Čtenářský koutek

25.11.2008 - Iva Veselá

Nejnovější zkušenosti s užíváním Diamantové vody - 2. část

- Vyléčení kyčelního kloubu - paní již odložila Francouzskou hůl
Jednu krásnou zkušenost s Diamantovou vodou a léčivým obrázkem krystalů z této léčivé vody mi telefonovala v lednu 2008 jistá paní. Měla totiž několik posledních roků nesnesitelné bolesti kyčelního kloubu, kvůli kterým nemohla chodit. Proto se musela opírat o Francouzskou hůl. Asi před půl rokem se žena dozvěděla o Diamantové vodě /dále jen DV/ a léčivých obrázcích krystalů z DV, jeden obrázek si u mne tedy objednala a začala si jej několikrát denně přikládat k nemocnému kloubu a i k celé noze. Byla velmi překvapena, jak jí bolesti ustupují a mírní se. Po půl roce, tedy v době, kdy mi volala, se její zdravotní stav natolik zlepšil, že již chodí bez Francouzské hole a mohla ji odložit. Je bez bolestí a chůze jí už nedělá problémy. Zmíněná žena trpěla také silnou osteoporózou. Ale jelikož kromě využívání léčivé síly obrázku krystalů pije také pravidelně DV, osteoporóza se jí už výrazně zlepšila, jak jí bylo při lékařské kontrole v nemocnici zjištěno.

 

- Diamantová voda zachránila muže před amputací prstu u ruky
Pravděpodobně důsledkem infekce měl muž stále oteklý prst u ruky, zánět a bolesti, stav byl již tak akutní, že se zřejmě jednalo o začínající otravu. Masti a preparáty, které dostal od lékaře, mu nezabíraly. Jedna uživatelka Diamantové vody v místě, kde pán bydlí, mu nabídla vzorek léčivé tekutiny, aby si ji namnožil a na0 oteklý prst ji zkusil dávat. Muž si tedy dělal stále obklady z DV, která postupně vytáhla z nemocného prstu horkost a zánět. Za tři dny byl muž opět zdráv a prst měl v pořádku. Svému lékaři se ale bál říci, co mu skutečně na prst zabralo a pomohlo, raději ho potěšil zprávou, že to byla ta mast, kterou mu jako poslední možnost předepsal. Tu však muž na prst ani nepoužil, nebylo už potřeba!

 

- Jogínka byla v Indii uchráněna před zažívacími problémy pitím DV
V lednu mi volala paní, zabývající se jógou. Vyprávěla mi, jak vloni na podzim jela na dva týdny s celou skupinou na soustředění jogínů do Indie. Udělala dobře, že si tehdy přibalila s sebou do Indie také vzorek DV, a tam si léčivou vodu množila do balené pitné vody. Jako jediná ještě společně se svojí sousedkou na pokoji, které DV také nabídla, se díky tomu uchránily před zažívacími potížemi. Ostatní členové výpravy trpěli v průběhu pobytu velkými bolestmi břicha a střevními potížemi. Ženě a její známé, jež obě pily DV, se průjmové onemocnění spolu s bolestmi vyhnulo.
Paní mi rovněž vyprávěla, jak si pomocí obkladů z DV vyléčila nemocné bolestivé koleno, v němž měla zánět.

 

- Diamantová voda již čistí a ozdravuje i Velká kanadské jezera
Z Kanady jsem dostala v lednu 2008 hezký e-mail od jedné Češky, která v této zemi žije. Při předvánoční návštěvě České republiky si totiž odvezla domů do Kanady vzorek Diamantové vody a zakoupila si i mou knížku „Diamantová voda a její tajemství", která se ji velmi líbí a hodně jí pomohla dozvědět se něco blíž o této blahodárné tekutině. Z DV je velmi nadšena, už ji pije a výborně jí chutná, všechno z ní vaří.
Ve svém e-mailu mi popisuje krásné zkušenosti, které už za krátkou dobu jejího užívání získala: Za největší úspěch totiž považuje to, že již po krátkém užívání DV přestala kouřit. Kouření jí začalo náhle vadit, přestala mít na cigarety chuť a páchly jí, už se prý k nim ani nepříblíží a přitom prý neměla vůbec v úmyslu s kouřením přestat. Teď je ale velmi šťastná, že to tak dopadlo a tohoto nešvaru se zbavila.

Paní měla také nemocného psa boxera, má rozšířené srdíčko a musel brát mnoho léků od veterináře.Už po 14 dnech, kdy mu žena dává pít jen DV, je pes zlepšený, takže léky již nemusí dostávat, je úžasně živý, má krásnou barvu srsti i s leskem a je úplně jiný, jak mi paní v e-mailu popisuje.
Dále žena používá DV na zalévání kytiček, které se prý úplně probudily k životu, již za několik dnů vyrašily nové lístky, které rostou přímo před očima.Vánoční kaktus povyrostl, zmohutněl a dokonce nasazuje na květy.
Ve svém e-mailu mi paní také píše, že již Diamantovou vodu nosí a lije do Velkých kanadských jezer, u kterých přímo bydlí, aby se vody jezer ozdravily, očistily a zvýšily energetické vibrace. To je velmi krásná zkušenost.
Paní chce také ozdravit svůj dům a zároveň všechny členy své rodiny, kteří v něm přebývají. Proto mne také prosila o zaslání léčivých obrázků krystalů do Kanady, které jsem jí tam posílala.

 

- Vyléčení slinivky břišní
Jiná žena mi vyprávěla o případu své kolegyně v práci, které před časem dala vzorek DV, aby ji užívala. Trpěla totiž onemocněním slinivky břišní, častými nevolnostmi a silnými bolestmi v oblasti břicha. Musela brát velké množství léků. Po půl roce intenzivního pití DV má paní teď hodnoty krevních testů na vyšetření slinivky optimální a je bez problémů, vyléčena. Cítí se nyní výborně. Ještě na okraj: slinivka prý symbolizuje radost ze života. Proto je dobré se toho držet.

 

- Rychlá pomoc při silné rýmě - inhalace s DV
V lednu 2008 mi také volal muž, šéf jedné firmy, že DV užívá, je s ní velice spokojený a také ji rozdal už většině svých zaměstnanců. Nyní má zájem také o obrázky krystalů DV. Získal už nějaké zkušenosti od svých podřízených, kterým DV dal a vyprávěl mi takové dva kuriózní případy, zkušenosti s DV:
Pán, kterému rovněž DV dal, hraje na nějaký hudební nástroj v orchestru a na druhý den měl mít vystoupení na koncertě. Dostal ale tak silnou rýmu, že nemohl dýchat a hrozilo, že nebude moci na hudební nástroj vůbec hrát.
Napadlo ho tedy DV svařit a v průběhu dne léčivou vodu několikrát nosem inhaloval. Začaly se mu velmi rychle uvolňovat horní cesty dýchací a do druhého dne se rýmy zbavil. Večer byl již úplně v pořádku a mohl jít hrát. Pomocí DV se muž tedy vyléčil z rýmy za jediný den, zatímco běžně se člověk rýmy zbavuje 3 až 5 dní, ať je léčená nebo neléčená.

 

Omládnutí organizmu
Další zajímavou věc muž zpozoroval přímo na své zaměstnankyni, která také již delší dobu pije DV a říkal mi v telefonu, že má dojem, že tato žena užíváním DV omládla minimálně o deset let!

Svému psovi začal dávat pít DV a nyní se již jeho mazlíček jiné vody nenapije. Zvířata jsou obzvlášť citlivá a ještě rychleji vycítí vysoké vibrace, které DV má.

 

- Zastavení krvácivosti zubů
Mladá žena mi vyprávěla, že 3,5 roku nosila v ústech fixní zubní rovnátka a po jejich vytažení se jí objevila velká krvácivost zubů, dásně byly totiž velmi citlivé. Ústa si tedy začala vyplachovat DV a s léčivou vodou si čistí rovněž zuby a sdělila mi, že po této léčebné kúře nastalo postupné zlepšování a hojení. Za nějakou dobu jí krvácení dásní úplně přestalo a žena je zase v pořádku.

 

- Obrázky léčivých krystalů DV jako silné dobíječe energie - využití i v práci
Telefonoval mi jistý muž, že se v poslední době cítí velmi unavený, malátný a také špatně spí. Pracuje ve skladě jedné firmy a má pocit, že to v práci ani někdy do konce pracovní doby nevydrží.
Poslala jsem mu tedy vzorek Diamantové vody k namnožení a také léčivý obrázek krystalů z DV, který si objednal, aby jej mohl používat.
Zanedlouho mi znovu telefonoval a vyprávěl mi s velkým nadšením svoji zkušenost: Jednoho dne ráno vstal a cítil se opět velmi malátný a unavený, nevyspal se tentokrát vůbec a měl jít za chvíli do práce. Vtom ho napadlo, že už má léčivý obrázek krystalů a ten by mu v práci snad mohl pomoci. Dal si ho tedy do kapsy pracovní bundy a nosil ho tam celý den, co byl v práci. Najednou již po chvíli zjistil, že mu únava mizí a cítil se mnohem lépe, posilněný přílivem nové energie. Obrázek mu tedy dodával po celý den sílu! Měl velikou radost.
Dále mi sdělil, že si DV už množí a pije ji,vaří si z ní čaje a kávy, cítí se dobře a už dokonce i lépe spí. Léčivý obrázek krystalů, tak jak doporučuji, si postavil v blízkosti lůžka a nechal jej během noci na sebe vyzařovat. Se spánkem již díky tomu nemá problémy.

 

- Ozdravující a energetizující koupele v DV
Jistý muž mi vyprávěl své zkušenosti, jak využívá DV hlavně ke koupelím. Vzhledem k tomu, že bydlí v Praze, kde je vodovodní voda velmi chlórovaná, tak přebíjí přítomný chlór pomocí DV. Ohřeje si vždy asi 25 litrů DV, nalije ji do vany a zbytek si dopustí obyčejnou teplou vodou. DV sníží obsah chlóru na minimum a koupel je pak velmi příjemná, uzdravující a osvěžující, dodává příliv blahodárné energie. Výborná je koupel také na pokožku, která je pak hebká a nevysušuje se.
Pravidelným pitím DV si muž vyléčil i potíže s ledvinami, cítí se nyní výborně.

 

- Potíže s dýcháním po srdečním infarktu vymizely použitím obrázku krystalů DV
Velmi krásnou zkušenost s použitím léčivého obrázku krystalů mi telefonovala paní / 80 let/. Na Vánoce totiž dostala od svého vnuka jako dárek vzorek Diamantové vody a také moji knihu Diamantová voda a její tajemství. Paní byla ale v té době zrovna krátce po prodělaném srdečním infarktu. Protože ještě neměla k dispozici léčivý obrázek krystalů z DV, využila místo obrázku k léčení obálku mé knihy, která má rovněž tuto léčivou schopnost, protože na přední i zadní straně obalu knihy jsou vyfotografované krystaly DV.
Paní měla po infarktu velké potíže s dýcháním, trpěla dušností. Přikládala si tedy knížku s obrázkem léčivých krystalů vždy po chvílích na několik minut na hruď a za 2 týdny se jí dýchání výrazně zlepšilo. Byla nadšena silnou účinností obrázku a prosila mne pak o zaslání originálního.
Paní si léčí již také onemocnění dnu pomocí obrázku krystalů a přikládá si jej na bolestivé klouby, které bývají postiženy důsledkem této choroby. Kromě toho paní již DV intenzivně pije a cítí se celkově mnohem lépe a plná energie.

 

- Vyléčení zánětu močových cest
Telefonovala mi žena, že si pomocí DV, jejím intenzivním pitím vyléčila zánět močových cest, který se jí během roku předtím několikrát opakoval. Prosila mne také o objednání léčivých obrázků.

 

- Léčení alergie a otoku
Další paní mi volala, že trpěla dlouhou dobu vyrážkami po lécích, které bere na klouby při artróze. Vyrážka se jí objevovala po celém těle. Diamantovou vodu užívá teprve krátkou dobu, ale již za několik dní, jak začala DV pravidelně pít, se jí vyrážka ztratila.
Měla také v důsledku artrózy oteklé koleno a lékaři jí chtěli dokonce z kolena punkcemi odstraňovat vodu. Paní si ale začala na noc přikládat na koleno obrázek léčivých krystalů z DV a koleno si vždy zavázala. Po několika dnech otok opadl a zmizel a koleno má opět v pořádku.

 

- Lékař se zbavil zažívacích potíží až užíváním DV
Začátkem prosince 2007 mi volal jistý lékař a chtěl si objednat na dobírku vzorek DV a také moji knihu o Diamantové vodě. Říkal, že DV užívá i se svoji rodinou již přes dva roky. Je s ní velmi spokojen. Vyprávěl mi, že měl určité zažívací potíže a nejprve se léčil, jak říká „doktorsky", ovšem to mu nepomohlo. A pak si uvědomil, jak mi vyprávěl, že tudy cesta nevede. Začal pak pít DV a problémy mu zmizely, vyléčil se. Používá doma DV úplně na všechno - na pití, na vaření, v domácnosti i jinde.

 

- Vyléčení kožních ekzémů a alergie, vyhlazení vrásek
Krásné zkušenosti s DV mi poslala v prosinci 2007 e-mailem jedna paní, cituji:
„Moc děkuji za Diamantovou vodu, kterou pije celá moje rodina.V naší rodině vyléčila alergie, ekzémy, kožní nemoci a zbavila nás vrásek z obličeje. Považuji to za velký dar přírody, vesmíru a lidí co k ní našli cestu."
D.V.
A pak mi žena telefonovala a popsala mi své zkušenosti podrobněji:
Její malá dcerka si vyléčila alergii na pyly, mléko, kakao, vejce, apod., když pravidelně pila DV.
Na dovolené k moři v Itálii s nimi jela známá, která měla na noze již dlouhou dobu nehojící se ekzém. U lékaře jí dávali všemožné masti a ty jí ale na ekzém nezabíraly. Až jí paní na dovolené poradila, aby zkusila DV, namnožila ji a žena si v léčivé vodě nohu několikrát denně koupala. Ekzém byl po návratu z dovolené pryč!

Také maminka zmíněné paní má výborné zkušenosti s DV. Je jí 56 roků a asi 3krát denně si omývá a oplachuje obličej s DV a také si s ní čistí zuby. Zjistila neuvěřitelnou věc: Obličej má již bez vrásek, které jí zmizely!! Je to úžasné zjištění. Pokožku obličeje má prý krásně vyhlazenou, jemnou a hebkou.

Paní se v DV také koupe tím způsobem, že před koupelí si do vany nalije 2 litry DV a pak dopustí teplou vodou. Po koupání se cítí výborně svěží a odpočata.

Také pejskům malé rasy, které chová, dává žena pít DV a ti už obyčejnou vodu ani nechtějí.
A stala se ještě další pozoruhodná věc: Fenka měla pokaždé jen dvakrát do roka dvě štěnátka. Ale od té doby, co pes pije DV, má pokaždé 4 štěňata! Je vidět, jak DV úžasně podporuje život!
Paní také často lije DV do malého rybníčku, který mají blízko domu. Když jde s dcerkou ven na procházku, tak aspoň jednou týdně nalijí do rybníčku 3 kbelíky DV. Voda v rybníku je už tak krásně průzračná, přestože byla dříve kalná, že se do rybníka vrátil život - plují tu ryby a vyskytují se i další vodní tvorové. Lidé se prý často ptají, zda byl rybník nějak mechanicky vyčištěn nebo zda z něj nebylo vybagrováno bahno?! Přitom ani netuší, že čistotu vody způsobila léčivá blahodárná tekutina - Diamantová voda!

Paní mi také vyprávěla, že DV dále šíří ve svém okolí mezi dobré lidi, kteří jsou přístupní této léčivé vodě a alternativě vůbec.

 

 

Alena Horká
Brno
http://diamantovavoda.agartha.cz

 


Hodnocení článku

Hodnotil 1 čtenář průměrem 5 bodů z pěti


Čtěte také:

1kg jídla = 1kg váhy navíc. Ano nebo ne? 
Dr. Walker - Zářící zdraví 
Soumrak nad igelitkami 
Trochu jinak o chřipce - MUDr. Jan Šula 
Vitaminizace potravin 


Diskuze

Jméno: *
Email: *
WWW:
Nadpis:
Text: *
SPAM: * Kolik je jedna mínus jedna? (slovy)


Položky označené * je nutno vyplnit.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny