Články

 

14.02.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 15.2. - 21.2.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 7. týden od 15. 2. do 21. 2. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Vodnáře. Do následného znamení Ryb vstoupí 18.2.2010 v 19:52hod. Zde setrvá do 20.3. kdy v 18:47hod vstoupí do znamení Berana.

 

Merkur

putuje znamením Vodnáře. Do následného znamení Ryb vstoupí 1.3.2010 v 14:24hod a setrvá zde do 17.3.2010, kdy v 17:08hod vstoupí do znamení Berana.

 

Venuše

putuje znamením Ryb a zde setrvá do 7.3.2010, kdy v 13:25hod vstoupí do znamení Berana.

 

Mars

je ve znamení Lva.

Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!! V neděli 20.12. se Mars otočil, a retrográdní směr bude mít až do 10.3.2010, kdy v 17:11:35hod opět nabere přímý směr.

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana... Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah. 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Pokud se budete v první polovině týdne držet zajetých kolejí, začnete mít pocit že se udusíte. Mnozí se odstřihnete od minulosti, zejména tajných vztahů, neb vám dojde, že nevěra vás prvotně neuspokojuje, za druhé se mnozí v skrytu dušičky začnete bát, že vaše drahá polovička sexuální zálety odhalí. Ve středu v 1:33hod vstoupí do vašeho znamení Luna, a setrvá zde až do pátku 19.2. kdy v 11:57hod vstoupí do následného znamení Býka. V těchto dnech nechoďte ven bez pokrývky hlavy, a hlavně pijte dostatek vody bez bublinek. To bude účinná ochrana proti bolestem hlavy. V druhé polovině týdne se budete nejadnou probírat financemi, účty, a pečlivě zvažíte, kolik peněz můžete investovat např. do víkendového výletu. Ale nebudete se umět rozhodnout, zda by nebylo rozumné spíše investovat do nějakého přístroje pro domácnost. Pokud vlastníte nějakou nemovitost, během víkendu zkontrolujete, jak obstála sněhový nápor.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině vás velmi překvapí touha okořenit si život něčím neobvyklým. Sice začnete být zejména v podvečer pravidelně neklidní, neposední, ale to jenom proto, že se probudí vaše fantazie, a vy začnete být sexuálně nedočkaví. Od středy do pátku vís Luna může svádět ke snaze držet se stranou všeho dění. Může to mít důvod v i tom, že se něco před očima druhých budete snažit skrývat, zatajit.

V pátek 19.2. v 11:57hod vstoupí do vašeho znamení Luna. Díky dalším konstelacím vás ve dnech víkendu nikdo neoblafne. Vaše paměť bude tak skvělá, že si vzpomenete i na podrobností a maličkosti, které se udály před mnoha týdny. To bude mít ale jedno negativum. Klidně zahrnete své blízké výčitkami, a oni nebudou vědět proč hartusíte, o čem to vlastně mluvíte, neb na danou událost již dávno zapoměli.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

V první polovině týdne vás popadne touha být nezávislí, dělat si co chcete vy a vůbec nebudete brát ohled na to, co si přejí vaše děti, ani váš intimní protějšek. Pokud začnete mít pocit, že se k vám ostatní chovají stroze, nedivte se, neb např. odtažitost své drahé polovičky si zaviníte sami. Ve hře totiž bude i retrográdní Saturn ve Vahách, a ten vám připomene, že život nejsou jenom zábava a hry, ale i povinnosti ! V druhé polovině týdne dostanete příležitost zbavit se něčeho nepříjemného, něčeho, co vám v životě překáží. Může se to ale týkat i citů ! Takže pokud vás blízkost nějakého člověka delší dobu stresuje, bez obalu mu dáte najevo, že v jeho přítomnosti se vám ""hůře dýchá".

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Stanoviska a názory budete počátkem týdne měnit tak rychle, že sami sebe občas zmatete. Zejména intimní protějšek bude mít problém porozumět vašim myšlenkovým pochodům, protože nebude možné předjímat, co za stanovisko zaujmete za chvilku. Jenže díky tomu začnete mít okolo středy pocit, že když něco chcete, vždy dostanete úplně něco jiného. Mnozí se začnete čertit a na to Raci a Račice pozor, neb přiblížit se k vám bude risk a pokud sami sebe nezvládnete, uprostřed týdne se nedivte, že usínáte sami ! V druhé polovině týdne se mnozí seznámíte s člověkem, se kterým navážete hluboké přátelské pouto. Nebuďte překvapeni, když vás někdo z přátel pozve na schůzku a svěří se vám se svými problémy. Pokud půjde o intimnosti, sex, držte se stranou, nic nekomentujte. Budete mít totiž tak nestandartní názory, že to lidé ve vaší blízkosti nepřijmou, a dokonce si svými názory na sex můžete vykoledovat partnerskou hádku.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Počátkem týdne si mnozí řeknete že jste si málo užili, a začnete experimentovat v sexu. Jenže to bude dělat dojem, že vám jde pouze o vlastní uspokojení, ale city s něhou jste zapoměli před dveřmi ložnice. V druhé polovině týdne vás pohyb v kariéře a změna vašeho firemního postu ani moc nepřekvapí, protože již delší obdoboí vám nadřízení dávají najevo, jak si vaší práce váží. Je jedno, zda jste Lvíček či Lvice, v každém případě budete nadšeni, neb díky změně v zařazení, dostane daleko větší prostor pro samostatné rozhodování. Jediná osůbka, která bude mít námitky, bude váš intimní protějšek. A to proto, že se o vašem úspěchu dozví jako poslední.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Konstalece mohou v první polovině týdne ve vašem manželství či intimním partnerství zafungovat jako výbušná směs. Probudí totiž vaši fantazii a najednou vám ve stávajícím vztahu může být těsno, začnete mít pocit, že vás intimní protějšek omezuje. V druhé polovině týdne se probudí vaše fantazie. Mnozí doslova pocítíte ""volání dálek", prostě chuť k cestování ! Pokud se okolo vás rozvine nějaká diskuse o náboženství či politice, překvapíte ostatní svými neotřelými, originálnímy názory. Tak na to Panenky a Panáčkové pozor, protože když narazíte na nějakého skeptika, víkend strávíte hádkami, vysvětlováním, ale stejně se neshodnete ani na tom, že je-li "únor bílý, pole sílí.."...

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V pondělí a v úterý se vyhýbejte alkoholu, zklidňujícím lékům, zajděte do sauny, nebo si běžte zaplavat do krytého bazénu, kontakt s vodou vás zklidní. Jedná se totiž o dny, ve kterých se vám z naprosto nepochopitelných příčin bude měnit nálada. Euforii a smích budou střídat pocity smutku a ukřivděnosti. Jenže místo toho, abyste o své nejistotě a divných pocitech hovořili, uzamknete se do ledového krunýře, kam ostatní odmítnete pustit. Dokonce si mnozí začnete hrát na nemocné, jen abyste se vyhli bližšímu kontaktu s intimním protějškem. Pokud máte dluhy, a v posledním období jste trošku bezradní, prostě nevíte, kde vzít peníze na úhradu, v druhé polovině týdne vám pomůže náhoda, finanční dar, nebo výplata pěněz za pojistku, nemocenskou...etc.. Povšechně dostanete šanci, jak se finančního dluhu zbavit .

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Konstelace vás v první polovině týdne přinutí nahlédnout do minulosti, a to může vaší dušičce dodat obrovskou energi k mocenským bojům, ze strachu, abyste nepřišli o dominantní postavení, a to jak ve firmě kde pracujete, tak třebas i v partnerství. Jenže to pojmete špatně ! Neměli byste bojovat o to, být v nějaké partnerství, vztahu dominantní, ale o to, abyste s kolegy či s vaší drahou polovičkou spolupracovali, nemyslíte ?!? Pokud jste nezadaní, a počátkem tohoto týdne navážete vztah, doporučuji vám držet se při zemi, protože odtažitost a chlad dotyčného či dotyčné vám začne velmi brzo vadit.

Ve dnech víkendu si raději svoje vize, jak změnit inerier vašeho bytu, povšechně bydlení, nechte pro sebe. Budete mít totiž sice originální nápady, ale nepraktické, a rodina se proti vám semkne, spikne, a vše, co navrhnete, smete ze stolu. Je jasné, že to se vám líbit nebude, a tak se dají předjímat pravidelné výměny názorů.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

V první polovině tádne budete naprosto slvěle ovládat své city.

Pokud k vám zavítá návštěva, zejména k ženám se začnete chovat stroze, netaktně. Mnozí dokonce budete nejdnu noc trávit mimo domov, a přemýšlet, zda stávající partnerství má z vašeho pohledu budoucnost, zda byste ho neměli ukončit. Naštěstí vás od unáhlených rozhodnutí odpoutá zaměstnání. Zde totiž začnou nadřízení organozovat nějaké přesuny a vy můžete být přeřazeni do nové skupinky lidí. Spolupráce vám kupodivu udělá radost ! Ve dnech víkendu se nepouštějte do diskusí se sourozenci, ani se sousedy. Tak by vás něčím rozčilili, že by vás začal bolet žaludek. Nevylučuji, že křičet na sebe budete tak intenzivně, že ochraptíte.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V první polovině týdne vás bude opanovat pocit, že všichni ve vaší blízkosti vám ubírají možnost volně se rozhodnout, jak naložíte se svým volným časem. To vás přivede na myšlenku vzbouřit se, a trávit si odpoledne i večery dle svého. Natruc vždy budete chtít a dokonce i říkat něco jiného než intimní protějšek, sousedé, příbuzní. V druhé polovině týdne nastane obrat o 180% ! Budete se muset hodně přemáhat, abyste se na svého intimního partnera pořád nelepili. Budete totiž vyhledávat co největší blízkost, a kupodivu to budete vy, kdo něžnými doteky začne dávat najevo touhu ! Překvapit vás ale mohou děti. Zda příjemně či nemile záleží na vašem individuelním horoskopu, ale jejich nároky budou v každém případě překračovat i vaši nejbujnější fantazii. Nejlepší obranou bude s nimi nechodit na nákupy, a když vás požádají o kapesné na měsíc dopředu, řekněte že musí počkat, až si vyzvednete hotovost.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

V první polovině týdne vás bude rozčilovat podezření, že vás vaše drahá polovička omezuje či nějak svazuje. Napřetřes přijdou finance, kdo víc vydělává. Na stranu druhou můžete dostat doslova geniální nápad, jak vydělat víc peněz. Vše může být propojeno s internetem a ženami, a jako možná varianta mne napadá internetový prodej výrobků pro něžné pohlaví. V druhé polovině týdne strávíte hodně času nad albem fotografii svých rodičů, prarodičů. Touha dozvědět se o své rodové linii co nejvíce informací vás možná přiměje navštívit někoho z rodiny, a vy se dozvíte nějaké tajemství o předcích. Také si uvědomíte, jak hluboké citové pouto pro vás rodina je. Jenže...pokud se na návštěvu vydáte v sobotu, pohádáte se s někým tak, že to uslyší lidé široko, daleko ! Sobotu si užívejte dle svého, jděte na výlet, sportujte, to je východisko, jak se vyhnout hádkám, ostrým debatám.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Jakmile začnete mít v první polovině týdne pocit, že se ve vztahu potažmo vedle svého intimního partnera udusíte, napadne vás spousta alternativ, jak se z toho vymanit. Jednou z možností bude u mnohých sklenička ostrého moku, což ale nebude řešení ale útěk od problémů ! Problémy řešte, neutíkejte před nima, protože do stejné patové situace se mnozí dostanete za 28 dní. Zejména se to týká narozených okolo 15.3. Ohromná vstřícnost a ochota hledat kompromisi se vám bude hodit během víkendu. Zabráníte tím hádce se sousedem, který se bude vracet pozdě v noci z velmi bujaré oslavy. Jenže ono to může být naopak, že z oslavy se hodně hlasitě budete vracet v noci vy, a vtipem uklidníte souseda, kterého svým hlaholem probudíte. Slavit budou zejména narození okolo 18.2. až 20.2. Slunce totiž vstoupí ve čtvrtek 18.2. v 19:52hod. Tak přeji těm, kteří budou slavit narozeniny jen to nej pro dalších 365 dní, které jsou před vámi !

 

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 1.7. - 7.7.2013 
Týdenní horoskop: 11.10 - 17.10.2010 
Týdenní horoskop: 22.8. - 28.8.2011 
Výsledky červencové soutěže 2013 
Výsledky prosincové soutěže 2013 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny