Články

 

06.06.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 7.6. - 13.6.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 23. týden od 7.6. do 13.6. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

 

 

Slunce

prochází znamením Blíženců. Do následného znamení Raka vstoupí 21.6. v 13:46hod a zde setrvá do 23.7. kdy v 0:38hod vstoupí do znamení Lva.

 

Merkur

je ve znamení Blíženců.

 

Venuše

je ve znamení Raka a setrvá zde do 14.6. kdy 10:53hod vstoupí do znamení Lva.

 

Mars

v pondělí 7.6.2010 v 8:16hod vstoupí do znamení Panny, kde setrvá do 30.7. kdy v 1:47hod vstoupí do znamení Vah

 

Jupiter

putuje znamením Berana Díky retrográdnímu pohybu se 9.9.2010 v 4:31hod vrátí do znamení Ryb a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

 

Saturn

je ve znamením Panny. kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod vstoupí do znamení Vah.

 

Uran

prochází energickým znamením Berana. Zde setrvá do 14.8. neb díky retrográdnímu pohybu se v tento den v 7:11hod opět vrátí do znamení Ryb. Zde setrvá až do 12.3.2011, kdy s konečnou platností opustí mystické Ryby, a v 2:29hod se na mnoho let usadí v Beranu, neb toto znamení nadobro opustí až 6.3.2019 !!!

 

Neptun putuje znamením Vodnáře.


Pluto

je ve znamení Kozoroha. 7.4. v 3:01hod se otočil do retrográdního směru, a couvat bude až do 14.záři 2010... Firmy, ale i vládní organizace mohou zaznamenat jakési zpomalení, takže když něco budete požadovat na úřednících povšechně, obrňte se trpělivostí, neb si budou dávat ""na čas"... Dokonce nelze vyloučit, že nastane malý chaos v zákonodárství, i např. okolo finančních či daňových předpisů. Mnoho věcí bude odkládáno, neřešeno, takže může nastat např. situace, že vy uplatníte daňovou úlevu či vrácení přeplacení daní, ale stát s řešením nebude pospíchat. Anebo podáte nějakou žádost, ale na odpověď budete muset velmi trpělivě čekat hodně dlouho. Anebo nějaký "chytrolín" přijde na mezeru v zákoně, opomenutí,

a stát bude vyzván k vrácení nějakých plateb, anebo nebude moci uplatňovat zákony v plném rozsahu pro chybu, opomenutí, které jim neumožní kontrolu.. těch možností je mnoho. Pluto má totiž moc ba schopnost vytáhnout na světlo nešvary...

Takže asi občas při zprávách zalapeme po dechu, a řekneme si... "...jak je tohle vůbec možné..?!?!?"""

V tomto týdnu Luna ubývá.

V sobotu 12.6. v 13:15hod doputuje na stejný stupeň, na jakém se bude nacházet Slunce, nastane tedy NOVoluní v Blížencích.

Více se dočtete níže. Pokud znáte i znamení svého Ascendentu, přečtěte si také horoskop pro toto znamení!

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Hned zkraje týdne vás může někdo či něco rozčílit v zaměstnání. Pokud se další dny situace nezklidní, a budete se opakovaně s kolegy či nadřízenými dostávat do konfliktu, začnete zvažovat změnu. V druhé polovině týdne si ale všimnete, že slovně se brilantně strefujete do černého. Čím víc se bude blížit sobotní NOVoluní v Blížencích, tím se bude zvyšovat i vaše odvaha si to slovně s lidmi okolo sebe vyříkat. Díky tomu např. člověku, který vám již delší dobu pěkně hraje na nervy sdělíte, co si o něm či o ní myslíte. Naopak těm, které milujte, okolo soboty bez zábran otevřete svoje srdíčko a dáte jim najevo, jak jsou pro vás nepostradatelní, jak jste rádi, že jsou součástí vašeho života.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V pondělí vstoupí planeta Mars do znamení Panny, a vy tím dostanete prostor si až do 30.7. užívat svých koníčků, zálib, dětí a her ! Zbystřit by měli nezadaní, neb lze předjímat, že v uvedeném období navážete milenecký vztah. Sami budete překvapeni svojí rychlostí při seznamování, ale i při milování..! Jak se bude blížit sobotní NOVoluní v Blížencích, začne se probouzet vaše šikovnost ale i spící talenty a nápady. Bude pro vás užitečné sbírat informace, vyslechnout a promyslet rady a názory druhých, diskutovat o dalších výdělečných možnostech. Tento NOV vám totiž dává příležitost svýšit si svoje přijmy !

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

V první polovině týdne vás Mars ve znamení Panny procvičí v trpělivosti, zejména vůči svým nejbližším, rodině. Dokonce začnete věnovat pozornost i maličkostem, detailům ! V druhé polovině týdne si občas připomeňte, že nejste vševědoucí ! V sobotu totiž v 13:15hod nastane NOVoluní ve vašem znamení, a Luna se Sluncem vám propůjčí nejen dar skvělé komunikace, ale budete doslova hýřit i nápady. Rozumné ale bude místo toho, abyste neustále radili druhým, zamyslet se, co můžete změnit vy ve svém životě !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Hned zkraje týdne si všimnete, že i při běžné chůzi jste rychlejší než ostatní. Vy totiž nepůjdete, ale doslova poběžíte ! To se týká i rozhovorů, neb pusa vám pojede tak, že nebudete k zastavení ! Mars vás totiž až do 30.7. bude podporovat nejen komunikačně, ale povšechně budete rychlejší, hbitější ! Pouze za volantem vám rychlost může být na škodu, neb budete mít chuť si to s ostatními řidiči rozdat. Jak se bude blížit sobotní NOVoluní v Blížencích, někteří si začnete povídat sami se sebou, prostě povedete konverzaci s hlasy ve své hlavě. Jako byste se báli, že vám někdo sebere nápady a informace, kterých ve dnech okolo NOVu budete mít na rozdávání. Tak alespoň mluvte nahlas o svých přáních, snech, touhách, ať si okolí nemyslí, že jste ztratili hlas !

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Hned počátkem týdne sledujte veškeré pohyby na svém kontě, a při převodech z účtu na účet pozor na spěch ! Uprostřed týdne vás nadřízení zahrnou toliko povinnostmi, že na několik minut mírně zkoprníte. Ale nebojte, na lopatky vás nikdo nepoloží! Se vším si hravě poradíte, a vedení doslova ohromíte! Dokonce je-li vaší nadřízenou žena, nevylučuji, že díky vašemu optimismu se mezi vámi rozvine hluboké přátelství! Během víkendu se nezastavíte, ale doporučuji vám nedomlouvat si důležitá jednání, protože z nepozornosti vám může uniknout něco důležitého!

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Mars se v pondělí v 8:16hod přestěhuje do vašeho znamení. Až do 30.7. vám bude dodávat energii, takže máte šanci pohnout s aktivitami, projekty a plány, se kterými jste si poslední období nevěděli rady. Během uvedeného období mnohé asi překvapí, jakou v sobě skrýváte sílu a útočnost! Čím víc se bude blížit sobotní NOVoluní v Blížencích, tím víc se vy budete snažit být za každou cenu vtipní a bohužel budete mít tendenci mluvit tehdy, kdy byste spíše měli mlčet! Zejména nadřízení z vás občas mohou být doslova "paf" neb se budete vyjadřovat naprosto ke všemu, aniž by vás někdo požádal o radu.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Počátkem týdne se můžete cítit mírně opuštění, ale ucítíte, jak se vám probouzí intuice. Mars totiž v pondělí vstoupí do vašeho domu podvědomí a díky tomu až do 30.7. odhalíte jakoukoliv tajnou intriku. S řešením ale počkejte až po uvedeném datu, neb to Mars vstoupí do vašeho znamení! V druhé polovině týdne vás začne upozorňovat blížící se NOVoluní, že je ten správný čas soustředit se na další vzdělávání. Pokud chytnete příležitosti "za pačesy", mnozí si následných 14 dní sice užijete spoustu papírování, pobíhání, schůzek, ale vyplatí se vám to, neb máte šanci pracovně či studijně vycestovat do zahraničí!

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Pondělní vstup planety Mars do znamení Panny vám odstartuje období, kdy si až do 30.7. budete plnými doušky užívat společenského života, přátel a skupinových aktivit. Nejste-li spokojeni ve vztahu s intimnostmi, ve dnech okolo sobotního NOVoluní v Blížencích otevřeně říkejte, co se vám líbí - nelíbí ! Dostáváte skvělou příležitost zlepšit svůj sexuální život, tak ji nepromeškejte! Také vše, co se točí okolo společných peněz, majetku, půjček, daní, nevyjímaje dědictví bude závislé na vaší slovní šikovnosti. Pokud si ve dnech okolo NOVu či následné dva týdny plánujete podpisy smluv či dokumentů, pamatujte si, že "opatrnosti není nikdy dost". Co podepíšete ve výše uvedených oblastech, ovlivní zejména finančně váš život v následných měsících!

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Vstupem Marta do znamení Panny se vám tento týden nastartuje období, ve kterém dostanete šanci zářit ve své profesi, kariéře! A věřte, že občas, když to bude třeba, použijete i ostřejší lokty, ale s taktem! Prostě ve všem okolo kariéry, kolegů, nadřízených, se začnete chovat fikaně, tak se nedivte, když vám občas v období do 30. 7. někdo řekne, že jste skvělí stratégové! V sobotu v 13:15hod nastane NOVoluní v Blížencích, což ve vás probudí obrovskou chuť si s lidmi okolo sebe vyříkat třecí plochy, a to zejména s intimním protějškem a obchodním partnery. Máte nejen ve dnech víkendu ale i následné dva týdny možnost odstartovat úplně novou kapitolu v nějakém vztahu, a to jak obchodním tak v intimním partnerství. Může to být podpis nové obchodní spolupráce, ale i legalizace stávajícího vztahu.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Od pondělí až do 30.7. si díky Martu v Panně budete velmi fikaně prosazovat svoje zájmy, nenecháte se nikým a ničím ovlivnit, ani překřičet! Svůj názor si totiž budete bránit hlava nehlava, ale tak, abyste nikoho nenaštvali. Ačkoliv jste znamení, které nemá rádo změny, ve dnech okolo sobotního NOVOluní v Blížencích se vám může v zaměstnání něco tak znelíbit, třebas narážka na vaši odbornost, že se rozhodnete udělat změnu. Může to být výpověď, ale i třebas rozhodnutí si doplnit vzdělání, abyste v zaměstnání měli šanci na postup. V ničem se neunáhlujte, máte na zásadní krok 14 dní! Příležitost dostanou i nezaměstnaní, neb najednou budete mít tolik nabídek, že budete dlouho přemýšlet, kterou z nich akceptovat. V neposlední řadě ve dnech okolo NOVu mnozí zjistíte, že oblečení vám je malé a začnete pátrat, jakou dietu zvolit, abyste se přebytečných kilogramů co nejrychleji zbavily.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn - polarita Yang

V pondělí vstoupí Mars do vašeho domu společných financí, sexu. To jsou oblasti, ve kterých budete nucení změnit váš postoj a chování. Hlavně se až do 30.7. snažte vyhýbat sporům o peníze, a to jak s intimním protějškem, tak obchodním partnerem, zaměstnavatelem, apod.

Dny okolo sobotního NOVoluní v Blížencích dávají šanci těm, kteří se nedávno rozkmotřili s intimním protějškem, znovuobnovit milenecký vztah. Někteří si řeknete, že je čas si odpočinout od práce, a začnete plánovat dovolenou. Skvělou informaci mám pro ty, kteří touží počít potomka, neb sobota a následné dva týdny jsou jako stvořené pro rozšíření rodiny!

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Ostřejšími reakcemi nechtěně začnete počátkem týdne zejména v manželství či intimním partnerství vyvolávat napětí. Mars totiž v pondělí vstoupí do vašeho domu manželství, partnerství, proto až do 30.7. vám doporučuji snažit se vše, co vypluje napovrch řešit nejen přes city, ale hlavně diplomaticky, což to se týká i podnikatelů, kteří mají obchodního společníka! Ale pamatujte - řešení nerovná se dohadování o maličkosti! V manželství vám doporučuji nekritizovat svoji drahou polovičku, jinak uvedeným obdobím proplujete na vlnách zbytečných hádek! Naštěstí se v druhé polovině týdne začnete soustředit na rodinu, domov, rodiče, neb to jsou témata, která se vám začnou díky sobotnímu NOVOluní v Blížencích honit hlavou. Mnozí si uvědomíte, že zde máte velké restíky, neb vaše komunikace zejména s rodiči či prarodiči poslední období vázne. Nějakou změnu uděláte v sobotu či následné dva týdny na domácí půdě, v rodině. Přinese vám to osvobození od nějaké povinnosti, a vy zjistíte, kdo je vůči vám loajální. Někomu z rodiny se změna, kterou uděláte, totiž moc líbit nebude.

 

 


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Bioslavnosti 2008 
Foodparade 2013 - Festival jídla 
Týdenní horoskop: 16.8. - 22.8.2010 
Týdenní horoskop: 23.9. - 29.9.2013 
Výsledky prosincové soutěže 2012 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny