Články

 

26.02.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 27.2. - 4.3.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 9. týden od 27.2. do 4.3. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce putuje znamením Ryb.Do energického znamení Berana vstoupí v úterý 20.3.

 

Merkur

je v Rybách,V pátek 2.3. vstoupí do energického Berana,kde setrvá do 23.3.

 

Venuše

je v ohnivém a energickém Beranu.Do pohodového znamení Býka vstoupí 5.3.

 

Retrográdní

Mars

je v Panně,a setrvá zde do 3.7.2012....!Přímý směr nabere 14.4.

 

Jupiter

prochází znamením Býka.Retrográdní

 

Saturn

je ve Vahách,a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 20.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.

 

Uran

je v energickém znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Měsíc přibývá.

Ve čtvrtek 1.3.2012 přesně v 2.22 hodin nastane

první Lunární čtvrť v Blížencích.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Máte před sebou úspěšný týden, protože konečně najdete řešení z mírně patové situace, která vám znepříjemňovala život na domácí půdě. Zlepší se vaše vztahy s rodiči, v rodině povšechně, pozitivní posun zaznamenáte i ve své kariéře. Mírně kritický můžete mít víkend. Vaše zdraví projde malým testem, zejména když jste v minulém období nepečovali dostatečně o své ledviny, žaludek. Pijte od čtvrtka hojně kopřivový a zelený čaj, nejezte pečivo z kynutého těsta, protože potrápit vás může i pálení žáhy.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Počátkem týdne se snažte nepřejídat, omezte příjem tuků a cukrů. Okolo Jupitera ve vašem znamení se bude pohybovat Luna, budete se cítit skvěle, a na to, že jste přibrali nějaké to kilo, vás ke konci týdne upozorní oblečení, které vás bude škrtit v nejen v pase, ale hlavně v bocích. V druhé polovině týdne hvězdy prověří, jak jste na tom v intimním vztahu. Jakmile ucítíte, že napětí houstne, dopřejte si vzájemně se svou drahou polovičkou pauzu, snažte se trávit volno každý sám. Vyhnete se tím hádkám, a hlavně si v klidu ujasníte, zda chcete ve vztahu pokračovat.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Razantně se zvýší v tomto týdnu vaše touha, takže se vaše drahá polovička má na co těšit, protože když to bude možné, sexu si budete užívat od rána do večera! Nezadaní vsadí na náhodnou známost, a litovat nebudou, protože z románku na jednu noc se může vyklubat stabilní vztah. Pokud máte děti, druhou polovinu týdne klidnou mít nebudete, protože se vám ratolesti vymknou kontrole, a vy budete hledat ten "správný klíč" k jejich výchově.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Pozitivní obrat zaznamenáte v první polovině týdne v oblasti partnerství. Pokud žijete ve vztahu na divoko, začnete plánovat společné bydlení, možná i legalizaci vztahu. Konečně se rozhoupou i ti z vás, kteří mají tajný milenecký vztah. Začnete se se svou láskou objevovat na veřejnosti. Dáte tím jasně najevo, kdo hraje prim ve vašem srdíčku. Okolo soboty čekejte bouřlivou diskusi s příbuznými, hádku, kterou vyvolá fáma, pomluva.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Pokud máte nějaký zlozvyk, snažte se s ním skoncovat v první polovině tohoto týdne. Horoskop naznačuje, že se k němu již nikdy nevrátíte. Stejně tak se vám může podařit skoncovat s dlouhodobějším zdravotním problémem, kde již hrozilo, že nemoc přejde do chronické formy. V druhé polovině týdne nepodceňujte občasnou poruchu auta, domácího spotřebiče. Čím déle budete opravu oddalovat, tím dražší bude uvedení věci do původního stavu.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Jste v období polovičních narozenin, a tak se nedivte, že vyplouvá na povrch spousta nedořešených věcí, a to i přesto, že jste pečlivé znamení. Snažte se zejména okolo peněz a rozpočtu domácnosti o ničem nerozhodovat sami, protože tím byste na sebe převzali veškerou odpovědnost. Když si s intimním protějškem nestanovíte jasná pravidla, vymstí se vám to v druhé polovině týdne. Vy budete chtít šetřit, rodina utrácet, a je jasné, že bouřlivá hádka na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Věnujte se v první polovině týdne rodině, úpravám bydlení, a udělejte pořádný průvan i v bytě svých rodičů. V druhé polovině týdne totiž začnete mít pocit, že si na vás zasedl osud. Vynoří se totiž opět problém, o kterém jste se domnívali, že je dávno vyřešený. Může jít o menší zdravotní nevolnost, jenže tu patrně vyvolá napětí ve vašem intimním vztahu. Pořádně zamotanou hlavu budou mít hlavně narození okolo 20.10. Budete mít chuť udělat radikální řez a vztah ukončit, což by vás ale hned v dalším týdnu pořádně mrzelo.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Máte před sebou týden, ve kterém velmi rychle najdete řešení v případě jakýchkoliv problémů. Prostě vám to bude pálit, a navíc do sebe budete nasávat i sebemenší informaci, která se okolo vás mihne. Díky tomu budete mít dokonalý přehled a patrně pomůžete vyřešit mnoha lidem jejich osobní problémy. Ke konci týdne byste se ale měli věnovat sami sobě, svému zdraví, a neponocovat. Oslabili byste tím obranyschopnost organismu, a v závěru týdne by vás únava přinutila ulehnout, a prospat například celou neděli.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Méně příjemná událost vás počátkem týdne přinutí vyběhnout na nákupy, nakoupit barvy a možná i nový koberec. Berte to z té lepší stránky, že byt byste na jaře stejně malovali, a hlavně si příště dáte pozor, když bude kapat vodovodní kohoutek. V druhé polovině týdne budete muset krotit svůj vrozený ohnivý temperament. Nejenže se můžete slovně utkat například s policií, ale navíc budete mít tendenci dávat sliby, na které zapomenete. Na to si dejte velký pozor zejména během víkendu, protože můžete pořádně zklamat své ratolesti.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

První polovina týdne je ideální pro změnu účesu, ženy mohou úplně změnit styl líčení i oblékání. Spoustu inspirace jak vylepšit svůj zevnějšek najdete na internetu. Pokud se rozhodnete v druhé polovině týdne cestovat autem, zajeďte nejdřív do servisu a nechte si udělat preventivní prohlídku, jinak vás váš plechový miláček pořádně vypeče někde uprostřed křižovatky. Víkend vám může pokazit nepříjemná návštěva. Tak nikoho nepouštějte přes práh bytu, a budete mít pokoj.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Pokud řešíte nějaké problémy, dejte si v první polovině týdne pauzu, prostě vypněte, protože nic kloudného nevymyslíte. Abyste se pohnuly dopředu, musíte nejdřív najít příčinu, a tu nenajdete, když se nezklidníte a pořádně se okolo sebe v klidu nerozhlédnete. Šetřete energii na konec týdne. Merkur v pátek vstoupí do vašeho sektoru komunikace, a vám to začne tak rychle myslet, že si občas budete muset dát na čelo studený ručník. Pozor si ale dávejte při nákupech, ve spěchu můžete někde zapomenout nebo ztratit peněženku!

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Ozvěte se v první polovině týdne přátelům. Začínají mít pocit, že jste je hodili přes palubu! V druhé polovině týdne se vám budou hodit jejich rady, protože to začne mírně skřípat ve vašem intimním vztahu, pokud podnikáte, začnete se nepříjemně dohadovat s obchodními partnery. Rozumné bude diskusím se vyhýbat, protože se na vás sesype kritika, a poslouchat, co jste všechno vyvedli v minulých měsících nepotřebujete. Moc dobře víte, kde jste posledních šest měsíců udělali chyby, a nepotřebujete, aby vám někdo donekonečna otloukal o hlavu, co jste měli udělat, když minulost změnit nejde!


Hodnocení článku

Hodnotili 2 čtenáři průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

BIO dožínky 2013 jsou za dveřmi 
Nová soutěž začíná! 
Týdenní horoskop: 2.5. - 8.5.2011 
Týdenní horoskopy: 25.1. - 31.1.2010 
Výsledky lednové soutěže 2013 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny