Články

 

22.01.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 23.1. - 29.1.2012

1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 4. týden od 23.1. do 29.1. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Vodnáře.

Do znamení Ryb vstoupí 19.2.

 

Merkur

je v Kozorohu

27.1. vstoupí do Vodnáře, kde setrvá do 14.2.

 

Venuše

je v Rybách,

do ohnivého Berana vstoupí 8.2.2012.

 

Mars

je v Panně,

a pozor, setrvá zde do 3.7.2012....!

V úterý 24.1. se otočí to retrográdního směru,

přímý směr nabere 14.4.

 

Jupiter

prochází znamením Býka.

 

Saturn

je ve Vahách,

a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 22.10.

 

Uran

je v energickém znamení Berana.

 

Neptun

putuje originálním a rebelským Vodnářem.

Do svého domicilu, mystického znamení Ryb,

vpluje 3.2.2012.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

V pondělí, 23.1.2012 přesně v 8.39 hodin nastane

novoluní ve Vodnáři,

a tímto okamžikem také započne nový Čínský lunární rok ve znamení Draka.

Nový Měsíc ve Vodnáři totiž startuje začátek nového roku v Číně.

Začíná vždy prvním novoluním ve znamení Vodnáře, které nastává po tzv. Velké zimě ( Zimní Slunovrat )a proto je začátek čínského roku pohyblivý.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Snažte se v tomto týdnu zachovat klid. Váš vládce Mars se otočí do retrográdního směru a vy začnete mít pocit, že vám něco utíká pod prsty, že něco promeškáte, jenže čím víc budete tlačit na pilu, tím víc se vám bude nedařit, a navíc budete čím dál víc unavení, utahaní. Tak když narazíte na nějaký problém, uvařte si zklidňující šalvějový čaj nebo čaj z meduňky, a nejdřív myslete, jinak naděláte zejména v zaměstnání víc škody než užitku!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Možná si v tomto týdnu budete připadat osaměle, ale hvězdy vám pouze vytvoří prostor k relaxaci. Tak toho využijte, a nenamlouvejte si, že váš život začíná být nudný. Měly byste si odpočinout od domácích prací, ale i od své drahé polovičky. V opačném případě začnete vyhledávat hádky, a zejména ke konci týdne to s vámi bude k nevydržení, naštvete každého, s kým se dáte do řeči.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Pokud máte děti, Saturn naznačuje, že úplně spokojeni s jejich vysvědčením nebudete. Jenže vy nebudete spokojeni ani sami se sebou. Dejte si ke konci týdne velký pozor, zda až příliš hlasitě neargumentujete na úřadech, v bance. Snadno něco můžete poplést, anebo vyvolat naprosto zbytečnou hádku, spor, který nevyhrajete. Opatrnější buďte celý týden na domácí půdě. Kontrolujte pečlivě trvanlivost potravin, a pokud máte krb, nechte preventivně udělat revizi komínu.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Rozhovory s vámi budou v první polovině týdne velmi zajímavé. Pořád se budete plést, občas se i přeřeknete, a nakonec se začnete rozčilovat na ostatní. Předejít tomu můžete snadno! Diskuse s příbuznými a sousedy se vždy snažte zkrátit na minimum. Ve dnech víkendu klidně použijte milosrdnou lež, ale nechoďte na návštěvu k rodičům své drahé polovičky. Dříve narození nebudou mít dobrou náladu, napětí by přenesly i do vašeho partnerství a hádka by na sebe nenechala dlouho čekat.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Využijte pondělní novoluní ve svém sektoru partnerství, manželství, a vyříkejte si případné třecí plochy. Je to pro vás jedinečná šance udělat si ve vztazích povšechně pořádek. Možná vám v tomto týdnu nejednou někdo z rodiny řekne, že jste lakomci. Mars se totiž ve vaše sektoru financí otočí do retrográdního směru, a vy začnete myslet na zadní kolečka, rozhodnete se vytvořit si finanční rezervu. Ke konci týdne dodržujte pitný režim, a pokud vás začnou bolet klouby, pro svůj klid zajděte k lékaři. Může to být signál těla, že se vám usazuje v kloubech močovina, a je načase změnit stravování!

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Pokud nemáte práci, počátkem týdne čtěte všechny nabídky. Od úterý se připravte na to, že vám občas něco vypadne z ruky. Původcem vaší nešikovnosti bude Mars, který se ve vašem znamení otočí do retrográdního směru. Ke konci týdne budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Je možné, že vaše ratolest vám na poslední chvíli sdělí, že odjíždí na lyžařský výcvik a vy díky nedostatku času nakoupíte nutné vybavení v prvním obchodu na který narazíte, ale bude za dvojnásobnou cenu.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Spřízněnou duši najdou hned počátkem týdne ti, kteří žijí osaměle, zadaní mají příležitost nejen plánovat, ale i počít dalšího potomka! Od úterý začnete být díky otočce Marsu do retrográdního směru ospalí, unavení, z letargie vás ale spolehlivě probudí studená sprcha a zelený čaj. Ke konci týdne by narození okolo 22.10. měly velmi opatrně jednat s rodiči a dříve narozenými povšechně. Když vám budou opakovat stále dokola něco, s čím vy nebudete souhlasit, kousněte se do jazyku, ale nedávejte nic najevo, slovně nereagujte, a máte-li mladší sourozence, raději si návštěvu rodičů naplánujte tak, abyste se s nimi nesešly. Hádali byste se ještě v neděli večer.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Napjatá atmosféra na domácí půdě se zklidní hned v pondělí. Toho využijte, protože novoluní ve Vodnáři vám vytvoří příležitost prosadit si změny, o nichž se s rodinou dohadujete již několik dnů. Vy získáte pro sebe víc prostoru, ostatní si oddychnou, protože od vás budou mít konečně klid. Ať se to bude týkat čehokoliv, nespoléhejte se v tomto týdnu na sliby přátel. Zklamou vás ale nikoliv proto, že by na slib zapomněly, ale důvodem bude jejich špatný odhad. Ve dnech víkendu raději nesedejte za volant, a opatrní buďte i při běžné procházce. Zraněné koleno by si totiž vyžádalo hospitalizaci v nemocnici.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Mějte na paměti, že máte v těchto dnech originální nápady, které se nebojíte říkat nahlas, a to se nemusí líbit kolegům, nadřízeným. Bude rozumné raději na sebe neupozorňovat, stáhnout se. V úterý se otočí do retrográdního směru Mars, a může zafungovat jako rozbuška ve vaší kariéře. Kolegové i nadřízení budou nepříjemní, což pro vaši optimistickou povahu bude k nedýchání. Navíc jakýkoliv váš nápad smetou ze stolu, aniž by si vás vyslechli do konce. Neplýtvejte energií, nesnažte se humorem napětí uvolnit, protože může nastat i situace, že si někdo váš vtip vztáhne na sebe, a bude oheň na střeše.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Buďte hned v pondělí iniciativní, své nápady říkejte nadřízeným nahlas, finanční odměna na sebe nenechá dlouho čekat! Dokonce nelze vyloučit, že v průběhu týdne dostanete nabídku od konkurenční firmy, ale tu okamžitě odmítněte. Patrně půjde pouze o krátkodobou akci, navíc to, že budete loajální vůči stávajícímu zaměstnavateli šéfové ocení! Ve dnech víkendu nikomu nic neslibujte a když se s někým dostanete do sporu, dejte se na ústup! Budete totiž vedle jak ta jedle!

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Pondělní novoluní nahrává těm, kteří slaví v tento den narozeniny. Máte před sebou zajímavý rok, ačkoliv se vám zpočátku bude zdát, že se nic nehýbe kupředu. Jenže ono to bude stejné, jako když zasejte semeno. Nejdřív musí naklíčit, a až potom z něj začne vyrůstat rostlina! V patek začnete být upovídanější, hubatější, a to díky Merkuru, který vstoupí do vašeho znamení. Tak si ve dnech víkendu dávejte pozor, ať si svou výřečností nezaděláte na problém. Do názorového konfliktu se totiž můžete dostat se starší generací.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Snít s otevřenýma očima dokážete hned v pondělí. Což vám na jednu stranu může kdekdo závidět, na stranu druhou je otázkou, co vašemu zasněnému pohledu budou říkat nadřízení. Vyplatí se vám občas podívat přes rameno, zda vás nesledují, a snažit se budit dojem, že máte práce nad hlavu! Na stranu druhou vám psychická pohoda pomůže proplout v klidu kritikou, kterou na vaši hlavu začne chrlit vaše drahá polovička. Ve dnech víkendu se stáhněte, protože rady, které byste poskytli přátelům, je dostanou ještě do větších potíží.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Přednáška - Imunita a výživa 
Týdenní horoskop: 16.4. - 22.4.2012 
Týdenní horoskop: 20.8. - 26.8.2012 
Týdenní horoskop: 22.10. - 28.10.2012 
Týdenní horoskop: 28.5. - 3.6.2012 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny