Články

 

16.05.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 17.5. - 23.5.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 20. týden od 17.5. do 23.5. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Slunce

prochází znamním Býka. Do následného znamení Blíženců vstoupí 21.5. v 5:50hod

 

Merkur

je ve znamení Býka. 10.6. v 7:41hod vstoupí do znamení Blíženců.

 

Venuše

je ve znamení Blíženců. Ve čtvrtek v 3:06hod vstoupí o znamení Raka a setrvá zde do 14.6. kdy 10:53hod vstoupí do znamení Lva.

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana... Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah. 30.5. se Saturn v Panně v 19:59hod otočí, a opět nabere přímý směr.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha. 7.4. v 3:01hod se otočil do retrográdního směru, a couvat bude až do 14.záři 2010... Firmy, ale i vládní organizace mohou zaznamenat jakési zpomalení, takže když něco budete požadovat na úřednících povšechně, obrňte se trpělivostí, neb si budou dávat ""na čas"... Dokonce nelze vyloučit, že nastane malý chaos v zákonodárství, i např. okolo finančních či daňových předpisů. Mnoho věcí bude odkládáno, neřešeno, takže může nastat např. situace, že vy uplatníte daňovou úlevu či vrácení přeplacení daní, ale stát s řešením nebude pospíchat. Anebo podáte nějakou žádost, ale na odpověď budete muset velmi trpělivě čekat hodně dlouho. Anebo nějaký "chytrolín" přijde na mezeru v zákoně, opomenutí,

a stát bude vyzván k vrácení nějakých plateb, anebo nebude moci uplatňovat zákony v plném rozsahu pro chybu, opomenutí, které jim neumožní kontrolu.. těch možností je mnoho. Pluto má totiž moc ba schopnost vytáhnout na světlo nešvary...

Takže asi občas při zprávách zalapeme po dechu, a řekneme si... "...jak je tohle vůbec možné..?!?!?"""

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Podnikatelé by se měli vrhnout v první polovině týdne na účetnictví. Prostě si udělejte pořádek v příjmových a výdajových dokladech ! Ale ani ostatní Berani by neměli zahálet. Vypracujte si malý finanční plán na další období, neb díky tomu vás v dalších týdnech nic nepříjemně nezaskočí. Ale nepodceňujte ani žádné zdravotní problémy, a okamžitě si zajděte k lékaři, ikdyž se bude jednat z vašeho pohledu o naprostou banalitu ! Zejména okolo zubů, kostí nic nepodceňujte ! Dámám doporučuji pozorně prohlédnout nehty, a pokud zaznamenáte nějaké odchylky od normálu, bude to signál, že vašemu tělu schází nějaký vitamin či minerální látka, ale to přesně určí pouze lékař. Planeta lásky Venuše ve čtvrtek v 3:06hod vstoupí do vašeho domu rodiny, předků. Pokud chcete něčím ohromit intimního partnera potažmo rodinu, projděte si recepty babiček a v období do 14.6. v kuchyni experimentujte, neb né nadarmo se říká že "láska prochází žaludkem" a při Venuši v Raku to platí dvojnásob !

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne vám prospěje pravidelný klid, odpočinek, a to jak od pracovních, ale i od rodinných povinností. Budete mít totiž pocit, že vaše energetická hladina je na minimu. Slunce ve vašem znamení se totiž bude pohybovat přes stupně Zvěrokruhu, které ukazují na mrhání energií v honbě za cílem, který ale bude mimo váš dosah. Skvělou zprávu mám pro nezadané ! Od čtvrtka až do 14.6. vám Venuše ve znamení Raka zprostředkuje nejedno sektání, a to v blízkosti vašeho bydliště. Doporučuji vám vztah odstartovat večeří v restauraci kde si budete opravdu jisti, že kuchař je skutečně mistr, neb Venuše v Raku "miluje dobré jídlo" !

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Zkraje týdne nepodlehněte nářkům své drahé polovičky. Týká se to zejména těch, kteří nedávno navázali vztah. Váš partner či partnerka totiž mohou používat i různé finty a manipulaci, aby dosáhli svého. Jakmile před vámi začne povšechně kdokoliv svými stesky naznačovat, že od vás potřebuje malou službičku , okamžitě se někam ztraťte !

Čtvrtečním vstupem Venuše do znamení Raka začnete být roztomilí, více se budete až do 14.6. orientovat na rodinu, domov. K rodině se budete chovat skoro mateřsky, i o svoji drahou polovičku se budete velmi pečlivě starat ! V pátek Slunce vyjde přesně v 5:09hod a vy hned po probuzení pocítíte obrovskou sílu, vitalitu, dobrou náladu. Bude to tím, že Slunce v 5:50hod vstoupí do vašeho znamení a setrvá zde až do 21.6. V tomto období budete slovně k nezastavení, plni optimismu, nadšení, humoru !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne se budete v zaměstnání tvářit velmi vážně, ke všemu začnete přistupovat s velkou zodpovědností, ale ani vaši kolegové či kolegyně hýřit vtipy nebudou ! Ve hře totiž bude nějaký vyšší post a proto všichni budete trošku napjatí, kdo lepší židli a tím pádem vyšší plat dostanete. Ale nadřízení vás zklamou, protože něco vypustí do vzduchu, ale konečný verdikt nevyřknou. Ve čtvrtek v 3:06hod vstoupí do vašeho znamení planeta lásky Venuše ! Až do 14.6. budete pečovatelští, pozorní, takže si váš intimní protějšek užije v dostatečné míře i velmi něžného sexu. Jste-li nezadaní, toto období vám přihraje nejednu příležitost k seznámení !

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

V první polovině týdne nadřízení překonají vaše očekávání. Mnozí totiž budete přizvání na konzultaci ohledně budoucnosti firmy kde pracujete, což samozřejmě zalichotí vašemu egu. Otevře se vám tím i šance stát se vedoucím týmu či nějakého samostnatného projektu, což je váš životní sen ! Ve čtvrtek planeta lásky Venuše v 3:06hod vstoupí do znamení Raka a tím se vám odstartuje období, kdy až do 14.6. budete potřebovat slyšet daleko častěji, jak jste nepostradatelní. Je to ale pro vás i období, ve kterém mohou nezadaní navázat milostný vztah, který budete mít tendenci před ostatními tajit, u zadaných nevylučuji nevěru.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Narozeným okolo okolo 21.9. couvá Pán času Saturn přes životní energii Slunce. Může vás to nutit vrátit se k nějaké staré záležitosti, o které jste se domnívali že je uzavřena. Nevylučuji, že u mnohých se bude jednat o nějaký flirt, který jste vy ukončili, ale dotyčný či dotyčná vás stále vyzývají k další schůzce. Nebo může jít o při, která se vyvine v soudní spor. V neposlední řadě se někteří budete muset smířit s tím, že pro kariérový postup v zaměstnání si budete muset rozšířit svoje znalosti v oboru, tedy budete muset začít studovat. Planeta lásky Venuše vstoupí ve čtvrtek do znamení Raka a až do 14.6. vám umožní předvést v plné kráse, jak dokonalý pečovatelský talent ve vás dříme ! Otázkou ale je, zda to nebudete přehánět. Vy totiž v honbě za spokojeností vaší drahé polovičky a rodiny můžete zapomínat sami na sebe. Proto - o druhé pečujte, ale ničím sami sebe neochuzujte !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V první polovině nesrážejte sami sobě sebevědomí ! Vždyť to, že napoprvé něčemu neporozumíte nebude znamenat, že nic neumíte či že nic nevíte ! Nepropadněte naprosto zbytečně panice, a jakmile začnete v nějakém tématu či práci tápat, zeptejte se, nejlépe dříve narozených. Zejména muži vám budou skvělými rádci ! Jste-li nezadaní a navážete od čtvrtka do 14.6. partnerský vztah, lze předjímat, že vaše nová láska bude mít něco společného s vaší kariérou, bude vás podporovat, dokonce lze napsat, že si díky partnerství zlepšíte životní úroveň i svoje společenské postavení !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

V první polovině týdne nezapomeňte zavolat přátelům, obchodním kolegům ! Uděláte jim svým zájmem velkou radost, už i proto, že nevoláte protože musíte, ale protože si s nimi chcete jen tak popovídat ! Od čtvrtka až do 14.6. si budou ti z vás, kteří máte trvalý partnerský vztah, připadat jako v období namlouvání, prvních schůzek! Snažte se ale dopřávat svojí drahé polovičce dostatečný svobodný prostor, prostě aby té vaší péče a blízkosti nebylo až příliš !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Žádné zdravotní problémy, zejména pobolívání kloubů či trnutí zubů nepodceňujte v první polovině týdne. Vážnější nemoc vám nehrozí, ale lékařskou prohlídkou můžete předejít tomu, že se drobné indispozice posléze nevyvinou v něco závažnějšího. Ve čtvrtek vstoupí planeta lásky Venuše do znamení Raka, a až do 14.6. se mnozí začnete díky jejímu vlivu doslova potýkat se sexuální nenasytností. Rozvážní by měli být ale zejména nezadaní neb díky výše napsanému byste mohli navázat vztah, který vám poskytne skvělý sex, dostatečné materiální zabezpečení, ale chybět vám bude citová jistota, a díky tomu byste mohli na svoji drahou polovičku začít velmi intenzivně žárlit !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

K dětem stočíte pozornost v první polovině týdne. Začnete plánovat jejich budoucnost, počínaje prázdninami a konče finančním zabezpečením jejich dalších studií. Ti kteří prožili v předchozích týdnech milostný románek, si uvědomí, že vztah se pomalu rozvinul ve velmi pevné a stabilní partnerství. Máte-li umělecký talent, který je pro vás i zdrojem obživy, nepodceňujte nabídky ze zahraničí ! Ve čtvrtek v noci vstoupí planeta lásky Venuše do znamení Raka, a vy si opětovně připomenete, jak vás mají lidé okolo vás rádi. Navíc si v období až do 14.6. opakovaně připomenete, že pod zdánlivě tvrdou slupkou vaší povahy se skrývají velmi intenzivní emoce. Povšechně se v uvedeném období pro vás stane prioritou citové bezpečí.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Pokud jste neměli v předchozím týdnu dostatek času na své příbuzné, počátkem tohoto týdne si to vynahradíte. Skvěle se vám bude diskutovat zejména se staršími muži rodiny. Cokoliv nedořešeného s otcem, dědou či tchánem prodiskutujete, neb i v případě sporu najdete kompromis. Navíc od čtvrtka vám Venuše začne pomáhat v urovnání veškerých pracovních sporů a povšechně vám začne vytvářet podmínky k vytvoření harmonie v mezilidských vztazích. Dokonce se ve vás v období až do 14.6. probudí pečovatelský instinkt ! Nejednou ohromíte rodinu nějakou zajímavou pochutinou, kterou sami uvaříte !

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Pokud jste členy nějakého sdružení či skupinky lidí, budete vyzváni, abyste se stali jejich mluvčími, zástupcem, a vedli za ostatní jednání. Jednat se může např. o zájmový kroužek, ale i např. stavební bytové družstvo. Pokud podnikáte, skvělou radu dostanete v první polovině týdne od staršího příbuzného, může se jednat o staršího sourozence, ale i strýce, dědu, otce. Dokonce v případě manželských - partnerských sporů se stane někdo ze starších příbuzných jakýmsi zprostředkovatelem, a usmíří vás ! Ve čtvrtek v noci vstoupí planeta lásky Venuše do znamení Raka. Až do 14.6. se budete těšit z jejího příznivého vlivu, neb bude procházet vašim domem mileneckých vztahů, zábavy. Láska z vás bude vyzařovat na dálku, proto si zadaní mohou připadat, že jejich vztah prožívá druhé líbánky, nu a nezadaní dostanou příležitost navázat romanticky vztah, ze kterého vzájemná láska nevyprchá ani po mnoha letech soužití !

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 12.3. - 18.3.2012 
Týdenní horoskop: 2.9. - 8.9.2013 
Týdenní horoskop: 4.11. - 11.11.2012 
Výherci říjnové soutěže 2014 
Výsledky říjnové soutěže 2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny