Články

 

13.03.2011 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 14.3. - 20.3.2011

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 11. týden od 14.3. do 20.3. 2011

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

 

Slunce

je v Rybách, kde setrvá do 21.3. kdy v 0:340hod vstoupí do znamení Berana.

 

Merkur

bude v energickém znamení Berana do 16.5.

 

Venuše

je ve Vodnáři. Tímto znamením bude procházet do 27.3.2011, kdy v 7:52 hodin vpluje do znamení Ryb, kde setrvá do 21.4.

 

Mars

je v Rybách. Tímto znamením bude procházet do 2.4. kdy v 5:44hod vstoupí do svého domicilu, znamení Berana.

 

Jupiter

putuje znamením Berana.

 

Saturn

je retrográdní ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 8.10.

 

Uran

prochází energickým znamením Berana kde setrvá až do 6.3.2019

 

Neptun

putuje znamením Vodnáře.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha. V tomto týdnu Luna dorůstá. V sobotu 19.3. v 19:10 hodin nastane Úplněk v Panně.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Jste velmi vášnivé znamení, ale v první polovině týdne to s vámi vaše drahá polovička nebude mít jednoduché. Budete hýřit bláznivými nápady, a nebude nic divného, když vaše laškování budou na ulici, s údivem v očích, sledovat cizí lidé! V druhé polovině týdne se v myšlenkách velmi často vrátíte do minulosti. Uvědomíte si, že ve svém životě budete muset udělat určité změny. Nějaká událost vás totiž upozorní, že vám prospěje něpsěchat, a hlavně věnovat čas i detailům.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne budete nebývale výřeční, ale i neposední, a navíc v milování velmi originální! Pokud máte pocit, že se váš vztah stává jednotvárný, nudný, pokusíte se do něho v druhé polovině týdne vrátit vášeň. Pokud ale i během víkendu, okolo sobotního Úplňku v Panně, budete stále ve vztahu nespokojeni, je možné, že partnerství ukončíte. Je ale pravdou, že sami patrně nebudete ani 48 hodin hodin, protože budete mít rozehraný nový vztah.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Od intimního protějšku budete v první polovině týdne vyžadovat daleko větší pozornost a péči, než je u vás zvykem. Dokonce nebude chtít ani vyrazit ven za zábavou, naopak použijete různé triky, abyste mohli zůstat doma, ve vyhřátém pelíšku! Druhou polovinu týdne vám pokazí informace, které se budou vztahovat k vaší prpfesní pověsti, kariéře. Zjistíte, že vás nadřízení kritizují za vašimi zády, a to pro vás bude velkým zklamáním.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne vás potěší nečekaná platba, a to vás tak rozveselí, že svoji drahou polovičku zasypete dárky. Povšechně se intimní protějšek vedle vás nebude nudit, protože nějaké překvapení si připravíte na každý den. V druhé polovině týdne si pečlivě kontrolujte co jíte, a okolo sobotního Úplňku v Panně nepijte alkohol! Pečlivě sledujte, jaké informace ostatním sdělujete. Horoskop vás totiž upozorňuje na nejasnosti, nedorozumění v komunikaci. Dokonce je možné, že vás někdo bude chtít podvést, oblafnout!

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

V první polovině týdne vám originální myšlení a schopnost rychlé akce pomohou udělat razantní změny v těch oblastech života, kde dlouhodoběji cítíte tlak, nesvobodu, spoutanost. Druhá polovina týdne vás přinutí podívat se, jak jste na tom s penězi, důležitými platbami. Horoskop vám doporučuje zkontrolovat všechny platby pojištění, úvěrů, daní. Jen tak se vám totiž podaří odhalit omyly a hlavně neuskutečněné platby. Vyhnete se díky tomu penalizacím, mnozí i právním postihům v budoucích 6 měsících.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Nezadaní se v první polovině týdne seznámí na velmi zvláštním, tajemném místě, s velmi originální osůbkou, která vás bude přitahovat dominantním vystupováním, a galantností. Lze předjímat, že mezi vámi velmi rychle vzplane touha, ale vztah budete muset mírně ukotvit, jinak dlouho nevydrží! Jakmile se začne blížit sobotní Úplněk ve vašem znamení, budete čím dál víc netrpěliví, nedokážete se pořádně soustředit. Díky tomu se můžete řídit něčí radou, ale na to pozor, protože mylným tozhodnutím můžete vyvolat konflikt v manželství, intimím či obchodním partnerství.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V průběhu první poloviny týdne si mnozí mnohokrát řeknete, že snad máte jasnovidecké schopnosti! Přesně totiž budete vědět, co se bude dít v dalším okamžiku, koho potkáte za rohem! Na druhou polovinu týdne se obrňte trpělivostí. Čím víc se bude blížit sobotní Úplněk v Panně, tím víc budete mít pocit, že se váš život zastavil a nic se vám nedaří dotáhnout do konce. Tak si nic napevno neplánujte, ono vám nic neuteče! Zejména v sobotu šetřete svoji psychiku i fyzičku, a snažte se podpořit imunitní systém dostatečným přísunem tekutin, hlavně nepijte alkohol!

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

V první polovině týdne se rozhodnete z minuty na minutu přejít na zdravější životní styl. Důvod bude velmi prostý. Zjistíte, že vás jarní oblečení mírně škrtí! V druhé polovině týdne budete snadno ovlivnitelní, a zejména okolo sobotního Úplňku vám může někdo vnutit něco, s čím nebudete souhlasit. Jenže podřídit se cizím zájmům by bylo chybou, protože všichni nebudou mít dobré, nezištné úmysly, jak se to bude na první dojem zdát, a vy byste uškodili nejen sobě, ale pokud máte děti, nějakým způsobem byste je chybným rozhodnutím poškodili. O tom, že někdo bude mít snahu vměšovat se do vašeho milostného života nemluvě!

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Mnozí se v první povovině týdne budete chovat velmi zvláštně. Opakovaně se budete přesvědčovat, jak intimní protějšek reaguje na vaše doteky. Budete rozněžnění, což u vás zas tak častý jev není, a vrnět budete blahem, když svoji drahou polovičku budete mít po svém boku. V druhé polovině týdne intuitivně vycítíte, že se někdo pokouší ohrozit vaše společenské postavení, kariéru. Ale do hry se může dostat i rodina, domácí problémy, bydlení. Věnujte se i detailům, nic nepodceňujte, hlavně nezlehčujte názor rodiny. Pokud se vaše kariéra dle nějakých informací, které se k vám donesou, začne virtuelně otřásat v základech, sami nic neřešte, a okamžitě vyhledejte právní poradnu!

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V první polovině týdne vás doslova jako lavina zavalí touha po sexuálním dobrodružství. Neuniknou tomu ani zadaní, a horoskop nevylučuje ani nevěru! V druhé polovině týdne, zejména okolo sobotního Úplňku v Panně se držte hesla, mluviti stříbro, ale mlčeti zlato. Budete mít totiž tendenci hlásat svoje názory tak hlasitě, že se dostanete do konfrontace s příbuznými, ale i se sousedy. Jejich mentorování a nesouhlas vám ale v důsledku prospěje. Díky hádkám si totiž nakonec ujasníte, kde jste příliš kritičtí, ale i kde si až příliš libujete ve fantazii.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

V první polovině týdne dostanete příležitost vyhladit všechny partnerské třecí plochy. Ale mnohá vaše předsevzetí a sliby vezmou za své v závěru týdne. Je totiž možné, že v oblasti financí narazíte na nějakou nejasnost. Řešení neodkládejte a hned se snažte zjistit, kdo vás šidí, kdo se vás snaží ve finanční či majetkové oblasti nějakým způsobem okrádat, či kam vlastně vaše finance mizí! Pokud vlastníte nějakou nemovitost, horoskop vám doporučuje zkontrolovat, zda zde nedošlo bez vašeho vědomí k nějaké změně.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne nastane ve vaší rodině pořádné podzvižení, protože se mnozí smíříte s tchýní! Příčinou bude i to, že si s intimním protějškem začnete skvěle rozumět, a to i v sexu! Čím víc se ale bude blížit sobotní Úplněk v Panně, můžete být nervózní, pro nic za nic nespokojení. Pokud slavíte narozeniny okolo 19.3., Úplněk bude součástí vašeho ročního horoskopu, a z toho je jasné, že v následných 365 dnech bude velmi rušných, protože rozjedete spoustu nových aktivit!


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 12.8. - 18.8.2013 
Týdenní horoskop: 5.3. - 11.3.2012 
Týdenní horoskop: 8.7. - 14.7.2013 
Výsledky březnové soutěže 2013 
Výsledky květnové soutěže 2012 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny