Články

 

23.05.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 24.5. - 30.5.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 21. týden od 24.5. do 30.5. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

prochází znamním Blíženců. Do následného znamení Raka vstoupí 21.6. v 13:46hod a zde setrvá do 23.7. kdy v 0:38hod vstoupí do znamení Lva.

 

Merkur

je ve znamení Býka. 10.6. v 7:41hod vstoupí do znamení Blíženců.

 

Venuše

je ve znamení Raka a setrvá zde do 14.6. kdy 10:53hod vstoupí do znamení Lva.

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

 

Jupiter

putuje ve znamení Ryb a zde setrvá do 6.6. kdy v 6:48hod vstoupí do znamení Berana... Díky retrográdnímu pohybu se opět do znamení Ryb vrátí 9.9.2010 v 4:31hod a zde setrvá až do 22.1.2011 kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana.

Na jeho opětovnou přízeň si následně budou muset Rybičky počkat až do roku 2011... Tak se Rybky ""vzbuďte"" předčasně ze zimního spánku, ať toto blahodárné období neprolelkujete !

 

Saturn

je ve znamení Vah.

13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

30.5. se Saturn v Panně v 19:59hod otočí, a opět nabere přímý směr.

 

Uran

v tomto týdne po dlouhých cca 8 letech opustí znamením Ryb

a v pátek, 28.5. v 2:35hod vstoupí do energického znamení Berana.

Zde setrvá do 14.8., neb díky retrográdnímu pohabu se opět vrátí v 7:11hod do znamení Ryb.

Zde setrvá až do 12.3.2011, kdy s konečnou platností opustí mystické Ryby, a v 2:29hod se na mnoho let usadí v Beranu, neb toto znamení nadobro opustí až 6.3.2019 !!!

 

Neptun putuje znamením Vodnáře.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha. 7.4. v 3:01hod se otočil do retrográdního směru, a couvat bude až do 14.záři 2010... Firmy, ale i vládní organizace mohou zaznamenat jakési zpomalení, takže když něco budete požadovat na úřednících povšechně, obrňte se trpělivostí, neb si budou dávat ""na čas"... Dokonce nelze vyloučit, že nastane malý chaos v zákonodárství, i např. okolo finančních či daňových předpisů. Mnoho věcí bude odkládáno, neřešeno, takže může nastat např. situace, že vy uplatníte daňovou úlevu či vrácení přeplacení daní, ale stát s řešením nebude pospíchat. Anebo podáte nějakou žádost, ale na odpověď budete muset velmi trpělivě čekat hodně dlouho. Anebo nějaký "chytrolín" přijde na mezeru v zákoně, opomenutí, a stát bude vyzván k vrácení nějakých plateb, anebo nebude moci uplatňovat zákony v plném rozsahu pro chybu, opomenutí, které jim neumožní kontrolu.. těch možností je mnoho. Pluto má totiž moc ba schopnost vytáhnout na světlo nešvary... Takže asi občas při zprávách zalapeme po dechu, a řekneme si... "...jak je tohle vůbec možné..?!?!?"""

 

Astrologickou událostí týdne bude páteční vstup planety změn a originality Urana do znamení Berana, ale v tento den, 28.5. v 1:07hod nastane Úplněk ve znamení Střelce. Více se dočtete níže. Pokud znáte s znamení svého Ascendentu, přečtěte si o horoskop pro toto znamení !

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

V první polovině týdne vás neuspokojí obyčejný sex. Do hvězdné hry se totiž zapojí Pallas Athena, a společně s dalšími planetami probudí vaši erotickou fantazii. Začnete vymýšlet, co nového vnést do milování, a pokud vám mohu radit, zkuste tantrický sex. Na noční extaze budete vzpomínat ještě dlouho ! Ve dnech okolo pátečního Úplňku ve Střelci začna mít nad vámi moc idealizmus. Úplňková Luna vás začne i nabádat, abyste odhodili všechno staromodní, počínaje oblečením a konče myšlením ! Dokonce se mnozí rozhodnete nějakou formou obohatit své znalosti. Nevylučuji, že se rozhodnete k cestování, abyste poznali zvyky a obyčeje v jiných, velmi vzdálených končinách Země.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Vaší prioritou se v první polovině týdne stane harmonie a pohoda v intimním partnerství a ve vztazích povšechně. Pokud je váš vztah mladý, svitne vám, že sex by neměl být jediným pojítkem vašeho partnerství, a tak začnete vymýšlet aktivity, které byste mohli dělat společně s intimním protějškem. Velké nadšení pro všechno nové pocítíte v druhé polovině týdne. Úplněk ve Střelci vám totiž posvítí na skvělé možností okolo financí, investování. Ale i ti, kteří hledají skulinku a již delší dobu prohlížejí všechny zdroje pro pořízení půjčky či hypotéky, ve dnech okolo Úplňku budou mít štěstí. Najdete totiž konečně banku, která vám hypotéku či úvěr "ušije na míru..""!

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Zamyslet se nad pracovními podmínkami v zaměstnání vás v první polovině týdne přiměje rozhovor s kolegy. Uvědomíte si totiž, že někdo využívá nepřiměřeně svého postavení. Mnozí také popřemýšlíte nad tím, jak sami sobě zlepšit fyzičku, a velmi pečlivě si sestavíte jídelníček na další dny. Dokonce nevylučuji, že se porozhlédnete ve svém okolí, kam byste mohli začít chodit cvičit. V druhé polovině týdne si dejte pozor na nereálné vize a plány. Ve dnech okolo Úplňku můžete zlepšit svůj život povšechně, ale má to podmínku, stát nohama na zemi ! Na druhou stranu je pravdou, že ti co sní, mohou poskočit dál na své životní cestě. Ale důležité je vždy tyto sny uskutečňovat, né o nich jen snít či mluvit ! Pokud máte nějaké restíky v partnerství, manželství, začnete okolo pátku se svojí drahou polovičkou vyjednávat a plánovat, a rozhovory povedete dlouho do noci. To může znamenat i to, že se konečně dohodnete na něčem, co vás delší dobu trápí, či co způsobovalo vaše partnerské neshody.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Ti kteří se přátelí s osůbkou opačného pohlaví, budou velmi překvapeni v první polovině týdne. Přeskočí totiž mezi vámi "jiskra" a vztah se z minuty na minutu promění ve velmi romantický a hluboký intimní vztah. Druhá polovina týdne bude pod taktovkou Úplňku. Pocítíte notnou dávku energie, dokonce soutěživosti, jenže při té euforii můžete sklouznout velice snadno k závisti. Zejména úspěchy kolegů v zaměstnání vám mohou dělat vrásky na čele, a přitom Úplněk vám přihraje možnost přijít na to, proč jsou někteří víc úspěšní než vy. Tak se nenechte ovládat žárlivostí ani závistí, naopak pozorně sledujte "cvrkot" okolo sebe, a zjistíte, proč například někomu z kolegů občas nadřízení nadržují ! Patrně přijdete na to, že za vším vězí vaše přílišná skromnost, ale to změnit jde, co myslíte ! Prostě se snažte prodat to, co umíte, a úspěch na sebe nedá dlouho čekat ! Navíc ti, kteří nemají zaměstnání díky nenadálé nabídce patrně úplně změní směr své dosavadní profese !

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Historie a kořeny vaší rodiny se stanou hlavním tématem vašich rozhovorů s dříve narozenými v první polovině týdne. Navíc se předvedete i jako skvělí kulináři, hostitelé, neb každou návštěvu překvapíte nějakou neobvyklou lahůdkou. Ve dnech okolo Úplňku bude na vrcholu vaše kondička. Ucítíte v sobě obrovskou sílu ! Směřovat ji budete zejména do věcí které máte rádi, a sem patří jak váš intimní protějšek, tak i děti. Mnohé z vás popadne touha po dalším potomkovi, a od myšlenek nebudete mít daleko k činům ! Jste-li nezadaní, nevylučuji ke konci týdne seznámení, ale navázání trvalého vztahu vám může začít vymlouvat někdo z přátel.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne budete překvapovat zejména rodinu. Zjistí, že jste daleko víc komunikativnější, hovornější. Navíc se vám podaří díky skvělé intuici jednu osůbku slovně pohladit, a bude to "za pět minut dvanáct" neb dotyčný či dotyčná se již delší dobu propadají do čím dál hlubší deprese. Povšechně se dá napsat, že pro druhé budete až do středy fungovat jako "vrba". Vyslechete, poradíte, pomůžete !

Navíc ve dnech okolo Úplňku ve Střelci si uvědomíte, jak občas sami sebe nervujete naprosto malichernými problémy. Řeknete si, že nejdůležitější je přeci pohoda domova, klid u rodinného krbu ! To vše se vám bude honit hlavou i během víkendu, a ikdyž bude s nějvětší pravděpodobností již teplo, mnozí zapálíte oheň v krbu, aby atmosféra v rodině, potažmo na domácí půdě byla romantičtější, jako z pohádky..!

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Ti kteří jsou manuelně zruční, dostanou v první polovině týdne skvělý nápad, jak tuto svoji tvořivost zpeněžit. V druhé polovině týdne zaznamenáte obrovskou chuť komunikovat a vyříkat si to zejména s lidmi, se kterými se denně stýkáte. Pokud jste neměli v předchozím období odvahu oslovit rozkmotřené sousedy či sourozence, páteční Úplněk vás nejenže popostrčí, ale propůjčí vám i skvělou slovní zásobu, takže věty z vás budou plynout lehce, a snadno si na svoji stranu získáte i ty, kteří ještě "včera" byli rádi, když vidí jenom vaše ""záda"". Úplněk ale bude přát i nezadaným. Seberte odvahu a zapojte se do diskusí na internetu, i to je možnost, jak se můžete seznámit !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

V první polovině týdne vám Pallas Athena propůjčí citlivější vnímání. Jako radar se okamžitě napojíte na náladu lidí okolo sebe. Pokud ve vaší přítomnosti dojde k nějaké rozepři, zastanete se slabšího, a velmi moudře a originálně problém rozeberete. Je ale pravdou to, že pokud se obuje někdo do vás, s velkou razancí ubráníte i sami sebe, a dotyčného zraníte na tom nejcitlivějším místě. V druhé polovině týdne velmi často sklouznete v rozhovorech k financím, s cílem vyzvědět co nejvíce informací, rozšířit si okruh možností výdělečných zdrojů. Prostě touha vydělat víc peněz vás bude doslova popohánět. Můžete díky tomu spustit doslova lavinu změn, ale dejte si pozor na to, abyste neslíbili víc, než můžete splnit ! Ve dnech okolo Úplňku totiž budete schopni na sebe vzít i dva vedlejší pracovní poměry či projekty, které nemusíte následně časově stíhat !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Stejně jako Pallas Athena, která měla jako osobní totem sovu, a ta ji vždy upozornila, co plánují její nepřátelé, vám zkraje týdne bude fungovat podvědomí. Samá bájná Pallas Athena totiž probudí vaši intuici nebo-li ""třetí oko". Díky tomu vám ale neunikne ani sebemenší nesoulad, nenálada někoho z blízkých. Jak se bude blížit páteční Úplněk ve vašem znamení, mnozí začnete mít falešný pocit, že vám projde všechno. Navenek budete roztomilí, rozšafní, jenže to bude jen perfektní zástěrka, neb jakmile vás někdo upozorní, že např. přeháníte, urazíte se jako malé rozmazlené dítě. Tak si dejte pozor na přehánění, přeceňováním vlastních sil ! Mnozí se nevyhnete vážnějšímu rozhovoru s intimním protějšek, či obchodním partnerem. Díky tomu se dozvíte, že občas před problémy kličkujete, ale následně vás pohltí labyrint vlastních výmluv, a tak se pouze zamotáváte do dalších a dalších problémů ! Páteční Úplněk ve vašem znamení je ten správný čas to změnit, nekličkujte, problémy začněte řešit hned, jak nastanou, a následně budete sami překvapeni tím, jak se povšechně váš život zklidní !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Počátkem týdne rozsoudíte dle svého mínění velmi spravedlivě konflikt, který se rozhoří mezi přáteli, ale je otázkou, co vám to přinese. Ti, kterých se zastanete, vás začnou opěvovat, vychvalovat, naopak protistrana zatracovat. V mžiku se tak jedno kamarádství může otočit v nepřátelství ! Ve dnech okolo pátečního Úplňku se vám může vrátit do života něco, co se v minulých měsících rozplynulo a zbyl vám jenom sen. Ten můžete okolo pátku opětovně oživit a dát mu reálnou podobu ! Má to ale jednu podmínku, že svoji dušičku otevřete zejména těm lidem, před kterými jste virtuelně uzavřeli svoje srdce a uši, a neodmítnete vyslechnout jejich rady. Mnozí se během víkendu pustíte do nějaké tajné akce, či budete přizváni k tajnému projektu.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

V první polovině týdne mnohým lidem zvednete hladinu adrenalinu svojí originalitou, vynalézavostí, naopak někteří vám poklepou obdivem na rameno, začnou vás vychvalovat. Bude to pro vás propěšné, neb si díky tomu uděláte mezi lidmi síto. Uvědomíte si totiž, že není normální, když se na vás mračí někdo jenom proto, že jste rozlouskli nějaký složitější problém, či že máte úspěšnou kariéru. V druhé polovině týdne poslouchejte svůj instink a nevyhýbejte se rozhovoru s přáteli, ani kolegy z konkurenční firmy. Nejenže ve dnech okolo Úplňku můžete vyhledit třecí plochy nedávných sporů, ale nápady druhých vám dají inspiraci, jak navázat spolupráci s velkými firmami, společnostmi a pokud pracujete s lidmi, přijdete na fintu, jak si zvýšit svoji oblibu, popularitu!

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

V první polovině týdne budete nuceni sladit názorové protiklady. Opakovaně se totiž v rozhovoru s někým doslova zakousnete, ale budete to vy, kdo moudře sice řekne svoje, ale tím to skončí, ostré hádce se elegantně vyhnete. Pokud budete cokoliv dělat manuelně, a jste žena, nesnažte se trumfnout mužské okolo sebe, nechte je, ať předvedou oni svoji sílu, vy je totiž přetrumfnete svým intelektem ! V druhé polovině týdne, zejména ve dnech okolo pátečního Úplňku probdíte nejednu noc, ale ani to vám neubere energii ! Naopak budete plni elánu a nadřízení se nestačí divit vašim výkonům ! Navíc vaše nápady budou natolik originální, že na sebe soustředíte všechnu pozornost a nad ostatními se začnete tyčit jako velehora ! Když se vám podaří ještě sladit kariéru s povinnostmi v rodině, tak budete zářit jako Sluníčko !

 


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 1.11 - 7.11.2010 
Týdenní horoskop: 19.8. - 25.8.2013 
Týdenní horoskop: 21.1. - 27.1.2013 
Týdenní horoskop: 22.7. - 28.7.2013 
Týdenní horoskopy: 25.1. - 31.1.2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny