Články

 

04.08.2013 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 5.8. - 11.8.2013

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 32. týden od 5.8. 2013 do 11.8. 2013

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

je ve Lvu.

23.8. vstoupí do pečlivé Panny.

 

Merkur

je v Raku.

Ve středu 8.8. vstoupí do Lva

 

Venuše

v Panně.

Do Vah vstoupí 16.8.2013

 

Mars

je v Raku, kde setrvá do 28.8.

 

Jupiter

je v Raku, kde setrvá do 16.7.2014.

 

Saturn

je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.

 

Retrográdní

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Retrográdní

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Měsíc ubývá...

V úterý 6.8. nastane v 23.51 hodin

novoluní ve Lvu.

Poté začne měsíc přibývat.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Do nového vztahu se v tomto týdnu někteří vrhnete rovnýma nohama. Týká se to i zadaných, protože mnozí budete mít pocit, že jste konečně našli spřízněnou dušičku, ale s velkou pravděpodobností bude následovat zklamání. Váš nový objev se bude snažit být za všech okolností středem pozornosti, bude se předvádět, a to se vám velmi brzo přestane líbit. Možná již během víkendu vztah ukončíte, a kdyby to šlo, od své letní lásky budete mít chuť utéct na druhý konec světa.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Možná se na vás v tomto týdnu sesype tolik problémů, potažmo pracovních úkolů, že začnete chytře, ale trošku nefér manévrovat, občas použijete i lsti, a to na úkor druhých, abyste měly konečně volné ruce. Jenže to není vaše běžné chování, a hlavně rodině se bude zajídat, že musí skákat, jak vy písknete. Ve dnech víkendu čekejte na domácí půdě vzpouru, hádku, obují se do vás děti i dříve narození!

 

Blíženci (21.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Víc vám to v následných sedmi dnech bude mluvit než myslet. Tak si dejte pozor, protože si můžete vykoledovat pověst největší drbny z okolí! Únavu nepodceňujte ve dnech víkendu. Sebemenší náznak tlaku na hrudi, nebo problémy v intimních oblastech okamžitě řešte se svým lékařem. V sobotu a v neděli byste se měli vyhnout koupání v přírodě, váš horoskop nevylučuje alergickou reakci na sinice.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Peníze a majetek se pro vás stanou v tomto týdnu prioritou číslo jedna. A ono to vlastně bude dobře, protože příležitost přijít si k penězům a ještě se přitom pobavit se nenaskytne každý měsíc. Chybou ale bude, když se začnete chovat jako sobci. Zejména ve dnech víkendu možná dětem odmítnete například na plovárně či na pouti koupit zmrzlinu nebo nějakou věc, a přitom to pro vás bude nepodstatný pakatel!

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Počátek týdne bude neklidný. Možná začnete mít pocit, že i když je den, vy tápete ve tmě, a nevíte, kam se vrtnout. Bude to tím, že ve vašem znamení se bude schylovat k novoluní, takže realitu budete vnímat jakoby přes zamlžené okno. Proto byste měli všechna důležitá rozhodnutí a jednání naplánovat na středu či čtvrtek. Tyto dny přejí novým začátkem, a to v jakékoliv oblasti vašeho života. Během víkendu nebuďte hubatí na seniory v rodině, každé ostřejší slovo vám okamžitě vrátí, a když se přestanete ovládat, prohádáte neděli.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Hned počátkem týdne si připomeňte, že svůj život si řídíte vy, a nikdo jiný. Budete mít totiž tendenci podléhat tlaku energičtějších jedinců, ale to by byla chyba, protože jejich tempu stačit nebudete, a začnete mít pocit méněcennosti. V druhé polovině týdne se s nikým nedávejte do řeči na ulici. Řeknete něco, co kdosi zaslechne na půl ucha, a bude z toho fáma, která vás zavalí jako záplavová vlna v neděli.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Vy si v tomto týdnu budete zpočátku každý den zpříjemňovat nějakou zábavou, a je dokonce možné, že nejeden večer protančíte, protože s přáteli neopomenete zajít na každou zábavu ve svém okolí. Nicméně ani vy nemáte bezednou peněženku, a to si uvědomíte během víkendu, protože rodinná kasa bude na dně. Navíc si ani nebudete mít od koho půjčit, protože všichni známí budou dny volna trávit na chatě, v přírodě, jejich mobil nebude dostupný.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Ačkoliv vás horoskop přímo nabádá věnovat se své profesi, kariéře, nic se nemá přehánět. Sice uděláte společensky krok vzhůru, ale ke konci týdne budete mít i přesto pocit, že vašemu životu něco chybí. Vy totiž zapomenete krmit svou duši, psychiku, a ve dnech víkendu si řekne o velkou porci. Proto je možné, že se účastníte například nějakého meditačního kurzu, nebo podstoupíte zasvěcení reiki.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Máte před sebou úspěšný týden. Nebude vám totiž chybět energie, ani skvělé nápady, které navíc budete realizovat hned, nic nebudete odkládat. Když se do něčeho pustíte, vždy se dostaví pozitivní výsledek, přesně dle vašeho přání a očekávání. Nicméně trávíte-li tyto dny na dovolené v cizině, můžete se dostat díky nešikovné volbě slov do pořádných, ba prekérních potíží, což se vám ale může stát i na domácí půdě. Tak si dávejte pozor na jazyk!

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V následných sedmi dnech zapomeňte na odpočinek. Čeká vás obíhání úřadů, ve hře budou patrně listiny, doklady, či například sociální dávky, nebo vyřizování pojistné události. Nic neodkládejte, tím byste riskovali klidný víkend. Během volna se totiž stane něco, co by vás připravilo na několik dnů o klidný spánek. Například zjistíte, že jste si řádně nenechali zapsat svůj zděděný pozemek, a toho chce nějaká velká společnost využít.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Nejste-li spokojeni v intimním partnerství, nebo máte problémy v mezilidských vztazích, příležitost udělat změnu dostane ve středu. Nicméně byste si měly dávat velký pozor na vztahy pracovní. Někdo rozehraje nečestnou hru, bude se snažit svrhnout vás z vaší profesní židle. Vše vygraduje během víkendu, který možná strávíte s telefonem na uchu. Najde se totiž osůbka, která vám bude poskytovat informace přímo od zdroje, a vy tím dostanete příležitost připravit se na atak, který vás čeká hned v pondělí dalšího týdne.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Možná si nejednou v tomto týdnu řeknete, že jste úplně vyřízení, a to psychicky i fyzicky. Kam se totiž podíváte, a to jak v zaměstnání, tak na zahradě či doma, všude na vás totiž bude čekat práce, a vy toho už prostě budete mít plný zuby. Možná by to doma chtělo přesunout některé povinnosti na ostatní, souseda poprosit, ať vám za úplatu poseká trávu, nu a v práci vám díky tomu nebude chybět energie. Chce to jediné, začít myslet. Když trošku změníte denní harmonogram, plavání i sluníčka si užijete dosytosti!


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 25.10 - 31.10.2010 
Týdenní horoskop: 25.4. - 1.5.2011 
Týdenní horoskop: 25.6. - 1.7.2012 
Týdenní horoskop: 29.11 - 5.12.2010 
Týdenní horoskopy: 22.2. - 28.2.2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny