Články

 

05.12.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 6.12 - 12.12.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 49. týden od 6.12. do 12.12. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

 

Slunce

putuje znamením Střelce, kde setrvá do 22.12., kdy v 0:52hod vstoupí do znamení Kozoroha.

 

Merkur

je ve znamení Kozoroha. Díky retrográdnímu pohybu se ale 18.12. vrátí do znamení Střelce.

 

Venuše

prochází znamením Štíra.

 

Mars

prochází znamením Střelce. 8.12. vstoupí do znamení Kozoroha.

 

Jupiter

putuje znamením Ryb, kde setrvá až do 22.1.2011, kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

Narození okolo 12.3. mohou nenápadně přibírat na váze,

proto vám prospěje lehčí - dietnější jídelníček !

 

Saturn

je ve Vahách, a tento týdne vyzkouší trpělivost, odolnost a fyzickou kondici potažmo zdraví narozených okolo 8.10.

 

Uran

až do 6.12.2010 bude mít retrográdní směr. Prochází mystickým znamením Ryb, kde setrvá až do 12.3.2011,

kdy s konečnou platností v 2:29hod opustí snivé Ryby, a začne procházet znamením Berana, kde setrvá až 6.3.2019 !!!

Nejistotu díky naprosto nečekaným životním změnám mohou zažívat narození okolo 15.3.

 

Neptun

putuje znamením Vodnáře.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Tento týden Luna přibývá.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Profesní kariéru oddělit od rodinného života nejde. V první polovině tohoto týdne vám prospěje zamyslet se, zda rodinu v posledním období nějakým způsobem nešidíte. Na domácí půdě totiž můžete zkoušet různé manipulace, na ostatní přehazovat veškerou odpovědnost, což ke klidu vaší rodiny nepřispěje ! Pokud závěrem týdne okamžitě neucítíte citovou odezvu na něžné doteky, můžete podléhat splínu ! Ve dnech víkendu si dejte na náhodné známosti. Nezadaní si začnou namlouvat, že konečně potkali partnera či partnerku svých snů, ale další dny se sen rozplyne a následovat může šok, neb místo ideálu budete mít vedle sebe osůbku s mnoha chybami, které akceptovat ba tolerovat schopni nebudete.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne mnozí budete postaveni před nutnost začít si zvyšovat svoji kvalifikaci a spojeno to může být i s cestováním. Sice budete mít snahu se slovně vykroutit, ale to se vám nepovede. V druhé polovině týdne vsadíte na sny, fyzickou lásku, svoji představivost, což prospěje těm, kteří žijí v trvalém partnerství, neb váš sex a erotické hrátky budou balzamem pro váš vztah. Nezadaní se ve dnech víkendu mohou zamilovat do osůbky, která vás přímo okouzlí, ale následné dny změníte názor. Bude vám vadit to, že neucítíte vedle dotyčného či dotyčné jistotu, to vás bude znervozňovat, a ze vztahu vycouváte.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Pokud jste se v předchozím období vůči někomu zachovali nespravedlivě, v první polovině tohoto týdne budete nuceni vše napravit. Pokud jste v minulosti dali slib, např. bance, že splatíte debet, či FÚ, že doplatíte daně, etc., daný slib přijde napřetřes a mnozí budete nuceni sáhnout hlouběji do kapsy nebo firemní pokladny.

V druhé polovině týdne se mnozí stanete posluchači a důvěrníky cizích problémů, což vás začne pořádně obtěžovat. Jste-li nezadaní a ve dnech víkendu navážete vztah, váš nový objev na vás začne v následných dnech opakovaně přenášet svoje problémy, nic ale od sebe řešit nebude. Na to pozor, neb vás to může nejen okrádat o čas, ale i posychicky doslova vysávat!

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne si s něčím nebudete vědět rady a uvědomíte si, že bez spolupráce a pomoci druhých se v jisté aktivitě neobejdete. V druhé polovině týdne si dejte velký pozor, kam nasměrujete svůj soucit, někdo vás může využít. Nezadaní by se mohli stát obětí nevyrovnané osůbky, která vás uhrane skvělým sexem, ale vztah bude kořenit neexistujícími problémy, žárlivostí, dokonce se můžete stát i objektem citového vydírání!

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

V první polovině týdne budete překypovat ochotou pomáhat druhým, jenže se vše může zvrtnout tak, že na vás někdo začne přehazovat svoje pracovní povinnosti. Ale to naŕazí, protože když toho bude příliš, uslyší od vás velmi razantní a hlasité odmítnutí. V druhé polovině týdne dají konstelace příležitost zadaným, těm, kteří žijí v trvalém partnerství. Konečně se vyrovnáte s jistou bolístkou z minulosti. Nezadaní by se ale měli mít okolo soboty na pozoru, protože se můžete zamilovat do osůbku s velmi neustáleným, hektickým životním stylem, například holdujíc alkoholu víc než je zdrávo.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne raději hoďte za hlavu přípravy na Vánoce, čas věnujte dětem, intimnímu protějšku, jen tak si povídejte, neb jejich blízkost vám dodá energii na mnoho dalších dnů.

Na to, zda jste někteří neuvízli v partnerství, které vám přináší pouze starosti, ale péče se vám nedostává, se vás zeptají víkendové konstelace. Do myšlenek se mnohým začnou prolínat sny a vize, jak si vy představujete společné soužití. Pokud váš stávající vztah bude vašim představám na míle vzdálený, můžete mít chuť z partnerství utéct. Ale doporučuji vám nedělat unáhlené závěry !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V první polovině týdne vás bude opanovat pocit, že musíte chránit rodinu před jakoukoliv nepřízní. S bezpečím domova to ale nepřehánějte neb na vás bude vidět, že jste citově naměko, a někdo toho může fikaně využít ! Jste-li nezadaní, lze předjímat, že ve dnech víkendu navážete vztah, bude to romantické, vzrušující, ale vy vše, tedy i sex, pojmete jako zábavu, rozptýlení. Pokud jste zadaní, nelze vyloučit okolo soboty početí dalšího potomka, ale doporučuji vám vše dopředu probrat s vaší drahou polovičkou, neb to, že vy zatoužíte po rozšíření rodiny se nemusí shodovat s názorem vašeho partnerského protějšku !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Na nějaké novince, která se mihne ve sdělovacích prostředcích, můžete v první polovině týdne vydělat slušnou sumičku peněz. To je impulz zejména pro podnikatele, nebát se investovat, např. do nových technologií, vynálezů, etc. Ve dnech víkendu se budete dívat na svět přes růžové brýle, jenže díky tomu instinktivně nevycítíte, pokud se vás někdo bude snažit oblafnout ! Prospěje to ale zadaným, neb v sexu budete díky skvělé fantazii naprosté jedničky !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Zejména ti co slaví narozeniny v první polovině tohoto týdne, se do hloubky zamyslí nad svými životními prioritami, nad tím, co nejvíc ovlivňuje vaše rozhodování povšechně. Součástí vašeho ročního horoskopu bude sextil Slunce a Saturna, takže v následných 365 dnech budete sami sebe překvapovat ohromnou trpělivostí, důkladností, dokonce dáte na rady starších, a úspěchy díky tomu na sebe nedají dlouho čekat! Víkend se snažte trávit s lidmi, jejichž loajalitu vůči vám prověřil čas a vy víte, že je na ně spolehnutí. Jste-li nezadaní, můžete podlehnout klamné iluzi že jste potkali toho či tu pravou, ale následovat bude studená sprcha, neb nic z toho, co vám o sobě bude dotyčný či dotyčná vyprávět, nebude pravda.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V první polovině týdne vsaďte na svoji intuici, a zapisujte si svoje nápady ! Vaše realistické myšlení totiž může být v rozporu s tím, co vám bude napovídat instinkt, jenže další dny si uvědomíte, že např. podnikatelský projekt, který jste vymysleli, je geniální!

Bobříka můčení se snažte držet v závěru týdne. Zejména když půjde o finance, nenechte se nikým zahnat do kouta. Kdosi na vás může vábit informace kolik vyděláváte, jak prosperuje firma kde pracujete, etc. Jenže vy budete mít tendenci vychlubat se, prořeknete se jaký máte skutečný příjem, a následně vám to spočítá vaše drahá polovička, neb se tím provalí, že jste skutečné příjmy zamlčovali !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Jako na houpačce se můžete cítit v první polovině týdne. Větší množství lidí vám nebude dělat dobře, ale jakmile si někam zalezete sami do kouta, zasteskne se vám po společnosti. Tohoto extrémního chování si ostatní všimnou a budou mírně zmateni, neb nebude jasné, jak se k vám mají chovat. Víkendové konstelace vám propůjčí velkou citlivost a dokonce bezbrannost ! Ve všem se přizpůsobíte intimnímu partnerovi potažmo partnerce, rodině, a vězte, že sex vás ze soboty na neděli doslova katapultuje do říše snů !

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Mezi přáteli si budete v první polovině týdne připadat opravdu jako "rybka ve vodě"" ! Pokud jste veřejně činní, skvěle se vám bude komunikovat a spolupracovat se ženami, mnohým se otevřou dveře pro skvělou spolupráci, a je možné, že se bude jednat o velkou, svým renomé známou společnost. Opatrní by během víkendu měli být nezadaní. Pokud nějaké osůbce otevřete svoje srdce, vystavíte se následnému nepříjemnému zážitku, neb vám může nový vztah v dalších dnech doslova vysávat životní energii.


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 10.10. - 16.10.2011 
Týdenní horoskop: 6.6. - 12.6.2011 
Týdenní horoskopy: 18.1. - 24.1.2010 
Výherci zářijové soutěže 2015 
Výsledky červnové soutěže 2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny