Články

 

10.06.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 11.6. - 17.6.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 24. týden od 11.6. do 17.6. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Blíženců, kde setrvá do 21.6.

 

Merkur

je v Raku kde setrvá do 26.6.2012

 

Retrográdní

Venuše

je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012. Couvat bude mít až do soboty 27.6., poté bude opět stacionární a přímý směr nabere 30.6.

 

Mars

je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012

 

Jupiter

je v Blížencích, kde setrvá do 26.6.2013.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 16.10.

Přímý směr nabere 25.6.2012.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

 

Fáze Luny...

Měsíc ubývá.

V pondělí 11.6.2012 v 11.42 hodin nastane poslední Lunární čtvrť v Rybách.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Počátkem týdne se k ničemu nezavazujte. Všechno totiž další dny uvidíte v úplně z jiného úhlu a budete si lámat hlavu, jak ze slibu vycouvat. V druhé polovině týdne se nestresujte, když věci nebudou probíhat podle vašich představ. Nic se nesnažte uspěchat, zejména když půjde o peníze. Prodělali byste kalhoty! Během víkendu se budete snažit vyhnout rodinné oslavě, což se vám nepovede, a nakonec budete rádi. Skvěle se vám bude diskutovat s příbuznými, a nakonec si malý dárek ponesete domů i vy.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Vám bude v první polovině týdne stačit, když se na člověka podíváte, a hned budete vědět, jaké má úmysly. Z gest a pohledu přesně odhadnete, jak s kým máte jednat. V druhé polovině týdne se vrhnete do víru zábavy, a vaše noční návraty se stanou jakýmsi pravidlem, ale doma rozruch nezpůsobíte, budou respektovat, že i vy máte nárok občas narušit fádní stereotyp. Během víkendu vás překvapí menší právní zádrhel, ale když nic nepodceníte, budete se snažit věc vyřešit hned v zárodku, další dny se z malého problému nestane průšvih.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Nepodceňujte zkraje týdne telefony, nikoho neodmítejte, když vás poprosí o schůzku. Může to být někdo z kolegů či nadřízených, kdo bude od vás potřebovat radu, pomoc. Od čtvrtka do soboty se budete držet doma. Vycítíte, že vaše psychika i tělo potřebují odpočinek, relaxaci. Všechno si vynahradíte v neděli, stihnete neuvěřitelnou spoustu aktivit.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Patrně si zkraje týdne začnete připadat jako špioni, ale nakonec konečně rozpletete malou záhadu, která vám vrtá hlavou už několik týdnů. Až do víkendu budete muset řešit něco z dávné minulosti. příjemné to nebude, ale na stranu druhou si ujasníte, co je pro vás důležitější, zda stávající kariéra nebo partnerský vztah. Možná se dostanete do osidel pomluv, tak než uděláte nějaké zásadní rozhodnutí, ověřte si všechny informace!

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Nedovolte, aby se peníze stali hlavním motorem vašeho života zkraje týdne. Na stranu druhou byste měli vyrovnat všechny dluhy, a stejně tak oslovit přátele, kterým jste nedávno finančně vypomohli, a požádat je o vrácení dluhu. Ke konci týdne vám do života začnou vstupovat noví lidé, a vy budete mírně řečeno k neukočírování. Zábava a noční život vás lapí do svých sítí, ale naštěstí vám doprovod vždy bude dělat vaše drahá polovička, takže partnerská krize nehrozí.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Trpělivost je vašim krédem, tak se nenechte v první polovině týdne nikým a ničím vytočit. Jiskřit to bude mezi kolegy a nadřízenými, ale když se budete držet stranou, jenom na tom vyděláte. Nebudete totiž znát počátek, příčinu sporu, a jakýmkoliv slovním výrokem byste pouze přilili ojel do ohně. Vše si ujasníte ke konci týdne, a nelze vyloučit, že ze situaci v zaměstnání budete tak znechuceni, že během víkendu začnete přemýšlet o změně profese, kariéry.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Počátkem týdne se neberte moc vážně a nedramatizujte každý neúspěch. Jediná oblast, kde byste měli opatrně našlapovat a nic nepodceňovat jsou v těchto sedmi dnech finance. Budete mít totiž pocit, že nějaká transakce nebo půjčka proběhne hladce, ale nakonec budete muset vynaložit spoustu energie a nervů, abyste akci dotáhli do konce. Během víkendu si opět připomenete, jak je pro intimní vztah důležitá upřímná komunikace, a když nic nepokazíte, čeká na vás přímo napodzemský sex.

 

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Nepříjemně jiskřit to bude ve vašem intimním vztahu zkraje týdne. Za vším budou vězet pomluva, žárlivost, tak se snažte kontrolovat, a nevynášejte soudy, které nepůjde vzít zpátky. Černé mraky nad vašim vztahem se rozplynou ve středu. Až do soboty daleko víc pečujte o své zdraví, zvyšujte si imunitu, a hlavně pijte dostatek tekutin. Potrápit vás může migréna, náhlé zvýšení teploty. Vaše zdraví také bude důvodem, proč víkend strávíte v ústraní, pouze se svou drahou polovičkou, možná až do pondělního rána nevystrčíte nos z bytu.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Za svými slovy si stůjte v pondělí. Pokud zaujmete nějaké stanovisko a následně ho změníte, rodina i vaše drahá polovička vás přestanou brát vážně. V dalších dnech až do soboty si občas kupte los, horoskop nevylučuje výhru. Naopak byste se měli vyhýbat riskantním akcím. Pokud vás napadne prožít si nějaký adrenalinový zážitek, nechte to na dny víkendu. To už opět budete mít aktivován pud sebezáchovy a moc dobře si rozmyslíte, zda opravdu chcete absolvovat seskok padákem. Patrně si to na poslední chvíli rozmyslíte.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Řiďte se v tomto týdnu svým zdravým rozumem. Zejména v pondělí se nenechte unášet fantazií, snažte se soustředit na práci, a pokud budete cestovat autem, například v koloně dodržujte bezpečnou vzdálenost. Až do čtvrtka si dopřejte pauzu od příbuzných se kterými se při každé příležitosti pohádáte. Víkend prožijete naprosto skvěle, protože všechny starosti hodíte za hlavu a budete si užívat přírody, zábavy, a dokonce si něco zajímavého koupíte, možná velmi luxusní letní oblečení.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Velkou motivaci zůstat v práci přesčas budete mít počátkem týdne, protože vám nadřízení slíbí odměnu. Pokud si ale od nich nenecháte potvrdit písemně, že vám něco zaplatí, nic nedostanete, protože na to další dny zapomenou. Ke konci týdne vám někdo zkušenější nebo starší udělí několik užitečných rad, jak na domácí půdě ušetřit. V neděli dostanou nezadaní příležitost k seznámení, tak neseďte doma, tam vás nikdo hledat totiž nebude!

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Počátkem týdne si budete daleko razantněji prosazovat svou vůli na domácí půdě. Pokud jste v minulých týdnech něco ztratili, opět se dejte do hledání, protože uprostřed týdne horoskop naznačuje nález nějaké věci. Dokonce je možné, že najdete listinu, smlouvu nebo potvrzení, které vás zachrání od menšího průšvihu. V neděli vás to sice bude lákat zamknout byt a vyrazit do přírody, ale udělejte opak, zůstaňte doma. Z návštěvy, která vás překvapí, budete mít nějaký užitek, nelze ani vyloučit, že dostanete něco cenného.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Přednáška - Imunita a výživa 
Týdenní horoskop: 23.1. - 29.1.2012 
Týdenní horoskopy: 3.5. - 9.5.2010 
Výsledky červnové soutěže 
Výsledky únorové soutěže 2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!
+1 týden jídelníčku

 

2565NTB.jpg
  Ing. Iva Veselá
  nutriční poradce

 


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme

ZDRAVÁ KUCHYNĚ

2611MDI.jpg

  Ing. Iva Veselá
  nutriční poradce


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny