Články

 

05.05.2013 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 6.5. - 12.5.2013

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 19. týden od 6.5. 2013 do 12.5. 2013

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

v Býku, kde setrvá do 20.5.

 

Merkur

je v Býku, kde setrvá do 15.5.

 

Venuše

je v pohodovém znamení Býka. Do Blíženců vstoupí 9.5.

 

Mars

je ve smyslném Býku, kde setrvá do 31.5.

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Měsíc ubývá...

V pátek 10.5. nastane v 2.28 hodin

novoluní v Býku,

jehož součástí bude prstencové zatmění Slunce.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Váš start do nového týdne bude přímo raketový. Dávejte si proto pozor, protože vaše tempo bude hektické! Stihnout budete chtít spoustu věcí, a když si občas nenařídíte odpočinek, uštvete se! Uprostřed týdne vše vygraduje, protože vás jako lavina zasypou mailové zprávy, nebo najdete v poštovní větší schránku dopisů, a než si vše v klidu pročtete, a korespondenci vyřídíte, bude neděle večer.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne vás někdo pořádně naštve. Začnete chřestit zbraněmi, prostě budete mít velkou chuť vytáhnout do boje. Nakonec ale zvítězí vaše vrozená trpělivost. V duchu si řeknete, že se nebudete rozčilovat nesolidností lidí, kteří vám nesahají ani po kotníky. Ve dnech okolo čtvrtka nikomu nic neslibujte, k ničemu se nezavazujte. Situace bude velmi nejasná, a jedním zdánlivě neškodným slibem byste si pořádně zkomplikovali život.

 

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Problémy, na které narazíte v první polovině týdne, neřešte sami. Dobře vám poradí přátelé, dokonce i někdo ze spolupracovníků bude mít dobrý nápad, jak situaci v klidu a bez finančních ztrát vyřešit. V druhé polovině týdne se naopak nikomu s ničím nesvěřujte. Pamatujte, že i stěny mají uši, a když nebudete držet jazyk za zuby, o vašich intimních problémech si následně budou za vašimi zády vyprávět všichni sousedé.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Na skvělou paměť a slovní důvtip se můžete spoléhat v první polovině týdne. Navíc si svým energickým a přitom přátelským vystupováním získáte autoritu i u lidí, kteří vás v minulosti podceňovali. Negativem může být fakt, že se daleko víc budete věnovat cizím lidem než vlastní rodině, ale pečujete o ně celý rok, tak to pár dnů bez vás vydrží! Ve dnech víkendu by měli brzdit zadaní. Začnou se vám zapalovat lýtka, a vy možná poprvé v životě pomyslíte na nevěru.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Doslova posedlí budete v první polovině týdne svou kariérou, společenským postavením. Nebude vám chybět sebevědomí, pouze se vždy ujistěte, zda při svém šplhání na pomyslný vrchol nešlapete po hlavách druhých. Možná získáte moc, ale to není stejné, jako mít přirozenou autoritu! Víkend budete mít doslova nabitý společenskými událostmi, a jste-li nezadaní, nelze vyloučit, že na jedné májové slavnosti se setkáte se svým budoucím intimním protějškem.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

První polovina týdne přeje studiu, zkouškám, stejně tak cestování. Opatrní ale buďte ve dnech okolo pátku. Jedno slovo vyřčené v nevhodný okamžik vás může zamotat do potíží! Tak se snažte vyhýbat diskusím o politice, náboženství, a když narazíte na člověka, jehož názory vám začnou zvyšovat krevní tlak, utečte, jak nejdál to půjde. Vaše diskuse totiž může skončit nejen hádkou, ale dohru by mohla mít i u soudu!

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Jste znamení, které si vždy nechává otevřená zadní vrátka, ale v tomto týdnu budete muset udělat zásadní rozhodnutí, kterým si jedny vrátka na vždy uzamknete. Vy budete muset volit, které to budou, což na vaši povahu bude pořádně tvrdý oříšek, protože výběr bude pouze na vás. Půjde totiž o velmi osobní, možná intimní záležitost, a do té nikoho z venčí nebudete ochotni zasvětit.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Tvrdohlavostí si můžete pořádně zavařit počátkem týdne. Nicméně se to bude týkat vašeho partnerského, intimního života, a smiřování v ložnici bude sladší jak med! Podnikáte-li, možná budete mít pocit, že se na vás konkurenční firmy domluvily, jenže vám to vlastně prospěje. Přinutí vás to jednat, vymyslet například agresivnější reklamu svých výrobků, služeb. Ve dnech okolo pátku nepodepisujte žádné důležité listiny!

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Zkraje týdne budete nabiti energií, což bude pořádně iritovat pomalejší jedince. Nicméně byste neměli přehlížet detaily, protože ve spěchu snadno přehlédnete něco důležitého, a tím byste si mohli pořádně zavařit v zaměstnání. Vaše opomenutí a chyby vyplují napovrch ve dnech okolo pátku, a bude to malý test vaší psychické odolnosti. Pokud toho totiž na vás bude příliš, vybouchnete jako přetopený kotel, a soptit obvykle přestanete až v ložnici. Jako zázračný elixír na vás totiž bude působit ve dnech víkendu sex, vaše drahá polovička.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Vaše kreativita bude mít tento týden neustále vzestupnou tendenci. To se projeví ve všech oblastech vašeho života. Důležité je, že se pro vás stane práce hrou, nebudete ji vnímat jako nudnou, otravnou rutinu. Ve dnech okolo čtvrtka budou mít pořádně zamotanou hlavu čerstvě zamilovaní. Vyplují totiž na povrch prapodivné povahové rysy vaší drahé polovičky. To zda ve vztahu budete pokračovat, je na vašem svobodném rozhodnutí, ale uvědomte si, že nikoho nepřevychováte, a dle toho se zařiďte!

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Nápady, které se vám budou honit hlavou v první polovině týdne nenechávejte ladem. Realizujte je ale sami, nic nevnucujte rodině, protože i bez vaší asistence bude na domácí půdě občas pořádně dusno.

Vše vygraduje okolo pátku, a radostná bilance to asi nebude. Mnozí zjistíte, že před vámi jeden člen rodiny něco tajil, anebo se provalí průšvih, který jste naopak před rodiči zatajili vy. Ve dnech víkendu by se měli krotit nezadaní, protože nevinný flirt může skončit početím potomka.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Do menších nejasností se zamotáte zkraje týdne, ale nebude se jednat o problémy, které byste nedokázali zvládnout. Bude to chtít pouze překonat únavu, lenost. Uprostřed týdne k sobě nepouštějte blíž lidi, kteří mají na vaši psychiku špatný vliv. Bude stačit jedna věta, a ponoříte se do deprese. Ve dnech víkendu si nalaďte hlasivky, protože horoskop naznačuje rodinnou oslavu, ve které se stanete hlavní postavou, tahounem zábavy.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Akce duben bude končit! 
Přednáška - Imunita a výživa 
Týdenní horoskop: 21.11. - 27.11.2011 
Týdenní horoskop: 26.9. - 2.10.2011 
Zeptejte se výživového poradce! 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny