Zdravé potraviny

 

Vajahit

 


Jedná se o jediný výrobek v ČR, který plně nahradí vejce všude tam, kde je používáte. Vajahit je vhodný pro antisklerotickou dietu, protože oproti vejci obsahuje minimální množství cholesterolu. Zároveň snižuje energetickou hodnotu jídel.

 

Složení

- sojová bílkovina, kukuričná mouka, sušená syrovátka, sojový lecitin, modifikovaný škrob


Vajahit je vhodný jako stálý pomocník do kuchyně. Díky své jednoduché použitelnosti se osvědčil i při cestování. Mezi největší klady produktu Vajahit patří absence nákazy salmonelózou, nerozbitnost, dlouhá trvanlivost (i po otevření) a nižší cena než u vajec. Při použití Vajahitu k přípravě pokrmů má surovina velmi dobrou pojivost a žlutavou barvu - vlastnosti, které plně nahradí vejce.

 

Použití

Je to jednoduché jedno vejce = 1 polévková lžíce Vajahitu tj. 10 gramů, pokud chcete Vajahit použít jako žloutek, rozšlehá se ve 20 ml.vody. Při použití jako běžné vejce ve 40 ml. vody.


Upozornění:

Doplněk stravy. Nenahrazuje bílek, proto jej nelze použít ke šlehání a mašlování. Určeno pro zvláštní výživu. Výrobek je vhodný pro diabetiky v rámci lékařem stanovené diety a pro dietu antisklerotickou (při zvýšené hladině cholesterolu a lipidů v krvi).


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny