Zdravé potraviny


BIO Slunečnicová semena loupaná

 

 


Použití:

Bio slunečnicová semínka lze použít samotná, neupravená, nebo v různých směsích s oříšky a sušeným ovocem, skvělá jsou i v jogurtech či lehce opražená a osolená. Hodí se také k přípravě nejrůznějších pokrmů - salátů, omáček, do pečiva, zeleninových či masových karbanátků. Výborně nahradí při vaření ořechy a poslouží jako zdravé mlsání i pro děti.

TIP:

Bio slunečnicová semínka je nutné dobře rozkousat, aby si z nich tělo bylo schopno vzít cenné látky.

Nutriční informace:

Bio slunečnicová semínka jsou přírodním zdrojem antioxidantů jako je selen a vitamin E. Tyto prvky nNeutralizují volné radikály, čímž zpomalují proces stárnutí. Bio slunečnicová semínka obsahují velké množství hořčíku, který působí jako prevence křečí. Konzumace bio slunečnicových semínek pomáhá při migrénách a astmatu, příznivě působí na nervovou soustavu (díky niacinu), pomáhají snižovat krevní tlak, působí preventivně proti kardiovaskulárním chorobám a svědčí i pokožce, vlasům a nehtům díky kyselině pantotenové. V bio slunečnicových semínkách jsou obsaženy omega6 polynenasycené mastné kyseliny, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Bio pšeničnéotruby jsou bohatým zdrojem stravitelné i nestravitelné vlákniny, což je ideální kombinace pro zachování správné činnosti tlustého střeva a jako prevence rakoviny zažívacího ústrojí. Bio pšeničné otruby obsahují cenné minerální látky a vitamíny, zejména skupiny B.

 


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny