Zdravé potraviny

 

Bio ovocný čaj

 
Apotheke BIO Ovocný čaj s černým rybízem


Ovocný čaj s černým rybízem a rakytníkem, v BIO kvalitě. Pití tohoto čaje přispívá k vitalitě a pracovní výkonnosti.Bio dětský ovocný čaj

  

Dětský ovocný čaj BIO je skvělým přírodním prostředkem k osvěžení a doplnění tolik potřebných tekutin během celého dne. Především u malých dětí je dodržování pravidelného pitného režimu významné pro správný fyziologický vývoj a činnost celého organismu.

 

BABIO Dětský ovocný čaj BIO je přirozeně bezlepkový a bezkofeinový. Neobsahuje přidaný cukr a žádné syntetické aromatizující a konzervační látky.

 

 

Bio ovocný čaj (Velta Tea)

 


Ovocný, čistě přírodní čaj bez chemických přísad s pouze přírodními výtažky, je příjemně zvýrazněn chutí skořice, zázvoru, kardamonu, hřebíčku a pepře. Čaj, který nezatěžuje lidský organismus cizorodými látkami a geneticky modifikovanými organismy a neobsahuje žádný thein či kofein, je vhodný i pro děti.


Složení: květ ibišku, plod šípku, jablečná dužina, citrónová kůra, pomerančová kůra, massala skořice (skořice, zázvor, kardamon, hřebíček, pepř černý), přírodní bio aroma

 

 


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny