Články

 

13.05.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 14.5. - 20.5.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 20. týden od 14.5. do 20.5. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Býka. V neděli 20.5. odpoledne vstoupí do Blíženců

 

Merkur

je v Býku, 24.5. vstoupí do Blíženců.

 

Venuše

je v Blížencích, kde setrvá do 7.8.2012. Od počátku týdne bude stacionární, ve středu se otočí a retrográdní směr bude mít až do soboty 27.6., poté bude opět stacionární a přímý směr nabere 30.6.

 

Mars

je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012

 

Jupiter

je v Býku.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 17.10. Přímý směr nabere 25.6.2012.

 

Uran

je v bojovném znamení Berana.

 

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Retrográdní

Pluto

je ve znamení Kozoroha. Přímý směr nabere 18.9.2012.

 

Fáze Luny...

Měsíc ubývá. V pondělí 21.5.2012 přesně v 0.47 hodin nastane nastane novoluní v Blížencích, jehož součástí bude prstencové zatmění Slunce.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

První polovina týdne bude naprosto skvělá. Co si naplánujete, to dotáhnete do konce. Dobře se cítit budete zdravotně, a to se odrazí i ve vašem intimním partnerství. Energií budete nabití, takže se dokážete milovat od rána do večera. Ale čas byste neměli věnovat jenom sexu, poohlédněte se po bytě, a vyházejte všechno harampádí, ze kterého pouze utíráte prach. V druhé polovině týdne se vám do života vrátí někdo z minulosti, a pokud se bude jednat o bývalého milence potažmo milenku, opět to mezi vámi začne jiskřit, a další týden oznámíte světu, že opět fungujete jako pár.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Rodina si vás v první polovině týdne moc neužije. Vy naprosto propadnete zábavě! Což ale vůbec nebude vadit, protože si užijete čerstvého vzduchu, a nakrmíte i duši. Zajdete si totiž na koncert, do divadla. Skvělé bude to, že všechno budete podnikat se svou drahou polovičkou. Pokud máte v plánu nakupovat letní oblečení, využijte k tomu dny okolo středy. Vyberete luxusní, originální kousky.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Konečně se odhodláte dokončit jistíé aktivity na domácí půdě, které jste v minulých týdnech odkládali. Například si necháte nainstalovat bezpečnostní zámek, hlásič kouře. Uprostřed týdne se zklidní atmosféra mezi vašimi rodiči a vaší drahou polovičkou. Ve dnech víkendu byste se měli sejít se seniory, příbuznými, kteří jsou starší a zkušenější. Dají vám užitečnou radu, jak jednat s nadřízeným, který v týdnu opakovaně udělá chybu, ale vinu svede na vás.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

V první polovině týdne se budete projevovat jako pořádní rebelové. Vůbec nebudete brát v potaz rady druhých, budete se řídit svou hlavou, svým rozumem, a to vám vytvoří prostor konečně se postavit čelem člověku, který vás svými názory už několik týdnů pořádně štve. Uprostřed týdne zatoužíte po tichu, soukromí, a je možné, že si vezmete pár dnů volna, a do konce týdne budete ralxovat na chalupě, chatě.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

Celý týden budete ve skvělé kondici, což se projeví jak ve vašem volném čase, ale hlavně v zaměstnání. Pojedete na plný plyn, což neujde nadřízeným, a nemine vás finanční odměna. V druhé polovině týdne začnete kutit doma, na zahrádce, a s něčím budete potřebovat pomoc. Když obvoláte přátele, sejde se jich opravdu jenom hrstka, a to vás přiměje zamyslet se, zda nezaměňujete dobré známé za kamarádství.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Okolí v tomto týdnu pořádně šokujete, protože budete jednat nezávisle, samostatně. Okolo středy se začnete pozorovat v zrcadle. Uvědomíte si, že léto se blíží, a vy se rozhodnete doladit postavu do plavek. Možná si koupíte permanentku do fitness centra, na masáže, ale v každém případě již ke konci týdne bude vizuálně jasné, že tělu věnujete větší péči. Navíc se zlepší i vaše fyzická kondice, a kupodivu to vše se odrazí i na vaší psychice, protože případné problémy budete brát s humorem.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Hned počátkem týdne si zajdete do sauny, na masáž, a až do konce týdne se budete ráno i večer sprchovat střídavě teplou a studenou vodou, protože vycítíte, že vaše tělo potřebuje povzbudit lymfatický systém, krevní oběh. V druhé polovině týdne vás nějaká informace natolik rozhodí, že se rozhodnete přispět na charitu, a dokonce ovlivníte ostatní členy rodiny a přátele natolik, že i oni přispějí nemalou částkou.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Se svým nápadem navštívit jistý sportovní zápas se svěříte hned zkraje týdne přátelům, a všichni začnete lítat, organizovat. Váš odjezd šokuje lidi, kteří vás dlouho znají, protože vůbec netušili, že jste fandové hokeje, což se týká mužů i žen. Ostatní se rozhodnou zajít za lékařem na kompletní preventivní prohlídku. Důvodem může být dovolená v zahraničí, a protože se rozhodnete pro exotickou zemi, neobejde se to ani bez očkování.

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Hvězdy vám propůjčí velké sebevědomí, ale i dar výmluvnosti, což se vám bude hodit. Někdo s kým se denně stýkáte se začne potýkat s osobní krizí, a vy mu pomůžete postavit se opět na nohy. Potíže vám může způsobit v druhé polovině týdne Venuše. Budete mít tendenci vracet se ke starým problémům v intimním partnerství. Nechte minulost spát, jinak ve vztahu vyvoláte naprosto zbytečně dusno.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Máte před sebou týden, ve kterém budete snadno vstřebávat informace, učivo. Pokud máte zkoušku, konkurz, ničeho se nebojte, protože budete naprosté jedničky! Abyste se díky retrográdní Venuši nestali během následných čtyř týdnů snadnou kořistí bacilů a různých viróz, měli byste si začít zvyšovat imunitu, například saunou a ranním sprchováním studenou vodou. Také vám prospěje nechat se očkovat proti klíšťatům.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Ani se nesnažte potlačovat své erotické sny, stejně vám to nebude nic platné. Prostě se připravte na to, že sex vám v následných sedmi dnech přednější než přátelé, zábava. Pokud jste nezadaní, patrně jedno seznámení pojmete jenom jako sexuální dobrodružství, ale postupně se mezi vámi a intimním protějšek začne vytvářet pevná vazba a bude z toho láska jako trám! Do života některých z vás také může vstoupit bývala láska a dojde k znovuobnovení vztahu.

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Pozorně sledujte v první polovině týdne svou drahou polovičku. Možná zjistíte, že intimního partnera či partnerku pořádně neznáte, protože až v těchto dnech objevíte několik velmi pozitivních vlastností. Hlavně si všimnete, že kdyby šlo do tuhého, intimní protějšek k vůli vám klidně vyhlásí válku! V druhé polovině týdne se nedivte, když vás požádá o schůzku někdo z dříve narozených. Bude chtít probrat dědictví, což vám moc milé nebude, protože vám to připomene, že ani vy nejste nesmrtelní.


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Detoxikace organismu 
Týdenní horoskop: 10.6. - 16.6.2013 
Týdenní horoskop: 8.7. - 14.7.2013 
Výsledky lednové soutěže 2011 
Výsledky lednové soutěže 2013 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny