Články

 

01.01.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 2.1. - 8.1.2012

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 1. týden od 2.1. do 8.1. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Kozoroha, do 20.1.2012

 

Merkur

je ve Střelci, kde setrvá do neděle. Ráno 8.1.2012 vstoupí do znamení Kozoroha a z jeho přízně budou Kozorozi těžit do 27.1.2012.

 

Venuše

je ve Vodnáři, a zde setrvá do 14.1.2012.

 

Mars

je v Panně, a pozor, setrvá zde do 3.7.2012....!

 

Jupiter

prochází znamením Býka.

 

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10.

 

Uran

je v energickém znamení Berana.

 

Neptun

putuje originálním a rebelským Vodnářem. Do svého domicilu, mystického znamení Ryb, vpluje 3.2.2012.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny... Luna dorůstá. V pondělí, 9.1.2012 přesně v 8.30 hodin nastane Úplněk v Raku.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Velkou roli v tomto týdnu ve vašem životě sehrají noví lidé. S někým se seznámíte díky studiu, cestování, nebo prostřednictvím internetu. Je dokonce možné, že nový přátelský vztah vás motivuje natolik, že se začnete do hloubky zajímat o nějaký nový duchovní směr, esoteriku, nebo začnete studovat dějiny náboženství. Konec týdne přeje vašim partnerským vztahům, a to intimním i obchodním. Pokud podnikáte, můžete podepsat novou smlouvu o spolupráci, a pokud žijete ve vztahu na divoko, je možné, že si konečně ujasníte termín legalizace partnerství.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Pokud trpíte nějakým chronickým onemocněním, zaznamenáte výrazné zlepšení! Navíc jsou dny tohoto týdnu ideální pro generální úklid ve skříních a v domácnosti povšechně. Měly byste se zbavit starých a nepotřebných věcí, které ve vašem bytě pouze zabírají místo. Byt se vám provzdušní, budete mít pocit, že pro sebe máte víc prostoru. Během víkendu si určitě zajděte do sauny, na masáž, vaše tělo bude potřebovat povzbudit imunitu.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Určitě byste v následných sedmi dnech neměli podceňovat ani zdánlivě banální problém v partnerství. Diskutujte o tom, co se vám ve vztahu nelíbí, máte totiž schopnost doslova vymést z vašeho vztahu všechny nešvary a zakořeněné zlozvyky, které vás nebo partnera dusí. Ve dnech víkendu se probudí váš sexuální apetit, a pokud jste nezadaní, tak to platit v neděli večer patrně již nebude. Dokonce vám hvězdy přejí v početí potomka.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Nenechte se ovlivnit problémy v práci, nedovolte, aby něčí špatnou, destruktivní náladou trpěla vaše psychika. Když nastane situace, že na vás začnou nadřízení přehazovat povinnosti nemocných kolegů, zvažte, kolik přesčasů zvládnete, protože i vaše fyzická kondice má své limity! Pokud se dostanete do situace, že ráno budete vstávat unavení, bez elánu, okamžitě zajděte na lékařskou prohlídku, neberte ohled na to, že v zaměstnání je frmol. Jinak víkend proležíte a pořádně vás to bude štvát, protože díky nemoci si budete muset odříct rodinné oslavy.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Vy tento týden pojmete oproti jiným znamením netradičně. Budete se naplno věnovat svým koníčkům, občas si zajdete na koncert, do kina, divadla, ale hlavně budete pravidelně sportovat, takže hravě shodíte kila, která jste nabrali během vánoc. Pokud máte děti, ty z vašich aktivit budou těžit nejvíc, protože se jim budete věnovat daleko víc, než v předchozích dnech. Uvažujete-li o koupi zvířecího mazlíčka, pravděpodobně svůj záměr realizujete ve dnech víkendu.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Věnujte se svým rodičům, prarodičům. Díky pravidelným rozhovorům je natolik rozmluvíte, že vám začnou vyprávět o vašich předcích, a vy se dozvíte spoustu zajímavých a užitečných informací! Pokud plánujete využít nynějších výrazných slev na nákup spotřebičů pro domácnost, počínaje lustrem a konče elektrickým sporákem, svůj záměr realizujte v pracovní dny. Během víkendu nebudete mít čas. Možná budete pomáhat dětem s novou učební látkou. Jenže je i možné, že sobotu a neděli strávíte na nějakém vzdělávacím kurzu.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Až si zpětně přehrajete zážitky tohoto týdne, budete se asi divit, že jste nemuseli navštívit krční oddělení. Pusa se vám totiž nezastaví od pondělí do neděle. Diskutovat budete nejen v práci, ale i doma v rodině, s přáteli, a je pravdou, že se dozvíte spoustu novinek, které vám díky hektickému vánočnímu období utekly. Určitě se účastníte i nějakého zajímavého výletu. Po rušném týdnu budete tak unavení, že sobotu a neděli strávíte doma, u televize, a nenajde se nikdo, kdo by vás přinutil vyjít aspoň na procházku, na čerstvý vzduch. Dopřejete si naprostý relax.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Peníze, které vám hned zkraje týdne přistanou na účtě, neutopte okamžitě v nákupech vábivých slev. Vyčkejte do konce týdne, protože se vám naskytne výhodná koupe počítače, nebo menšího dopravního prostředku, a každá koruna se vám bude hodit! Koupit byste si měly určitě pohodlné vycházkové zimní boty, protože pozvání na nedělní výšlap nepůjde odmítnout, dokonce je možné, že budete s někým slavit uprostřed přírody.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Určitě vám prospěje setkat se s někým z minulosti. Jste totiž znamení, které se nerado ohlíží zpět, ale tentokrát byste měli zavzpomínat na staré časy. Dozvíte se totiž užitečné novinky, které vám otevřou oči, a snadněji se budete rozhodovat, jakým směrem by se měla ubírat vaše kariéra v budoucích měsících. Dostanete totiž užitečnou radu, jak si získat respekt, a již ve dnech víkendu vám bude jasné, kam nasměrovat svou energii i čas, abyste byli spokojení nejen se svou profesí, ale i finančně.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Možná si budete ve dnech tohoto týdne připadat, že žijete v nějaké pohádce. Jakmile se na něco zaměříte, bude to opředeno nějakým tajemstvím, i k informacím, které budete potřebovat, se nebudete dostávat přímo, ale vždy nějakou oklikou. Možná se díky tomu rozhodnete nakoupit a prostudovat literaturu o esoterice, psychologii, autosugesci, zaujmout vás může i jóga, nebo jiné duchovní směry vedoucí k sebepoznání. V neděli do vašeho znamení vstoupí Merkur, a všechny načerpané informace se vám budou hodit nejen v tento den, ale i následné tři týdny.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Skvěle se budete ve dnech tohoto týdne cítit ve společnosti kolegů a přátel. Je možné, že velmi často budete trávit večer mimo domov, a vaše výpravy za zábavou budou končit až k ránu. Pokud máte rodinu, je jasné, že postupně svým jednáním vyvoláte na domácí půdě napětí, dusno. V neděli se únava z flámování ozve v plné síle. Z ložnice nevystrčíte nos, celý den prospíte. Až konečně vylezete z peřin, je možné, že doma s vámi nikdo nebude komunikovat. Merkur totiž v neděli ráno vstoupí do vašeho sektoru tajných nepřátel, a někdo se postará anonymně o to, aby se o vašem řádění vaše drahá polovička dozvěděla i s podrobnostmi.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Pomoc od vlivného, a ve vaší profesi uznávaného člověka se vám bude hodit. Dodá vám energii, chuť něco podniknout, nepřešlapovat na místě. Díky tomu se konečně odhodláte trošku zariskovat. Sny se prý plní o vánocích, ale vám se podaří splnit si jeden v tomto týdnu! V každém případě si kupte v sobotu nebo v neděli los, protože váš horoskop nevylučuje výhru. Je ale i možné, že dostanete opožděný dárek, tím ale může být i informace, že do vaší rodiny přibude další ratolest!


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Akce a přednášky 
Týdenní horoskop: 4.2. - 10.2.2013 
Týdenní horoskop: 6.5. - 12.5.2013 
Výherci květnové soutěže 2015 
Září - Měsíc biopotravin 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny