plný plyn i v době dovolených, tak ať vám příležitost někdo nevyfoukne před nosem!


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Nová soutěž začíná! 
Týdenní horoskop: 10.9. - 16.9.2012 
Týdenní horoskop: 26.11. - 2.12.2012 
Týdenní horoskopy: 1.2. - 7.2.2010 
Týdenní horoskopy: 12.4. - 18.4.2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny