Články

 

18.11.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 19.11. - 25.11.2012

 

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 47. týden od 19.11. do 25.11. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

opustí 21.11. znamení Štíra, vstoupí do Střelce, kde setrvá do 21.12.

 

Retrográdní

Merkur

je ve Štíru. Přímý směr opět bude mít v úterý 27.11.2012. Do Střelce opět vstoupí 11.12. Setrvá zde do 31.12. kdy odpoledne vstoupí do Kozoroha.

 

Venuše

je ve Vahách. Ve čtvrtek 22.11. vstoupí do Štíra, a setrvá zde do 16.12.

 

Mars

je v Kozorohu. Do následného Vodnáře vstoupí 26.12.

 

Retrográdní

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013. Přímý směr opět nabere 3.2.2013.

 

Saturn

je ve Štíru, kde setrvá do 23.12.2014.

 

Retrográdní

Uran

je v bojovném znamení Berana. Přímý směr opět bude mít od 13.12.2012.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Měsíc přibývá... Ve středu 28.11. nastane v 15.46 hodin Úplněk v Blížencích. Poté měsíc začne ubývat.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Se svým podvědomým budete neviditelnou nití propojeni v první polovině týdne. Možná začnete přemýšlet o karmě, magii, v každém případě si skvěle psychicky odpočinete. Ve dnech okolo čtvrtka sice narazíte na nějakégo despotu, který vám zvedne krevní tlak, ale ve dnech víkendu se můžete pustit prakticky do čehokoliv. Elánu v sobě budete mít tolik, že se můžete klidně účastnit sportovního klání, vyhrajete!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne dostanete malou lekci, protože zjistíte, že jste se v minulosti v jisté záležitosti pořádně spletli. Uprostřed týdne věřte jenom sami sobě, mlžit bude vaše drahá polovička i někdo z kolegů, a vy byste se díky nim zamotali do problémů. Když si v pátek večer napustíte vanu a budete relaxovat, uvědomíte si, že za sebou máte mírně kritické dny a tak víkend strávíte relaxací. U televize budete podřimovat a vyrovnáte tak skóre spánkového deficitu.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Menší zdravotní indispozice okolo úterý vás mnohé donutí trávit několik dnů na lůžku. V druhé polovině týdne pečlivě poslouchejte, co se okolo vás šustne. Zahlédnete nebo uslyšíte něco, co se vám bude hodit. Následně se někdo vám hodně blízký dostanete do pěkné šlamastyky, a vy náhodně získané informace použijete. Sice to nebude úplně fér, ale přátele nebo rodinu zbavíte problému, a jednomu zákeřnému člověku pěkně vypálíte rybník.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Všechny finanční resty se snažte smést ze stolu hned počátkem týdne, uhraďte i všechny složenky. V opačném případě se začnete v druhé polovině týdne potýkat s problémy, které se úplně vymknou vaší kontrole. Mocenských bojůvek okolo pátku si nevšímejte, ani se nesnažte zaujmout nějaké stanovisko. Bude to néfér hra několika lidí, a vy u toho nemusíte asistovat!

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Když vám zkraje týdne něco nepůjde dokončit, věc na chvilku odložte a zabývejte se něčím jiným. Na řešení přijdete, jen to bude chtít hodně trpělivosti. Od středy až do pátku se ani nesnažte obhajovat své jednání a názory. Lidé budou mírně natvrdlí, bylo by to plýtvání energie. Ve dnech víkendu se připomeňte, že všechno vysvětlit racionálním rozumem nejde. Jsou prostě věci mezi nebem a zemí, a vy na něco záhadného narazíte při cestování.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Snažte se v tomto týdnu myslet pozitivně. Tím pomůžete z menší deprese někomu v rodině. Možná to bude vaše ratolest, kdo bude mít plnou hlavu naprosto zbytečných obav z budoucnosti. Ve dnech okolo pátku se vám vyplatí použít svůj vrozený talent vnímat i zdánlivě malicherné detaily. Možná díky tomu vyděláte na banální koupi majlant, ale bude chtít nebát se riskovat.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Neblahou finanční situací se nenechte otrávit počátkem týdne. Nakonec totiž díky schopnosti vidět i za roh vyděláte okolo čtvrtka slušné peníze. V závěru týdne byste se měli snažit mírnit hned v zárodku konflikty v rodině. Jinak budete víkend trávit sami. Napětí se přenese do vašeho intimního vztahu, a se svou drahou polovičkou k sobě opět najdete cestu až v dalším týdnu.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Váš jednostranný pohled může na domácí půdě vyvolat ostré spory, takže se snažte v první polovině týdne dělat kompromisy! Rodinu budete potřebovat, protože od pátku se nebudete cítit zdravotně nejlíp, a péče nejbližších se vám samozřejmě bude hodit. Kritickými dny jsou pro vás středa a čtvrtek, kdy Slunce bude opouštět vaše znamení. Budete nepozorní, a ztráta peněženky by vás mrzela hodně dlouho.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Situaci, kdy se vám připomene něco méně příjemného z minulosti, berte v první polovině týdne jako ponaučení, abyste stejnou chybu neudělali v budoucnu. Ve středu před půlnocí vstoupí Slunce do vašeho znamení, což vás naplní optimismem. Jenže právě hned další den můžete narazit na nějakou záhadu, možná se provalí i nějaké rodinné tajemství. Jednou by pravda stejně vyplula na povrch, tak se tím netrapte, a hlavně nezahánějte špatnou náladu alkoholem.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Euforii přátel nepodléhejte počátkem týdne. Nemusíte totiž asistovat u všeho, co je napadne. Díky jejich flámům byste totiž museli sáhnout pořádně hluboko do peněženky, což by vás štvalo ještě během víkendu. Slunce totiž ve středu v noci vpluje do vašeho sektoru podvědomí, a vy začnete zpytovat svědomí pěkně do hloubky. V pátek dokonce budete na ostatní tak protivní, že to s vámi bude k nevydržení. Naštěstí se ve dnech víkendu někdo z rodiny nebude cítit zdravotně v pohodě, a vy svou péčí opět rodině ukážete, že máte i vlídnou tvář.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Počátkem týdne se budete držet hesla, co se vleče, neuteče. Možná svou pomalostí začnete rozčilovat nadřízené, ale to vás nevyvede z rovnováhy. Ve dnech okolo středy si hlídejte ve společnosti osobní věci, snadno někde něco zapomenete. Horší ale budou hádky sousedů, které vás začnou budit i v noci. Nesnažte se je usmiřovat, protože jejich agresivita by se otočila proti vám! Víkend strávíte na nohách, a to doslovně. Vrazíte na výlet a budete se kochat přírodou ukládající se k zimnímu spánku.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Na tvrdou realitu narazíte počátkem týdne. Jeden životní sen se vám rozplyne, a od píky změníte svou životní filozofii, pravidla, dle kterých jste se doposud řídili. Ve dnech okolo čtvrtka se snažte odevzdávat svou práci v časovém předstihu. Někdo z kolegů na vás ušije menší boudu, tak ať dobrovolně nespadnete do pasti, ohrozilo by to vaši kariéru! Pokud vám někdo dluží peníze, v druhé polovině týdne vytáhnete do boje a nedáte pokoj, dokud je nebudete mít v peněžence nebo na účtě.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Šifrování minulosti - osudný rok 2012 
Týdenní horoskop: 15.4. - 21.4.2013 
Týdenní horoskop: 18.10. - 24.10.2010 
Týdenní horoskop: 31.5. - 6.6.2010 
Týdenní horoskopy: 1.3. - 7.3.2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny