Články

 

29.04.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 30.4. - 6.5.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 18. týden od 30.4. do 6.5. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Býka.

 

Merkur

je v Beranu a setrvá zde do 9.5.

 

Venuše

je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012

 

Mars

je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012....!

 

Jupiter

je v Býku.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 17.10.

Přímý směr nabere 25.6.2012.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

 

Fáze Luny... Měsíc dorůstá. V neděli 6.5.2012 přesně v 4.35 hodin nastane úplněk ve Štíru.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Úplně tělesně vyčerpat se můžete v první polovině týdne. Vůbec totiž nebudete cítit únavu, pojedete na plný plyn, a najednou, z ničeho nic, může dojít ke kolapsu. Tak zpomalte a šetřete energii na víkend, což platí hlavně pro zadané, Chtě nechtě budete totiž muset v rozhovorech zabrousit na bolestivější témata, a možná vyslechnout kritiku, protože jen tak předejdete partnerské krizi.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne se patrně nevyhnete ostřejší dIskusi se svou drahou polovičkou. Důvodem budou peníze, ale aspoň si uděláte jasno v rodinném rozpočtu. Patrně se bude jednat o půjčka, o které jste neměly ani tušení. Atmosféra ve vašem vztahu se zklidní během víkendu. Pokud to ale ve vašem partnerství nebo manželství neklape dlouhodoběji, horoskop nevylučuje, že začnete zvažovat rozchod.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Až do čtvrtka se snažte trávit co nejvíc času v přírodě, vyhýbejte se rodinným návštěvám. Každou banální diskusi totiž dokážete vygradovat v ostrý spor, dokonce to na druhé bude dělat dojem, že hádky vyhledáváte! Konec týdne bude pod taktovkou úplňku ve Štíru. Patrně zjistíte, že jste si během předchozích měsíců vytvořili až příliš velké množství tukových zásob a rozhodnete se držet dietu.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Snažte se zkraje týdne velmi opatrně volit slova. Svou kritikou můžete pořádně zvednout hladinu adrenalinu někomu ze sousedů. Na výlety do přírody si berte větší zásobu tekutin, snadno dojde k přehřátí vašeho organizmu! Během víkendu mohou potkat nezadaní svou životní lásku, u zadaných nelze vyloučit početí potomka.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Vyhýbejte se počátkem týdne větším nákupům. Nakonec totiž zjistíte, že jste utratily spoustu peněz za věc, kterou vůbec nepotřebujete, anebo neodpovídá tomu, co o ní básní v reklamách. Ve dnech víkendu se budete snažit trávit co nejvíc času s rodiči, prarodiči, dokonce je možné, že podniknete společně výlet do míst, kde trávili dětství a díky tomu se dozvíte spoustu zajímavostí o svých kořenech, předcích. Může se jednat o informace, které před vámi rodiče do této doby tajili.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Vaše neochota vyslechnout názor druhých může být zdrojem napětí a spouštěčem nejedné hádky počátkem týdne. To se vám může jako bumerang vrátit v druhé polovině týdne, protože zase druzí nebudou naslouchat vám, a vy se začnete cítit izolovaně. Závěrem týdne si ujasníte, kde chcete trávit letní dovolenou, a patrně se dohodnete s někým ze sourozenců, že několik dnů strávíte na jejich chatě, chalupě.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Zdravotní indispozice, možná žaludeční nevolnost, vás přinutí trávit počátek týdne doma, na lůžku. Až do pátku pečlivě dodržujte pitný režim, daleko víc pečujte o svou pokožku, bez ochranného krému a brýlí nevycházejte na Slunce! Ve dnech víkendu patrně šokujete rodinu. Vyjmenujete jim, kde vyhazují naprosto zbytečně peníze oknem. Zajdete do takových podrobností, což začne dělat dojem, že je tajně sledujete.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Někdo z přátel nebo obchodních partnerů vám ukáže v tomto týdnu svou pravou tvář, a bude to pro vás velké zklamání. Zjistíte totiž, že kudy chodí, tak vás kritizuje, pomlouvá. Vyřídíte si to hned a to tak ostře, bez servítek, že dotyčnému uděláte na veřejnosti pořádnou ostudu.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Možná některým lidem polezete v první polovině týdne pořádně na nervy svou názorovou neústupností, ale vy oproti ostatním nebudete přehlížet alibisticky zdánlivé detaily, a hlavně si realitu nebudete zkreslovat. V druhé polovině týdne se v zaměstnání provalí nějaké problém, možná skandál, který vás přinutí zamyslet se nad tím, zda by nebylo užitečné poohlédnout se po jiné práci.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Jediné, co vás v tomto týdnu začne štvát, bude nedostatek času. Doslova vás popadne chuť rozšířit si vědomosti, a vaši drahou polovičku bude stát hodně energie přinutit vás, abyste například na prvního máje vůbec vystrčili nos z bytu. Ve dnech víkendu bude mít někdo z přátel rýpavou náladu, takže se snažte trávit volno s rodinou, a budete mít klid.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Pokud máte na tento týden plánovanou operaci, snažte se vyjednat termín až na příští týden. Celý týdne, ale zejména okolo prvního máje se kroťte. Váš sexuální apetit bude mít v těchto dnech vzestupnou tendenci, klidně si zalezete někam do křoví, a budete si užívat erotických radovánek v přírodě. Jenže jako naschvál vás zahlédne člověk, který si to nenechá pro sebe, a když ke konci týdne zaslechnete drby, které o vás roznáší, nebudete věřit vlastním uším.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Mírně jiskřit to až do středy může ve vašem intimním vztahu. Vy totiž zjistíte, že si vaše drahá polovička spoustu věcí nechává pro sebe, rozhoduje se bez vás. Víkend strávíte cestováním. Dokonce nelze vyloučit, že si zajedete za hranice na nákup. V neděli začnete plánovat dovolenou, a rozpoutáte tím mírně ohnivější diskusi, protože vy ji budete chtít trávit na chatě, rodina naopak zatouží po moři.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Natržená kuřata bez křídel 
Týdenní horoskop: 24.6. - 30.6.2013 
Týdenní horoskop: 26.11. - 2.12.2012 
Týdenní horoskop: 8.11. - 14.11.2010 
Výsledky červnové soutěže 2013 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny