Články

 

08.03.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 8.3. - 14.3.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 10. týden od 8.3. do 14.3. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Slunce

putuje znamením Ryb. Zde setrvá do 20.3. kdy v 18:47hod vstoupí do znamení Berana.

 

Merkur

je v Rybách

Setrvá zde do 17.3.2010, kdy v 17:08hod vstoupí do znamení Berana.

 

Venuše

putuje znamením Berana. Její přízně si budou Berani užívat do 31.3. kdy v 18:29hod vstoupí do následného znamení Býka.

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana...

Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana. Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011...

Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Zkraje týdne pocícíte velkou touhu po opačném pohlaví. Nezadaní díky tomu budou daleko intenzivněji vyhledávat možnosti k seznámení, naopak zadaní soustředí pozornost k přepočítávání penízků v peněžence, a s intimním protějškem budete probírat možnosti, jak si zvýšit svoji životní úroveň. Uprostřed týdne si dávajte pozor na tendence koketovat, a to zejména ve společnosti přátel. Prvotně si svým prapodivným chováním můžete pošramotit pověst, připravit se o věrné známé a o tom, že si doma budete svoje tokání nuceni žehlit ještě příští týden nemluvě ! Během víkendu mnohým bude dělat problémy v klidu a v pohodě komunikovat. Tak se snažte na lidi okolo sebe nevrčet. Zejména vtipálci vám mohou pořádně zvyšovat hladinu adrenalinu.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Počátkem týdne se mnohým do života vrátí osůbka, která dlouhou dobu žila v zahraničí, mimo domov. Okolo středy vám mohou pořádně zavařit malá sebekontrola, důvěřivost a přílišná zvědavost. Mihne se ve vaší blízkosti osůbka, která začne vystupovat tak sebevědomně, že vás jako první napadne, že by nebylo od věci se s dotyčnou či dotyčným seznámit blížeji. Začnete tokat, ale vůbec si nevšimnete, že vás zpovzdálí sleduje někdo z kolegů či nadřízení. Víkend bude plný překvapení. Mezi přáteli či na nějaké společenské události se totiž potkáte s člověkem, kterého jste léta, patrně od dětství neviděli, a chvilku budete i zmatení, neb si nebudete jisti, zda se vás nešálí zrak.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Nad tím, zda je váš majetek dostatečně zajištěný proti jakékoliv pohromě a finance proti ztrátám budete přemýšlet počátkem týdne. Možná že intimnímu protějšku či obchodnímu partnerovi mírně polezete na nervy, protože budete do kolečka probírat možnosti, jak co neúčinněji majetek a našetřené penízky ochránit. Pokud se vám uprostřed týdne ozve dávná láska, či někdo, s kým jste trávili např. dovolenou, anebo jste se seznámili při nějakém kurzu, berte to jako přátelské setkání, ale hlavně se nenechte zmanipulovat k další schůzce. Je totiž možné, že to bude zištný návrat do vašeho života. Ve hře může být např.velmi pofiderní sekta, ku které vás dotyčný či dotyčná manipulativně začnou vábit. Během víkendu si ověřujte zpětně, zda jste např. nadřízené dobře pochopili. Pokud pracujete v obchodě, dávejte se velký pozor na zlodějíčky !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Někdo z přátel se počátkem týdne začne velmi netaktně vměšovat do vašeho manželství, intimního či obchodního partnerství, a vám s dotyčným či dotyčnou dojde trpělivost. Může to být počátek konce jednoho dlouhodobějšího přátelského vztahu. Uprostřed týdne velmi často sklouznete v rozhovorech k tabu tématům. O smrti, ale hlavně o sexu budete hovořit velmi otevřeně. Probudí se totiž vaše sexuální představivost, dokonce budete schopni vzrušit intimní protějšek něžnými slovíčky se sexuálním podtextem ! Což je pro vás i skvělá příležitost vyříkat si v partnerství, co v oblasti sexu postrádáte.

Pokud budete během víkendu cestovat, sem tam si můžete připadat, že jste se nějakou záhadou ocitli " v jiném světě"...Budete-li např. poprvé v nějakém městě, zabloudíte, a když se následně zeptáte, jak se dostanete do bodu ""zet"",radu sice dostanete, ale ulici, hotel, či budovu, etc..le návodu nenajdete. Ti kteří mají navigaci,budou ve velké výhodě, ostatním doporučuji obstarat si dopředu autoatlas.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Velmi vám bude vadit jakákoliv nerovnoprávnost ve vztazích zkraje týdne. Pokud začnou nadřízení někomu nadržovat, bez ostřejšího komentáře to být nenecháte, prostě řeknete na rovinu, že to správné není, a taky si svoji námitku skvěle zdůvodníte. Nezadané zaujme uprostřed týdne osůbka, o které si hned řeknete, že to je vaše osudová láska. Doporučuji vám si ale budoucnost v duchu na růžovo moc nemalovat, neb lze předjímat, že zaměníte sexuální přitažlivost za lásku. Během víkendu můžete velmi snadno naletět podvodníkovi. Budete-li např. potřebovat půjčku, počkejte do pondělí, a hlavně využijte pouze nabídky bank, nebankovní sektor neoslovujte !

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Jistá osůbka vám počátkem týdne připomene, že pokud se vy sami ve vztazích, a to jak přátelských, tak i obchodních a samozřejmě intimních, nebudete snažit budovat názorovou ohleduplnost, nemůžete toleranci očekávat od ostatních. Uprostřed týdne si hlídejte, ke komu směřuje vaše velká ochota pomáhat ostatním v zaměstnání. Zejména okolo nového kolegy či kolegyně našlapujte velmi opatrně, neb dotyční si to mohou vyložit jako milostné vábení ! Během víkendu si prověřujte věškeré informace, zejména budou-li se týkat vašeho intimního či obchodního partnera/partnerky, a vy se je dozvíte zprostředkovaně. Lze totiž předjímat, že skutečnost potažmo realita bude úplně jiná !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Zkraje týdne si každé pohlazení budete vychutnávat velmi intenzivně, intimní doteky vás budou naplňovat opravdovou rozkoší. Uprostřed týdne nebudete mít už ani svoje city natož pudy pod kontrolou. Snažte se svoje erotické vábení nasměrovat k svému stávajícímu partnerskému protějšku, hlavně nepokukujte na cizí dvoreček. Nelze totiž vyloučit menší skandál. Budete-li trávit víkend v zaměstnání, a nebudete schopni něco pochopit, prostě čemusi nebudete rozumět, nedávejte nic najevo ! Bude se jednat o nedorozumění, ale když např. upozorníte na chybu, se zlou se potážete.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Nezadaní dostanou počátkem týdne příležitost k seznámení s osůbkou, se kterou se dáte do řeči někde v blízkosti vašeho bydliště, a vězte, že pokud nepodlehnete svojí tendenci žárlit, velmi brzičko začnete plánovat manželství, společný život, možná i společné podnikání.

Uprostřed týdne se ve všem na domácí půdě spoléhejte na svoji drahou Během víkendu budete mít tendenci mluvit neustále o svých citech. Dokonce i zadaní v případě, že se do někoho zahledíte, nezaváháte ani minutku a okamžitě dotyčnou osůbku oslovíte !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

S povděkem přijmete počátkem týdne nabídku intimního protějšku, že vás doprovodí na nějakou zdravotní prohlídku, vyšetření. Nebude to proto, že byste se báli nějakých lékařských zpráv, neb půjde o běžné preventivní prohlídky, ale potěší vás, že se vaše drahá polovička zajímá o vaše zdraví. Uprostřed týdne nedejte na názory druhých, zejména když vám někdo začne vykládat svoje představy, jak byste vy měli naložit se svým sexuálním, partnerským životem. Na domácí půdě se během víkendu nepokoušejte cokoliv přestěhovávat. Nedostatečná organizace a vaše pošetilé nápady by mohly zavinit, že některé věci budete hledat ještě uprostřed dalšího týdne !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Nezadané zkraje týdne zaujme jistá osůbka, a to nejen svojí péčí a starostlivostí o děti, ale i svojí hravostí, kreativitou. Uprostřed týdne by zadaní měli sexuální energii investovat do stávajícího vztahu, neb romantický úlet na který mnozí pomyslíte, by vám v následných dnech mohl natropit spoustu problémů. Dokonce lze předjímat, že u dotyčného či dotyčné mnozí vyvoláte jakousi sexuální závislost, a bude velký problém se z flirtu vymanit. Během víkendu budete stále někam běhat, něco hledat, organizovat, prostě budete permanentně zaneprázdněni, v pohybu. Jenže do všeho se budete vrhat bez rozumylu, příliš rychle, a naděláte okolo sebe nejednou zmatak. Pokud nezpomalíte, v neděli večer zjistíte, že máte mnoho věcí rozdělaných, ale nikde žádný výsledek !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Máte-li děti, jejich rošťárna vám v první polovině týdne připomene, že nejdůležitější je při jejich výchově to, abyste s intimním protějškem směřovali výchovu jedním směrem, a vzájemně si určitými úlevami nepodráželi rodičovskou autoritu. Dokonce se mnozí zřeknete nějakých aktivit, koníčků, ve prospěch rodiny. Uprostřed týdne si dejte pozor na nevinné komplimenty. Na krk se vám totiž může virtuleně zavěsit hysterická osůbka, která si na vás začne dělat nároky a bude jí či jemu jedno, že máte po svém boku intimního partnera, který to vše s údivem bude sledovat. Povšechně si svojí humanitární a všeobjímající láskou můžete zadělat na problémy ba ostudu ! Domácí i firemní kasu pečlivě sledujte během víkendu. Penízky se vám totiž mohou rozkutálet tak rychle, že si v neděli večer budete marně lámat hlavu, za co jste tak velkozu částku vlastně utratili.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Na svoji výřečnost a skvělou komunikaci vsaďte počátkem týdne. Nebojte se např. svůj názor či myšlenky prezentovat veřejně v diskusích, nevyjímaje internet. Můžete se totiž seznámit s osůbkou, se kterou navážete velmi hluboké a věrné přátelství, ale navíc si prostřednictvím komunikace, tedy slovního projevu, můžete splnit nějaký svůj sen ! Pokud se živíte písmem či aktivitami s lidmi, je možné, že vás osloví významná společnost, a nabídne vám spolupráci.

Uúprostřed týdne si dejte pozor na nové osůbky, se kterými se se známíte. Můžete se totiž následně dozvědět, že po rozhovoru s vámi mluví o vás za vašimi zády. Což ukazuje na nebezpečí pro nezadané, neb můžete impulzivně ba příliš spontánně reagovat na něčí tokání a následně se o sobě dozvíte, že jste sexuálně nějací divní. Prostě dělejte všichni vše tak, aby vás nikdo nemohl následně pomluvit.

Pokud slavíte narozeniny během víkendu, připijte si na partnerství. Zelenou totiž v následném roce dostaneou ve vašem životě především romantické vztahy. Daleko víc než tučné konto vám totiž budou imponovat stejná záliba, umělecký talent či společný koníček.

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 26.11. - 2.12.2012 
Týdenní horoskop: 9.4. - 15.4.2012 
Výsledky prosincové soutěže 2013 
Výsledky říjnové soutěže 
Výsledky únorové soutěže 2012 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny