Zdravé potraviny

 

Bio müsli

Složení:

BIO vločky (ovesné, pšeničné, žitné), směs BIO ovoce 40% (rozinky, banán, meruňky, švestky, jablka, datle), BIO kukuřičné lupínky (kukuřičná krupice, cukr, sůl, sladový extrakt)

Výrobce: BonaVita

 

Nutriční hodnoty 100 g:

Využitelná energie:

1390 kJ/329 kcal

Bílkoviny: 7,7 g

Sacharidy: 65,1 g

Vláknina: 10,0 g

Tuky: 4,2 g

- nasycené: 2,5 g

Cukr: 22,6 g

Sodík: 0,081 g


Bio pohankové müsli

- BIO pohankové lupínky jsou naprosto unikátním produktem. Šetrná technologie umožňuje zachování nutričních látek. Pohankové lupínky jsou významným zdrojem rutinu, který pomáhá udržet cévy pružné a zdravé

- Vhodné pro všechny spotřebitele včetně celiaků

 

 

Emco bio müsli

 

 

Müsli na čokoládu BIO

 

Toto špičkové müsli v kvalitě BIO je vyrobeno v Čechách z těch nejlepších surovin. Obsahuje pravou čokoládu a je lehce slazeno přírodním třtinovým cukrem. Lze konzumovat s mléky různého druhu či s jogurtem, výborné je však samotné jako rychlá svačina.

Složení: ovesné vločky, hořká čokoláda, ječný slad, přírodní třtinový cukr, strouhaný kokos, neztužený palmový tuk. Všechny suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

 

Müsli šťavnaté s banány 350g BIO Biolinie

 

Müsli je synonymem pro zdravou a rychlou snídani nabo svačinku. Müsli šťavnaté s banány je kombinací potravin pocházejících z ekologického zemědělství. Díky celozrnným vločkám obsahuje vyšší podíl vlákniny, což blahodárně působí na náš trávicí systém. Skvěle chutná s mlékem, jogurtem či čerstvým ovocem.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny