Zdravé potraviny

 

Obilné nápoje

 

 

Bio je budoucnost je přední výrobce širokého spektra luštěninových, obilných a ovocných nápojů. Všechny suroviny použité v produktech Isola BIO pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství, nejsou přibarvovány, chemicky konzervovány ani uměle doslazovány.


Ochucené rýžové nápoje Isola BIO

Opravdovou osvěžující delikatesu naleznete v ochucených rýžových nápojích v oblíbených příchutích kakao, lískový oříšek, mandle a vanilka. Vyberte svou nejoblíbenější příchuť a nechte se jí hýčkat kdykoliv během dne.


Ovesný nápoj Isola Bio

Ovesný nápoj Isola Bio je vhodný do krémů, pudinků, kaší, dezertů, omáček, na pečení a podobně. Oves je bohatým zdrojem vlákniny.


Ovocné nektary Isola BIO

Ovocné nektary Isola BIO dostupné ve variantách švestka, broskev, meruňka, hruška a jablko. Jedná se o ovocné nápoje z velmi zralého ovoce vypěstovaného v kontrolovaném ekologickém zemědělství. Podíl ovocné složky dosahuje u některých druhů až 85%. Jsou baleny v praktickém balení 3 × 200ml na cesty, vhodné jako osvěžující nápoj a svačinka pro děti do školy.


Ovocno-rýžové nápoje Isola BIO

Ovocno-rýžové nápoje Isola BIO vyráběné ve variantách jablko, hruška, banán a jablko, meruňka a broskev a mrkev a nakonec borůvka a hruška. Tyto nápoje jsou vhodným zdrojem energie a určitě zachutnají i těm nejmenším, kteří si zaslouží zdravé přírodní nápoje bez cukru, konzervačních látek a umělých dochucovadel. Neobsahují cukr ani laktózu.


Rýžové mléko Isola BIO

Rýžové mléko Isola BIO dodáváme ve dvou druzích: jako přírodní a vanilkové. Rýžové mléko má proti kravskému řadu výhod. Je lehčí pro naše zažívání, nezpůsobuje alergické reakce a není tak tučné.


Rýžový krém na vaření a pečení Isola BIO

Rýžový krém na vaření a pečení je výbornou 100% rostlinnou alternativou ke klasické smetaně, který umožňuje vařit kreativně, s fantazií, ale s méně kaloriemi. Je vyroben z jednoduchých surovin, má lehkou smetanovou konzistenci a neobsahuje cholesterol. Obsah tuku je jen 15%, což dodá Vaší kuchyni určitou lehkost.


Sójový nápoj přírodní Isola BIO

Sója vyniká mezi ostatními luštěninami svým nutričním složením. Pomáhá tak při prevenci civilizačních onemocnění jako jsou vysoký krevní tlak, choroby srdce a cév, osteoporéza atd.

 

Špaldový nápoj Isola Bio

Špaldový nápoj Isola Bio je jediným svého druhu na českém trhu: 100% rostliný, neobsahuje laktózu, neobsahuje cholesterol...

 

Více na stránkách Probio.cz

 


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny