Zdravé potraviny

 

Čaje japonské

 

 

Japan Hojicha Organic (bio)
Japonská Hojicha, označená jako "organic". Jedná se o čaj zpracovaný pražením, čímž získá zcela neobyčejný charakter. Vyroben je ze zeleného čaje bancha. Vyniká zajímavou karamelovitou chutí a sladkým chuťovým dozvukem. Protože obsahuje minimum kofeinu, lze jej popíjet i před spaním.

 

Hannasaki

Hannasaki, čaj, který spaluje tuky. Často bývá označován jako "čaj atomového věku", "zázračný prostředek pro krásu a zdraví", "klenot mezi čaji" apod. Takovými přívlastky je označován pro nás Evropany téměř neznámý červený čaj, jehož vskutku udivující vlastnosti potvrdily i výsledky výzkumu japonských lékařů. Tento král všech čajů nabízí všechno, co si jen můžeme pro své zdraví přát: spaluje tukové buňky, snižuje hladinu cholesterolu, zrychluje peristaltiku střev a tím urychluje látkovou výměnu, pročišťuje krev a posiluje imunitní systém, čímž působí protinádorově, odstraňuje poruchy srdce, bolesti hlavy, poruchy potence, posiluje zrak, léčí kožní problémy, cukrovku, astma, sennou rýmu, upravuje krevní tlak a mnoho dalších zdravotních problémů.

 

Lapacho - citron

Lapacho citronová tráva Čaj připravený z kůry tropického stromu lapacho má velmi široký rozsah pozitivních účinků díky vysokému obsahuj stopových prvků - Inkové ho používali jako léčebný prostředek, pomoc proti alergiím a k posílení imunity - posiluje organismus při nadměrné námaze a rehabilitaci, často se používá jako doplněk k léčbě novotvarů.

 

Červené Lapacho

Výluh kůry stromu Lapacho se pije na podporu imunitního systému, při léčení všech druhů rakoviny, na snížení toxických vlivů chemoterapie, u všech infekčních chorob včetně viroz, jako pomocný lék při léčení anémie, při zažívacích těžkostech, při cukrovce, zánětu žaludku, střev a močového měchýře, při stabilizaci funkce jater, žlučníku a potních žláz, na snížení vysokého krevního tlaku, na odstranění nespavosti, stavu tísně a strachu, při zápalech průdušek, plic, při ekzémech, bércových vředech, křečových žilách, paradentoze, při krvácení a venkovních poraněních, paralýze víček a svalstva. Příprava: jedna polévková lžíce na 1l vody, 5min povařit, 20min vyluhovat. K přípravě nikdy nepoužíváme hliníkové nádoby. Pro terapeutické účinky pijeme 3 šálky denně mezi jídlem, nesladíme. Ideální je pokojová teplota nápoje. Při chronických onemocněních se doporučuje pít nápoj po dobu 4 týdnů. Podle zdravotního stavu je třeba po měsíci celou kůru zopakovat, jako prevence postačí 1 šálek denně. V tomto případě můžeme nápoj osladit a pít i horký. Složení: lapacho, kousky pomeranče a citronové kůry, aroma.

Sayonara
Japonský zelený čaj v prášku. Léčí rakovinu a prodlužuje život. Je ideální proti infarktu myokardu a příhodám mozkovým,proti cévním onemocněním, velmi účinný proti cukrovce, proti poruchám paměti, křečovým žilám, bolestem hlavy, zvyšuje imunitu, vyplavuje toxické látky, upravuje krevní tlak, má antibiotický efekt bez vedlejších účinků, likviduje viry, snižuje nadváhu, brzdí kazivost zubů, stimuluje nervový systém, má protiplísňový účinek, zabraňuje infekci, snižuje obsah cholesterolu, má silný antioxidační účinek.

Sencha
Výstavní sorta čaje Sencha, kterého bylo ručně vyrobeno puhých 20 kg. Nádherné, stejnoměrné lístky smaragdové barvy nám dávají velmi lahodný nálev světlounce zelené barvy s neobyčejně vyváženou, příjemně nasládlou, rozmanitě bohatou chutí, která dává volný průchod naší fantazii, kdy se můžeme nechat unášet symfonií těch nejjemnějších tónů, které se rozehrají na patře po jejím polknutí.Skutečně výjimečný čaj, který je svou kvalitou naprostou špičkou mezi japonskými čaji Sencha. Čajové lístky byly sklizeny na výše položených zahradách v okolí vesnice Wazuka.

 

Yerba maté

Původem národní nápoj obyvatel Jižní Ameriky se vyznačuje příjemnou kouřovou vůní a lehce "uzenou" chutí, přičemž tuto neobvyklou vůni získává předsoušením po sklizni, kdy se větvičky protahují nad ohněm - patří mezi prastaré "čarodějné byliny", které se používaly při magických obřadech starých indiánů -obsahuje kofein a tím získává povzbuzující a stimulační účinky, povzbuzuje trávení, krevní oběh a metabolismus - není vhodný pro děti.

 

 


AKCE

      FOOD LIFE

 Výživová poradna

2375Yjk.jpg

 

       ZDARMA!


+ přidat akcivíce akcí


Doporučujeme


  BIOMANA

2632ZTU.jpg

Zdravý obchod  (e-shop >)

 

SALVIAPARADISE

Salvia Paradise Shop - etnobotanika - byliny, kapsle, masti, extrakty, semena a živé rostliny.

Byliny, semena a rostliny