Články

 

01.08.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 2.8. - 8.8.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 31. týden od 2.8. do 8.8. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Lva.

Zde setrvá do 23.8. kdy v 7:43hod vstoupí do praktického znamení Panny.

 

Merkur

je ve znamení Panny. Do následného znamení Vah vstoupí 3.10. v 17:00hod.

 

Venuše

putuje znamením Panny. 7.8. v 6:00hod vstoupí do znamení Vah.

 

Mars

prochází znamením Vah. kde setrvá do 15.9. kdy v 0:35hod vstoupí do znamení Štíra.

 

Jupiter

bude až do 18.11. retrográdní, a putuje znamením Berana. Díky retrográdnímu pohybu se 9.9.2010 v 4:31hod vrátí do znamení Ryb a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

 

Saturn

zkouší trpělivost a odolnost zrozenců narozených ve znamení Vah.

 

Uran

je retrográdní a prochází energickým znamením Berana. Zde setrvá do 14.8. neb díky retrográdnímu pohybu se v tento den v 7:11hod opět vrátí do znamení Ryb. Zde setrvá až do 12.3.2011, kdy s konečnou platností opustí mystické Ryby, a v 2:29hod se na mnoho let usadí v Beranu, neb toto znamení nadobro opustí až 6.3.2019 !!!

 

Neptun

má retrográdní pohyb a putuje znamením Vodnáře.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha. 7.4. v 3:01hod se otočil do retrográdního směru, a couvat bude až do 14.záři 2010... Firmy, ale i vládní organizace mohou zaznamenat jakési zpomalení, takže když něco budete požadovat na úřednících povšechně, obrňte se trpělivostí, neb si budou dávat ""na čas"... Dokonce nelze vyloučit, že nastane malý chaos v zákonodárství, i např. okolo finančních či daňových předpisů. Mnoho věcí bude odkládáno, neřešeno, takže může nastat např. situace, že vy uplatníte daňovou úlevu či vrácení přeplacení daní, ale stát s řešením nebude pospíchat. Anebo podáte nějakou žádost, ale na odpověď budete muset velmi trpělivě čekat hodně dlouho. Anebo nějaký "chytrolín" přijde na mezeru v zákoně, opomenutí, a stát bude vyzván k vrácení nějakých plateb, anebo nebude moci uplatňovat zákony v plném rozsahu pro chybu, opomenutí, které jim neumožní kontrolu.. těch možností je mnoho. Pluto má totiž moc ba schopnost vytáhnout na světlo nešvary... Takže asi občas při zprávách zalapeme po dechu, a řekneme si..."...jak je tohle vůbec možné..?!?!?"""

 

V tomto týdnu Luna ubývá, v úterý 3.8. v 6:58hod nastane poslední, tedy Třetí Lunární čtvrť v Býku.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Mírně podráždění budete počátkem týdne. Občas vám hladina adrenalinu vyskočí tak, že někteří dokonce vzteky i "poskočíte"...Zklidní vás nákupy. Uprostřed týdne něčím dokonce uděláte radost celé rodině, a tak vám vaše řádění z počátku týdne prominou...Jakékoliv nešvary nebo neshody s blízkými příbuznými, kam patří i vaši sourozenci v druhé polovině týdne nabudou obřích rozměrů ! Bude vám vadit jejich žoviálnost a hlavně to, že si k vám chodí, kdy se jim zachce. Jenže podobné pocity můžete zažívat i vůči sousedovi, který s každou prkotinou poběží za vámi, a vám dojde, že mu radíte a s něčím pomáháte ""x-krát"" týdně !

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne se pečlivě soustřeďte na své pracovní povinnosti. Ostří zrak nadřízených vás bude sledovat a je možné, že ve hře bude vaše povýšení. Bohužel, na vaši psychiku to bude pořádná zátěž, a tak se vám trpělivosti nebudete dostávat na domácí půdě, kde vyvoláte opakovaně zbytečnou roztržku...V druhé polovině týdne ve vás bude narůstat nepříjemný pocit, že vás svazuje nějaký majetek. To může u mnohých z vás vést k rozhodnutí prodat například zahradu nebo chatu. Vy si totiž spočítáte, že náklady jsou daleko větší, než jaký vám nemovitost přináší užitek. Nerozhodujte se ale unáhleně, neb za nějakou dobu byste transakci brali jako velmi ztrátovou a samozřejmě by vás to mrzelo.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Ačkoliv jste komunikačně v nejlepším období roku, v první polovině tohoto týdne bude problém se s vámi dohodnout i na tom, který je den. Na vině bude vaše podezřívavost a nedostatek optimismu. Naštěstí se bude jednat o krátkodobý vliv, tak když se do středy budete snažit vyhnout sousedům a sourozencům, budete mít klid.

V druhé polovině týdne můžete prožít nějakou nestandartní sitaci ve vztahu k ženám ve vaší rodině, k matce, ale může se jednat i o osobu, která má nějaké propojení na vaši kariéru. Pokud začnete mít ale pocit, že musíte utéct od svého domova potažmo rodiny co nejdál, nebo od dané osůbky na druhý konec světa, zasmějte se tomu a nic nepodnikejte. Tlak postupně poleví a vy se na vzniklý problém budete dívat objektivněji !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Dostanete-li v první polovině týdne pozvání od přátel, neodmítejte, ale střezte se jakékoliv diskuse o penězích, vašich přijmech. Pohádáte se a vy na nějakou dobu přijdete o přízeň lidí, kteří vám, když potřebujete, vždy poskytnou radu a oporu. V druhé polovině týdne budete občas bloudit sami v sobě. Vůbec vám nebude jasné, kde se ve vás berou negativní emoce a hlavně co byste měli či neměli udělat! Dokonce se můžete peskovat výčitkami i za něco, co jste vůbec nezpůsobili. Ideální bude, když si vezmete volno a vyrazíte do lesa. Procházka v přírodě vás skvěle zklidní.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

V úterý proběhne 3.Lunární čtvrť v Býku. Proto v první polovině týdne můžete cítit nejistotu, a to v jakékoliv oblasti, ale hlavně okolo kariéry. Strach mnozí pocítí okolo svého stávající pracovního zařazení, dokonce začnete malovat čerta na zeď jenom proto, že se na vás nadřízení nebudou usmívat jak jste zvyklí. Raději si sami občas pohledem zkontrolujte, zde se vy netváříte jako "kakabus"..

V druhé polovině týdne vám začne vadit to, že se v jistých záležitostech musíte spoléhat na přátele. Uvědomíte si, že díky tomu nejednáte svobodně, že čekáte na popud zvenčí a vlastně jste na některých lidech závislí ! A to je něco, co vám začne "fest" vadit!

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne vám skoro všechny výdaje začnou připadat jako nadstandartní, proto bude rozumné nechat nákupy na druhou polovinu týdne, neb byste stejně nad každým výrobkem kroutili hlavou, a vaše drahá polovička nemá trpělivost bez hranic. Snažte se také vyhnout rozhovorům o naší politické scéně, to bude totiž doslova živná půda pro konflikty, a dokonce si můžete svými názory vykoledovat otevřené nepřátelství ! V druhé polovině se vám zalíbí nějaká nabídka, která bude slibovat postup v kariéře i společenského postavení. Dejte si ale pozor, neb nabídka, kterou dostanete, může mít jepičí život ! Co bude platit jeden den, nemusí platit druhý den ! Mnohé z vás prostě bude lákat ""hrnec plný zlata"", ale následně zjistíte, že v něm je pouze kamení!

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Jakékoliov jednání v bance či na úřadech si vyjednejte až na druhou polovinu týdne. Máte-li rozjednán prodej nemovitosti, kupec může z ústní dohody couvnout a v neposlední řadě budete mnozí marně koukat na svůj účet, zda vám přišla určitá platba...Prostě na účtu očekávaná položka v temínu splatnosti nebude. Proto se spoléhejte jen na finance, které opravdu fyzicky máte. V druhé polovině týdne to s vámi rodina nebude mít jednoduché. Můžete plánovat například jak budete trávit víkend, ale vzápětí svoje rozhodnutí změníte. Povšechně svoje názory a postoje budete měnit tak rychle, že ani vám samotným nebude jasné, co vlastně chcete!

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Velice pečlivě naslouchejte v první polovině týdne své drahé polovičce. Můžete mít totiž tendenci opakovaně rozebírat nadřízené a kolegy, vést monolog...a přitom váš partnerský protějšek bude v duchu řešit ""velký osobní"" problém. V druhé polovině týdne mnozí prožijí menší stres. Je totiž možné, že někdo zazvoní u vašich dveří a upozorní vás, že nemáte uhrazeny všechny daně, či pojištění vozu, etc..Jakékoliv jednání s úředníky okolo financí, daní či majetku si vyžádá z vaší strany velkou dávku trpělivosti a sebeovládání ! Možné jsou také jakési zmatky ve vztahu k dědictví...

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Začne-li vám někdo v první polovině týdne vnucovat svůj názor a bude se to týkat vašeho zdraví, životosprávy, doporučuji vám dotyčného či dotyčnou vyslechnout, neb vám dá spoustu užitečných rad. Ačkoliv si obvykle velmi obratně prosadíte to, co chcete vy, v druhé polovině týdne poznáte, jaké to je, když si více svobody v rozhodování a volnosti začnou prosazovat děti, intimní protějšek či váš obchodní partner. Nevyvozujte z toho nějaké negativní závěry, protože troška volnosti vašemu vztahu ani dětem neuškodí. Ale obchodní partnery si hlídejte !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V první polovině týdne vám doporučuji zpomalit tempo a nesnažit se lámat rekordy. Nejenže vám hrozí menší fyzické vyčerpání, ale ještě zavrčíte na intimního partnera, když vám podá pomocnou ruku. V druhé polovině týdne se spoléhejte hlavně na sebe. Někdo z kolegů v zaměstnání totiž nesplní slib a vás tím dostane do velmi ošemetné situace. Mnozí se budete muset zabývat novým kolegou či kolegyní, které vám vedení přidělí na zaškolení, ale že i vy máte nárok na volno a právo trávit víkend dle svého nikoho nebude zajímat.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Ti kteří v nedávném období navázali známost potažmo partnerský vztah, budou mít v první polovině týdne tendenci dotyčného či dotyčnou představit rodině. To nedělejte !!!! neb by na vašem drahouškovi nenechali jedinou nit suchou ! V druhé polovině týdne se budou muset velmi ovládat zadaní Vodnáři a Vodnářky. Přitažlivost mezi vámi a jistou osůbkou bude velmi silná, doslova elektrizující, což bude velmi obtížné zvládat ba ovládat ! Rozumné by bylo vášeň směřovat vůči vašemu stálému partnerovi či partnerce, jenže mnohé popadne touha na ulici, vůči osůbce, kterou uvidíte prvně v životě.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Kontrolujte v zaměstnání v první polovině týdne všechny dopisy, maily, povšechně listiny. Někde se můžete zmýlit ! Pokud vám bude předloženo podepsání nové smlouvy ve vztahu k bydlení, nebo dodatek k pracovní smlouvě, doporučuji vám nechat vše prostudovat advokátem neb tam bude větička ve váš neprospěch. Velké dilema čeká v druhé polovině týdne ty, kteří žijí ve společné domácnosti s rodiči či prarodiči. Uvědomíte si, jak moc jste vzájemně na sobě závislí, dokonce i finančně, a to vám začne vadit. Hlavou vám prolétne opakovaně myšlenka, že je čas na změnu, najmutí vlastního bytu. Zatoužíte totiž po něčem, co je pro ostatní naprosto přirozené. Svobodně se rozhodovat v tom, jak by měla vaše domácnost potažmo rodina fungovat.


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Bioslavnosti 2009 
Týdenní horoskop: 16.1. - 22.1.2012 
Týdenní horoskop: 21.2. - 27.2.2011 
Týdenní horoskopy: 1.2. - 7.2.2010 
Výsledky listopadové soutěže 2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny