Články

 

28.02.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 1.3. - 7.3.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 8. týden od 1.3. do 7.3. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Ryb Zde setrvá do 20.3. kdy v 18:47hod vstoupí do znamení Berana.

 

Merkur

putuje znamením Ryb a setrvá zde do 17.3.2010, kdy v 17:08hod vstoupí do znamení Berana.

 

Venuše

putuje znamením Ryb a zde setrvá do 7.3.2010, kdy v 13:25hod vstoupí do znamení Berana.

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!! V neděli 20.12. se Mars otočil, a retrográdní směr bude mít až do 10.3.2010, kdy v 17:11:35hod opět nabere přímý směr.

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana...

Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana. Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011...

Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

Astrologickou událostí týdne bude 3.Lunární čtvrť, která nastane v neděli 7.3. v 16:45hod.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Podřídit ostatním se snažte počátkem týdne. Nespěchejte na druhé, zpomalte tempo, neb to je pro vás cesta, jak si nikoho neznepřátelit. Prozíravé bude i to, když si prověříte jisté informace ve vztahu k přátelům či nějaké společnosti. Nejednejte, dokud nebudete mít všechny informace prověřeny z vícero stran ! Okolo čtvrtka vám něco nečekaně spadne do klína, a tím skončí vaše obavy o finanční zabezpečení. Může jít o proplacení honoráře či výplaty, pojištění, nemocenskou, alimenty. Bude se jednat o platbu, se kterou jste již ve svém rozpočtu nepočítali, a o to bude vaše radost větší ! Ve dnech víkendu budete nesoustředění. Podvědomí vás totiž začne upozorňovat na všechny nedořešené záležitosti a nesplněné závazky. Můžete se díky tomu hlavně v neděli cítit svázaní, nesví. Mnozí si dokonce začnete namlouvat, že s vašim zdravím není něco v pořádku. Svým způsobem se tím budete snažit utéct před nějakou povinností, před něčím, co jste v předchozích dnech hodili za hlavu, s myšlenkiu, že vám to projde.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Počátkem týdne sice bude klidní, v pohodě, ale nadřízení či kolegové budou netrpělivé, svéhlaví, možná i vzteklí. Takže nakonec něčí zlost a arogance následně rozčílí i vás. Nenechte se nenáladou druhých ovlivňovat, snažte se zejména v úterý a ve středu nerozčilovat, neb stres by se projevil nevolností, dokonce by mnozí mohli pocítit tlak v oblasti ledvin. Nejezte až do středy příliš solená jídle, šetřete kořenímn, a pijte denně alespoň 2litry čisté vody bez bublinek. Uprostřed týdne diplomaticky naložíte s informacemi, ke kterým se dostanete čirou náhodou. Necháte si je pěkně pro sebe a začnete jednat. Bude-li vám nabídnut podpis smlouvy, neváhejte, protože vás to katapultuje mezi elitu lidí, kteří pracují ve stejné profesi jako vy, a mnozí si tím splníte svůj dávný sen ! Nedělní třetí Lunární čtvrť vás upozorní, že byste neměli sázet na známé jméno byť renomované firmy. Díky opatrnosti totiž následně zjistíte, že např. navázání spolupráce by vám moc prospěchu nepřineslo. V neděli si také uděláte malé síto mezi přáteli. Dojde vám, že když vy potřebujete, jistá osůbka nemá permantně čas, ale když požádá o pomoc vás, sedí vám na telefonu non stop, a vy pomáháte seč vám síly a vědomosti stačí, dokonce zainteresujete své přátele. Řeknete si, že je načase se již dál nenechávat jistými lidmi využívat.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Zahnat do kouta svými potomky se nedejte zkraje týdne, nepodlehněte ani manipulativním prosbám. Jejich finanční nároky, neposlušnost, ale hlavně názory, kterými budou zdůvodňovat svoje pozdní příchody domů vás mohou rozčílit, ale bude se jednat o krátkodobou záležitost, tak si šetřete nervy. Náladu vám uprostřed tádne zlepší pochvala nadřízených. I s úroky se vám totiž vrátí loajalita vůči firmě, kde pracujete. Mimořádné prémie sice nebudou novinkou, ale jejich výše vás mile překvapí ! Podnikáte-li, okolo čtvrtka se nebraňte novým kontaktům, protože dostanete příležitost navázat velmi přínosnou obchodní spolupráci. Na sobotu či neděli nikomu nic neslibujte, protože mnohým nadřízení pokazí víkend prosbou, abyste přišli do zaměstnání. Je otázkou, zda jim vyhovíte, protože nedělní třetí Lunární čtvrť ve Střelci je pro vás malým zpozorněním, že kariéra by neměla mít přednost před vašim partnerstvím, manželstvím.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Bydlíte společně s rodiči či prarodiči, tedy vícero generací, asi se počátkem týdne nevyhnete menšímu generačnímu konfliktu. Vaše návrhy na změnu potažmo modernizaci domácnosti totiž narazí. Ať řeknete cokoliv, někdo z dříve narozených vše překroutí, dokonce se na vaši hlavu mohou sesypat výčitky, že s nimi nechcete bydlet.

Uprostřed týdne udělají zásadní rozhodnutí ti z vás, kteří přemýšlí již delší dobu o početí potomka. Ujasníte si totiž s intimním protějškem i finanční zajištění rodiny. Impulzem pro vás může být i nějaký peněžní obnos, možná vyhraný soudní spor, prostě vám okolo čtvrtka nějaké peníze "jen-tak" spadnou do klína. Pokud máte soudní spor, zejména ve vztahu k zaměstnavateli, mnohé se během víkendu začne vyvíjet ve váš neprospěch. Třetí Lunární čtvrť vám totiž předvede, jak je velký rozdíl mezi vašimy sny a tvrdou realitou. Ikdyž vám totiž bude selský rozum říkat, že vy jste v právu, kauza se obrátí proti vám. Uvědomíte si, že v dané kauze jste jako zajíc, kterého honí dravec, ale když si najmete advokáta budou síly vyrovnány. Tak jednejte !

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Divadlo, které sehraje počátkem týdne někdo z příbuzných, bude skvělý herecký výkon. Hrát vám bude na city, ale vy se zmanipulovat nedáte, a pořádně hlasitě, jako správní Lvi, dáte najevo, že se vydírat nikterak nedáte. Je-li váš koníček nějak propojen s výdělečnou činností, okolo čtvrtka budete mít doslova žně. Je i možné, že vám zaměstnavatel povolí svoji činnost vykonávat doma. Mnozí dostanete zpět to, o co někdo vaši rodinu připravil v předchozím období. Může jít o nemovitosti, pozemky. Velkou spokojenost zaznamenají jedinci, jejichž děti žádali o stipendium, či nějaký studijní grant. Obdržíte pozitivní odpověď, a vám spadne kámen ze srdce, neb to velmi pomůže rodinnému rozpočtu. Nedělní poslední Lunární čtvrť vás upozorní, že nedostatek financí byste neměli řešit půjčkou, zejména od nebankovních institucí. Spíše se s intimním protějškem zamyslete, kdo dluží vám a tam nasměrujte svoji energii. Hlavně se nenechte odbýt plytkými, alibistickými výmluvami. Pokud nemáte doklad o dluhu, navoďte situaci tak, aby vám dlužník alespoň podpisem stvrdil jeho výši.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Počátkem týdne se můžete stát obětí kapesního zloděje. Povšechně okolo financí buďte opatrní neb nepozorností můžete přijít o nemalý obnos ! Sousedé, někdo z blízkých příbuzných či sourozenci vás uprostřed týdne mile překvapí svojí nečekanou návštěvou. To ale neznamená, že musíte celé odpoledne a večer sedět doma, naopak kratší výlet či procházka s intimním protějškem bude skvělým zpestřením pracovních dnů. Podnikáte-li, advokát vám okolo čtvrtka oznámí, že jste v nějaké obchodní při vyhráli spor. Během víkendu nebudete schopni ale ani ochotni se dohodnout s intimním protějškem či ochodnímím společníkem na triviálních zaležitostech. Zejména mezi vámi a intimním protějškem to může pořádně jiskřit, ale když začnete řešit důvod neshod a přistoupíte na kompromis, předejdete nikam nevedoucí hádce.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V úterý a ve středu bude Luna procházet vašim znamení, proto neopomíjte dodržovat pitný režim! Navíc díky konstelacím se dá předjímat, že se vám bude nedostávat to, co vám běžně přebývá, takt a obleduplnost. Spory můžete mít zejména se ženami. Hlavně tchýni se snažte vyhnout obloukem ! Uprostřed týdne dopředu odhadnete, na co lidé okolo vás myslí. Využijte toho ve svůj prospěch, vsaďte na svoji intuici, a v ten správný okamžik požádejte o zvýšení platu. Budete mít s Lunou ve vašem domě financí předpoklad, že vás nadřízení neodbydou. Během víkendu proběhne 3.Lunární čtvrť a přinutí vás zamyslet se nad tím, zda se práce nestává poslední dny vaší prioritou, zda nepodceňujete odpočinek. Bolest nohou bude prvním signálem, že je načase vypnout a relaxovat. V neděli nepijte alkohol, omezte i kouření, a když místo kávy budete pít Zelený čaj, v ponděli se probudíte jako znovuzrození !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Splín a pocit izolace od ostatních můžete zažívat počátkem týdne. Rozumné bude najít si nějakou činnost, prostě se nějak zabavte. Může vás to totiž svádět zahnat nenáladu alkoholem či větším množstvím cigaret. Jediné, co vás ale opravdu osvěží a doslova probudí, bude procházka v přírodě, na čerstvém vzduchu. Hlavně se snažte být mezi lidmi. Luna ve čtvrtek 4.3. vstoupí v 3:13 do vašeho znamení. Propůjčí vám sex-apeal, a společně s dalšími planetami vám pomůže vyřešit nedávné nedorozumění v mileneckém vztahu či s dětmi. Pokud vedete jakékoliv spory ve vztahu k dětem, spadne vám kámen ze srdce, neb dostanete avizo, že se vše vyvíjí ve váš prospěch. Máte-li uměleckého koníčka, je možné, že vám bude nabídnuta profesionální dráha. Nedělní třetí Lunární čtvrť vás upozorní, že byste se měli přesvědčit, jak vaše ratolesti tráví volný čas. Dětem díky tomu mírně ustřihnete virtuelní křidélka, protože jim zakážete nějaký riskantní sport, mnozí jim určíte hodinu, kdy se mají nejpozději vracet od kamarádů, ze zábavných kroužků.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Počátkem týdne bude někdo z přátel potřebovat vaši pomoc, radu. Instinktivně vycítíte, že si prochází krizí, a budete to vy, kdo začne řešit jeho či její problémy. Občas se ale budete muset krotit, abyste se nezačli smát, neb půjde o naprostou banalitu. Uprostřed týdne překvapíte své nejbližší nějakou novinkou pro domácnost. Je zde i možnost, že se vám podaří pro rodinu obstarat lepší bydlení. Ti kteří nesdílí s intimním protějškem společnou domácnost vycítí, že je čas na změnu, a tak začnete spřádat plány na společné bydlení. Máte-li s někým z rodiny spor o peníze, konečně se dohodnete na vyrovnání.

Během víkendu bude u vás doma "veselo". Občas totiž někdo o něco zakopne, ale jako zázrakem se nezraní. Neopomeňte důvody, pro které si na domácí půdě budete občas připadat jako v akrobatickém kroužku, odstranit ! Ona vás k tomu ale vyzve i nedělní třetí Lunární čtvrti ve vašem znamení !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Sice vám zkraje týdne nebude moc do zpěvu, ale když zjistíte, že váš nadřízený nebo někdo z kolegů je na tom ještě hůř, dodá vám to nejen energii, ale i kuráž. Začnete dotyčného zpovídat a nabídnete pomoc. Tahle nezištnost se vám vrátí v dalších dnech i s úroky ! Svojí chytrostí, diplomacií, ale i skvělými nápady na sebe fikaně upozorníte uprostřed týdne, a nelze vyloučit, že máte-li např. smlouvu na dobu určitou, bude vám prodloužena, někteří postoupíte v hierarchii firmy o stupínek nahoru. Během víkendu si bude připadat jako ve zpomaleném filmu. Díky něčí pomalosti se opozdíte a na domluvenou schůzku přijdete se zpožděním. Pokud se připravujete na zkoušku či konkurz, v neděli si dejte od učení pohov. Budete roztěkaní, nesoustředění, plýtvali byste zbytečně energií !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Netěšte se na to, že nečekaná služební cesta zkraje týdne vám přinese rozptýlení, že to bude malý soukromý výlet. Přehršle pracovních povinností vám totiž aqni neumožní prohlédnout si město, kam vás nadřízení vyšlou k jednání. Uprostřed týdne překonejte lenost, únavu, a pozvání kolegů neodmítejte. Nejenže vás čeká skvělý kulturní zážitek, ale informace, které vám jistá osůbka sdělí vám poodkryjí skvělou finanční příležitost. Může jít o nenáročný, ale velmi lukrativní vedlejší pracovní poměr. Nedělní třetí Lunární čtvrť ve Střelci soustředí vaši pozornost na finance a mnozí se nevyhnete nějakému důležitému rozhodnutí. Je možné, že na několik dalších dnů si budete nuceni mírně utáhnout opasky, ale určitě to bude rozumnější, než si půjčovat od přátel či nebankovních institucí.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne si uvědomíte, že peníze a majetek pro vás nejsou důležité, že pouze zdraví těch, které máte rádi, je pro vás prioritou. Příčinou bude náhlé onemocnění někoho blízkého, patrně ženy. Vyvede vás to z rovnováhy, ale nepanikařte, bude se jednat pouze o chvilkovou slabost. Uprostřed týdne vás příjemně překvapí nabídka zaměstnavatele. Nové pracovní zařazení vám totiž umožní cestovat, a nelze vyloučit, že ve hře bude zahraniční. Ani nevylučuji, že vás zaměstnavatel vyzve ke studiu, zvýšení kvalifikaci. Narození okolo 6.3. dostanou okolo čtvrtka nabídku, která se již nikdy nemusí opakovat. O co půjde záleží na vašem individuelním horoskopu, v každém případě buďte ve střehu, a nepodceňujte žádný telefon, mail ! Během víkendu nemalujte čerta na zeď a hlavně neustupujte ze svých plánů, životních snů ! Možná že v neděli pocítíte malou osobní krizi, ale to vás pouze třetí Lunární čtvrť upozorní, že pouze v pohádkách padají sami pečení holubi do pusy !

 


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

PF 2010 
Výherci březnové soutěže 2016 
Výsledky červencové soutěže 2013 
Výsledky červnové soutěže 2014 
Výsledky zářijové soutěže 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny