Články

 

18.01.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskopy: 18.1. - 24.1.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 3. týden od 18.1. do 24.1.2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

Slunce

putuje znamením Kozoroha. Do následného znamené Vodnáře vstoupí tuto středu 20.1.2010 v 5:44hod.

 

Merkur

putuje znamením Kozoroha. Do znamení Vodnáře vstoupí 10.2.2010.

 

Venuše

putuje znamení Kozoroha a zde setrvá do 18.1.2010, kdy v 15:30hod vstoupí do znamení Vodnáře.

 

Mars

je ve znamení Lva. Z jeho energie budou čerpat Lvi až do 7.6.2010 !!!

V neděli 20.12. se Mars otočil, a retrográdní směr bude mít až do 10.3.2010, kdy v 17:11:35hod opět nabere přímý směr.

 

Jupiter

je ve znamení Vodnáře a setrvá zde až do 18.1.2010.

 

Saturn

je ve znamení Vah. Dne 13.1.2010 se Saturn otočil do retrográdního směru, a opět se vrátí do znamení Panny 7.4.2010 v 17:31hod, kde setrvá do 21.7.2010. Tento den v 16:28hod opět vstoupí do znamení Vah.

 

Uran putuje znamením Ryb.

 

Neptun je ve Vodnáři.

 

Pluto je ve znamení Kozoroha

 

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

V první polovině týdne velmi opatrně jednejte s osůbkou, která vám začne dávat najevo velkou náklonnost, dokonce vás začne svádět ! Váš vládce Mars společně s Lillith ve vás totiž probudí neklid, touhu prožít něco romantického, ale pokud podlehnete, zažijete sice báječný sex, jenže půjde-li o nevěru, přivoláte tím na sebe v dalších dnech spoustu potíží, tak v milostných avantýrách buďte velmi opatrní !

Uprostřed týdne pocítíte obrovskou energii a nadšení. Luna totiž bude ve vašem znamení, a to přesně od středy 20.1. kdy v 19:39hod vstoupí do vašeho znamení, a setrvá zde do soboty, kdy v 5:41hod vaše znamení opustí. Naprosto skvěle si budete rozumět s intimním protějškem, dětmi, dokonce nezadaní dostanou příležitost navázat velmi romantický, a sexem nabíty vztah, ale je otázkou, zda této možnosti využijete. Nadřízení vás totiž mohou zasypat naprosto nelogickými úkoly, a držet se zpátky, mlčet, pro vás asi jednoduché nebude. Zkuste to, romantický víkend nepokažený hádkami a černým svědomím, že jste někomu řekli cosi ostřejšího za to stojí !

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Probudí-li vás v první polovně týdne hluk na ulici či na chodbě domu, asi budete velmi překvapeni tím, že se do vašeho sousedství stěhuje letitý přítel, přítelkyně ! Jste-li nezadaní, neseďte doma ! Prostřednictvím přátel dostanete příležitost seznámit se s jistou osůbkou, a navázat doslova Karmický vztah, který v budoucnu může vyústit v manželství. Také kulturní akce jsou pro vás prostředím, kde můžete potkat svoji osudovou lásku ! V druhé polovině týdne se nenechte vyprovokovat člověkem, který vám záměrně začne oponovat. I sebelepší myšlenku smete ze stolu, což bude náročné na vaši psychiku, ale vy to zvládnete ! Ono je totiž možné, že právě díky těmto provokacím přijdete na to, kdo vás již delší dobu za zády pomlouvá.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Líbí-li se vám dlouhodoběji někdo z kolegů či nadřízených, v první polovině týdne bude vaše touha tak intenzivní, že se rozhodnete k akci, a pozvete dotyčného či dotyčnou do nějaké velmi luxusní restaurace. Jste-li zadaní, prožijete uprostřed týdne jednu z nejbouřlivějších nocí tohoto týdne ! Velká důvěřivost by se vám nemusela vyplatit v druhé polovině týdne. Budete-li např. jednat s nějakou společností a ve hře budou finance, odložte schůzku na příští týden. Naopak se soustřeďte na ty, které denně potkáváte. Můžete prožít s někým ze sousedů skvělý večer a stanou se z vás nerozluční přátelé !

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Pokud vám v první bude udílet rady nějaká žena, poslouchejte pečlivě. Můžete díky informacím, které dostanete "zadarmo", odstartovat úplně novou kapitolu ve své profesi. Lze totiž předjímat jak povýšení tak zvýšení platu, ale budete se muset smířit s tím, že vám bude ""velet" žena. Vše co se týká vaší kariéry a lepšího platu dostává zelenou i v druhé polovině týdne. Tak si s nadřízenými domluvte schůzku, požádejte o zvýšení platu...etc..budete úspěšní ! Naopak podnikáte-li, s obchodními partnery se můžete pohádat, a může to být i konec dlouhodobější spolupráce.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Zkraje týdne budete záhadní, tajemní, osobní charisma vám ještě vylepší velký sex-apeal. Mnozí prožijete něco nadsmyslového, a to zejména v sexu. Lze i předjímat tajný dar, kterým vás obdaruje nějaká žena, a nelze vyloučit, že se bude jednat o dědictví. Jste-li na dovolené, překazit vám ji může v druhé polovině týdne nadřízený, který vás vyzve k návratu, protože onemocní vícero kolegů. Ti šikovnější, kteří nebudou reagovat na zvonění telefonu prožijí skvělý závěr týdne a nejednu bujarou noc ! Nezadaní, narození okolo 5.7. dostanou v druhé polovině týdne příležitost k seznámení, ale během rozhovoru zjistíte, že se jedná o sobeckou, sebestřednou osůbku, a sami zavčasu vycouváte...

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

V první polovině týdne si uvědomíte, že máte hodně známých, patrně i obdivovatelů či obdivovatelek, ale otázkou bude to, zda se na ně můžete spolehnout, "když jste v úzkých"...Mnozí zinscenujete malý testík, abyste si ověřili, kdo je vůči vám loajální. Díky tomu svoji energii v dalších dnech nebudete zbytečně tříštit vícero směry, ale budete se snažit rozvíjet hlubší přátelství s člověkem, který vám v těchto dnech podá pomocnou ruku. O tom, že se finance dají vydělávat i jinak, vás v druhé polovině týdne přesvědčí jistá osůbka. Jste-li nezaměstnaní, nezaváhejte, ikdyž se vám z počátku nebude zamlouvat, že o práci či zaměření firmy nesmíte nikde hovořit. Následně pochopíte, proč vše konají v utajení ! Jakýkoliv nesoulad v sexu během víkendu nijak nekomentujte, protože byste mohli svoji drahou polovičku slovně urazit, ponížit...

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Nečekané setkání s bývalým nadřízeným či kolegou v první polovině týdne vám vytvoří prostor mluvit o své kariéře. Této šance využijte, a mluvte otevřeně o svých plánech. Ve hře totiž budou Karmické body horoskopu, a tak můžete nevinným rozhovorem odstartovat úplně nohou etapu ve své profesi, v zaměstnání! Ačkoliv se o vašem znamení povšechně píše jako o mírumilovném znamení, na domácí půdě v druhé polovině týdne předvedete, jak umíte být kousaví, hádaví jedinci, kteří umí i slovně štípnout a podrazit druhého, když je to ve váš prospěch. Proto se kontrolujte, protože se taky může stát, že to vaše drahá polovička nezkousne a během víkendu budete usínat sami!

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

V první polovině týdne budete velmi citlivě vnímat jakékoliv stížnosti dětí, intimního protějšku. Neodmítnete jim žádné přání. Obrat k lepšímu zaznamenají ti, kteří řeší soudní spor ve vztahu k dětem. Bude rozhodnuto ve váš prospěch ! Máte-li umělecký talent, můžete obdržet nabídku, některé jedince dokonce zaskočí pozvání na studijní pobyt v zahraničí ! V druhé polovině týdne si moc neoddychnete, protože nemoc některého z kolegů či kolegyně budou důvodem přesčasů, budete nuceni pracovat za dva, ale přinese vám to své plody. Počínaje povýšením a konče poněžitou odměnou ! Ale doporučuji vám nebrat si práci domů, protože můžete ztratit či někde zapomenout důležité dokumenty !

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Ti kteří se snaží obstarat lepší bydlení, v první polovině tohoto týdne se vám naskytne koupě či pronájem domu/bytu, a daný objekt vám bude velmi připomínat prostředí, kde jste vyrůstali, trávili dětství. Anebo to může být tak, že si uvědomíte, jak velkou citovou vazbu máte k původnímu domovu a začnete přemýšlet, zda by vám neprospělo bydlet v lokalitě, kde bydlí vaši rodiče, prarodiče, či kde jste trávili dětství. V druhé polovině týdne nejednou překvapíte své ratolesti či intimního partnera, neb jim nějakou nejasnost či problém vysvětlíte vždy tak bravurně, že vám virtuelně zalteskají ! Neusněte ale na vavřínech a pečlivě si zkontrolujte svůj bankovní účet, peníze v hotovosti. Omylem můžete převést peníze na cizí účet, pokud budete sportovat,peníženku si uložte na bezpečné místo, ať ji neztratíte !

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

V rpvní polovině týdne vám nový soused svými gesty a slovní výřečností připomene osobu, se kterou jste v minulosti měli velmi silnou citovou vazbu. Naskýtá se i možnost, že se do oblasti kde bydlíte, přistěhuje osůbka, která vás velmi zaujme a v budoucnu se sousedský vztah vyvine ve velmi intimní přátelství, nevylučuji partnerství, manželství.

Okolo čtvrtka se vyhněte manuelní práci na domácí půdě. Naopak se nevyhábejte ložnici, protože budete velmi vášniví ! Pokud jste nezadaní, dostanete během víkendu příležitost k seznámení. Mnozí si ale netaktními dotazy, kolik dotyčný či dotyčná vydělávají, vše pokazíte. Máte-li děti, sobotní první Lunární čtvrť vás upozorňuje, že byste měli tolerovat a podporovat jejich koníčky, ale neměli byste je rozmazlovat finančně. Tak si dobře promyslete výši jejich kapesného !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Pokud jste nespokojeni se svými přijmy či povšechně finanční situací, náhodou přijdete v první úolovině týdne na příležitost zaměstnání, které vás naprosto ohromí. Bude vám totiž nabídnuta práce, ve které si nejenže finančně polepšíte, ale dostanete přiležitost uplatnit svoji fantazii, ambice, a nevylučuji, že se bude jednat u mnohých o nějaký tajný projekt. Pečlivě vše promyslete, neb daná příležitost se již nikdy nemusí opakovat ! Snít i během dne budete mnozí v druhé polovině týdne. Začnete často lelkovat, a když na vás kdokoliv cokoliv bude chtít, obratně ba mistrně se vymluvíte ! Klidně něco i zalžete, jen abyste od druhých, hlavně od sousedů a nejbližších příbuzných měli klid a pokoj.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Počátkem týdne bude Luna ve vašem znamení, a svými paprsky aktivuje Karmické uzly. Mnozí si díky tomu připomenete romantické dny, které jste v počátku vztahu prožívali se svým intimním protějškem. Jste-li nezadaní, je možné že si uvědomíte, že se vám jedno přítelství mírně vymklo kontrole, a jste zamilovaní "až po uši" ! Druhá polovina týdne bude probíhat ve dvou rovinách. Nejdříve vy budete od někoho z přátel cosi potřebovat, ale dotyčný či dotyčná vás stroze odbude, že nemá čas. Následně ale ta samá osůbka vás požádá o půjčku. Doporučuji vám emoce držet pod pokličkou, a připomeňte si rčení : Chceš-li přijít o přítele, půjč mu peníze...rozhodnutí je ale na vaší svobodné vůli !

 


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Kupte pod stromeček zdraví a vitalitu! 
Týdenní horoskop: 16.8. - 22.8.2010 
Výherci únorové a březnové soutěže 
Výsledky březnové soutěže 2013 
Výsledky červnové soutěže 2013 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny