Články

 

24.06.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 25.6. - 1.7.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 26. týden od 25.6. do 1.7. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Raka.

 

Merkur

je ve Lvu kde setrvá do 1.9.2012

 

Retrográdní

Venuše

je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012. Couvat bude až do soboty 27.6., poté bude opět stacionární a přímý směr nabere 30.6.

 

Mars

je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 16.10.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

 

Fáze Luny...

Měsíc přibývá. Ve středu 27.6.2012 v 4.31 hodin nastane první Lunární čtvrť ve Vahách.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Celý týden se snažte promýšlet každou akci a rozhodnutí do nejmenšího detailu. Vaše snaha urychlit běh událostí vám přinese pouze problémy, dokonce nelze vyloučit, že kromě hádek byste museli řešit i častější nevolnost. Pokud se po vašich zádech začnou vozit nadřízení nebo někdo z kolegů, či člověk s autoritou, nereagujte, a přemýšlejte, proč si zrovna vás vybral jako oběť svých divných nálad. Možná zjistíte, že svými skvělými nápady vyčuhujete až příliš z davu a začínáte být pro jisté osůbky nebezpečnou konkurencí.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V následných sedmi dnech se do vašeho intimního vztahu začne vracet vášeň, tak byste měli "kout železo" dokud je žhavé. Prostě se snažte trávit s osůbkou, kterou milujete co nejvíce času. Ve dnech okolo středy nepijte alkohol, nejezte příliš ostrá jídla, a hlavně se snažte nenastydnout, chraňte si svoje záda, hrozí vám zánět ledvin! Když k vám vtrhne koncem týdne nečekaně návštěva, je jedno zda to budou sousedé nebo příbuzní, na něco se vymluvte a elegantně je z bytu vypoklonkujte. Pohádaly byste se, a někdo z aktérů by se vám začal tajně mstít.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Vám se v tomto týdnu začnou pořádně zapalovat lýtka, a hormony si s vámi budou pohrávat tak silně, že klidně zahnete stávajícímu partnerovi potažmo partnerce. Navíc bez černého svědomí utečete ze zaměstnání od rozdělané práce, což by byla kardinální chyba. Snažte se naopak i maličkosti dotahovat do konce, žádnou povinnost neodkládejte na další den, protože víkend byste místo u vody trávili v zaměstnání, dokončováním nedodělků.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Vzhledem k Slunci ve svém znamení máte snahu se pro rodinu roztrhnout, uprostřed týdne byste se měly zamyslet, zda vaše chování a rozhodnutí jsou v souladu s tím, co chtějí vaši nejbližší. Možná zjistíte, že když trošku uberete, prospěje to vám i atmosféře v rodině. Vaše všeobjímající láska je může svým způsobem dusit. Odsouhlasí vám totiž pro zachování klidu vše, ačkoliv na mnohé věci mají úplně jiný úhel pohledu.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Všechny problémy budete v tomto týdnu budete řešit intuitivně, s citem a nadhledem, takže se nenecháte vytočit ani byrokracií, která vás zaskočí na úřadech, možná při řešení sporu, nebo zkoušek na školu. Zachovat klid ale pro vás bude problém uprostřed týdne. Klepy, která se k vám začnou hrnout ze všech stran budou zraňující, ale když se budete tvářit, že vám je úplně jedno, co o vás kdo vykládá za zády, pomluvy ustanou. Nesnažte se přijít na to, kdo vám hází klacky pod nohy. Bude vám sice jasné, že je to někdo z lidí, se kterými se denně stýkáte, ale kdo je to konkrétně nezjistíte.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Velmi taktně se ve dnech okolo středy zeptáte rodinných přátel, kdy vám vrátí půjčku, kterou slíbili uhradit již s minulém měsíci. Blíží se doba prázdnin, a vám se během dovolené bude hodit každá koruna. Kupodivu vám peníze okamžitě vrátí, a vy si budete v duchu děkovat, že jste na ně šli diplomaticky. Ke konci týdne se totiž situace může navíc obrátit. Ve schránce najdete výzvu k úhradě nedoplatku, a o malou půjčku požádáte přátele vy, vašim sponzorem se může stát i někdo z blízkých příbuzných.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Svobodu si v tomto týdnu můžete vysvětlovat po svém, a podle toho to bude vypadat ve vašem intimním partnerství. Chodit si domů budete kdy se vám zachce, a pokud nezačnete brzdit, mohla by se do vašeho vztahu vloudit krize! Podobně se budete chovat i v zaměstnání, ale tam vám sice jemně, ale zároveň důrazně dá najevo šéf, že vám pozdní příchody trpět nebude. Během víkendu si mnozí koupíte nějaký zvláštní, možná magický předmět.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Zkraje týdne si raději přivstaňte. Bude lepší, když do práce dorazíte ještě dřív než vaši nadřízení, protože vás budou sledovat na každém kroku. Změnám se v zaměstnání patrně nevyhnete, ale novou smlouvu nepodepisujte dřív, dokud si ji pořádně nepřečtete a úplně nejlepší bude, když si zajdete na konzultaci k právníkovi. Najde tam kličky, které by vám v budoucnu mohli pořádně uškodit. Víkend si budete užívat pod vlivem Luny ve svém tnamení, tak si hlídejte neopodstatněnou žárlivost.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Vyplatíte se vám až do čtvrtka se spoléhat jenom na sebe, řídit se svým rozumem. Sice to přátelé budou myslet dobře, ale díky jejich nepromyšlené radě se můžete dostat do pořádné šlamastyky. Ve dnech víkendu sázejte na svou intuici. Vůbec nelze vyloučit, že se vám dostane do ruky ezoterická literatura, a nadchne vás do té míry, že letní dovolenou místo u moře budete trávit na kurzu astrologie, numerologie.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Počítejte s tím, že své kariéře budete věnovat až do středy i svůj volný čas, a vaše drahá polovička si začne připadat jako páté kolo u vozu. Takže se snažte všechno rodině vynahradit během víkendu. Inspiraci kam vyrazit vám přihraje tajemná Luna ve Štíru. Pokud máte vy nebo rodiče byt v pronájmu, nelze ale vyloučit, že volné dny budete muset shánět jiné bydlení, protože pronajímatel vám nebo dříve narozeným vypoví smlouvu ze dne na den.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Půjdete-li si v první polovině týdne koupit letní dovolenou, ptejte se na podrobnosti, nenechte se ukolébat galantností a výmluvností pracovníků cestovky. Úplně nejlepší bude, když si ověříte informace i solidnost cestovní kanceláře na internetu. Patrně zjistíte, že prodávají zajíce v pytli, protože zkušenosti a hodnocení klientů budce tak negativní, že byste vyhodili peníze oknem a navíc byste se domů vrátili se zdravotními problémy.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Pořádek si budete muset udělat nejen v organizaci své práce, ale i ve svých osobních věcech, a hlavně ve financích. Nerovnováha mezi příjmy a výdaji vás patrně uprostřed týdne připraví o několik hodin spánku, ale jste znamení s bujnou fantazií, takže z problémů fikaně vyklouznete. Vezměte si z toho ale ponaučení, a snažte se vytvořit si finanční rezervu, ať vás nedostane na kolena v dalších týdnech nečekaný výdaj.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Doprovodný program veletrhu Harmonie 
Týdenní horoskop: 20.2. - 26.2.2012 
Týdenní horoskop: 25.2. - 3.3.2013 
Týdenní horoskop: 26.7. - 1.8.2010 
Veletrh Harmonie přinese inspiraci každému 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny