Články

 

10.03.2013 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 11.3. - 17.3.2013

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 11. týden od 11.3. 2013 do 17.3. 2013

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

je v Rybách, kde setrvá do 20.3.

 

Merkur

je v Rybách.

V sobotu 23.2. nabere retrográdní směr, a couvat bude až do 17.3. Do Berana vstoupí 14.4.

 

Venuše

je v Rybách kde setrvá do 22.3.

 

Mars

je v Beranu.

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014. Do přímého směru se otočí 8.7.2012.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny... Měsíc ubývá... V pondělí 11.3. nastane v 20.51 hodin novoluní v Rybách. Potom začne měsíc přibývat.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Vůbec se nedivte, když vám v tomto týdnu někdo z rodiny řekne, že jste jako tichá voda, co břehy mele. Navenek se totiž budete tvářit unaveně, ale jen se ozve slovo zábava, ožijete, a když někam vyrazíte, řádit budete jako puberťáci. Pozor si ale dávejte hlavně na alkohol, protože když to přepísknete, s Marsem ve svém znamení snadno někde škobrtnete, a úraz si vyžádá lékařské ošetření, možná i několika denní hospitalizaci v nemocnici!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Mít dobré přátele je sice skvělé, ale v tomto týdnu si uvědomte, že s nimi trávit všechen svůj volný čas nemusíte. Život by se vám totiž mírně vymknul kontrole, zejméne jste-li zadaní. Nebudete mít totiž daleko k nevěře! Když lákadlu erotiky podlehnete, vaše zálety by se mohly prozradit ve dnech okolo pátku, a během víkendu si váš trvalý vztah projde menší krizí.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Budete-li mít pocit, že vaše kariéra stagnuje, nebo nadřízení někomu nadržují, svěřte se přátelům. Ti vás doslova napumpují životodárnou energií, a hlavně optimismem. Buďte v klidu, vyčkávejte, nic se nesnažte uspěchat! Merkur ve vašem sektoru kariéry bude mít již příští týden opět přímý směr, a konečně se stojaté vody pohnou. Narození okolo 30.5. by se měli vyhýbat sladkostem, ale i zbytečnému utrácení!

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Když povinné školení nebo kurz pojmete jako zábavný výlet, bude všechno v pořádku. Seznámíte se spoustou zajímavých lidí, kteří se živí stejným oborem jako vy. Celý týden si pečlivě hlídejte co jíte, neexperimentujte s exotickými potravinami. Zejména pozor na mořské plody, nelze totiž vyloučit alergickou reakci na korýše! Ve dnech víkendu se vyhýbejte přátelům. Horoskop totiž naznačuje, že díky nim se dostanete do nepříjemné situace, nelze ani vyloučit veřejný skandál.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Hlavně v první polovině týdne se všechno bude točit okolo peněz, majetku. Mnozí budete například vyřizovat dědictví, nebo shánět peníze na zaplacení daní. Je ale i možné, že začnete obcházet dlužníky vy sami, protože vám dojde trpělivost, ale zde vám horoskop radí jednat v rukavičkách. Můžete při dobývání pohledávek použít i mírně nestandardní praktiky, a to by mohlo skončit i soudní dohrou!

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Ve všem se v tomto týdnu spoléhejte na svou drahou polovičku. Vy totiž začnete narážet na nezodpovědné, svým způsobem prolhané jedince. Díky tomu budete potřebovat morální podporu, a kdo jiný by vám ji měl poskytnout, než intimní protějšek. Budete se divit, jak to mezi vámi začne díky společnému řešení i banálních problémů klapat, a to i v ložnici!

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V práci to budete vy, kdo v tomto týdnu zažehná a zklidní případné konflikty. Naopak růžky občas vystrčíte v intimním partnerství. Od své drahé polovičky si prostě nic nenecháte líbit. Do vašeho sektoru partnerství se totiž po dvou letech opět vrací Mars, a tak nejen v partnerství, ale i ostatním lidem předvedete, že když je třeba, dokážete i vy zvýšit hlas, a klidně pořádně vztekle zadupat nožičkou.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Počítejte s tím, že i přes veškerou snahu budete muset trávit v následných dnech daleko víc času v zaměstnání. Doma ale díky asteroidu Junona všechno zvládnou na výbornou. Rodina vás podpoří,

a je jedno, zda jste muž či žena, vždy na vás bude čekat teplá večeře a pohodová atmosféra. Problém mohou mít ke konci týdne ti z vás, kteří pobíráte nemocenskou nebo sociální dávky. Platba nedorazí, a během víkendu se patrně budete muset uskrovnit.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Za přispění Marsu, který vstoupí do Berana, se ve vás bude kumulovat spousta energie, ale i odvahy. Pokud jste celou zimu seděli za pecí, v tomto týdnu vyrazíte na vzduch, možná občas i do tělocvičny, protože vycítíte, že nahromaděnou energii nějakým způsobem musíte vybít. Nicméně ke konci týdne se budete muset podřídit rodině, a vyrazit opakovaně na návštěvu. Důvodem může být například narození nového človíčka.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Nekompromisně se v tomto týdnu ujmete rodinné kasy, což ještě vaši nejbližší skousnou, ale vy ostatním začnete organizovat volný čas. Doma se prostě začnete chovat jako generálové, ale ono to nikomu neuškodí. Velmi nenápadně začnete ostatní zasvěcovat do nákladů za domácnost, a nestačíte se divit, jaký pozitivní dopad to bude mít. Minimálně se do konce dubna nestane, aby někdo například po sobě nezhasl v koupelně.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Vůbec si to zpočátku nebudete uvědomovat, ale vaše slova v tomto týdnu občas zafungují jako dobře nabroušený meč. V diskusích se nenecháte zatlačit do kouta, na otázky budete odpovídat jakoby podrážděně, nevrle. Pro klid v rodině raději nesedejte za volant, protože vašim nejbližším bude naskakovat husí kůže z vaší riskantní jízdy!

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Úplnou náhodou se dostanete k svým způsobem tajným informacím, které se budou týkat platů ostatních kolegů, a vy budete mít pocit, že vás trefí šlak. Nic neřešte, nechte si to pro sebe. Do vašeho sektoru příjmů totiž v úterý vstoupí Mars, a vy i bez intrik díky jeho pomoci dokážete vydělat v následných týdnech slušné peníze! Ve dnech víkendu ignorujte příbuzné. Raději si jděte posedět s přáteli, ti vás nebudou hloupými řečmi popichovat.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Nové stránky Food-Life.cz jsou v přípravě 
Týdenní horoskop: 29.8. - 4.9.2011 
Týdenní horoskop: 9.1. - 15.1.2012 
Týdenní horoskopy: 12.4. - 18.4.2010 
Výsledky zářijové soutěže 2012 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny