Články

 

11.01.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 11.1. - 17.1.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 2. týden od 11.1. do 17.1.2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

 

 

Slunce

putuje znamením

Kozoroha

Do následného znamené Vodnáře vstoupí 20.1.2010 v 5:44hod..

 

Merkur

putuje znamením Kozoroha.

Do znamení Vodnáře vstoupí 10.2.2010.

Posel Bohů Merkur se během Vánočních svátků, přesně v sobotu 26.12. v 15:31:52hod otočil do retrográdního směru a couvat bude až do

pátku 15.1. kdy v 17:51:37hod opět nabere přímý směr.

 

Venuše

putuje znamení Kozoroha a zde setrvá do 18.1.2010, kdy v 15:30hod vstoupí do znamení Vodnáře.

 

Mars

je ve znamení Lva.

Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

V neděli 20.12. se Mars otočil, a retrográdní směr bude mít až do 10.3.2010, kdy v 17:11:35hod opět nabere přímý směr.

 

Jupiter

je ve znamení Vodnáře a setrvá zde až do 18.1.2010.

 

Saturn

je ve znamení Vah.

13.1.2010 se Saturn otočí do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010.

Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

 

Zajímavá a důležitá astrologická událost nás čeká

v pátek 15.ledna v 8:11hod.

 

Nastane totiž NOVoluní v Kozorohu a současně dojde k prstencovému Solárnímu zatmění - tedy k částečnému zatmění Slunce.

Znamení Kozoroha nám pomůže zorientovat se v realitě a ukáže nám, co máme udělat proto, aby náš život získal stabilitu, byl budován na pevných, stabilních základech.

Vládne mu totiž mocný pán času Saturn, který má rád řád, strukturu, trvanlivost.

Díky tomu, že dojde k zatmění, lze to přirovnat k novoročnímu úklidu skříně. Když nevyhodíte nepotřebné a to, co již dosloužilo, nebudete mít kam ukládat nové věci.

Tak si ve svém životě udělejte v pátek pořádný úklid, a pamatujte si, že co vytvoříte či započnete během zatmění, bude mít velký vliv na celý rok 2010 !

Zejména ti, kteří mají nějakou planetu či prvek horoskopu ve znamení Kozoroha, by si měli zjistit, v jakém postavení bude toto zatmění vůči jejich Radixu - horoskopu narození. Týká se to hlavně těch, kteří ve dnech okolo tohoto NOVu slaví narozeniny, ale i Raků narozených okolo 13.7., protože vám zatmění může ukázat na nějaký problém, který budete nuceni nejdříve dořešit, a až potom dostanete prostor pro start či budování něčeho nového, tak jak se klasickou symbolikou NOVoluní.

Ale ničeho se nebojte ! Sama planeta lásky a peněz bude součástí a vlastně spoluvládkyní tohoto zatmění !

Proto se dá předjímat, že všem nám toto NOVoluní v Kozorohu nějakým způsobem prospěje. Určitě si povšechně ujasníme, jak jsme na tom ve své kariéře, jaké je naše postavení a pověst ve společnosti, a co můžeme udělat proto, abychom dosáhli spravedlivé odměny za svoji práci a získali si autoritu.

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

V první polovině týdne nejednou někdo virtuleně smekne před vašimi názory, protože se budete vyjadřovat moudře, s nadhledem, a vždy se trefíte svojí myšlenkou do černého. Mnozí pocítíte touhu po něčem neobvyklém, a vůbec nelze vyloučit, že tím bude milostný románek (nevěra). Od čtvrtka se vše začne stáčet k vaší pověsti, kariéře, postavení, ale také sláva a moc budou témata, ku kterým vám pootevře virtuelní dvířka páteční prstencové zatmění Slunce. Mnozí si konečně oddychnete, neb najdete způsob, jak se vymanit z podřízeného postavení a tím odstartovat novou kapitolu své kariéry ! Ve hře bude totiž Uran, a tak je možné, že se stanete členy týmu či projektu, který bude pracovat / probíhat tajně, může se jednat jak o rozjezd nové firmy, ale například může jít o plánování startu prodeje, kterým bude uveden na trh výrobek s novou, doslova revoluční technologií.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Počátkem týdne budete ve všem, co se vztahuje k financím či majetku, úspěšní ! Pokud jste např. žádali o úvěr, dostanete pozitivní odpověď. Dokonce nelze vyloučit, že se vám konečně podaří prodat rodinnou nemovitost, anebo bude ukončeno řízení o dědictví, z kterého budete mít velký finanční prospěch. Velké oživení do života vám může přinést v druhé polovině týdne prstencového zatmnění Slunce, neb sama vaše vládkyně Venuše dnes bude jeho součástí. Mnozí se rozhodnete rozšířit svoje znalosti, např. tím že se přihlásíte na nějaký kurz, školení, studium, a nelze vyloučit, že vám sám zaměstnavatel nabídne úhradu nějakého vzdělávání, což může být spojeno s cestováním do zahraničí. Pracujete-li v oblasti zábavy, v médiích, či se živíte psaním, toto zatmění by mohlo nastartovat doslova životní pozitivní zlom ve vaší kariéře !

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Ti kteří žijí v trvalém partnerském vztahu, manželství, pocí zkraje týdne velké sexuální napětí, touhu. Skvělé bude i to, že vám nebude dělat problém přistoupi na kompromis, pokud se v něčem s intimním protějškem, sousedy či blízkými příbuznými neshodnete. Dokonce nejednou uděláte ústupek, abyste předešli slovním konfliktům. Velkým příslibem nečekaného přísunu peněz vám přináší páteční prstencové zatmění Slunce ! Může to pro vás být nový start v oblasti financí, protože se mnozí konečně zbavíte dluhů. Příjemcem nečekané sumičky můžete být vy, ale i váš intimní protějšek či váš potomek. Může se jednat o vrácení dluhu, zvýšení platu, alimenty, peníze získané rozsudkem, odškodnění pojišťovny...etc..Máte-li v intimním vztahu nějakou nezahojenou bolístku, ve dnech okolo pátečního NOVu +-4dny se virtuleně zacelí, a konečně necháte "za zády" nepříjemnou či bolestnou minulost !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Počátkem týdne budete naprosté jedničky v zaměstnání. Svoji práci totiž dokončíte vždy v časovém předstihu před ostatními. Ti kteří měli poslední dny zdravotní problémy, zaznamenají rapidní zlepšení. Mnozí dokonce budete mít důvod k oslavě, protože vám zaměstnavatel oznámí zvýšení platu, či mimořádnou prémii, etc...Velmi nečekaný a náhlý vývoj v partnerství vám přinese páteční NOVoluní v Kozorohu pitažmo prstencové zatmění Slunce. Pokud podnikáte, může vám být +-4 dny okolo pátku nabídnuta k podpisu lukrativní smlouva, uvedení vašich výrobků na zahraniční trh, mnozí získají nějakou výhodu díky rozsudku, a v neposlední řadě ti, kteří mají svoji lásku v zahraničí začnou plánovat sňatek, zásnuby !

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Počátkem týdne vás bude fyzicky velmi přitahovat jistá osůbka. Navíc budete kořenit okolo sebe náladu vtípky, takže jste-li nezadaní, lze předjímat, že uprostřed týdne již nebudete usínat sami ! Skvělou náladu a radost přinese páteční NOVoluní společně s prstencovým zatměním Slunce těm, kteří jsou dlouhodoběji nespokojeni se svojí prací, v zaměstnání. Konečně se zbavíte nudné rutiny a dostanete práci, ve které uplatníte jak svoji fantazii, tak i novinky v oboru, který vás živí. Doslova revoluční změnu uděláte mnozí ve svém stravování. Někteří přestanete kouřit, pít yx šálků kávy denně, a když omezíte curky, budete se snažit pít denně alespoň 1,5litru čisté vody bez bublinek, již za několik týdnů se vejdete do oblečení, které je vám malé ! Skvělou zprávu nakonec mám pro ty, kteří se dlouhodoběji potýkají s nějakým zdravotním problémem. Konečně se začnete cítit lépe, možná díky novému léku.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne se vám uspořádání vašeho domova, změmy interiéru, a povšechně zlepšení bydlení bude honit tak dlouho hlavou, že to nevydržíte, a rodině svoje vize a plány přednesete tak přesvědčivě, že vám pomohou i stěhovat nábytek či dělat úpravy dle vašich návrhů. Díky NOVoluní a pátečnímu prstencovému zatmění Slunce můžete +-4dny okolo pátku vyhrát nějakou soutěž, či najednou zjistíte, že jste vyhráli v loterii ! Nejste-li zadaní, potkáte romantickou lásku, ti kteří mají milenecký vztah, začnou směřovat partnerství k manželství. Pokud si přejete počít dalšího potomka, mnozí zjistíte, že je již na cestě ! Máte-li dospělé dítě, překvapí vás svým rozhodnutím osamostatnit se, dokonce je možné, že začnete plánovat své ratolesti svatbu !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Jakékoliv rozepře s příbuznými, s přáteli či sousedy v prvních dnech tohoto týdne smetete ze stolu, a pokud byla vina na vaší straně, galantně se omluvíte. Někteří podniknete nejednou výlet v okolí svého bydliště, ale doporučuji vám si pravidlně vyšetřit čas i energii na dlouhé večery, protože budete opakovaně pozváni do společenosti či na nějaké kulturní akce. Juchat a jásat budou +-4 dny okolo pátku ti, kteří nemají vlastní bydlení. Konečně najdete byt či nemovitost, která bude přesně odpovídat vašim představám vizuelně i finančně ! Prstencové zatmění Slunce společně s Venuší a Uranem vám povšechně umožní udělat změny na domácí půdě, např. se rozhodnete započít s rekonstrukcí, naplánujete si malování, etc..Je ale také možné, že vaše rodina začne podnikat, z domova, anebo zaměstnavatel vám umožní pracovat doma.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Počátkem týdne hodíte za hlavu starosti, přestanete se zabývat prkotinama. Budete vtipní, prostě k zulíbání ! Skvělou náladu budete mít mnozí i díky zjištění, že jste s konečnou platností umořili jakýsi dluh. Pokud jste uvízli v nějakém škodlivém vzorci chování či myšlení, uděláte v druhé polovině týdne změnu. NOVoluní společně s prstencovým zatměním Slunce vám doslova otevře oči, a vy z minuty na minutu změníte na určitou oblast svého života svůj názor ! Začnete řešit i sebespletitější problémy s nadhledem. Pokud během víkendu pocítíte obavu či starost o někoho z rodiny, zejména dříve narozené, alespoň jim zavolejte, protože když uslyšíte, že jsou v pořádku, budete se cítit v pohodě i vy a nepřipravíte se zbytečně o spánek zbytečným stresem.


Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Počátkem týdne budete mít pocit, že si můžete dovolit všechno, a že jste silní tak, že byste mohli např. ve sportu "lámat" rekodry. Problém bude v tom, že sice svojí veselostí a optimismem okolo sebe budete šířit pohodu, ale zábava a vtípky vám budou přednější než povinnosti. Tak na to pozor, protože práci za vás nikdo neudělá a okolo středy by mohla nastat situace, že nebudete vědět kde začít, abyste restíky smetli ze stolu ! V druhé polovině týdne si začnete uvědomovat, že byste měli vážnějí přistupovat k penězům. Jako správní hospodáři si sestavíte finanční plán na další období. Nelze vyloučit, že se rozhodnete změnit zaměstnání, ale povšechně budete jednat tak, abyste měli finanční jistotu. To kteří již mají právo odejít do důchodu, podají žádost neb ucítíte velkou touhu trávit s rodinou více času, nebo se věnovat koníčkům, na které jste díky honbě za penězi neměli čas. Prstencové zatmění Slunce společně s NOVem přinese mnohým velké překvapení ! Díky rodině, možná i dříve narozeným, vám +-4 dny okolo pátku spadne nečekaně do klína slušná sumička peněz !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Počátkem týdne dostáváte skvělou příležitost zbavit se všeho škodlivého ve svém životě. Tak se zamyslete co vás stresuje, omezuje, brzdí, zda nemáte pochybnosti či stres při kontaktu s někým ve svém okolí. Může jít o člověka, který vás v nějaké záležitosti opakovaně nutí jednat proti vašemu přesvědčení nebo se k vám dokonce chová hrubě. S dotyčným ukončete veškeré kontakty a budete mít konečně klid! V pátek ve vašem znamení v 8:11hod proběhne NOVoluní a prstencové zatmění Slunce. Všichni, kteří máte narozeniny +-4dny okolo tohoto dne, máte před sebou rok, který pro vás bude velkým přínosem, protože sama Venuše bude bdít nad tím, abyste byli úspěšní v kariéře, zlepší se vaše vztahy s intimním protějškem, dětmi. Lze ale blahořát všem Kozorohům, protože díky zatmění se projasní a zlepší vaše myšlení, zvýši se vám sebevědomí !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

O tom, že jste přátelští, společenští, a že máte rádi zábavu moc dobře víte. Ale je otázkou, zda to ví i váš intimní protějšek..Neseďte doma, a společně s intimním protějškem vyražte do společnosti, za přáteli, za kulturou, hlavně nic nepodnikejte solo !

NOVoluní v Kozorohu společně s prstencovým zatměním Slunce vám vytvoří prostor nechat za sebou minulost a nevracet se již k bolístkám. Pro mnohé budou dny okolo pátku počátkem nové životní cesty. Přehodnotíte totiž svoje priority, mnozí se začnete zajímat i o to, jak byste mohli být užiteční těm, kteří nemají v životě štěstí. Tím může být např.péče o nemocnou osobu. Vše ale budete podnikat tak, aby o tom lidé okolo vás nevěděli. Tedy né pro poklepání na rameno jak jste dobří či pro potlesk, ale pro svůj pocit, že jste někomu mohli pomoci. Toto zatmění mnohým také objastní nějaké tajemství. Může se to týkat intimního partnera, či vašeho zaměstnání, ale ve hře může být i nějaká dohoda, smlouva.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne si uvědomíte, že ikdyž jste nyní na vrcholu své kariéry, cítíte se dobře psychicky, tělesně, že tahle euforie nemusí trvat věčně ! To se týká i vaší finanční situace. Tak poslechněte podvědomí a nenechte se kolébat pohodou, hlavně neodmítejte nabídku na nový projekt, či v zaměstnání reagujte na nadřízené. Kariéru si totiž musíte budovat průběžně, neb to, že jste již nahoře neznamená, že to tak bude i v budoucnu ! Pokud jste měli v předchozím období občas pocit, že na vás zapoměla štěstěna, vězte, že dny okolo pátečního NOVu a prstencové zatmění Slunce, společně s Venuší a Uranem vám splní to, po čem toužíte, o čem již dlouho sníte! Mnozí dostanete příležitost začlenit se mezi lidi, kteří vás profesně popostrčí ve vaší kariéře, máte-li nějaký talent, umělecký, či jste zdatní při práci s PC..etc..v následném období se budete tetelit štěstím protože, vám vlastní um začne přinášet skvělé zisky, mnohým i popularitu !

 

 


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Nové stránky Food-Life.cz jsou v přípravě 
Týdenní horoskop: 17.10. - 23.10.2011 
Týdenní horoskop: 17.12. - 23.12.2012 
Týdenní horoskop: 24.1. - 30.1.2011 
Výsledky zářijové soutěže 2012 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny