Články

 

05.09.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 6.9. - 12.9.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 36. týden od 6.9. do 12.9. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

 

Slunce

putuje znamením Panny.

Zde setrvá do 23.9. kdy v 5:24hod vstoupí do diplomatického znamení Vah.

 

Merkur

je retrográdní ve znamení Panny.

Přímý směr nabere opět v pondělí 13.9. v 1:03hod. Do následného znamení Vah vstoupí 3.10. v 17:00hod.

 

Venuše

bude procházet znamením Vah do 8.9. kdy v 18:13hod vstoupí do znamení Štíra. Díky retrográdnímu pohybu se ale do Vah vrátí

8.11., kde setrvá do 30.11.

 

Mars

prochází znamením Vah. kde setrvá do 15.9. kdy v 0:35hod vstoupí do znamení Štíra.

 

Jupiter

bude až do 18.11. retrográdní, a nyní putuje znamením Berana. Díky retrográdnímu pohybu se 9.9.2010 v 4:31hod vrátí do znamení Ryb a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana. Narození okolo 21.3. by si měly hlídat váhu, neb nohou nenápadně přibírat na váze !

 

Saturn

zkouší trpělivost a odolnost zrozenců narozených ve znamení Vah, potažmo narozených okolo 27. - 30.9. Více pečovat o svoje zdraví by měly ´Berani, narozeni okolo 28.3.

 

Uran

až do 6.12.2010. bude mít retrográdní směr.

Prochází mystickým znamením Ryb, kde setrvá až do 12.3.2011, kdy s konečnou platností opustí snivé Ryby, a v 2:29hod se na mnoho let usadí v Beranu, neb toto znamení nadobro opustí až 6.3.2019 !!! Nejistotu díky naprosto nečekaným životním změnám mohou zažívat narození okolo 20.3.

 

Neptun

má retrográdní pohyb a putuje znamením Vodnáře.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

7.4. v 3:01hod se otočil do retrográdního směru, a couvat bude až do 14.záři 2010... Firmy, ale i vládní organizace mohou zaznamenat jakési zpomalení, takže když něco budete požadovat na úřednících povšechně, obrňte se trpělivostí, neb si budou dávat ""na čas"... Dokonce nelze vyloučit, že nastane malý chaos v zákonodárství, i např. okolo finančních či daňových předpisů.

Mnoho věcí bude odkládáno, neřešeno, takže může nastat např. situace, že vy uplatníte daňovou úlevu či vrácení přeplacení daní,

ale stát s řešením nebude pospíchat. Anebo podáte nějakou žádost, ale na odpověď budete muset velmi trpělivě čekat hodně dlouho. Anebo nějaký "chytrolín" přijde na mezeru v zákoně, opomenutí, a stát bude vyzván k vrácení nějakých plateb, anebo nebude moci uplatňovat zákony v plném rozsahu pro chybu, opomenutí, které jim neumožní kontrolu.. těch možností je mnoho.

Pluto má totiž moc ba schopnost vytáhnout na světlo nešvary... Takže asi občas při zprávách zalapeme po dechu, a řekneme si...

"...jak je tohle vůbec možné..?!?!?"""

 

Do tohoto týdne se probudíme s ubývající Lunou.´Ve středu 8.9. večer v 12:29hod se Měsíc virtuelně obejme se Sluncem,

nastane tedy NOVoluní ve znamení Panny.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Vše se v první polovině týdne bude točit okolo vašeho zdraví. NOVoluní v Panně vás totiž upozorní, že byste měli začít lépe pečovat o svoji a partnerovu tělesnou schránku. Někteří se odhodláte ku zdravějšímu životnímu stylu, a nedáte pokoj, dokud vám intimní protějšek neslíbí, že bude loajální a na cvičení budete chodit spolu. Pokud máte v plánu hubnout, středa je ideální k odstartování dietního režimu ! Naprosto skvělé dny na vás čekají během víkendu, ve vašem partnerství, maželství zavládne veselá atmosféra. Problémem může být ale to, že právě díky pohodě budete mít tendenci odkládat některé svoje povinnosti, zejména ty, kde vás termíny ještě doslova nehoní, což se týká hlavně podnikatelů.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Pokud je pro vás stávající partnerský vztah opravdu důležitý, dávejte intimnímu protějšku v první polovině týdne najevo svoji lásku, mluvte o svých citech, a klidně i přehánějte ! Středeční NOVoluní v Panně totiž nastane ve vašem domě radosti, mileneckých vztahů, takže postrádal-li váš vztah romantiku, něhu, uprostřed tohoto týdne dostáváte šanci do vašeho partnerství opět vrátí to správné sexuální napětí. Nevylučuji, že někteří začnete plánovat i početí přírustku do rodiny. Nezadaní dostanou příležitost navázat vztah, který nebude žádným flirtem, naopak již od první schůzky budete ke všemu přistupovat zodpovědně ! Během víkendu budete ve svém živlu ! S vaší drahou polovičkou si budete něžně cvrlikat, dokonce z vás jako páru bude vyzařovat štěstí a taková pohoda, že se za vámi na ulici nejednou obdivně otočí kolemjdoucí. Podnikáte-li, můžete se seznámit s šikovným človíčkem, který se zanedlouho stane vašim novým obchodním společníkem či společnicí.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

V první polovině týdne se snažte být co nejčastěji s nejbližšímy, tedy s rodinou. Jinak vás okolo středy díky NOVoluní v Panně začne trápit svědomí. V duchu si začnete klást otázky, zda se své drahé polovičce, dětem, rodičům, prarodičům, etc.. dostatečně věnujete. Odstartovat vaše pochybnosti může vážnější rozhovor na domácí půdě, jehož tématem bude vaše kariéra versus rodina. Během víkednu si ohlídejte nestřídmost, jak v jídle, tak v požívání alkoholu. Varování mám pro nevěrné jedince, neb pokud své drahé polovičce "zahnete", může to mít i zdravotní následky !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne vás rozruší informace vztahující se k financím, které nutně budete potřebovat, ale zprávy které dostanete, budou nejenže neúplné, ale velmi matoucí. Na nic nespěchejte. Zklidní vás partner, malý výlet, a svým způsobem i středeční NOVoluní v Panně, které vám dá šanci udělat radikální změnu v přístupu k životu, ale hlavně se nespoléhat na informace z druhé ruky. Ve vyjadřování svých citů začnete být sdílnější, komunikativnější, ale mnozí si okořeníte sex i něžnými slůvky ! Víkend bude romantický, dokonce v trvalém vztahu můžete prožít něco jako druhé líbánky ! Dokonce v sobotu je pro vás jejlepší den tohoto týdne pro početí potomka ! Nezadaní dostaneou šanci seznámit se s osůbku, která vám bude nejen na první pohled sympatická, ale hned pocítíte velkou vzájemnou náklonnost.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

S otevřenou náručí přivítáte Novoluní v Panně, které nastane ve středu v 12:29hod. Honba za penězi vám totiž v posledním období občas zakalila mysl do té míry, že jste zapomínali na svoje koníčky a radosti života povšechně. Uděláte nějaké zásadní opatření, aby se to již neopakovalo, což přinese úlevu i vaší drahé polovičce, neb se dozvíte, jak v posledním období vaše chování vytvářelo mezi vámi jakousi hradbu, která by se mohla proměnit v hlubokou propast !

Ve dnech víkendu se domov a rodina stanou vašim středobodem, a dokonce odoláte velmi lákavému pozvání přátel na nějakou kulturní akci. Pokud jste čerstvě zamilovaní, budete v pokušení představit svoji lásku rodině, což bych vám ale nedoporučovala.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Ve středu, přesně v 12:29hod se ve vašem znamení obejme Luna se Sluncem, nastane tedy NOVoluní v Panně. Můžete se díky tomu dostávat do neřešitelných situace, neb vaše spontánní instinkty a touha, se začnou přetlačovat o moc s povinnostmi. Jste totiž povšechně znamení, které chce dělat vše bez jakékoli chybičky, perfektně, a proto to nemáte v životě ani v partnerství lehké. Ale NOVoluní je vždy příležitost odstartovat něco nového, tak dny okolo středy využijte, a vypusťte ze svého života všechna pedantská pravidla, uvidíte, že i dýchat se vám začne nějak lehčeji, volněji, svobodněji ! Během víkendu vás popadne "pracovitost", takže se asi nezastavíte. Pořád něco budete zařizovat a je možné, že se vám povinností s nutností pochůzet bude vršit stále víc, takže smluvenou kávičku se sousedy či příbuznými budete muset zrušit.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V první polovině týdne budete mít tendenci držet se dál od lidí. Samota vám ale velmi prospěje neb si uvědomíte všechny nevyřešené či nedokončené aktivity ve svém životě. Intimního partnera upozorněte, že vaše dnešní vzdalování se není signál nezájmu, pouze si něco musíte srovnat v hlavě. Středa je naprosto ideální pro tajnou schůzku, což nahraje těm, kteří se z jakýchkoliv příčin nechtějí s intimním protějškem setkávat na očích veřejnosti. Během víkendu si opakujte, že když máte plné bankovní konto, nemusíte koupit všechno co uvidíte ! Myslete na zadní kolečka, vaše narozeniny a s nimi spojené oslavy se blíží ! Podnikatelé dokonce budou mít tendenci k lajdáctví ve vztahu k účetnictví firmy, tak si alespoň účetní doklady dávejte do jednoho šuplíku !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Mnohokrát se v první polovině týdne vrátíte do minulosti a ujasníte si, kde se v životě jenom potácíte, tedy v které oblasti byste měli udělat změnu. Mnozí budete frustrováni zjištěním, kdo do vašeho intimního vztahu vnášel poslední období neklid ba nedůvěru, protože to bude někdo z "rádoby-přátel". Ačkoliv pocítíte úzkost, vaše drahá polovička vám přispěchá na pomoc a vrátí vám tolik potřebné sebevědomí. I díky tomu se na všechno dění okolo sebe začnete během víkendu dívat optimisticky, nenecháte se rozhodit, ikdyby vedle vás trakaře padaly! Bude z vás vyzařovat velký klid a navíc pocítíte velkou chuť na lásku, sex, všechny radosti života, tak si sobotní a nedělní večery a hlavně noci užijte !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Díky skvělé fantazii si v první polovině týdne začnete do nejmenších detailů plánovat kariéru a dokonce vám intuice napoví, jak si zvýšit profesní prestiž a zlepšit pověst ! Snažte se ale o to, aby vaše touha po kariéře a obdivu neodsunula rodinu, a zejména vaši drahou polovičku na druhou kolej ! Ve středu nezapomeňte, že je NOVoluní, které vám může splnit nějaký dávný sen ! Ve dnech víkendu vás bude muset někdo občas popostrčit, neb budete pomalí, leniví. Navíc vše budete odkládat na "potom", čímž si sami sobě můžete zadělat na problémy. Snažte se alespoň dotáhnou do konce věci, které nemají odkladu, nebo se na vás další týden nahrne spousta nedokončených záležitostí. Pozor si dávejte zejména v sobotu na nestřídmost, budete mít tendenci přejídat se !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V první polovině týdne budete mnozí připomínat Všeználka. Žádné téma v diskusi vás nepřekvapí ani nezaskočí, dokonce budete mít odvahu k vážnější diskusi s intimním protějškem, a cokoliv se vám v partnerství nelíbí, zejména ve vztahu k sexu, se svojí drahou polovičkou proberete. Tématem vašich rozhovorů se může stát ale i cestování či další studium. Někteří totiž zatoužíte rozšířit a prohloubit svoje vědomosti. Během víkendu budete doslova vesele skotačit ! Navíc v sobotu večer vás zláká ruch velkoměsta, a to vám velmi prospěje. Komunikovat budete uvolněně a díky tomu navážete nové, a dá se napsat, že pro vaši budoucnost velmi přínosné přátelství !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

V první polovině týdne ucítíte velkou erotickou touhu ! Dokonce vás naprosto cizí osůbka upozorní, že na dálku vyzařujete sex-apeal ! Ale při tom juchání, jak jste přitažliví pro opačné pohlaví, nezapomeňte poslouchat svoji intuici. Když vám napoví, že máte zajít do banky a např. požádat o snížení splátek úvěru, udělejte to, neb co si ve dnech okolo středy vydupete, přinese vám do života pozitiva v dalším období ! Bude to mít ještě jeden skvělý efekt. V ložnici potažmo při sexu nebudete myslet na peníze ! Živíte-li se obchodem, budete asi sami překvapeni zisky, které vykáže během víkendu vaše účetnictví. Úspěšní budou zejména ti, kteří se specializují na obchod s tajemnen, ezoterikou, astrologií. Jste-li majiteli sexy-šopů, i vy budete mít výrazně vyšší tržby.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne vám konstelace vytvoří skvělé podmínky odstartovat v partnerském vztahu úplně novou etapu. Proto se snažte zejména ve středu daleko častěji dávat najevo lásku a hlavně loajalitu ku stávajícímu partnerovi či partnerce. Žijete-li ve vztahu na divoko, uvědomíte si, že partnerství nejsou jenom sexuální radovánky, ale že je to i odpovědnost, a proto stočíte rozhovor na vážnější téma, a tím může být i závazný partnerský slib. Pokud máte nějaké aktivity spojené se zahraničím, ve dnech víkendu se ukážou jako velmi důležité a prospěšné. Podnikáte-li, bude vám nabídnuta prezentace vašich výrobků či služeb na zahraničním trhu. Někdo ze zahraničí vám prostě nabídne nejen podporu, ale i pomoc. Jste-li nezadaní, zamilovat se můžete do velmi charismatické, uhrančivé a mírně tajemné osůbky !


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 1.11 - 7.11.2010 
Týdenní horoskop: 27.5. - 2.6.2013 
Týdenní horoskop: 30.8. - 5.9.2010 
Výsledky červnové soutěže 2012 
Zhubněte za neuvěřitelné ceny! - leden 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny