Články

 

14.07.2013 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 15.7. - 21.7.2013

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 29. týden od 15.7. 2013 do 21.7. 2013

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

setrvá v Raku do úterý 22.7. Tento den v podvečer, přesně v 17.56 hodin vstoupí Slunce do Lva.

 

Retrográdní

Merkur

je v Raku, kde setrvá do 8.8. Přímý směr bude bude mít opět v neděli 21.7.

 

Venuše

je ve Lvu. 22.7. vstoupí do Panny.

 

Mars

je v Raku, kde setrvá do 28.8.

 

Jupiter

je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.

 

Saturn

je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana. Až do neděle 21.7. bude stacionární, poté se otočí do retrográdního směru.

 

Retrográdní

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny... Měsíc přibývá... V úterý 16.7. nastane v 5.19 hodin první lunární čtvrť ve Vahách.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Máte před sebou týden, ve kterém budete lidem klást až příliš často otázky, a vehementně se domáhat odpovědí, což některým jedincům nebude příjemné. Nicméně vám to pomůže, protože nakouknete do podvědomí svých nejbližších, stejně tak své drahé polovičky, a pokud je ve vaší rodině někdo nešťastný, najdete příčinu a začnete systematicky pracovat na jejím odstranění.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Vůbec nebude v tomto týdnu nic divného, když si večer občas zajdete například sednout na lavičku do parku, na zahradu, a sledovat budete noční oblohu. Lákat vás totiž začne vše tajemné, nevysvětlitelné, neuchopitelné. Vůbec proto nelze vyloučit, že se například rozhodnete přihlásit na kurz psychologie, numerologie, výkladu tarotu, anebo podstoupíte zasvěcení reiki.

 

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

V tomto týdnu budete muset krotit svou fantazii, mít nohy pevně na zemi a věnovat se světským záležitostem, například právnímu problému, který může mít vztah k majetku, nemovitosti. Možná vás bude štvát papírování, prohlížení a kontrolování dokumentů, ale mějte trpělivost, protože na tom nakonec vyděláte slušnou sumičku. Ve dnech okolo středy se mnozí z vás rozhodnou docela nečekaně změnit zaměstnání.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Díky převažujícímu vodnímu živlu vás čeká svým způsobem pohádkový týden. Nezadaní se zamilují, pokud toužíte počít potomka, i v této oblasti vám bude přáno. Nemáte-li ještě jasno, kam vyrazíte na dovolenou, to v následných sedmi dnech přestane platit. Vyberete si destinaci, která vám kromě odpočinku poskytne i neobvyklý zážitek, což může být například návštěva místa, které se pro naše předky stalo jakýmsi poutním místem dávno před našim letopočtem.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Když se budete v následných sedmi dnech řídit svými emocemi, začnete mít pocit, že chodíte v kruhu, protože nedokážete udělat žádné rozhodnutí. Podlehnete totiž snadno iluzi, své fantazii, ale skutek utek. Navíc se začnete zamotávat do nesmyslných problémů, protože realitu budete vnímat jakoby za zamlženým oknem. Takže půjde-li to, vemte si dovolenou!

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Nesmíte se v tomto týdnu bát neznámého. Naskytne se vám životní příležitost, ale že to byla svým způsobem osudová volba, pochopíte až za několik měsíců. Možná budete muset konečně vyřešit milostný trojúhelník, anebo se rozhodnete odejít z práce, protože vás ubíjí. Naslouchejte intuici, protože největší brzdou bude váš racionální rozum. Ten vám začne našeptávat všechny možné katastrofické scénáře, vy zůstanete stát na místě, a to by vás v budoucnu mrzelo.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Ačkoliv nastane pozitivní obrat ve vašich financí, možná spokojeni nebudete. Peníze totiž okamžitě nedorazí, prostě si budete muset chvilku počkat, ale nebojte, nepřijdete o ně! Menší propad čekejte v emocionální oblasti. Budete mít pocit opuštěnosti, ale bude to tím, že se z nějakých příčin začnete stranit lidí. Na stranu druhou vám kratší izolace prospěje, protože si v klidu srovnáte myšlenky.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Příliš bujná fantazie, mnoho nápadů a tím pádem roztříštěné pozornosti na všechny možné strany, tak to jsou atributy, kterými si můžete pokazit následných sedm dní, ačkoliv nad vámi bude držet ochranu sám pán času Saturn. Soustřeďte se na jednu věc, tu dotáhněte do konce a až potom se vrhněte na další. To je pro vás cesta, jak nezaplakat nad zpackaným týdnem!

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

I když je vašim mottem mít život ve vlastních rukou, tentokrát se sami sobě vymknete kontrole. Ale nebojte se, ono vám nic zlého nehrozí, pouze budete snít víc než jste zvyklí, protože vám na plný pecky pojedete fantazie, a pro vás bude velký problém rozeznat, co je realita. Nicméně, pokud se o nějakém znamení dá napsat, že si v tomto týdnu skvěle psychicky odpočine, jste to vy, Střelci!

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Celý týden budete v pohybu. Bude to dělat dojem, že pro vás je problém zůstat chvilku na jednom místě. Dokonce porušíte jedno ze svých pravidel, a klidně budete trávit ve společnosti do noci několik večerů, ráno bez problémů vstanete do práce. Vy to vydržíte, ale první, kdo se ozve, bude vaše drahá polovička. Tak je možné, že víkend strávíte v posteli, a oba doženete spánkový deficit.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Oproti jiným znamením budete mít emoce i fantazii pod kontrolou. Jedním přímo geniálním nápadem se vám podaří v zaměstnání zlikvidovat docela velký průšvih, který by firmu připravil o peníze. Tím se zapíšete do paměti nadřízených, a budou na vás myslet při rozdělování prémií, mimořádných odměn, a hlavně se před vámi otevřou virtuální dveře k vyššímu postu v hierarchii firmy.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V tomto týdnu se nenajde člověk nebo situace, které by vás vyvedli z rovnováhy. Ať se to týká financí, práce, nebo partnerské oblasti, pocítíte stabilitu, klid. Pamatujte si ale, že nic se nemá přehánět. Budete tak velkorysí, že si bez mrknutí oka vyslechnete i názor, který vás běžně vytáčí do ruda. Svoje stanovisko si řekněte, protože na druhé by to dělalo dojem, že vás opojí rohlíkem!


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

BIODOŽÍNKY v Country Life se blíží 
Týdenní horoskop: 19.11. - 25.11.2012 
Týdenní horoskop: 23.7. - 29.7.2012 
Výsledky červencové soutěže 2011 
Výsledky srpnové soutěže 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny