Přírodní kosmetika

 

Výrobci přírodní kosmetiky            Výrobci EKO drogerie

 


100% pure

Alva

Cannaderm

CPK přírodní kosmetika

Dr. Hauschka

Ecover 

Eoné

Fitne

Florascent

Gepa

Harney

K Pour

Karité

Kiss my face

Lavera

Lavaré

Logona

Natessance

NatraCare

Nobilis Tilia

Primavera

Saloos

Sante

Savon du Midi

Sonett

Tautropfen

Tropicai

Urtekram

Valdemar Geršík

Weleda

Wiona

 

 

  Tato značka si získává naše ocenění nejen za použití čistě přírodních zdrojů, ale za naprosto unikátní složení svých výrobků a za zcela nezaměnitelný charakter, který se dotýká nejen povrchu těla, ale působí na naše smysly prostřednictvím přirozených barev, autentických a fenomenálních vůní a jak jsme i zkusili v některých případech lahodné chuti - například tělové krémy s belgickou čokoládou...

- 100% čisté, vegan, žádná parfemace a umělé vůně, zahušťovadla a emulgátory

 

 

   Kosmetika alva nabízí široké spektrum výrobků, denní péči počínaje a specialitami z tea tre oleje konče. Novinkou je hydratační systém s dvojím efektem, který naleznete třeba v řadě pro muže: For Him. Najdete zde také deo krystaly, které dokáží ochránit i při silném pocení nebo jedinečnou a velmi účinnou řadu péče o nohy a balzám na ztvrdlou pokožku. Jestli trpíte akné a nic zabírá, zkuste řadu Rhassoul z marockého jílového kamene, pomohla zatím každému.

 

 

Výrobky se značkou Cannaderm využívají při výrobě pozitvních účinku látek obsažených v konopí. Veškerou kosmetiku vyrábí společnost CANNABIS podle vlastních a originálních receptu v České republice. Společnost samozřejmě dodržuje všechny přísné standardy kladené na výrobu kosmetiky. Většina sortimentu ale nemá žádný nezávislý certifikát, prokazující využívaní čistě přírodních surovin. Kvuli charakterů použitých surovin a vzhledem ke způsobu výroby je ale možné z širšího pohledu označit i značku Cannaderm za přírodní kosmetiku.

 

Nahoru

 

 

 

 

 

 

 

Přední kosmetická firma, která nabízí komplexní řešení. Po celá léta velmi úspěšně aplikujeme naši strategii dlouhodobých partnerství založených na důvěře. Důkazem toho je velký počet spokojených zákazníků.

www.cpk-eu.cz

 

 

Kosmetika značky Dr. Hauschka vysvětluje různé stavy pokožky v souvislosti s celkovým stavem organizmu. Kosmetické přípravky pak mají za úkol aktivovat vlastní síly, jež uvedou pokožku opět do rovnováhy. Společnost WALA využíva při výrobě výhradně rostliny pěstované v biologicko-dynamickém zemědělství, při pěstování rostlina a jejch zpracování bere v potaz přírodní rytmy (např. teplo, zimu nebo světlo a tmu) a nepoužívá žádné syntetické konzervační látky. Naprosto všechna kosmetika Dr. Hauschka splňuje přísnou certifikaci BDIH a některá její kritéria jdou ještě dále. U celé značky se tedy jedná o kontrolovanou přírodní kosmetiku.

 

 

- péče o vlasy a tělo, zuby, obličej, rty, ruce, nohy

- přírodní deodoranty

- make-up, kosmetika

- dětská přírodní kosmetika,

 

 


- čistě přírodní kosmetika

- péče o obličej, tělo, vlasy, zuby, opalovací kosmetika

- produkty pro všechny typy pleti a různé typy vlasů

- koupelové produkty, make-up, péče o dětskou pokožku

- péče o citlivou pokožku ke sklonu k alergiím

- péče o mužskou pleť

 

Nahoru

 


   Produkty Logona-Kosmetik jsou vyvíjeny a vyráběny s ohledem na přírodní zdroje. Při výrobě jsou používány výhradně přírodní suroviny - rostlinné oleje, tuky, vosky, rostlinné výtažky a květní vody, éterické oleje a aroma z kontrolovaného biologického pěstování a z biologického sběru ve vybraných lokalitách.

- produkty proti stárnutí

- péče o pleť, vlasy, rostlinné barvy na vlasy

- produkty pro děti, pro každodenní použití

 

 

 

  Díky nejšetrnějším výrobním postupům zůstávají oleje Saloos „živé“ a tím pádem mimořádně účinné. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní i regenerační obličejové oleje mají 100% čisté přírodní složení (neboli tam, kde jiní používají chemii, my si vystačíme s přírodou). Naše hydrofilní odličovací oleje a koupelnová kosmetika obsahují minimálně 97% čistých přírodních olejů, s minimálním nutným množstvím bezpečných emulgátorů.

 

 


Díky nejšetrnějším výrobním postupům zůstávají oleje „živé“ a tím pádem mimořádně účinné. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní i regenerační obličejové oleje mají 100% čisté přírodní složení (neboli tam, kde jiní používají chemii, my si vystačíme s přírodou). Naše hydrofilní odličovací oleje a koupelnová kosmetika obsahují minimálně 97% čistých přírodních olejů, s minimálním nutným množstvím bezpečných emulgátorů.

 

 

Urtekram je hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky. Všechny tyto produkty jsou vyráběny bez syntetických tensidů, parabenů nebo jiných konzervačních látek, a pafrémů. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech.

- tělová mléka, oleje, šampóny, zubní pasty, mýdla, deodoranty, opalovací krémy, barvy na vlasy, čistící prostředky

 - rostlinné suroviny pochází, pokud je ot možné, z kontrolovaného ekologickéhoh zemědělství či certifikovaného sběru ve volné přírodě

- výrobek neobsahuje žádné syntetické konzervační látky, syntetická barviva ani syntetickou parfemaci

- výrobky neobsahují parafín, vazelínu ani jiné ropné produkty

- sběr surovin i výroba probíhají šetrným způsobem, aby nedošlo k zatížení životního prostředí

- výrobky ani výchozí suroviny nejsou testovány na zvířatech ani toto testování není zadáváné třetím stranám

 

 

Nahoru


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny