Zdravé potraviny

 

EKO drogerie

 

 

Oblíbená značka Ecover

 


Co je ekodrogerie?

- eko prací prášky bez fosfátů a dalších chemických přísad

- eko prostředky na nádobí, které na našich talířích a sklenicích nezanechávají trvalý chemický film

- další přípravky pro dokonale čistou domácnost bez chemikálií

- čistě přírodní variantou jsou také mýdlové ořechy na praní prádla

 

Výrobky ekodrogerie čistí a perou stejně dobře jako konvenční drogerie, avšak nezatěžují nás a naše životní prostředí zbytečnými chemikáliemi. Nejvýznamnějšími značkami v této oblasti jsou německý Sonett zahrnující celý sortiment ekodrogerie, Ecover a spousta dalších společností, kterým jde v první řadě o zachování naší přírody pro budoucí generace.


Výroba a kvalita
Aby mohla být komplexně posouzena kvalita produktu, je třeba podívat se nejprve na produkt samotný: na jeho složky, výrobní postup a biologickou odbouratelnost. Produkt je však ve své kvalitě utvářen také kapitálovými poměry, lidmi, kteří ho vyrábějí, sociální strukturou podniku, spoluprací výrobce, obchodníků a spotřebitelů a v neposlední řadě impulsy, motivy a ideály podniku samotného.


1) Prací a čistící prostředky neobsahují žádné složky, které jsou považovány za škodlivé vůči životnímu prostředí, ohrožující zdraví či vyvolávající alergie.
2) Ve stále větší míře používáme suroviny z biologicko-dynamického nebo ekologického zemědělství jako např. olivový olej, řepkový olej, kokosový olej, palmový tuk, éterické oleje, balzamické přísady, alkohol.
3) 3. úroveň kvality Sonettu je určována vitalizovanými balzamickými přísadami. Rytmizaci a vitalizující techniky používá v oblasti pracích a čistících prostředků jen Sonett.
Balzámy na rty Lubrikační gely Mýdla Péče o obličej Péče o pleť Péče o ruce a nohy Péče o vlasy Péče o zuby Pleťová mléka Přípravky pro drobná poranění Přírodní deodoranty


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny