Články

 

19.02.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 20.2. - 26.2.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 8. týden od 20.2. do 26.2. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Ryb. Do energického znamení Berana vstoupí v úterý 20.3.

 

Merkur

je v Rybách, kde setrvá do 2.3.

 

Venuše

je v ohnivém a energickém Beranu. Do znamení Ryb vstoupí 5.3.

 

Retrográdní

Mars

je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012....! Přímý směr nabere 14.4.

 

Jupiter

prochází znamením Býka.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 21.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.

 

Uran

je v energickém znamení Berana.

 

Vládce moří

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Měsíc ubývá. V úterý 21.2.2012 přesně v 23.35 hodin nastane novoluní v Rybách. Poté začne Luna přibývat.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Pokud zaznamenáte v první polovině týdne v práci napětí, nervozitu, hádky, držte se dál od lidí, kteří začnou okolo sebe šířit negativní energii. Kromě toho, že budete mít oslabenou imunitu totiž snadno podlehnete divné náladě. Po všech sedm dní byste se měli věnovat prevenci, pravidelně relaxovat, dopřávat si dostatek spánku, jíst hodně čerstvého ovoce a zeleniny, protože snadno podlehnete infekcím, virózám. Až do konce týdne se snažte dodržovat i dietnější jídelníček, jinak riskujete, že nenápadně začnete přibývat na váze!

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Nečinnost a nuda by z vás v první polovině týdne udělaly nevrlé patrony. Tak neseďte doma, zajděte si na koncert, do divadla. Vše byste měli organizovat tak, aby se intimní protějšek nesetkával s vašimi přáteli. Nebudou si rozumět, jejich hádky by nabíraly na síle, intenzitě a okolo čtvrtka by mohl následovat výbuch, ostrý střet. Vám prospěje v druhé polovině méně mluvit a více naslouchat, protože spouštěčem hádek může být vaše prostořekost, a hádky by váš milenecký vztah nemusel ustát!

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Je jasné, že budování kariéry je pro vás důležité, ale nemělo by to být na úkor rodiny. Pokud budete práci a své profesi věnovat v první polovině týdne veškerý svůj volný čas, vztahy na domácí půdě začnou být napjaté. Dokonce se do vašich záležitostí může začít vměšovat někdo z příbuzenstva, a to vám pořádně zvýší krevní tlak. Kritiku si ale odpusťte, spíše se snažte doma chovat tiše jako myšky, protože jakmile zaklepe na dveře víkend, nervozita a hádky ustanou.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Když se někomu nebudou líbit vaše názory, životní postoj nebo styl vašeho života, je to jeho problém, nikoliv váš. Takže si kritiku neberte k srdci a nenechte se vytáčet poznámkami, kterými se bude někdo snažit rozhodit vaši psychiku. Na kritické a rozlobené lidi v tomto týdnu můžete narážet dokonce i za volantem, na ulici, nebo se do vás obuje někdo z příbuzenstva, ale když si toho nebudete všímat, neuděláte ze sebe dobrovolně terč něčí špatné nálady.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Pokud jezdíte do zaměstnání v automobilu, nechte si pro svůj klid hned v pondělí zkontrolovat jeho technický stav. Patrně vám v servisu sdělí, že to bylo za pět minut dvanáct. Další dny byste se měly daleko pečlivěji věnovat financím. Na nákupy raději neberte peněženku, plaťte platební kartou, a nepodlehněte lákavým nabídkám půjček. Možná si splníte svůj sen, a koupíte si věc po které toužíte, ale následně vás začne pronásledovat noční můra v podobě úroků. Víkend vám přeje v cestování, tak vyrazte za hranice, a užijte si sněhu, zimních sportů.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Snažte se vyhýbat zkraje týdne diskusím o penězích, a pokud se vám doma porouchá nějaký spotřebič, neztrácejte čas hádkami, kdo za to může, věc popadněte a odneste do opravny. Povšechně byste v tomto týdnu měly zamkounout pusu na zámek, a nehledat si oběť, kterou byste kritizovali od hlavy až po paty. Můžete narazit na osůbku, která si to nejenže nenechá líbit, ale bude mít pořádně nabroušený jazyk, a hádka bude sice ostrá, ale nikam nevedoucí. Energii si šetřete na víkend, protože pozvání na oslavu nepůjde odmítnout, a je dokonce možné, že se od pátku do neděle nedostanete do postele před půlnocí.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Snažte se zkraje týdne soustředit i při banální přípravě snídaně, z nepozornosti a ospalosti se můžete zranit! Úklid domácnosti stejně tak jako pracovního stolu nechte až na další týden, protože vaše soustředěnost bude tak mizivá, že si spíše uděláte ve věcech chaos. Velmi nízká je v tomto období vaše energetická hladina, stejně tak jako obranyschopnost organizmu, takže čas věnujte zvyšování imunity. Choďte do sauny, parních lázní, na masáže, a pravidelně si nenáročnými cviky protáhněte celé tělo.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Vyhýbejte se zkraje týdne diskotékám, barům, hernám, protože se snadno zapletete do nějakých problémů. Platí to zejména pro slabší pohlaví, protože vaše úsměvy by si někdo mohl vyložil jako flirtování, a fanatický ctitel vás může začít svým způsobem i pronásledovat. Pokud máte děti, stanovte jim uprostřed týdne jasná pravidla, jinak se vám vymknou kontrole, a vůbec se nedá vyloužit, že ve škole budete muset žehlit malý průšvih. Konec týdne přeje milostným vztahům a pokud žijete v partnerství na divoko, je možné, že budete slavit zásnuby.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Snažte se v tomto týdnu před odchodem z bytu vždy zkontrolovat vodovodní kohoutky. Pokud někdo bydlí nad vámi, opatrnost vám asi nebude k ničemu, protože vás mohou vytopit sousedé. To je pro vás i upozornění, že pokud byt nemáte pojištění, udělejte to hned v pondělí, Neptun se usadil ve vašem sektoru domova na dlouho, takže tato malá investice se vám vyplatí! Uprostřed týdne asi budete mít pocit, že byste se měli rozdvojit, protože nadřízení si začnou nárokovat i váš volný čas a vaše pozdní příchody domů se samozřejmě rodině líbit nebudou. Vše svým nejbližším vynahradíte koupí nějakého předmětu do bytu, a ve dnech víkendu bude rodinná atmosféra v pohodě.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Jakmile usednete v první polovině týdne k internetu nebo telefonu, úplně ztratíte pojem o čase, a je možné, že občas něco připálíte v kuchyni nebo prošvihnete schůzku! Vaše schopnost koncentrace bude minimální, takže byste až to čtvrtka neměli sedat za volant, neměli byste ani sami chodit na procházky do přírody, protože snadno zabloudíte. Pokud chodíte do školy nebo navštěvujete nějaký kurz, budete otrávení, protože vaše paměť vám vypoví službu, a i když prosedíte nad učivem dlouhé hodiny, výsledný efekt bude minimální. Tak se do ničeho nenuťe, udělejte si trošku volnější týden, však ono vám nic neuteče!

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Než za něco utratíte peníze, pořádně si rozmyslete, zda věc opravdu potřebujete, a pořádně si zkontrolujte, zda předmět funguje, nebo nemá nějaké vady. Pokud nebudete pečliví, uprostřed týdne strávíte spoustu času pobíháním po obchodech a vyřizováním reklamací. Druhá polovina týdne vám vytvoří prostor, setkávat se častěji s rodinou, příbuznými. Dokonce je možné, že dostanete opožděně dárek k narozeninám, a to bude pro vás pořádné překvapení, protože vám malá věc udělá radost, možná dostanete něco, po čem toužíte už několik týdnů.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Ve vašem znamení se tento týden bude dít spousta astrologických událostí, které budou vyhovovat vašemu vrozenému naturelu, protože vám sám váš vládce Neptun dopřeje vznášet se myšlenkami v oblacích. Tak si při tom snění dávejte pozor, ať někde neuklouznete! Uprostřed týdne zpozorníte. Lidé se totiž začnou chovat neomaleně, kriticky, a když vás někdo naštve, ukážete dotyčnému, že i vy máte jazyk jako břitvu. Po ostřejším konfliktu se ale hned zklidníte. Ruku ke smíru vám ve dnech víkendu nabídne někdo z příbuzenstva nebo soused. Vy ji přijmete, ale stále si od dotyčných díky zkušenostem z minulosti budete držet odstup.


Hodnocení článku

Článek nebyl ještě ohodnocen.


Čtěte také:

Týdenní horoskop: 12.3. - 18.3.2012 
Týdenní horoskop: 16.9. - 22.9.2013 
Týdenní horoskop: 8.7. - 14.7.2013 
Týdenní horoskopy: 29.3. - 4.4.2010 
Výsledky dubnové soutěže 2011 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny