Články

 

12.05.2013 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 13.5. - 19.5.2013

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 20. týden od 13.5. 2013 do 19.5. 2013

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

v Býku, kde setrvá do 20.5.

 

Merkur

ve středu 15.5. opustí znamení Býka, vstoupí do Blíženců,

kde setrvá do 31.5.

 

Venuše

je v Blížencích, kde setrvá do 3.6.2013

 

Mars

je ve smyslném Býku, kde setrvá do 31.5.

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny... Měsíc přibývá... V sobotu 18.5. nastane v 6.35 hodin první Lunární čtvrť ve Lvu.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Rodina vám až do čtvrtka bude přednější než mejdany nebo grilování u přátel na zahradě. Rozumět si budete hlavně se ženami, ale i seniory, prarodiči. Ve dnech okolo pátku se vám může připomenout nějaké neuhrazená složenka, anebo máte-li děti, předají vám seznam věcí, které budou potřebovat na školní výlet, a o vás se budou pokoušet mdloby, protože vás to přinutí sáhnout hodně hluboko do peněženky. Ve dnech víkendu nepijte alkohol!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Pondělí proběhne v klidu, ale další dny až do středy budete mít tendenci hádat se, prostě se velmi snadno necháte vtáhnout do sporů, hádek, které se ani nebudou týkat vás samotných. Takže mluviti stříbro, ale mlčeti zlato by mělo být vašim krédem! Ve dnech okolo pátku budete mít rozdávačnou, velkorysou náladu, tak to nepřehánějte. Rodinné stříbro nikomu nedávejte, jinak si budete celý víkend sypat popel na hlavu!

 

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Zkraje týdne bude nulová vaše tolerance, ale naštěstí se vám nebude chtít ani mluvit, natož něco řešit, takže se do sporů s nikým nedostanete. Naopak výřeční víc než je zdrávo začnete být od čtvrtka. Poslední pracovní den budete mít hodně pochůzek po městě, takže patrně budete muset odložit například až na další den odjezd na chatu. Během víkendu nemluvte o sousedech ani příbuzných za zády, protože se to dozví, a hned vám přijdou vynadat!

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Až do středy vás neopustí smysl pro humor. Navíc budete mít skvělé, přímo geniální nápady, což se bude hodit, protože někdo z přátel se zamotá do problémů, a vy ho zlikvidujete jedním telefonním rozhovorem. V druhé polovině týdne se vás někdo bude snažit velmi originální fintou připravit o peníze. Tak nevěřte slibům, a když vám například někdo nabídne brigáda bez řádné smlouvy, dotyčného pošlete do háje, protože peněz byste se nedočkali!

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Když na vás bude chtít v první polovině týdne někdo ze známých, abyste se stali ručiteli jeho půjčky, lžete, nějak se vymluvte, ale pokud nechcete přijít o majetek, tak se z tohoto nevděčného úkolu vyvlékněte. Doba je nejistá, a Neptun naznačuje, že byste mohli na důvěřivost doplatit. O budoucnosti své kariéry budete přemýšlet ve dnech víkendu. Možná si nebudete jisti úplně svou pozici ve firmě, ale tím si během víkendu hlavu nelamte, protože do konce května se patrně pohnou stojaté vody, a vy se dočkáte povýšení.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Jste sice znamení, které si potrpí na detaily, ale v tomto týdnu nastane přesný opak. Občas nad něčím zamhouříte oči, v práci budete pečliví pouze v případě, když vám na záda budou dýchat nadřízení. Jakmile se vám šéf ztratí z dohledu, budete víc diskutovat než pracovat. V sobotu nevěřte slibům osůbkám mladším než vy, jinak se dostanete do potíží! V neděli se moc dlouho nerozhodujte, a když vám bude nabídnuta dovolená v zahraničí, okamžitě přikývněte, a začněte balit kufry!

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Možná vás svými lživými výroky někdo v první polovině týdne tak naštve, že ho vymažete ze svého diáře. Určitě vám prospěje splín nekompenzovat alkoholem, protože byste si úplně rozhodily lymfatický systém, a za to vám nikdo nestojí! V druhé polovině týdne se pro někoho z přátel stanete vrbou. Trpělivě si stejnou příhodu vyslechnete několikrát, a nakonec zavoláte známému advokátovi. Ono vám dojde, že se jedná o problém, který by měl řešit právník, nikoliv vy.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Hubatostí ničeho nedosáhnete, tak se nehádejte doma ani v zaměstnání. Jinak začnete mít pocit, že se proti vám všichni spikli. Ostatní si to totiž nenechají líbit, a vy z opakovaných slovních přestřelek začnete být unavení, dokonce nelze vyloučit, že od neustálého zvyšování hlasu vás začne bolet v krku. Naštěstí se během víkendu najde mezi přáteli odvážlivec, který vás začne krotit. Upozorní vás, že se chováte nevhodně, a vy se konečně začnete kontrolovat.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Nic si na tento týden neplánujte. Nadřízení vás totiž nečekaně vyšlou na služební cestu nebo na školení. To nepřidá již na tak mírně bouřlivé atmosféře ve vašem intimním vztahu. Dohadovat se budete z počátku o naprosto prkotiny, ale ve dnech víkendu se už pohádáte, a to pořádně ostře. Vaše drahá polovička bude mít pocit, že je páté kolo u vozu, že vám je přednější kariéra než pohoda ve vztahu a budete mít co dělat, abyste zabránili odluce od stolu i lože!

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Na diplomacii sázejte až do středy. Tichým hlasem a občasnými ústupky si dokážete prosadit naprosto všechno, naopak když si začnete svoje nápady prosazovat křikem, přestane s vámi rodina komunikovat. V druhé polovině týdne se stanete v zaměstnání jakýmsi mluvčími. Nadřízení se nestačí divit, jak si dokážete prosadit zlepšení pracovního prostředí, a na vaše argumenty nenajdou proti-argument, takže vám vyhoví, a nechají například v kanceláři nainstalovat klimatizaci.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Nebojte se v první polovině týdne v zaměstnání experimentovat. Podaří se vám najít způsob, jak si práci ulehčit, usnadnit. Nicméně ve dnech okolo pátku si dávejte pozor na jazyk, a to jak na úřadech, tak při diskusích s nadřízenými. Mohly byste přijít o peníze, i dobrou pověst kliďasů. Jste-li nezadaní, víkend proběhne zajímavě. S někým se seznámíte, začne to mezi vámi jiskřit, ale objekt vašeho zájmu bude odjíždět na několik dnů mimo republiku, a tak k intimnímu sblížení patrně dojde až uprostřed příštího týdne.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Když vás v první polovině týdne přepadne stres či nervozita, začněte si zpívat, nebo si pusťte muziku. Hudba na vás bude mít uklidňující vliv. Hlavně si občas připomeňte, že všechno má své řešení. V druhé polovině týdne šetřete svou fyzičku, a když pocítíte tlak na hrudi, raději jděte okamžitě k lékaři. Může to být banalita, ale ve hře bude vaše srdce, funkce štítné žlázy, a podcenění nevolnosti by se vám mohlo v dalších týdnech vymstít!


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Kam na trhy tento víkend? 
Přejeme všem veselé Vánoce! 
Soutěž o nejlepší a nejhorší Vánoční recept na cukroví! 
Týdenní horoskop: 22.11 - 28.11.2010 
Výsledky dubnové soutěže 2013 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny