Články

 

29.11.2008 - Iva Veselá

Extra panenský kokosový olej

1423MDE.gif

 

Není to extra panenský olivový olej, existuje kokosový olej, který je jeden z nejbezpečnějších a nejefektivnějších hydratačních produktů přírody. Ale to není vše, čtěte dál o zázracích tohoto oleje. Stojí to za to.

 

Co zázračného obsahuje?

Má vysoký obsah přírodních antioxidantů, proteinů a vitamínů, které efektivně vyživí a ochrání pleť i vlasy. Nezanechává mastný efekt, což je pro ženy ocenitelné, a má pozoruhodné hluboce hydratační vlastnosti. Je také vysoce efektivní při hojení a odstraňování vad, jako jsou jaterní skvrny, vrásky nebo jizvy. Zabraňuje procesu stárnutí pleti zapříčiněné volnými radikály.

 

Použití

Extra panenská kokosový olej lze použít na celé tělo (tělové mléko, pleťový olej) i na vlasy, dá se zakoupit i koupelový a masážní olej a existuje také varianta pro pány, kde ho mohou použít po holení. Jeho složení se podobá složení tukům naší pokožky, takže je velmi lehce vstřebatelný. A ještě jedna velmi zajímavá věc, která jistě pomůže mnoha ženám. Silně totiž potlačuje kvasinky, plísně a kandidu.

 

Jak se vyrábí?

Tento olej se získává pouze mechanickým procesem z bílé dužiny zralých kokosů. Panenský olej musí být vyráběn z čerstvé syrové dužiny. Kokos se rozbije, vydlabe se speciální škrabkou a vytlačí se z ní husté mléko. Potom dochází k drobnému přírodnímu zpracování a olej je na světě.

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Bio kosmetika od Victoria’s Secret 
Dětská přírodní kosmetika 
Effitan - nejúčinnější repelent na trhu 
Farfalla - luxusní bio kosmetika 
Nové výrobky dětské kosmetiky Baby Time 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny