Články

 

21.11.2010 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 22.11 - 28.11.2010

1538MWM.jpg

 

 

Týdenní horoskopy pro 47. týden od 22.11. do 28.11. 2010

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

vstoupí v pondělí 22.11. v 11:27hod do znamení Střelce, kde setrvá do 22.12., kdy v 0:52hod vstoupí do znamení Kozoroha.

 

Merkur

je ve znamení Střelce. 1.12. vstoupí do znamení Kozoroha. Díky retrográdnímu pohybu se ale do znamení Střelce opět vrátí 18.12.

 

Venuše

prochází znamením Vah, kde setrvá do 30.11.

 

Mars

prochází znamením Střelce. 8.12. vstoupí do znamení Kozoroha.

 

Jupiter

putuje znamením Ryb, kde setrvá až do 22.1.2011, kdy v 18:42hod vstoupí opět do znamení Berana. Narození okolo 15.3. mohou nenápadně přibírat na váze, proto vám prospěje lehčí - dietnější jídelníček !

 

Saturn

zkouší trpělivost a odolnost zrozenců narozených ve znamení Vah, potažmo narozených okolo 8.10.

 

Uran

až do 6.12.2010. bude mít retrográdní směr. Prochází mystickým znamením Ryb, kde setrvá až do 12.3.2011, kdy s konečnou platností v 2:29hod opustí snivé Ryby, a začne procházet znamením Berana, kde setrvá až 6.3.2019 !!!

Nejistotu díky naprosto nečekaným životním změnám mohou zažívat narození okolo 17.3.

 

Neptun

putuje znamením Vodnáře.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Do nového týdne se probudíme s ubývající Lunou. V neděli, 28.11. v 21:36hod nastane Třetí Lunární čtvrť v Panně.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Neb se pro vaše znamení dá v první polovině týdne předjímat cestování na kratší vzdálenosti, mám pro vás radu. Nebudete-li například vy sedět za volanetem, nesnažte se u každé zatáčky řidičovi, zejména své drahé polovičce radit, jak by měl či měla jet, kdy a na co dávat pozor, etc..V opačném případě se domů můžete vracet po svých neb druzí vaše kybicování nervydrží ! Závěrem týdne budete permanentně nestíhat, dokonce si ve dnech víkendu oproti ostatním začnete připadat pomalí, bez energie. Nedělní třetí Lunární čtvrť v Panně vás totiž upozorní, že i vy musíte pravidelně odpočívat, relaxovat, dopřávat se dostatek spánku, protože jedině tak načerpáte potřebnou energii !

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

V první polovině týdne vás bude opanovat touha utrácet za tretky, a vychloubat se i tím, co jste nikdy neměli. Někteří si dokonce začnete přivlastňovat svoji drahou polovičku, a vůbec nelze vyloučit, že pokud vás intimní protějšek upozorní, že není vašim majetkem, uraženě odmítnete sexuální hrátky ! Pokud podnikáte, v závěru týdne se rozhodnete ukončit nějakou spolupráci. Přičinou budou nesrovnalosti ve financích. Otřásat v základech se ve dnech víkendu může i váš milenecký vztah. Nedělní třetí Lunární čtvrť v Panně vám totiž propůjčí nejen velkou kritičnost, ale mnohé z vás i upozorní na určitou nerovnováhu, a pokud si v partnerství dlouhodoběji nerozumíte zejména v ložnici, vztah ukončíte.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

V žádném případě nepodlehněte v první polovině týdne touze vyříkat si s intimním protějškem nějaké nejasnosti. Budete totiž mít sice jazyk ostrý jako břitvu, ale i mírně popletené myšlení, takže často budete plést ""páté přes deváté". Zejména ti z vás, kteří žijete ve společné domácnosti s dříve narozenými, to nebudete mít snadné v závěru týdne. Dojde vám, že starost o rodinu a např. prarodiče vás i vaši drahou polovičku poslední dobou zmáhá tak, že nemáte ani chvilku sami pro sebe. Přeorganizování domácnosti a rozdělení povinností mezi všechny členy rodiny je jediná možnost, jak předejít frustraci a stresu i v dalším období.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne se snažte sami sebe rozmazlovat, neb vaše fyzická energie může být velmi nízká. Navíc si někdo bude brát opakovaně na paškál váše partnerství, takže odpočinek a relaxace se vám budou hodit. Načerpáte anergii, a nemístné útoky hravě začnete odrážet. Klidně se pohádejte, hlavně si v žádném případě nenechte od nikoho nic nakukat, natož zasahovat do svého intimního života. Může se za tím skrývat tajné nepřátelství, tak buďte ve střehu ! Ke konci týdne vás někdo něčím pořádně naštve, takže mírně nasupení budete celý víkend. Chcete-li ve dnech volna předejít stresu a hádkám, dělejte, že neslyšíte ! Začne-li vás jako ohraná deska někdo z příbuzných balamutit nějakými báchorkaami, a i přes váš evidentní nezájem nepřestane, rozhovor stočte jinam. Tím dotyčného tak zmatete, že vám dá pokoj.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

V první polovině týdne vám konstelace propůjčí velkou kuráž, a tak si klidně ve společnosti zakoketujete ! Dejte si ale pozor na pozvání, které vyslovíte v žertu. Dotyčný či dotyčná přikývne a zadaným dá následně hodně přemýšlení, jak se ze schůzky vyvléknout ! Ve dnech víkendu vás třetí Lunární čtvrť v Panně přinutí udělat si pořádek ve svých financích, a je pravdou, že to bude to u mnohých doslova "za pět minut dvanáct" ! Když si totiž sečtete všechny složenky, které je nutné do konce měsíce uhradit, zjistíte, že si musíte na několik dnů odpustit nějakou zábavu, jinak na kontě skončíte v debetu. Podnikáte-li, vyhněte se v neděli jakýmkoliv finančním rozhodnutím i transakcím !

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Nad tím, že na domácí půdě bude v první polovině týdne mírný chaos si vrásky dělat nebudete, zato energii do žil a možná i vztek ve vás vyvolá někdo z kolegů či kolegyň. Z vlídných úsměvů si vyvodí mylný dojem, že o něho či ji máte zájem a začne vás obtěžovat, zdržovat, vnucovat se. Bude to nefér odplata za to, že se vždy snažíte pomáhat, vyjít každému vstříc ! V neděli proběhne ve vašem znamení třetí Lunární čtvrť. Během víkendu vám díky tomu nejednou bleskne hlavou, že ačkoliv se snažíte sebevíc, váš životní cíl či nějaký sen se vám spíše vzdalují, poslední dny nemáte ani čas na zábavu, oddech. Starosti o rodinu, domov, opečovávání druhých vás totiž tak zaměstnávají, že zapomínáte na relaxaci, už se ani nesmějete, a vlastně žijete v jakési křeči. Berte nedělní poslední Lunární čtvrť před NOVem jako signál, že ve svém životě musíte něco změnit. Začněte chodit na procházky, mezi lidi, hlavně si neodpírejte kvůlu přípravám na Vánoce zábavu !

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

V první polovině týdne si udělte jasno ve svém výběru partnerského protějšku. Pokud např. vaše rozhovory s intimním protějškem budou spíše připomínat slovní boje, budete se dostávat opakovaně do názorových střetů, máte jistotu, že svoji citovou oblast ještě v sobě vyřešenu úplně nemáte ! V druhé polovině týdne si občas budete připadat jako cizinci i na domácí půdě. Ať se pustíte do rozhovoru s prodavačkou v obchodě či se sousedem, budete mít nepříjemný pocit, že každý mluvíte o něčem jiném. Anebo vždy dojdete v komunikaci na jakési rozcestí, protože se názorově neshodnete. Nedělní třetí Lunární čtvrť v Panně vám totiž uštědří malou lekci. Jste znamení, které se povšechně snaží vyjít s každým za dobře i za cenu toho, že couvnete ze svých požadavků. Během víkendu ale zjistíte, že vás tento přístup vyčerpává, stresuje, a tak si v neděli před příbuznými v nějaké záležitosti pořádně zadupete nožičkou, abyste zdůraznili, že ze svého tentokrát neustoupíte ani o centimetr !

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Ti kteří žijí v trvalém spokojeném partnerství, budou zkraje týdne velmi překvapeni slovním atakem žárlivce, osůbky, která nebude schopna vydýchat vaši pohodu. Začne se navážet do vašeho partnerství nemístnými, rádoby vtipnými poznámkami. Ke konci týdne budete nuceni udělat si malé síto ve svých přátelských vztazích. Díky nesprávné informaci totiž mnozí přijdete o nemalou sumičku peněz. Uvědomíte si, že vás dotyčný či dotyčná mystifikují v posledním období již poněkolikáté, a je jasné, že v takovém "hazardním" přátelství pokračovat by bylo kaskadérství.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Bude jedno, zda v první polovině týdne budete druhé jenom tak z nudy provokovat anebo svoje slovní rýpání budete myslet vážně. Pravdou je ale fakt, že vaše názory budou tak zcestné, že vám doporučuji ostatní, zejména vaši drahou polovičku nechat v domění, že to je z vaší strany pouze vtipkování ! Ti kteří slavíte narozeniny okolo 28.11., součástí vašeho ročního horoskopu bude třetí Lunární čtvrť v Panně. V následných 365 dnech uděláte opakovaně nějakou chybu, což vás přinutí přehodnotit určitou oblast života, tak, abyste sami sobě neškodili tím, že stejnou chybu opět zopakujete. Skvělé bude to, že nebudete opomíjet maličkosti, každý problém proberete do detailů. Všichnio se snažte během víkendu, kontrolovat svoji přílišnou kritičnost svých nejbližších. Soustředíte se totiž na naprosté banality, a polezete tím ostatním pořádně na nervy!

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Konstelace vám v první polovině týdne propůjčí tajemnost a velkou přitažliví pro opačné pohlaví. Pozor si ale musí dát ti, kteří žijí v trvalém partnerství. Náhodná známost by vás v dalších ndech mohla přijít draho. Povšechně si hlídejte co říkáte, neb to, co byste měli udržet v tajnosti, můžete nechtěně vyzradit ! V neděli nastane třetí, tedy poslední Lunární čtvrť před NOVoliuním, a vám virtuleně otevře oči. Zjistíte, že jste něčemu či někomu dlouhodobě věřili, jenže jste pouze sami sebe mystifikovali, neb vypluje napovrch nějaká chiméra, a vy můžete být z reality v mírném šoku. Můžete totiž např. náhodně zjistit, že problémy, které jste museli poslední dobou řešit, vám způsobovala osůbka, které jste slepě důvěřovali, a když na to upozorníte, dá vám najevo nepřátelství tak neomaleně, že oněmíte. Podívejte se ale na to z té lepší stránky ! Tím že dotyčného či dotyčnou vyškrtnete ze svého života, nebude mít v budoucnu moc ani příležitost vám škodit, takže vám nakonec špatná zkušenost bude k užitku !

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Když druhým budete v první polovině týdne spíše naslouchat, a hlavně je necháte mluvit, tedy zejména intimního partnera či osůbku, se kterou toužíte navázat milostný vztah, přinese vám to užitek ! To co uslyšíte, otevře vaše srdce dokořán a mnozí zažijete i mírnou sexuální bouři ! Během víkendu vás nepříjemná událost přiměje zamyslet se, jak urovnat nějakou nesrovnalost v bance, s pojišťovnou či FÚ. Může se ale jednat i o investice. Neunáhlujte se, a jste-li například podnikatelé, doporučuji vám zahájit malou inventuru či kontrolu peněžního deníku. Mnozí zjistíte, že vaše současná finanční situace vám nedovoluje udělat závažnější finanční krok, což ale bez řádné kontroly nezjistíte !

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Ať na domácí půdě potažmo v rodině řeknete zkraje týdne cokoliv, budete narážet na nepochopení. Příčinu hledejte v tom, že druhé začnete k něčemu nutit, a nebudete brát ohledy na jejich názory natož přání.

Napětí v partnerství pocítíte během víkendu díky nedělní třetí Lunární čtvrti v Panně, tedy ve vašem protilehlém znamení. Ukáže vám totiž na fakt, že kariéra se pro vás poslední dny stává modlou, a svoji drahou polovičku jste "odložili" na vedlejší kolej. Na stranu druhou ochráníte partnera či partnerku od nemoudrého rozhodnutí, čímž si trošku "vyžehlíte" skore, ale kritice za to, že se svým nejbližším poslední dny málo věnujete, stejně neutečete...


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Natržená kuřata bez křídel 
Týdenní horoskop: 5.12. - 11.12.2011 
Týdenní horoskopy: 29.3. - 4.4.2010 
Výsledky červencové soutěže 2013 
Výsledky listopadové soutěže 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny