Články

 

08.01.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 9.1. - 15.1.2012

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 2. týden od 9.1. do 15.1. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Kozoroha,

do 20.1.2012

 

Merkur

je v Kozorohu

a setrvá zde do 27.1.2012.

 

Venuše

je v Rybách,

do ohnivého Berana vstoupí 8.2.2012.

 

Mars

je v Panně,

a pozor, setrvá zde do 3.7.2012....!

 

Jupiter

prochází znamením Býka.

 

Saturn

je ve Vahách,

a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10.

 

Uran

je v energickém znamení Berana.

 

Neptun

putuje originálním a rebelským Vodnářem.

Do svého domicilu, mystického znamení Ryb,

vpluje 3.2.2012.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Luna dorůstá.

V pondělí, 9.1.2012

přesně v 8.30 hodin nastane

Úplněk v Raku.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Emočně vybouchnout můžete hned počátkem týdne. Budete mít totiž pocit, že si nerozumíte naprosto s nikým, s kolegy ani s rodinou. Za vším ale bude vězet vaše velká citlivost, tak si připomeňte, že když někdo není v dobrém rozmaru, neznamená to, že proti vám má nějaké výhrady. Pokud vyrazíte ke konci týdne do společnosti a jste nezadaní, horoskop naznačuje romantické seznámení, lásku jako trám!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Neohlížejte se v tomto týdnu pořád zpátky do minulosti. Budete mít totiž tendenci vzpomínat na vše nagetivní z minulých měsíců, a to vám nic dobrého nepřinese. Tak dlouho budete otálet s jedním důležitým rozhodnutím, až se příležitosti chopí někdo jiný. Zelenou pro vaše znamení mají v druhé polovině týdne vztahy, které vzniknou na pracovišti. Máte příležitost navázat intimní vztah, který pro vás bude přínosem i ve vaší kariéře, pokud podnikáte, tak vám otevře dveře k lepším obchodním partnerům!

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Za přispění vašeho vrozeného talentu druhé ukecat, umluvit, se vám podaří proplout první polovinou týdne tak, abyste vždy dosáhli toho, co si zamanete. Od čtvrtka do soboty se kroťte na domácí půdě. Ostatní můžete kritizovat víc než je zdrávo, rozkazovat jim, což by mohlo ve vaší rodině vyvolat hádavou náladu. Od soboty se věnujte svým koníčkům, rodině, dětem, a nepospoléhejte se na přátele. Raději si s nimi ani nedomlouvejte schůzku, protože ji na poslední chvíli odvolají.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Hned v pondělí nastane úplněk ve vašem znamení, takže se budete věnovat své drahé polovičce, dětem, i rodičům na plný úvazek. Pokud ale nejste spokojeni ve svém partnerství, je možné, že to bude zlomový den, protože se rozhodnete neperspektivní vztah ukončit. Ke konci týdne si dávejte pozor při sportování, ale i při běžné chůzi na ulici, hrozí vám zranění. A když se vám něco nebude líbit na chování sousedů nebo příbuzných, raději mlčte, vyvolali byste ostrou hádku, a spory byste spolu měli až do léta!

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Nelamentujte nad tím, že vaše finance nejsou stabilní, ale spíše přemýšlejte, kde, v čem plýtváte, kde by se dalo ušetřit! Podceňovat byste v tomto týdnu neměly únavu, a to nejen fyzickou, ale ani psychickou. Občas si zajděte zaplavat, do sauny, na masáže, jinak si na vás smlsne kdejaký bacil, viróza! Imunitu zvyšujte i pitím šípkového a zeleného čaje.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Za přispění energického Marsu ve svém znamení si dokážete v tomto týdnu prosadit i nemožné! Tak je na čase ukázat své drápky, a požádat nadřízené o zvýšení platu. Dokážete to přednést tak diplomaticky, že vám odsouhlasí naprosto všechno, dokonce i změny na pracovišti, které vám zpříjemní a usnadní práci!

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Máte před sebou velmi harmonický, klidný týden, ale dávat byste si měly pozor na to, jaké informace druhým sdělujete. Někdo vás totiž ke konci týdne může svou neoprávněnou, žabomyší kritikou tak vytočit, že v návalu vzteku prozradíte něco, co byste si měly nechat pro sebe. Rozumné bude ani neřešit drby, které se k vám donesou. Někdo se bude snažit vás rozhodit, tak mu tu radost neudělejte, a usmívejte se na svět jako sluníčko, nedejte najevo, že vám pomluvy vadí.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Máte před sebou skvělý týden, tak si ho nepokazte nerozhodností. Na domácí půdě máte možnost prosadit si velké změny, které již dlouho plánujete v myšlenkách, ale když budete neustále couvat, a necháte se ovlivnit názory druhých, je jasné, že opět vaše plány zamrznou na mrtvém bodu. V sobotu ráno si přivstaňte, a udělejte to i v neděli. Venuše vstoupí do vašeho sektoru romantiky, ale i her, zábavy, mileneckých vztahů, tak by bylo škoda víkend prospat. Nezadaným pod jejím vlivem může do života vstoupit zajímavá osůbka, a může to být opravdu láska na první pohled!

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Jste přátelské znamení, a v tomto týdnu možná bez kamaráda nebo kamarádky za zády neuděláte ani krok. Je ale otázkou, jak se na to bude tvářit vaše rodina, ale problémy můžete mít i s kolegy, nadřízenými. Občas totiž zaspíte, tak se připravte na to, že vám to od čtvrtka nebude procházet. V sobotu ráno dokonce může nastat malé zemětřesení i na domácí půdě, které ale hravě ustojíte. A to nejen díky svému smyslu pro humor. Rodinu zaskočíte nečekaným dárkem.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

I když možná v intimním partnerství budete cítit počátkem týdne napětí, držte se zpátky, a hlavně nedělejte žádný unáhlený krok. Můžete totiž ze dne na den trvalého partnera či partnerku vyměnit za novou lásku, ale čím víc se bude blížit víkend, začnete si uvědomovat, že jste udělali kardinální chybu, pocit osamělosti a frustrace na sebe nenechá dlouho čekat. Naštěstí v sobotu Venuše vstoupí do vašeho sektoru komunikace, a vytvoří vám příležitost urovnat a napravit to, co pokazíte zkraje týdne.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Máte před sebou týden, kdy otevřete šuplík svých nápadů z minulých měsíců, které jste nedotáhli do konce, a začnete je realizovat. Oživíte také nejedno staré přátelství, a povšechně se budete snažit dotáhnout do konce vše, co jste v minulosti zanedbali. Vaše období narozenin se totiž blíží, a vy intuitivně vycítíte, že byste do dalších dvanácti měsíců měli vstoupit bez restů.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Nečekejte, že si v tomto týdnu odpočinete. Z nejisté finanční situace můžete mít špatné spaní, a je jasné, že když si řádně neodpočinete, nezregenurejete síly, nastoupí stres. Bude to malá prověrka, co všechno dokážete v klidu ustát. Tak se nenechte nervovat tím, že vám ještě nedošla výplata, nepodléhejte panice ani v případě, když zjistíte, že se názorově rozcházíte s rodinou, s kolegy, s přáteli. V sobotu ráno vstoupí Venuše do vašeho znamení, a propůjčí vám tak velké charisma, že ti, kteří vám ještě nedávno oponovali najednou budou jako med.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Další prodejna je rájem myší 
Týdenní horoskop: 20.5. - 26.5.2013 
Týdenní horoskop: 28.6. - 4.7.2010 
Výsledky říjnové soutěže 2010 
Zhubněte za bezva ceny! - Akce únor 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny