Články

 

12.08.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 13.8. - 19.8.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 33. týden od 13.8. do 19.8. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Lva. Do praktického znamení Panny vstoupí 22.8.

 

Merkur

je ve Lvu Do pečlivé Panny vstoupí 1.9.

 

Venuše

je v Raku, kde setrvá do 6.9.

 

Mars

je v diplomatickém znamení Vah, kde setrvá do 23.8.2012.

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 19.10.

 

Retrográdní

Uran

je v bojovném znamení Berana. Přímý směr opět bude mít až od 13.12.2012.

 

Retrográdní

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

 

Fáze Luny...

Měsíc ubývá. V pátek 17.8. nastane v 16.54 hodin novoluní ve Lvu.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Energie máte v tomto týdnu tolik, že byste mohli skály lámat. Chybou bude, když sami na sebe budete až příliš nároční. Můžete totiž na svá bedra převzít až příliš povinností, které prostě stihnout nedokážete. Budete v jednom kole, a rodina si začne šuškat, že se z vás stávají workholici. Tak si plánujte aktivity rozumně, a hlavně se nevrhejte do změn, které si pořádně nepromyslíte. Byla by to práce kvapná, málo platná!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Hned zkraje týdne si uvědomte, že váš domov není středobodem vesmíru. Se svou péčí to můžete pořádně přehánět, a ostatní toho začnou využívat. Když se někdo z vašich nejbližších dostane do problémů, obrátí se na vás a bude čekat, že za něho trable vyřešíte. Tak obětavostí šetřete jako šafránem, neřešte problémy druhých ale svoje. V opačném případě vás všechny nedokončené aktivity zavalí jako lavina během víkendu.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Snažte se přehodnotit svůj denní režim, a to hned počátkem týdne. Střídejte procházky v přírodě s relaxací v leže, jinak se uštvete! Stěžejní jsou pro vás dny okolo novoluní, které nastane v pátek. Nápad přihlásit se do vzdělávacího kurzu okamžitě realizujte a podejte přihlášku. Rodině se ale nesvěřujte. Ve dnech víkendu u vás zavládne divná nálada, nedůvěra, a někdo by vám mohl vyčíst, že je vám kariéra a osobní ambice přednější než rodina.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Narozeným okolo 28.6. může do cesty vstoupit osůbka, která vás dokonale omámí. Nelze vyloučit, že to bude váš budoucí partner či partnerka! Dny okolo novoluní ve Lvu vás začnou nutit řešit finance. Pokud nejste spokojení se svou odměnou za práci, nekrčte se v koutě, a v pátek nadřízené požádejte o zvýšení platu. Je i možné, že se vám naskytne lukrativní brigáda, která bude mít nějaký vztah k umění.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Méně příjemná změna na vás čeká v první polovině týdne. Je možné, že se budou stěhovat vaši oblíbení sousedé, tou horší variantou je možnost, že se budete muset nečekaně stěhovat vy. Naštěstí v pátek proběhne ve vašem znamení novoluní, což je skvělá příležitost pro odstartování něčeho nového. Tak se snažte udržet psychiku v pohodě, a berte věci, které vám zpočátku budou připadat nepříjemné, s nadhledem. Ono totiž platí, že všechno špatné je vždy k něčemu dobré, ale to zjistíme obvykle až s časovým odstupem.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Jste znamení, které každé rozhodnutí vždy zváží pečlivě ze všech stran, což vám v tomto týdnu prospěje. Díky tomu neuděláte ústupek, který by vás připravil o docela slušnou sumičku peněz. Spoléhejte se na svůj rozum a lidi, které dobře znáte, hlavně nedejte na sladká slovíčka, sliby. Ideální bude, když od čtvrtka nebudete podepisovat žádné listiny, smlouvy. Vše přeložte na příští týden, však ono vám nic neuteče.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Své názory si v následných sedmi dnech obhajujte nahlas! Lidé jsou zvyklí, že jim převážně ustupujete, jenže v tomto týdnu vám dojde trpělivost, protože okolo sebe zjistíte intriky, manipulaci, možná dokonce i malý podvůdek. Je dokonce možné, že se postavíte na zadní i v intimním partnerství, ale to vašemu vztahu prospěje. Vaše drahá polovička si uvědomí, že se nenecháte opít rohlíkem.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Nebojte se nových projektů, nebo změnit profesi, kterou se živíte. Vše co v tomto týdnu odstartujete, vám v budoucnu přinese zisk! Nejdřív ale budete muset něco obětovat, možná svůj volný čas, anebo vás okolnosti přinutí opustit teplé místečko, ve kterém jste se zahnízdili, ale nemělo perspektivu. Pokud například máte umělecký talent, může vás změna katapultovat na vrchol mezi nejlepší!

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Pokud jste ještě nebyly na dovolené, nápad podniknout dobrodružnou cestu vám vnukne ve dnech okolo pátku novoluní ve Lvu. Je ale i možné, že vás nedostatek financí přinutí zamyslet se nad svou budoucností, a vy si uvědomíte, že bez dalšího vzdělání se vaše kariéra dopředu nepohne, a přihlásíte se do večerní školy. Ve dnech víkendu se věnujte rodině, a nevěřte fámě, kterou vám zavolá někdo ze spolupracovníků.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Konečně ucítíte pevnou půdu pod nohama ve své kariéře, ale na postup si budete muset chvíli počkat. Jste trpělivé znamení, takže malá prodleva v povýšení vás nerozhodí, naopak staršímu kolegovi, který se konečně dočká postupu v hierarchii firmy, upřímně pogratulujete. Čekáte-li na informaci, zda vám banka poskytne úvěr, hypotéku, nebo zda dostanete dotaci pro své podnikání, odpověďi se dočkáte ke konci týdne.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Nejste-li spokojeni ve stávajícím partnerství, anebo se svou drahou polovičkou bydlíte odděleně, v první polovině týdne může dojít k nečekanému rozchodu. Je jasné, že vás to citově zasáhne, ale novoluní ve Lvu vám dává šanci ujasnit si, co od partnerství očekáváte, a na jakých principech by mělo fungovat. Takže se nedá vyloučit rozchod a znovuobnovení vztahu, anebo navážete vztah nový. Ti kteří žijí ve vztahu pouze na psí knížku se konečně rozhoupou, a začnou zvažovat legalizaci partnerství.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Zakoupená věc pro radost zafunguje přesně opačně, budete mít problém, protože přestane fungovat. Tak si nepromyšlené investice raději odpusťte, nevyhazujte peníze oknem! Konec týdne přeje těm, kteří hledají práci. Novoluní ve Lvu je příslibem nabídky zaměstnání, která vás nadchne, a nelze vyloučit, že bude mít něco společného s uměním, kreativitou.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Běh pro zdraví 
Týdenní horoskop: 12.11. - 18.11.2012 
Týdenní horoskop: 2.8. - 8.8.2010 
Týdenní horoskop: 21.2. - 27.2.2011 
Zapomněli jste na vánoční přání? 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny