Články

 

01.02.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 1.2. - 7.2.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 5. týden od 1.2. do 7.2.2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

 

Slunce

putuje znamením Vodnáře. Do následného znamení Ryb vstoupí 18.2.2010 v 19:52hod..

 

Merkur

putuje znamením Kozoroha. Do znamení Vodnáře vstoupí 10.2.2010.

 

Venuše

putuje znamení Vodnáře a zde setrvá do 11.2.2010, kdy v 13:02hod vstoupí do znamení Ryb.

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!! V neděli 20.12. se Mars otočil, a retrográdní směr bude mít až do 10.3.2010, kdy v 17:11:35hod opět nabere přímý směr.

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana...

Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana. Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah.

13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha

Protože jsem dostala vícero mailů vztahujících se k počasí, rozebrala jsem z astrologického hlediska Úplněk, který nastal 30.1. v 7.18hod. a ukazuje na to, jak se budou chovat přírodní živly následných 14 dní, tedy až do NOVoluní, které nastane v neděli 14.2. v 3:51hod. V okamžik Úplňku byla Venuše v konjunkci (poblíž) Slunce, což znamená hodně srážek, v zimě velké množství sněhu, sněhové bouře. Navíc mezi Venuší a Sluncem byla deklinanční paralela, což znamená, že teploty opět klesnou, a bude více srážek. Uran byl v 1.domě horoskopu, což v astro počasí předjímá, že budou silné ba třeskuté mrazy.

Retrográdní Mars ukazuje na to, že se jen-tak brzo neoteplí, a Jupiter v Rybách, potvrzuje, že ani chumelit brzo nepřestane.

 

Výše napsané podporuje i to, že Luna po Úplňku jako první planetu přecházela Saturna...což opět potvrzuje již výše napsané, neb to opět předjímá více srážek.

 

Nu...tak si zimy užijte ve zdraví, teple se oblékejte, pijte dostatek tekutin, a hlavně si nekažte náladu ""hudráním" na počasí. Zima, jakou zažíváme v poslední, období totiž není nic neobvyklého, pouze nás poslední roky díky mírným zimám počasí rozmazlilo, ale věřte, že naši předkové se nad takovým množstvímk sněhu nijak nepodivovali. Stačí se podívat na obrázky Josefa Lady !

 

Protože v sobotu 6.2. v 0:51hod proběhne třetí Lunární čtvrť ve Štíru, během víkendu se pořádně oblékejte, což platí hlavně pro ženy,

snažte se neprochladnout, protože nejvíce budou ohroženy plodící orgány.

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Velkou ctižádost pocítíte v první polovině týdne. To ve vás může probudit i sklony mít kolegy, nadřízené, i svoji drahou polovičku pod kontrolou. Navíc se vám do reality často budou mísit sny, neskutečné plány ! Naštěstí váš intimní protějšek i kolegové budou mít pevně nohy na zemi a vždy vás usměrní. Venuše stále naznačuje úspěch ve společnosti, což je přímo výzva pro nezadané nesedět doma ! Můžete totiž díky skvělé komunikaci navázat vztah, který bude prospěšný vaši kariéře ! Podezřívavost vás začne opanovat v druhé polovině týdne, a čím víc se bude blížit sobotní poslední Lunární čtvrť ve Štíru, tím intenztivněji se bude zvyšovat vaše nedůvěřivost. Navíc si můžete začít namlouvat, že jste svému intimnímu protějšku obětovali svoje sny, což bude samozřejmě zmýlená. Pravdou je ale to, že byste si měli ve dnech volna ujasnit, zda vám intimní protějšek umožňuje prožívat naplno vášeň. Pokud zjistíte, že v intimnostech nejste spokojeni, může to být signál, že je čas na změnu v partnerství.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Ačkoliv jste znamení, které nemá rádo překvapení a raději si vše dopředu plánujete, v první polovině týdne uděláte nejednou vyjímku. Mnozí z vás doslova zajásáte, když vaše drahá polovička přijde s nápadem udělat si malý výlet. Dokonce se mnohým z vás někde tak zalíbí, že zůstanete přes noc mimo domov, a vezmete si ještě den volna. A uděláte dobře neb Venuše je příslibem smyslných potěšení, a na toto vaše tajné místo se rádi budete v dalších měsících často vracet. Od pátku se začnete dohadovat sami se sebou. Třetí Lunární čtvrť ve Štíru vás přimo bude pobízet chovat se otevřeně a to i v sexu. Díky tomu mnozí doslova zboříte hranice jakýchsi předsudků, za které se občas alibisticky schováváte. Dokonce i na veřejnosti budete svým chováním všem, hlavně častějšími obětími, jasně dávat najevo, že k sobě s intimním protějškem patříte ! Na to pozor, protože můžete vzbudit závist někoho méně šťastného či nějakého nespokojence !

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Jste znamení, pro které jsou změna a rozmanitost stejně důležité atributy jako kyslík k dýchání, a první polovina tohoto týdne je pro vás jako stvořená, neb si nebudete jisti, co se stane za chvilku ! Možná si občas budete připadat jako v jedné pohádce, neb budete muset odvolat to, co jste ještě před chvilkou slíbili a následně zjistíte, že jste se spletli, a odvoláte to, co jste odvolali. Ještě že máte intmního partnera, neb vám poskytne doslova záhranný kruh. Jakmile začnete zmatkovat, vyláká vás do ložnice, a něžná zábava spolu s báječným sexem vám poskytnou skvělý azyl před dalšími trapasy. Pokud máte nějaké dluhy, rozběhněte se za věřiteli, neb je svojí nepřekonatelnou výřečnosti zpracujete tak, že vám vyjdou vstříc, a termíny platby oddálí. V druhé polovině týdne si občas připomeňte, že intimní protějšek nemůže za to, že vaše kariéra potažmo zaměstnání jsou v posledním období mírně zahalena mlhou, a výčitky či obviňovaní si odpusťte ! Naopak se soustřeďte na to, jak velká je mezi vámi přitažlivost. Vyvolá ji sobotní poslední Lunární čtvrť ve Štíru. Pokud budete víkend trávit v zaměstnání, budete toužit po co největší blízkosti intimního partnera tak intenzivně, že se ztratíte "po anglicku". Naštěstí nadřízení díky velké pracovní zaneprázdněnosti si vaší nepřítomnosti nevšimnou.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne díky konstelacím můžete udělat nějaké zásadní rozhodnutí. Protože se vše odehraje ve vašem domě partnerství, manželství, lze předjímat, že se to bude týkat intimního vztahu nebo obchodních vztahů. V každém případě skvěle dovedete popsat své city a uvědomíte si, jak je pro vás důležité citit bezpečí i to, že můžete partnerovi/partnerce, ale také obchodním přátelům bezmezně důvěřovat. Je také možné seznámení, kterým odstartujete novou etapu např. v podnikání, jste-li nezadaní, ze seznámení se může vyvinout doslova Karmický vztah. Sobotní poslední Lunární čtvrť ve Štíru vám virtuelně ukáže, jak vám občasná vnitřní zlost z nedostatku uspokojení škodí. Držet se zpátky umíte skvěle, ale dávat najevo city, emoce, vášeň vám dělá občas problém, a aniž si to asi uvědomujete, trpí tím i vaše drahá polovička. Víkend vám dává šanci tento svůj nešvar překročit a chovat se spontánně, tak toho využijte !

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Nedivte se v první polovině týdne, když naprosto spontánně budete mluvit otevřeně o všem, co vás trápí ! Můžete dokonce dojít k poznání, že se občas doslova uvězníte ve své kanceláři, v zaměstnání, a na ostatní, zejména intimního partnera vám už nezbývá čas. Pokud vás něco z předchozích řádků oslovilo, je to jasný signál toho, že je nejvyšší čas udělat nějakou změnu, zejména byste měli přestat šidit svůj osobní život potažmo intimní partnerství ! Na víkend si naplánujte malý výlet, vyražte na hory, prostě hlavně v sobotu neseďte doma, neb jen tak se vyhnete rodinným návštěvám, při kterých příbuzní zkritizují vaši domácnost i vaši drahou polovičku. Nenechte se ničím rozhodit, snažte se udržet v partnerství příjemnou atmosféru. Třetí Lunární čtvrť ve Štíru ve vás totiž probudí uhromnou touhu, prostě chuť na sex. Zádrhel ale nastane, pokud vás intimní protějšek z jakýchkoliv příčin odmítne. Uraženost může vystřídat vztek, a vás napadne jako první vztah ukončit.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne vím konstelace vašeho vládce Merkura doslova rozvážou jazyk ! Takže budete komunikovat velmi bezpostředně, spontánně. Možná se dokonce vrátíte v čase kousek nazpět a něco své drahé polovičce vyčtete, ale hlavně budete otevření ve všem, co se týká vašeho mileneckého vztahu povšechně, a sem patří i děti. Je tedy možné, že se někteří rozhodnete počít dalšího potomka a hodiny o tom budete schopni diskutovat ! Máte-li nějakého koníčka, kterého díky hektické době dlouho opomíjíte, uprostřed tohoto týdne se k němu vrátíte ! Jste znamení, kterému lichocení dělá dobře povšechně, kritizovat druhé umíte skvěle, ale pravdu o svých vlastních "prohřešcích" přijímat neumíte. Sobotní poslední Lunární čtvrť ve Štíru upozorní, že sex a radovánky nejsou všechno, že byste měli o svých citech hovořit, častěji, více a pořádně nahlas, ať vás intimní protějšek nepřeslechne !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Doslova Karmická konstelace v první polovině týdne velmi ovlivní vaše chování na domácí půdě, v rodině. Otevřeně totiž začnete hovořit o tom, co se vám líbí, ale také může samozřejmě nastat i druhá varianta, že intimnímu protějšku a všem doma hlasitě vyčtete nešvary, kterými vás na domáci půdě dlouhodoběji iritují. Hlavně nezadané Váhy by ale neměli ztrácet čas výčitkami, měli byste naopak zbystřit a snažit se být stále upravení, neb můžete potkat svého budoucího partnera/partnerku prostřednictvím rodinných příslušníků ! V druhé polovině týdne pocítíte jakýsi zmatek v citech, což ve vás začne vyvolávat poslední Lunární čtvrť ve znamení Štíra. Jenže jenže..na jedné straně vás bude opanovat velká touha a proti tomu bude stát alibistický strach, zda to nepřeháníte. Bude stačit maličkost ! Když se na svoji drahou polovičku nebudete pořád lepit a dáte intimnímu partnerovi či partnerce prostor se "alespoň nadechnout" ! Vášně ve vás totiž bude tolik, že byste ji mohli rozdávat !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

V první polovině týdne potkáte člověka, který trošku pozmění vaše názory na sourozence, sousedy, rodinu. Vedete-li s někým z nich jakýsi boj, v těchto dnech si budete muset mírně promnout oči, neb vám někdo naservíruje tak nezvratná fakta, že možná opakovaně zvednete telefon, abyste se za nějaké své chování v minulosti omluvili. Pokud vás pozve někdo ze sousedů na návštěvu, nelelkujte a na kávu či skleničku ohnivé vody zajděte. Seznámí vás s osůbkou, která vás může přímo uhranout skvělou konverzací, což pro nezadané může signalizovat i osudové setkání. V sobotu ve vašem znamení, krátce po půlnoci, tedy přesně v 0:51hod proběhne poslední Lunární čtvrť. Díly tomu ve vás mohou vyvolat stres vzpomínka na cokoliv nedořešeného či nedokončeného. Můžete mít i tendenci se opakovaně vracet k nepříjemné události, která se stala ve vašem vztahu před mnoha týdny, prostě nebudete cítit v partnerství bezpečí, a svými vzpomínkami své obavy ještě probloubíte. Budou-li vám "ouhá", v duchu si připomeňte i ty hezké chvilky, a mnozí tíém zjistíte, že malujete zbytečně "čerta na zeď" !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Začnete-li si v první polovině týdne v duchu opakovaně klást otázku, zda nejste příliš závislí na lidech okolo sebe, potažmo zda se až příliš nespoléháte např. okolo financí na svoji drahou polovičku, budete na správné cestě. K uvědomnění si, že musíte stát hlavně na svých nohou a nespoléhat se ani na partnera/partnerku vám totiž vnukne Merkur, který bude přecházet přes Karmický Lunární vzestupný uzel. Blížící se sobotní 3.Lunární čtvrť v erotikou a sexem nabitém znamení Štíra, z vás udělá nevypočitatelné osůbky. Prvotně je možné, že sexu dáte přednost před sladkými slovíčky. To by ale byla chyba, protože zrovna tento víkend byste naopak o svých citech měli hovořit otevřeně, a pořádně nahlas. Je pravdou, že k mluvení mnohé z vás přinutí nějaké rýpnutí souseda, či klepy, které vám začne vyprávět někdo z příbuzných či sourozenců. A to bude pořádná mela zjeména v případě, když se pomluvy budou týkat vaší drahé polovičky. Tak to milíé Střelci předvedete, jací jste skvělí Lučištníci, neb slovním šípem drby smetete či odrazíte tak brilantně a ostře, že vám zatleská nejen intimní protějšek, ale i někdo z náhodných posluchačů. A pozor, klidně se vše může odehrát na ulici, před vašim domem, či na chodbě domu kde bydlíte...

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Ve vašem znamení se v blízkosti Dračí hlavy bude pohybovat posel Bohů, planeta komunikace Merkur. Tato konstelace vám propůjčí skvělé, bystré myšlení, a tak se nedivte, že se nejednou v rozhovorech stanete středem pozornosti! Otázkou ale je, zda neporušíte určité mantinely, neb touha po originalitě vás může zanášet daleko od reality ! Společnost to ještě unese, ale váš intimní protějšek, či obchodní partněři občas mohou mít pocit, že jen mluvíte a nic neděláte ! V druhé polovině týdne budou vaše reakce, chování, dokonce i milování něčím zvláštní, jiné. Třetí Lunární čtvrť ve Štíru totiž ve vás vyvolá pochybnosti, ale hlavně vás upozorní, že "nic netrvá věčně" a proto se budete snažit o něco neobvyklého, zvláštního, jen abyste si byli jisti, že vaše drahá polovička se vedle vás, potažmo ve vaší společnosti nenudí.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Obrovská energie, která vás virtuelně v první polovině týdne začne probouzet ze zimního spánku, mírně zatřese s vaší psychikou, ne se probudí vaše podvědomí. Posel Bohů Merkur společně s Dračí hlavou se vás virtuelně zeptají, zda často neustupujete, když vycítíte okolo sebe nepřátelství, prostě zda řešíte problémy. Zda strach ze ztráty není poslední obdoboí silnější než vaše sebehodnota ! Pokud ano, dostanete obrovskou sílu si to slovně s někým, kdo vám dlouhodoběji škodí bez skrupulí vyříkat ! A protože Merkur vládne vašemu domu sexu, ale také domu mileneckých vztahů, lze předjímat, že ani vaše drahá polovička se nikam neschová před vaší kritikou, ikdyž strčí hlavu do písku ! Pokud slavíte okolo soboty narozeniny, připravte se na to, že v následných 365 dnech můžete být citově velmi provázání s intimním protějškem, občas si i zažárlíte. Možná i díky tomu pro vás budou mít loajalita a blízkost intimního protějšku v následném roce větší cenu, než nic neříkající úsměvy, mnozí dáte dokonce v určitém období přednost partnerství před svojí kariérou.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne můžete procházet jakousi osobní krizi. Zeptáte se totiž sami sebe, zda o svých vizích a snech pouze nemluvíte, nesníte, zda vaše přílišná citlivost a velká nerozhodnost nezpůsobují nerovnováhu na domácí půdě, či nevyrovnané intimní partnerství, manželství, dokonce se to může týkat i obchodních vztahů. Vy si totiž velmi často i vymýšlíte a protějšek ani rodina, ani ochodní partneři občas nevědí, jak na tom vlastně s vámi jsou, a jak na tom opravdu jste vy ! Tak se o svých problémech i citech rozmluvte, a řekněte svým nejbližším o svých obavách, máte na to nejeden večer i noc ! Věřte, že upřímný rozhovor vás s těmi, kdo jsou vám nejblížeji, tedy hlavně s rodinou, neuvěřitelně sblíží ! V druhé polovině týdne si mnozí občas budete připadat jakoby zablokovaní. Sobotní poslední Lunární čtvrť ve Štíru ve vás totiž probudí velkou touhu, ale Slunce ve vašem domě podvědomí bude mít tendenci vás držet zpátky, potlačovat city. Nerozhodnosti se zbavíte tím, když se sami sebe zeptáte, zda to, že v sobě zadržujete emoce, touhu, prospívá vašim vztahům. Odpověď je jasná....

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 12.12. - 18.12.2011 
Týdenní horoskop: 2.6. - 9.6.2013 
Týdenní horoskop: 21.1. - 27.1.2013 
Týdenní horoskop: 23.7. - 29.7.2012 
Veletrh BIOSTYL, ESOTERIKA A ECOWORLD již pár dní 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny