Články

 

17.03.2013 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 18.3. - 24.3.2013

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 12. týden od 18.3. 2013 do 24.3. 2013

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

je v Rybách, Ve středu 20.3., přesně v 12.02hodin vstoupí do Berana, nastane tedy Jarní rovnodennost a všichni postupně pocítíme že začíná JARO...!!!

 

Merkur

je v Rybách. Do Berana vstoupí 14.4.

 

Venuše

je v Rybách V pátek 22.3. vstoupí do ohnivého Berana.

 

Mars

je v Beranu.

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Měsíc přibývá...

V úterý 19.3. nastane v 18.26 hodin

první Lunární čtvrť v Blížencích.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

První dva dny bude pomalí, ale v duchu si říkejte, co se vleče, neuteče! Ve středu totiž do vašeho znamení vstoupí samo Slunce, a vy se konečně začnete probírat ze zimního letargie! Protože v pátek do vašeho znamení vkročí i Venuše, štěstí se na vás začne usmívat za každým rohem, a vy sami se začnete usmívat na každého, koho potkáte na ulici. Jenom to nepřehánějte s nákupy, myslete na zadní kolečka, Velikonoce se blíží!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Možná si v tomto týdnu pomyslíte, že se dějí zázraky. Za přispění Merkura si totiž konečně splníte jeden svůj dávný sen, a nebude ledajaký. Když to počasí dovolí, prolétnete se například balonem, anebo vyzkoušíte nějaký jiný adrenalinový zážitek. Kromě přátel ale o tom nikomu, hlavně v rodině, neřeknete. Bude vám jasné, že by vás tak dlouho krmili katastrofickými scénáři, až byste to nakonec vzdali.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Za přispění skvělé intuice se vám v práci podaří zažehnat docela velký průšvih. Nicméně se budete chovat skromně. Uvědomíte si totiž, že vy sami jste v minulých týdnech občas udělali pořádnou botu, a tak si na adresu osůbky, která vše zaviní odpustíte ironické poznámky. Ve dnech víkendu raději nikam nechoďte bez své drahé polovičky. Nápady vašich přátel budou totiž zavánět pořádným průšvihem, ale v přítomnosti intimního protějšku se budete krotit.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Konečně se v tomto týdnu pohnou stojaté vody okolo vaší kariéry. Jenom se snažte nenarušit integritu spolupráce s kolegy. Za přispění silného znamení Berana totiž začnete mít sklony k sólo akcím, ale to by vám moc štěstí nepřineslo. Možná že začnete stoupat nahoru, ale kolegům potažmo kolegyním se tak odcizíte, že vám nikdo ani nepopřeje k povýšení.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Když vám něčí výroky budou připadat naivní až hloupé, neříkejte to nahlas! Vy totiž v tomto týdnu začnete svým myšlením převyšovat všechna znamení. Když ale tento klad začnete zneužívat, výsledkem bude dlouhý řetěz na sebe navazujících ostrých názorových střetů. Máte-li nějaké pracovní aktivity v zahraničí, těšte se, protože horoskop naznačuje, že se konečně dočkáte pozitivních výsledků, nadstandardních zisků.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Sice jste znamení, kde se snaží nebýt středem pozornosti, ale v tomto týdnu se na vás začnou usmívat cizí lidé na ulici. Dokonce zaznamenáte vábné pohledy opačného pohlaví. Sex appeal a jakési tajemné charisma vám propůjčí samo Slunce s Venuší, kteří se přestěhují do vašeho sektoru erotiky, ale jedná se i o sektor okultních záležitostí. Proto je možné, že během víkendu zatoužíte nakouknout do své budoucnosti a navštívíte kartářku, astrologa.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Obvykle ve sporech ustupujete, ale v tomto týdnu budete hádky naopak vyvolávat. Dokonce to bude dělat dojem, že záměrně vytahujete na světlo sporná témata, abyste se mohli s někým pohádat. Navíc budete neklidní, což bude vaši drahou polovičku rozčilovat. Nicméně občas každý ustřelíme, takže pokud je váš vztah prověřený časem, nic vám nehrozí, ale je-li váš vztah mladý, můžete svým ostřejším, dominantnějším vystupováním vyvolat ve vztahu krizi.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Čas si v tomto týdnu pečlivě plánujte, aby vám zbylo volno i na koníčky, zábavu, jinak pocítíte ke konci týdne frustraci. V práci se totiž budete schopni přetrhnout, možná začnete lámat rekordy. Nadřízení budou nadšení, kolegové naštvaní, že jim zvyšujete pracovní laťku, a nakonec se rozlobíte sami na sebe, protože budete unavení, přepracovaní!

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Vstup Slunce do Berana na vás bude mít zajímavý efekt. Začnete rodinu nutit, aby se účastnila zábavy, kterou vy vymyslíte. Ani si to nebudete uvědomovat, ale zocelíte tím vzájemné rodinné vazby. Budete mít tolik energie, že stihnete konečně zrealizovat i menší úpravy v bytě, necháte opravit vše, co funguje na heslo, a mnohým se v závěru týdne dokonce podaří i počít potomka!

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Problémy se sousedy či příbuznými se okolo pondělí jakoby vyřeší samy. Prostě spolu opět začnete komunikovat, což prospěje celé rodině. Vůbec se nedivte, když daleko častěji začnete navštěvovat rodiče, prarodiče, a povídat si s nimi budete mnohokrát i dlouho do noci. Uvědomíte si totiž, že jim vlastně dlužíte. Času jste poslední týdny nazbyt neměli, a tak jim vše v tomto týdnu vynahradíte.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Pro vás bude důležité si v následných sedmi dnech uvědomit, že spěch je špatný, a mnohdy i nebezpečný rádce! Přehlížet budete předpisy, ignorovat rady, a když si za volantem začnete hrát na mistry světa, průšvih na sebe nenechá dlouho čekat. Tak se vzpamatujte, protože jedna bouřlivější jízda by vás mohla připravit o řidičský průkaz. Na Velikonoce byste museli jet k příbuzným nebo na chalupu vlakem, což byste vydýchávali ještě v létě!

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Hned v pondělí vám to opět začne pálit, pominou i technické problémy, například s počítačem. V průběhu týdne začne být nebývale živo ve vašem sektoru peněz. Energie vám také chybět nebude, takže klidně přikývnete například na brigádu, nebo si naberete spoustu objednávek, a penízky se na vašem kontě začnou množit. Dejte si ale pozor, protože vaše energie není bezedná. Pravidelný odpočinek je pro vás podmínkou, abyste do jara vkročili s úsměvem na tváři nikoliv s únavou na zádech!


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 13.12 - 19.12.2010 
Týdenní horoskop: 16.4. - 22.4.2012 
Týdenní horoskop: 2.4. - 8.4.2012 
Týdenní horoskop: 2.5. - 8.5.2011 
Týdenní horoskop: 7.3. - 13.3.2011 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny