Zdravé potraviny

 

Čokolády

 

Čokoláda s čajovými lístky
Foto: Darjeeling.cz

 


Ze širokého sortimentu čokolád si vybere každý. V bio kvalitě dnes běžně koupíte mléčnou čokoládu, bílou, hořkou, oříškovou, s kokosem, ale i neobvyklé varianty - s chilli, čajovými lísty a dalšími náplněmi. Dokonce je nově na trhu i čokoláda s chilli nebo mátou.


Bílá čokoláda


Složení: přírodní třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko (25%), strouhaný kokos (9%), sojový lecitin (jako emulgátor), pravá vanilka

Nutriční hodnoty:
100 g obsahuje v průměru:
Energie 2434 kJ/ 584 kcal
Bílkoviny 8,1 g
Sacharidy 48,0 g
Tuky 40,0 g

 

 

Hořká čokoláda

Výborná hořká RAPUNZEL čokoláda s vyšším obsahem kakaa (60%) a s velkými lískovými oříšky z projektu TURECKO (20%). Všechny složky pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Složení:
Kakaová hmota, přírodní třtinový cukr, lískové oříšky (20%), kakaové máslo, sojový lecitin (jako emulgátor), pravá vanilka.

Nutriční hodnoty:
Lískové oříšky dodají čokoládě nejen příjemnou kombinaci chutí, ale i kvalitní oleje a vitamin E.
100 g obsahuje v průměru:
Energie 584 kcal/ 2429 kJ
Bílkoviny 8 g
Sacharidy 43,5 g
Tuky 42 g
Obsah kakaa v čokoládě 60%

 


Čokoláda s chilli


Charakteristickou chuť a vůni propůjčuje této čokoládě to nejjemnější "Arriba" kakao pocházející přímo od malých sdružení farmářů hospodařících v tropickém deštném pralese v Ekvádoru - původní domovině kakaa. Sušené ostré papričky dodají rafinovanou pálivou chuť. Je slazená přírodním třtinovým cukrem a neobsahuje sójový lecitin ani žádný jiný emulgátor. Díky velkému formátu můžete nechat tenké plátky čokolády pomalu rozplývat na jazyku a vychutnávat intenzivní kakaovou chuť.

 

Čokolády značky VIVANI jsou vyráběny německou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrábí čokolády již déle než jedno století. Tradice a zkušenost spolu s nejlepšími bio surovinami, moderním vybavením a pečlivou kontrolou jsou zárukou vysoké kvality.


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny