Články

 

12.02.2012 - Iva Veselá

Týdenní horoskop: 13.2. - 19.2.2012

 1538MWM.jpg

 

 
Týdenní horoskopy pro 7. týden od 13.2. do 19.2. 2012

Vypracovala Naďa Šmídová

telefon 603 422 219

e-mail : nadamagic@seznam.cz

http://horoskopynadasmidova.mysteria.cz/

http://www.webpark.cz/nadasmidova/

 

Slunce

putuje znamením Vodnáře. Do znamení Ryb vstoupí v neděli ráno, 19.2. v 7.18 hodin.

 

Merkur

je ve Vodnáři. V úterý 14.2. ráno vstoupí do znamení Ryb.

 

Venuše

je v ohnivém a energickém Beranu.

 

Retrográdní

Mars

je v Panně, a setrvá zde do 3.7.2012....! Přímý směr nabere 14.4.

 

Jupiter

prochází znamením Býka.

 

Retrográdní

Saturn

je ve Vahách, a v tomto období prověřuje trpělivost, odolnost, ale i fyzickou kondici a zdraví, narozených okolo 21.10.

Přímý směr nabere 25.6.2012.

 

Uran

je v energickém znamení Berana.

 

Vládce moří

Neptun

pluje ve svém domicilu, mystickým znamením Ryb.

 

Pluto

je ve znamení Kozoroha.

 

Fáze Luny...

Měsíc ubývá. V úterý 14.2.2012 přesně v 18.05 hodin nastane třetí Lunární čtvrť ve Štíru.

 

Beran (21.3. - 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.

Vládcem znamení je Mars - polarita Yang

Důležité věci, nevyjímaje partnerské problémy, se snažte vyřešit hned zkraje týdne. Jakmile totiž v úterý vstoupí Merkur do Ryb, budete mít permanentně nostalgickou, komorní náladu, a začnete ustupovat i tam, kde byste měli energicky zadupat nožičkou. Navíc můžete velmi často diskutovat zmateně, takže okolí nebude tušit, kam svými slovy vlastně míříte.

 

Býk (22.4. - 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.

Vládcem je zde Venuše - Jitřenka - polarita Yin

Někdo z příbuzných či přátel se dostanete v první polovině týdne do problémů, a bude na vás doslova viset očima, zda mu ze šlamastyky pomůžete. To vás zaměstná natolik, že si začnete skoro na minuty plánovat denní aktivity. Jenže se začnete věnovat cizím lidem víc než rodině, a to vyvolá ve vašem intimním vztahu napětí, které se vám naštěstí podaří zklidníte ve dnech víkendu. Budete mít tak bohatou fantazii, že si dokážete zdůvodnit i nemožné.

 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.

Vládu drží Merkur - polarita Yang

Velmi překvapíte své okolí v první polovině týdne. Místo bulvárních časopisů se začtete do literatury s vážnou tématikou, může jít o dějiny náboženství, úvod do psychologie. Podstatně to ovlivní vaše myšlení, morální kodex, kterým jste se doposud ve svém životě řídili. Možná dokonce úplně překopete svůj hodnotový systém. Pokud něco studujte. dáte přednost diskusím s profesorem nebo spolužáky, před tlacháním u ostřejšího moku s přáteli.

 

Rak (22.6. - 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.

Vládce Luna - polarita Yin

Pokud si v duchu plánujete změny na domácí půdě, nevyjímaje nákupy například dražších spotřebičů, své sny zrealizujete v první polovině tohoto týdne. Dokonce nelze vyloučit, že se rozhodnete k nákupu nějakých věcí na úvěr. Anebo je možné, že velkou pobídkou pro vás bude změna finanční situace vaší drahé polovičky, což zvýší životní úroveň celé rodině. O svých plánech v tomto týdnu raději nediskutujte se sousedy, příbuznými, protože vaše slova sice budou sladká jako med, ale i přesto budete v diskusích velmi často připomínat slona v porcelánu, a nechtěně v nich vyvoláte závist.

 

Lev (22.7. - 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.

Vládne Slunce - polarita Yang

K přehodnocení svého intimního vztahu vás může nasměrovat spousta věcí. Ale zásadním bude patrně to, že díky méně příjemné události objevíte ve své drahé polovičce vlastnosti, o kterých jste neměli ani tušení, a mile vás to překvapí. Zjistíte, že vedle sebe máte silnou osobnost, zvýší se vaše vzájemná důvěra, ale daleko vášnivější budou i chvíle intimity! Okolo středy by měli být opatrnější ti z vás, kteří studují, vyplatí se vám nenechávat nic náhodě, nespoléhat se na štěstí, a když budete mít pocit, že napříkla zkoušku nezvládnete bez podvádění, raději požádejte o jiný termín.

 

Panna (23.8. - 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.

Vládcem je Merkur - polarita Yin

Počátkem týdne se budete snažit, aby vaše imago bylo dokonalé, což je skvělé, ale hlídejte si až do středy hodinky, abyste díky převeliké kontrole nechodili pozdě do zaměstnání! Na stranu druhou v práci předvedete svou vrozenou pečlivost, takže vám nadřízení odpustí i pozdní příchody. Pokud chcete zhubnout, začnete v tomto týdnu. Když na vašem taliří bude vždy víc jak polovina zeleniny, budete se divit, jak rychle půjdou kila dolů a navíc si zvýšíte přísunem vitamínů imunitu.

 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.

Toto znamení ovládá Venuše - Večernice - polarita Yang

Pokud nemáte intimní vztah, na lov se vydejte v první polovině týdne! Hvězdy vám přejí a pokud nebudete sedět doma, navážete romantický a vášnivý vztah! Zadaní si budou muset dávat pozor v druhé polovině týdne na pozdní příchody domů. Je sice pravdou, že vám nehrozí dlouhodobější partnerská krize, ale napětí mezi vámi a intimním protějškem bude samozřejmě vyvolávat divnou náladu v celé rodině.

 

Štír (24.10. - 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.

Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars - polarita Yin

Zajímejte se hned zkraje týdne o zdraví rodiny, rodičů, prarodičů. Někdo z nich bude mít tendenci přecházet virózu, a tím si zadělat na pořádný zdravotní problém. Protože se spíše budete držet domácího krbu, prostě se vám nebude chtít v druhé polovině týdne chodit ven, velkoryse k sobě můžete začít zvát návštěvy. Tím ale budete rušit ostatní, a velmi brzo vám někdo na domácí půdě dá najevo nevraživým pohledem, že chce klid! Hlavně v druhé polovině týdne nepijte alkohol, velmi citlivé budou vaše ledviny!

 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.

Vládcem je Jupiter - polarita Yang

Zkraje týdne využijete sebemenší záminku, abyste nemuseli sedět doma. Dokonce je možné, že se nečekaně rozhodnete odjet na návštěvu k příbuzným, a může se jednat i o cestu do zahraničí. Pokud máte děti, v druhé polovině týdne vaše vztahy nebudou ideální. Když vás někdo ke konci týdne požádá o radu, na schůzku vezměte i svou drahou polovičku, sólo akcemi můžete vyvolat pochybnosti i vaší věrnost.

 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.

Vládcem je Saturn - polarita Yin

Hned v první polovině týdne konečně narazíte na věc, kterou sháníte několik týdnů a okamžitě si ji koupíte. Půjde o něco cennějšího, co vám bude sloužit dlouhodoběji, takže to bude rozumná investice. V druhé polovině týdne se snažte o všem radit s rodinou, se svou drahou polovičkou. Jakmile o něčem rozhodnete sami, a ve dnech volna nevytáhnete rodinu na delší tůru do přírody nebo večer do divadla, na koncert, vykoledujete si během víkendu konflikt a možná tichou domácnost.

 

Vodnář (21.1. - 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.

Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn - polarita Yang

Možná nebudete zkraje týdne vědět, kde začít. Pocítíte chuť rozšířit si vědomosti, udělat něco se svým vzhledem, a tak je jasné, že nudit se nebudete. Uprostřed týdne se nezadaným naskytne příležitost k seznámení, ale horoskop vám doporučuje vyčkávat, nevrhnout se do nového vztahu střemhlav, a hlavně netokat na veřejnosti! Jinak o vás kdosi začne roznášet klepy, a možná to bude osůbka, kterou jste v minulosti odmítli!

 

Ryby (19.2. - 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.

Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter - polarita Yin

Využijte dny tohoto týdne k odpočinku. Dopřávejte si pravidelně relaxaci ve voňavé koupeli, a přemýšlejte o tom, kde jste v minulých měsících dělali chyby. Hlavně neudělejte další a uprostřed týdne se vyhněte supermarketům, protože za hodně peněz můžete koupit naprostou hloupost, prostě nepotřebnou zbytečnost! Pokud máte s někým konflikty, hledejte možnost k usmíření. V neděli totiž vstoupí do vašeho znamení Slunce, a bylo by dobré, abyste narozeniny neslavili se strašákem z minulosti na rameni!


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

Farmářské trhy míří do Karlína 
Olomoucké tvarůžky a jejich kvalita 
Týdenní horoskop: 18.6. - 24.6.2012 
Týdenní horoskop: 27.12 - 2.1.2011 
Týdenní horoskopy: 12.4. - 18.4.2010 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny